Всі фільми » Жанр: Документальні » Фільм Червона таблетка (2016) українською

Фільм Червона таблетка (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: The Red Pill
Рік випуску: 2016
Жанр: документальні
Режиссер: Кассі Джей
У ролях знімались: Кассі джей, Пол Елам, Аттіла Вінцер, Дін Есмей, Джо Мантей, Брайан Де Матос
Опис: Документальний проект розповідає про те, що сучасний фемінізм неспроможний, адже є певний перекіс у пріоритетах – жіночі інтереси суспільству важливіші. В основу сюжету покладено дослідження Кессі Джей-переконаної феміністки і за сумісництвом кінодокументаліста. Дізнавшись про існування чоловічої спільноти, що бореться за свої права, головна героїня фільму «Червона таблетка» постановляє особисто вивчити цей парадокс, щоб зрозуміти, чого хочуть чоловіки. Кессі належить захоплююча подорож по північноамериканських просторах, що змінить її погляди. Почалося все з того, що жінка виявила в інтернеті сайт «Голос чоловіків», який створив Пол Іман. Описані ним проблеми так зачепили феміністку, що вона вирішила почати власне розслідування. Кінострічка являє собою міркування самої Кессі, які доповнюються інформативними інтерв'ю з різними чоловіками, включаючи Пола Імана.
Категорії: Документальні
Рейтинг на сайті: (1.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 272 | Додано: 28.03.2020
Поділитися посиланням на фільм Фільм Червона таблетка (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


-

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Червона таблетка (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Червона таблетка (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar