Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фільм Небезпечне завдання (2018) українською

Фільм Небезпечне завдання (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Beast of Burden
Рік випуску: 2018
Жанр: Бойовики
Режиссер: Йеспер Гансландт
У ролях знімались: Деніел Редкліфф, Грейс Гаммер, Пабло Шрайбер
Опис: Шон Хаггерті працює на відоме злочинне угруповання в області наркотиків. Наркокартель постачає героя "небезпечного завдання" новими замовленнями протягом вже декількох років. Але він постійно висить на волосині від проблем із законом, адже його можуть обчислити правоохоронні органи і сховати за грати. В цей самий момент він вирішує вийти з бізнесу і повідомляє про це своєму босові. Чоловік вирішує зав'язати з життям "тварини", на якому постійно возять величезні вантажі.
Його бос, пропонує йому останнє завдання, і в разі успіху, чоловік може вийти з криміналу. А все, що потрібно зробити Шону-це перевести на літаку солідну партію наркотиків з Мексики в США. На все у нього рівно добу. І ось, перебуваючи в кабіні "Сессни", чоловік не один раз переосмислив все своє життя. На нього полюють, як федерали, так і конкуруючі наркокартелі.
Категорії: Бойовики
Рейтинг на сайті: (3.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 1935 | Додано: 23.06.2019
Поділитися посиланням на фільм Фільм Небезпечне завдання (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Небезпечне завдання (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм Небезпечне завдання (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar