Всі фільми » Жанр: Біографічні » Марія - королева Шотландії (2018) українською

Марія - королева Шотландії (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Mary Queen of Scots
Рік випуску: 2018
Жанр: Драми, Історичні, Біографія
Режиссер: Josie Rourke
У ролях знімались: Angela Bain, Річард Кэнт, Guy Rhys, Марґо Роббі, Сірша Ронан, Саймон Расселл Біл, Марія-Вікторія Дра
Опис: Взаємовідносини Марії Стюарт, королеви Шотландії, і її кузини Єлизавети, англійської Королеви, надихнули чимало діячів театрального мистецтва і кінематографістів, і фільм «Марія - королева Шотландії» яскраво і цікаво розповідає і про трагічне життя Марії, і про болісний вибір Єлизавети. Справа в тому, що спроби Марії повалити Єлизавету були неодноразовими, і їй довелося посадити кузину до в'язниці на дуже довгий термін, а потім прийняти і зовсім жорстоке рішення. Спочатку Єлизавета помилувала Стюарт, але спроби повалення тривали, і ось маємо сумний підсумок, який став основою для дуже багатьох трагедій. Таку історію придумати неможливо, і оскільки цей драматичний біографічний фільм відтворює реальні події, то гіркий підсумок протистояння і справжній трагізм падіння Марії Стюарт, яка до останнього в своєму житті сподівалася на краще, дуже зворушує глядачів, змушує їх співпереживати нещасній Королеві. Так, її претензії на англійський престол закінчилися жахливо, але який же слід в історії та світовій культурі залишила ця чудова жінка!
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 165 | Додано: 21.07.2020
Поділитися посиланням на фільм Марія - королева Шотландії (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


--

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Марія - королева Шотландії (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: aaukro. Також якщо Марія - королева Шотландії (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до aaukro.

Всього коментарів: 0
avatar