Фільми дивитися онлайнСімейні онлайн


Оригінальна назва: Каштанчик - Герой центрального парку
Жанр: Дитячий, родинний
Опис: Дві милі сестрички живуть в притулку, де дівчаток виховують черниці. Живеться їм там досить весело і привільно, але все таки молодша дівчинка - Рей мріє про справжню сім'ю, а старша - Сел - нічого на світі так не бажає, як мати собаку. І доки це бажання не виконалося, заставляє молодшу сестру виконувати роль собаки в спільних іграх. Але одного дня їм повезло - Сел знаходить чарівного щеняти і потай проносить його у притулок. Собака отримує ім'я Каштан (Честнат) - за колір і розмір. А зовсім скоро дівчатка взнають, що їх удочерила родинна пара з Нью-Йорка.

Неначе збулися всі мрії, але невдача - в будинку, де розташована квартира приймальних батьків, тримати собак не дозволяють. Правда, чиясь безглузда заборона для Сел не указ, так що вона продовжує ховати свого Каштанчика від тих, що оточують. Це було непросто, навіть доки Каштанчик був зовсім невеликим, але щеня виявилося данським догом, і зростав не по днях, а по годиннику. Сестри зворушливо люблять одна одну і допомагають у всьому.

Сюжет, хоч і невитіюватий, але захоплюючий. До того ж, фільм знятий дуже динамічно, тут немає затягнутих пауз або сцен, які здаються зайвими. Діти напевно будуть в захопленні.
Рейтинг Фільм Каштанчик - Герой центрального парку (2004) на сайті: (4.6) Проголосували (40)
0 01.07.2017 в 19:36
Оригінальна назва: Фільм Черговий тато
Жанр: Зарубіжні фільми, Комедія, Родинний
Опис: Фільм «Черговий тато» - комедія про спроби батьків зайнятися вихованням, як своїх, так і чужих нащадків.
Чарлі Хинтон зі своїм другом і колегою Філом Райерсоном намагалися просувати здорові дитячі сніданки, але їх проект вилетів в трубу, а всіх співробітників відділу разом звільняють.
Доводиться їх дружинам, до цього що сиділи з дітьми, виходити на роботу, а татусям зайняти їх місце. В окрузі, де живуть герої, є лише один пристойний дитячий сад, але там недружня атмосфера і високі ціни. Чарлі осяяла геніальна ідея організувати у себе вдома «Батьківський дитячий садочок», так він уникне банкротства і зможе допомогти тим, у кого діти без нагляду.
Хоча вони з Філом нічого не розуміють в новому занятті, дуже швидко набирається потрібна кількість вихованців і справи повільно, але вірно йдуть в гору.
Проте не всім за смаком їх організація. Заздрізники починають засипати скаргами компетентні органи, аби ліквідовувати конкурентів. Лише ось, татусям-няням припала до смаку робота з дітьми, і вони не готові задаватися без бою.
Рейтинг Фільм Черговий тато (2003) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Фільм Чорнильне серце
Жанр: фентезі, пригоди, родинний
Опис: Мортімер унікальна людина. У нього від природи є незвичайний дар. Йому вдається під час читання оживляти книжкових героїв. Такою ж здатністю володіє і дівчинка. Але доки їй це невідомо. Одного дня батько читав своїй дочці казку. Тоді з її сторінок з'явився персонаж. Ось тільки на місце героя перемістилася дружина Мортімера. З того часу чоловік прагне відшукати книгу, аби, нарешті-таки, зажити повноцінною сім'єю.Не лише батько з дочкою намагаються відшукати книгу. Також в ній зацікавлений один темний персонаж. Він бажає звільнити зі своєї казки злу силу, аби підпорядкувати її собі і почати управляти всім світом, в якому він тепер живе. Мортімер тепер повинен не лише продовжувати пошуки дружини, але шукати способи, здатні порушити плани лиходія.
Рейтинг Фільм Чорнильне серце (2008) на сайті: (4.5) Проголосували (6)
0 20.05.2017 в 16:10
Оригінальна назва: Елементарно
Жанр: Детективи, Драма
Опис: Кримінальний американський серіал «Елементарно» (Elementary), який вийшов на екрани в 2012 році, це чергова екранізація історій про Шерлока Холмса. Події відбуваються в сучасному Нью-Йорку, Ватсон і Холмс розслідують злочини, забарвлені духом нашої сучасності. Цікаво поглянути, як метод старої дедукції допомагає шукати відповіді на питання, які формує століття досконалих технологій.
Безпринципний Шерлок Холмс та доктор Ватсон розкриватимуть криваві злочини, не дивлячись на існування явної боротьби за лідерство. Серіал зовсім не схожий на класичну версію Конана Дойла, але в цьому і є його родзинка.
Рейтинг Серіал Елементарно, всі серії (2015) на сайті: (4.6) Проголосували (7)
0 01.05.2017 в 02:53
Оригінальна назва: Inside Out
Жанр: мультфільм
Опис: Мультфільм покаже нам дівчинку Райлі, якій 11 років. В такому юному віці всі діти керуються своїми емоціями а саме: радістю, засмученість, страх, гнів, і байдужість. Ці всі емоції живуть в підсвідомості Райлі, і кожний день вони допомагають справлятися їй із проблемами. Але проходить час ці всі емоції між собою сперечаються. У зв’язку з тим що Райлі, і її батьки переїдають із села в місто. Кожна емоція хоча показати, що вона краще від всіх знає що робити в такому випадку.
Рейтинг Думками навиворіт (2015, українською) на сайті: (4.5) Проголосували (160)
0 19.12.2016 в 22:13
Оригінальна назва: Сам вдома 1
Жанр: Комедія, Родинний
Опис: Дев'ятирічний Кевін в сім'ї не дуже користувався пошаною: домашні вважали його безпорадним і нудним дитям. На Різдво вся сім'я зібралася в подорож до Парижа. Але в результаті передноворічного поспіху Кевіна попросту забули! Він залишився зовсім один удома у двоповерховому будинку. Через деякий час батьки, звичайно, виявили пропажу. Поки вони намагалися повернутися додому, Кевін справлявся з господарством, не дивлячись на переслідуючі негаразди, і навіть відбив напад двох злодіїв Херрі і Марвіна. Вони, користуючись канікулами і декілька денною відсутністю господарів в будинках, вирішили пограбувати дома, у тому числі і сім'ї Кевіна.
Рейтинг Фільм Сам вдома 1, українською (1990) на сайті: (4.4) Проголосували (285)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Фільм Пригоді Олівера Твіста
Жанр: сімейний
Опис: Корабельного кока Джона Сільвера викликає на палубу капітан Флінт. Багатства чергового потопленого корабля настільки великі, що капітан вирішує позбутися більшої частини команди. Під дулами мушкетів і пістолів Флінт пропонує Сильверу з командою покинути судно. На воду вже спущена шлюпка, море спокійне - у них є шанси вижити. Сільвер не погоджується - і тоді капітан Флінт пострілом з корабельного фальконета перебиває йому ногу. Через три роки десь на суші біля Брістоля вмирає власник готелю, містер Хокінс. Його син Джим і дружина залишаються в порожній будівлі. Дощовим вечором в їх готель заселяється новий постоялець. Підозрілий чоловік вимагає називатися його капітаном. По ночах його мучать кошмари. Це Біллі Бонс, підручний капітана Флінта. Одного дня його колишній приятель, Чорний Пес, з'являється на порозі таверни. Капітан Флінт помер, і знаючі люди говорять, що грошей при нім не було....
Рейтинг Фільм Пригоді Олівера Твіста (2005) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 14.12.2016 в 02:42
Оригінальна назва: Fantastic Beasts and Where to Find Them
Жанр: фентезі, пригоди, родинний
Опис: Ньют Скамандер - відомий письменник - зоолог. Але відомий він не серед людей, а в кругах чарівників. Книги Ньюта читатиме навіть сам Гарі Поттер під час навчання в Хогвартсі. А доки Ньют займається вивченням тварин, зрозуміло, ці тварини чарівні. Здається, Ньют знає про них все, але ці знання даються не так просто, як може здатися на перший погляд.
Рейтинг Фантастичні звіри і місця їх проживання / Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (7)
0 18.10.2016 в 03:24
Оригінальна назва: Fantastic Beasts and Where to Find Them
Жанр: фентезі, пригоди, сімейний
Опис: Фільм розповідає нам про пригоди письменника Ньюта Скамандера в Нью-Йорськком секретній групі магів, які існували за 70 років до того, як Гаррі Поттер прочитає книгу цього письменника в школі.
Рейтинг Фантастичні тварини і де їх шукати (2016) на сайті: (3.9) Проголосували (29)
0 19.04.2015 в 16:52
Оригінальна назва: Pan
Жанр: фентезі, комедія, пригоди, сімейний
Опис: Сюжет фільму про історію Пітера Пена, який попав в чарівну країну Нетландія, де Пітера Пена чекають небезпечні пригоди. Пітеру дізнається, що його доля – стати героєм Нетландії. В якій він залишиться на завжди героєм під іменем Пітер Пен.
Рейтинг Неймовірний Пітер Пен (2015) на сайті: (4.1) Проголосували (14)
0 19.04.2015 в 13:08

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 »