Всі фільми » Жанр: Детективи » Серіал Таємниці, всі серії (2018) українською

Серіал Таємниці, всі серії (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Таємниці
Рік випуску: 2018
Жанр: детектив, мелодрама
Режиссер: Олег Філіпенко, Катерина Некрасова, Сергій Сотниченко, Євген Доронін
У ролях знімались: Сергій Калантай, Анастасія Пустовіт, Макар Тихомиров, Ірина Новак
Опис: Микола Фон Бюсоф і дівчинка Катя проживають в провінційному містечку Станові на Західній Україні. На дворі - 1944 рік. Сім'я Миколи нещодавно переїхала в місто, де він і познайомився з Катею. Катя народилася в Станові. З часом діти, а потім і закохалися один в одного. Але несподівано дві страшні трагедії розлучають Катю і Миколи - у Каті безвісти, при досить дивних обставинах зникає батько. Її рідний дядько Іван і тітка вирішують відправити Катю в дитбудинок. Тим же часом мати Миколи знаходять убитою. За звинуваченням у цьому злочині за ґрати відправляють батька Миколи. Час минав. Микола підріс, він став працювати слідчим і одного разу вирішив-він поїде в Станів, щоб повернути чесне ім'я батькові, відновити справедливість і покарати справжнього вбивцю матері. Тут Микола знову стикається з Катею, яка вирішила повернутися в рідні місця, дорогі їй за дитячими спогадами. Хто вбив маму Миколу? Куди пропав батько Каті?
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (8) | Переглядів: 4914 | Додано: 25.06.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Таємниці, всі серії (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Кожнав серія окремо на youtube


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Таємниці, всі серії (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Таємниці, всі серії (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar