Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фільм На драйві \ Малиш на драйві (2017) українською

Фільм На драйві \ Малиш на драйві (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: На драйві
Рік випуску: 2017
Жанр: бойовики, кримінальні
Режиссер: Едгар Райт
У ролях знімались: Лілі Джеймс, Енсел Ельгорт, Кевін Спейсі, Джеймі Фокс
Опис: Малюк завжди займався тим, що прикривав своїх подільників при відході з місця злочину. Він співпрацював зі злодіями, які грабували фінансові установи. Раніше хлопець був звичайним безробітним, але його примітив бос мафії, який і запропонував зайнятися нечистими справами. Малюк був впевнений, що така робота тимчасова, що він просто заробить трохи грошей і займеться іншим видом діяльності. Цей герой умів віртуозно водити авто, за що його і взяли в команду злодії, навіть аси водіння не могли перевершити його в цьому. Як-то раз юнак зустрів красуню Дебору, яка сказала йому про те, що така робота є надто небезпечною і що її треба кидати в терміновому порядку. Зрозумівши, що за такі справи реально можна загриміти за ґрати, герой одумався і вирішив порвати з минулим життям, але бос поставив перед ним умову – сходити на останню крадіжку, яка могла б принести бандитам дуже великі гроші, інакше шеф погрожував вбити Дебору. Малюк був змушений дати свою згоду, але тоді він не відав про те, що ватажок вирішив здати підлеглих копам, щоб втекти з видобутком в повній самоті.
Категорії: Бойовики
Рейтинг на сайті: (4.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 2411 | Додано: 13.02.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм На драйві \ Малиш на драйві (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Плеєр 3

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм На драйві \ Малиш на драйві (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм На драйві \ Малиш на драйві (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar