Фільми дивитися онлайнСімейні онлайн


Оригінальна назва: Цуцик!
Жанр: сімейні, мультфільми, фентезі
Опис: В Трансільванії, у незвичайному готелі, спеціально побудованому Дракулою для вампірів, як і раніше відбуваються незвичайні речі. Причому кількість сюрпризів постійно збільшується. Сімейство специфічне, що справедливо не тільки стосовно дідуся, короля вампірів, але й дочки Мевіс та Деннісу, улюбленому онукові Дракули. Дитина завжди оточена увагою діда. Дракула готовий виконувати всі його забаганки. Коли Деннісу захотілося завести песика, дід не став заперечувати. Більш того він особисто підібрав для хлопчиська домашнього вихованця, природно, у типовому для готелю Трансільванія і його мешканців антуражі. Замість довгоочікуваного цуценяти з'явилася величезна істота значних розмірів. Денніс відразу перейнявся щирою любов'ю до песика, а у всіх членів родини та постояльців готелю почалися справжні проблеми з-за гавкучої непосиди. Здається, присутність в Трансільванії песика приносить задоволення тільки Деннісу. Заради того, щоб онук відчував себе щасливим, дідусь готовий проігнорувати невдоволення всіх інших мешканців готелю.
Рейтинг Мультфільм Цуцик! (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 20.01.2018 в 15:22
Оригінальна назва: Різдво з невдахами
Жанр: комедії, сімейні
Опис: Ця історія про родину, яка відрізняється дружністю та веселістю. На передодні кожних Різдвяних свят, сім’я відчайдушно поглиблювалась у святкову метушню. Прикрашали ялинку, будинок, готували різноманітні страви аби свято пройшло як треба. Та ось донька стала дорослою та почала жити самостійним життям, подалі від батьків. Тоді вони зрозуміли, що від тепер зовсім не обов’язково перейматися приготуваннями до свят. До голови сімейства закралася думка відійти від традицій та втекти від свята, яке наближається. Де можна насолодитися чудовим відпочинком в країні, в якій цілорічно палке сонце. Саме в таку країну вони й відправилися. Проте усе складається не так яв мало бути. Виявляється не можна взяти та відмовитися від Різдва. З нашими героями трапляються різні ситуації які обертаються непередбачуваними наслідками. Що трапиться із сімейною парою? Як вони з усіма упораються? Відсвяткують вони Різдво? Чи вони зможуть зрозуміти, що свято неможливо обдурити, бо воно живе у серці та душі.
Рейтинг Фільм Різдво з невдахами (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 21:30
Оригінальна назва: Флінстоуни
Жанр: комедії, сімейні
Опис: Усі ми маємо уяву, як виглядає кам’який вік, коли представники "Хомо сапієнс" робили перші кроки на шляху до розвитку, який ми отримали на сьогодні. Як вони готували їжу, як користувалися речами простими у виготовленні, як досягали успіху у військовому мистецтві. Проте ця картина зображує зовсім неочікуваний світ, у якому століття каменя відповідає сучасному життю. Наприклад, герої серіалу мають можливість кататися на машині, проте механізму пересування в них немає, але пересувати ногами аби рушити з місця їм досить. Люди взаємодіють із динозаврами, що відповідає в сучасному житті користування тостерами та мікрохвильовими печами. Ця картина має дуже цікаві фрагменти, які не залишать байдужим най допитливішого кінолюбителя, бо голова родини Флінстоунів звичайний представник робочого класу з купою проблем. А Фред з Барні потрапляють до пригод, які несуть їм лише неприємності.
Рейтинг Мультфільм Флінстоуни (1994) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 20:58
Оригінальна назва: Подорож до Різдвяної зірки
Жанр: пригодницькі, фентезі, сімейні
Опис: Жили собі у злагоді король та королева, спостерігаючи за тим, як дорослішала їх донька. Золотоволоска відрізнялася не лише гарною зовнішністю та не дитячим розумом, а й жагою до справедливості. Саме вона повинна була наслідувати престол, після її батька. Але племінник короля, лукавий та молодий, замислив недобре. Він планував захопити владу. Аби його замисел удався, хлопець заручився підтримкою злої відьми, яка відговорила його викрасти Золотоволоску. Коли дівчинка зникла, усе королівство співчувало батькам. Королева ледве трималася, бо скорбота не залишила покою пораненому серцю. Батько король, намагався триматися стійко, не втрачати оптимізму. Він відправив на пошуки доньки усіх підданих, які обшукали усе доволі, проте пошук результату не дав. Винуватицею трагедій була призначена Різдвяна зірка, яка зникла з небосхилу відразу після зникнення дівчини. Відтоді, королівство перебувало у непроглядній темряві. На допомогу приходить маленька дівчинка Соня. Вона упевнена, що знайшовши зірку, відразу знайдеться й Золотоволоска, проте маленькій героїні будуть заважати лихі люди та неприємні обставини.
Рейтинг Фільм Подорож до Різдвяної зірки (2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 18:33
Оригінальна назва: Ніч у музеї
Жанр: пригодницькі, фентезі, сімейні,, комедії
Опис: Останнім часом життя Ларі Дейлі складалося з невезучих подій, які траплялися з ним з незавидною регулярністю. Бідолашний чоловік втопав у боргах, його постійно виставляли за двері житла, яке він орендував, через брак грошей. Отримавши розлучення, Ларі й отримав заборону від дружини бачитися з єдиним сином, якого звуть Ніком. Вона вважала, що спілкування з хронічним невдахою, який постійно змінює роботу через всіляко звільнення, буде поганим прикладом для юнака. Чоловік майже дійшов до відчаю, але місцевому Музею природної історії дуже потрібен нічний охоронець. Перша зміна нашого героя не обійшлася без пригод. Виявилося, в ночі, великі зали наповнюються дивними звуками. Ларі ледь не втрачає розум, коли на зустріч йому виходять експонати, яки оживають з настанням ночі.
Рейтинг Фільм Ніч у музеї (2006) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 18:04
Оригінальна назва: Курча Ципа
Жанр: комедії, пригодницькі, мультфільми, сімейні
Опис: Одного разу головному героєві мультиплікаційного фільму здалося, що на нього впав шматочок неба, він страшенно злякався та запанікував. А вся річ у тім, що за небо він сприйняв лише жолудь, що впав з дуба. Минуло чимало часу після того випадку, але досі всі жителі містечка жартують над героєм мультфільму Курча Ципа. Батько Ципи вкрай стурбований ситуацією. Він живе і спілкується з друзями, яких переслідують лише невдачі. Тато, колишній бейсболіст дає синові пораду, щоб той почав займатися цим видом спорту. Герой приймає його пропозицію, починає грати в шкільній групі та навіть має успіхи, так він одного разу виграв матч. Але одного разу курча по-справжньому зауважує що насувається лихо, яке загрожує місту справжньою небезпекою. Впору почати бити на сполох, адже інопланетні істоти хочуть напасти на землю. Але ніхто особливо не надає значення його словам, адже всі прекрасно пам'ятають інцидент, який стався з курчам. А прибульці тим часом вже організовують операцію по вторгненню в місто. Курча і його друзі-невдахи розуміють, що тепер тільки від них залежить подальша доля всього людства, вони повинні встати на його захист.
Рейтинг Мультфільм Курча Ципа (2005) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 15:52
Оригінальна назва: Татусь з доставкою
Жанр: комедії, сімейні
Опис: Девід Возняк — простий хлопець, у житті якого почалися суцільні проблеми. Він працює у м'ясній крамниці свого батька, але той збирається звільнити його, через те, що дуже не задоволений роботою сина. Крім фінансових проблем Девід починає відчувати кризу середнього віку, із-за чого у нього виникають великі складнощі у спілкуванні з оточуючими. Але в один прекрасний момент життя хлопця міняється самим кардинальним чином, після того, як він дізнається, що є батьком більш ніж п'ятисот дітей. Бувши юним студентом він здав своє насіння до клініки репродукції, підписавшись іменем «Диво бик», проте із-за жахливої помилки, їм запліднили всіх жінок, які звернулися в лікарню. Після того випадку минуло кілька років, і діти вирішили дізнатися, хто є їхнім батьком, для чого вони звернулися до суду, подавши позов на клініку репродукції...
Рейтинг Фільм Татусь з доставкою (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 15:35
Оригінальна назва: Джастін та лицарі доблесті
Жанр: мультфільми, пригодницькі, сімейні
Опис: Джастін живе в королівстві, в якому владу узурпували бюрократи, вигнали лицарів. Він також хоче бути лицарем, проте його батько, Реджинальд, старший юрисконсульт у Королеви, хоче, щоб син став адвокатом. Джастіну потрібна порада, він відвідує свою бабусю, яка розповідає йому історію його дідуся, сера Роланда. Сер Роланд був самим благородним лицарем у королівстві та захисником Короля, поки він не був схоплений і убитий злим сером Хераклио. Проти волі його батька, Джастін тікає з дому в пошуках своєї мрії – стати Лицарем. На своєму шляху герой мультфільму «Джастін і лицарі доблесті» зустрічає Талію, симпатичну, але страшно злющу і вкрай незалежну дівчину, яка, тим не менш, складає йому компанію. Він знайомиться з хитрим чарівником, що знає, де знайти чарівне Абатство. Адже саме там вчать бути лицарями доблесті! Попри труднощі та перешкоди, Джастін твердо має намір стати справжнім лицарем. І допомогти королівству в той день, коли потрібна допомога.
Рейтинг Мультфільм Джастін та лицарі доблесті (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 14:44
Оригінальна назва: Немовля на прогулянці
Жанр: комедії, сімейні
Опис: Сімейна комедія «Немовля на прогулянці». Головну роль фільму зіграв дворічний Джейкоб Джозеф Уортон (це була його перша і єдина роль). У фільмі описані пригоди сина мільйонера - маленького хлопчика на ім'я Бінк. Його викрали надмірно самовпевнені злодії, яким захотілося легких грошей, при цьому вони не мали найменшого поняття, як доглядати за дитиною. І коли викрадачі втратили пильність, він втікає і потрапляє прямо на вулицю. В цей час батьки розшукують свого сина усіма можливими способами. Вирішивши під'єднати до пошуків пресу та телебачення, вони зробили хлопчика популярним. А дитина в свою чергу легко і просто пішла від своїх викрадачів. При цьому, навіть не розуміючи які руйнування вона завдає місту своїми маленькими рученятами. Бандити, отримавши великої шкоди від маленького Бінка, вже почали замислюватися над тим, «а чи хочуть вони ще отримати викуп?». Відповідь на це питання можна знайти у заключній частині комедії «Немовля на прогулянці».
Рейтинг Фільм Немовля на прогулянці (1994) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 13:25
Оригінальна назва: Гуси-Лебеді летять
Жанр: пригодницький, сімейний, драма
Опис: Найбільшим захопленням юного Михайлика стає читання книг, за яким він може проводити годинами, не помічаючи стрімко пролітає часу. У невеликому небагатому селі книжки справжня цінність, місцеве населення зайнято роботами в полі, а не літературою, тому знайти ще непрочитану книгу для підлітка виявляється практично нездійсненною справою. Подарунок діда Дем'яна у вигляді повісті «Тарас Бульба» обертається для Михайлика низкою непередбачуваних і пригод що захоплювали. Мрії про нові книжки в голові юного книгочитача складаються в несподіваний план, де можна дістати їх в селі. Стоїть неподалік від села графський замок з уявленням хлопчика обов'язково має власну бібліотеку, яка може з лишком наситити літературну цікавість підлітка.
Рейтинг Фільм Гуси-Лебеді летять (1974) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 16:48

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »