Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фільм Позивний «Бандерас» (2018) українською

Фільм Позивний «Бандерас» (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Позивний «Бандерас»
Рік випуску: 2018
Жанр: Бойовики
Режиссер: Заза Буадзе
У ролях знімались: Олег Шульга, Антон Андрющенко, Юлія Чепурко, Олег Волощенко, Сергій Лефор
Опис: У 2014 році вибухнула масштабна битва. Колись близькі, рідні люди перетворилися на заклятих ворогів. Вся країна розділилася на дві частини. Головний герой зробив для себе вельми непростий вибір. Чоловік обрав сторону опору. У рідному селі ніхто не зміг прийняти вибір персонажа. Тим не менш, він не змінив власне рішення. Разом з іншими солдатами сміливець опинився в зоні ато. З жахом усвідомив, що його село перетворилася в руїни. Міжусобиця поламала життя багатьом людям. Все вже ніколи не буде, як раніше. З гіркотою безстрашний розвідник усвідомив весь жах, біль того, що відбувається. Він зрозумів, що війна не щадить нікого. Його підрозділу доручили важливу, серйозну місію. Команді необхідно знешкодити підривника Ходока, який задумав щось кошмарне. Керувати всіма діями персонажів буде досвідчений капітан Антон Саєнко. Бійцеві належить виконати поставлене завдання. Паралельно він спробує налагодити спілкування з родичами, які відвернулися від нього.
Категорії: Бойовики
Рейтинг на сайті: (3.8) | Проголосували (4) | Переглядів: 33789 | Додано: 08.05.2019
Поділитися посиланням на фільм Фільм Позивний «Бандерас» (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Позивний «Бандерас» (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Позивний «Бандерас» (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar