Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Відьма, всі серії
Жанр: Серіали
Опис: Жив-був в тихій провінції парубок на ім'я Роман. Все було при нім - і природна краса, і фізична сила, та і руки у героя були золотими. Він знаходив задоволення в своєму ковальському ремеслі, не відмовляючи в проханнях односельцям. Але, одного дня, тихе розмірене життя коваля обертається на сто вісімдесят градусів. Це відбувається після того, як він рятує в річці чарівну дівчину у вінчальному платті. Нещасна знаходиться без свідомості, а, прийшовши в себе, не може пригадати не те що обставин, при яких вона опинилася у воді, але навіть власного імені.
Втім, стараннями місцевої знахарки, Роман з'ясовує, що врятовану звуть Надія. Парубок бере відповідальність за дівчину на себе. З кожним днем, проведеним їм поряд з нею, коваль все більше закохується в свою протеже. Але, на його шляху стоять всі мужики села. Річ у тому, що, володіючи диявольською привабливістю, Надя зуміла підкорити серця чи не всіх представників сильної статі округи. Вони крутяться довкола неї постійно, сподіваючись на взаємність. Жінки чоловіків ,які втрачають до них інтерес, перемкнувшись на настільки привабливу особу, проголошують Надію відьмою і вимагають, аби та забиралася геть.
Рейтинг Серіал Відьма, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал Катина любов, всі серії
Жанр: Мелодрама
Опис: Катя Фадєєва - мешканка невеликого російського містечка, розташованого в глибинці. Вона - слухняна дочка, завжди робить так, як наказують мама з батьком. Батько - власник бізнесу, має впливових друзів, освічену дружину і красуню дочку. Єдине, чого йому не вистачає - влади. Але у Фадєєва є план - видати дочку заміж за сина губернатора Євгенія Труханова. Катя ще ніколи не кохала, та і батька слухає, тому з прихильністю відноситься до залицянь Євгенія. Але так продовжувалося до тих пір, доки вона не зустріла Дмитра - звичайного робітника з будівництва, що належало її батьку. Молоді люди відразу ж покохали один одного і між ними зав'язався палкий роман.
Рейтинг Серіал Катіна любов, всі серії (2012) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал Центральна лікарня, всі серії
Жанр: драма
Опис: Серіал «Центральна лікарня» - серіал в якому показана неприкрита правда життя медичної установи. Тут трагічні моменти тісно переплетені з героїчним коханням, самозречення ходить поряд з болем втрати, тому для сюжету серіалу не доводиться вигадувати які-небудь гострі моменти, їх вистачає з лишком. Червоною ниткою в проекті проходить питання взаємин між людьми, підступність, зрада, самопожертвування і кохання. І, звичайно ж, будуть продемонстровані результати важкої роботи лікарів.
Рейтинг Серіал Центральна лікарня, всі серії (2015) на сайті: (4.6) Проголосували (31)
0 09.07.2016 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал Подвійне життя, всі серії
Жанр: Драми, Російські мелодрами
Опис: Катерина впродовж довгих років перебувала в стані повного невідання реальної ситуації і вважала себе найщасливішою жінкою на світі. Вона думала, що у неї прекрасна сім'я, чудовий, люблячий, дбайливий, вірний чоловік. Марк справді багато робив для сім'ї, побудував затишний будинок і здавався зразком порядності і доброчесності. Але, на жаль, таким він лише здавався. Абсолютно несподівано, Катерина взнає, що весь цей час її благовірний чоловікжив, як якийсь султан на дві сім'ї, в іншому місті у нього є друга дружина - Ніна. Цей удар став дуже тяжким для жінки, але слідом за ним прогримів другий: раптово Марк гине.
Брат Марка, Рома намагається допомогти обом жінкам, якось примирити їх, адже обидві налагоджені агресивно і обоє мають намір відвоювати свою долю спадку з наміром розтоптати суперницю. Пристрасті розжарюються до межі, розв'язка виявиться дуже несподіваною.
Рейтинг Серіал Подвійне життя, всі серії (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 09.07.2016 в 01:15
Оригінальна назва: Наші пані у Варшаві, всі серії
Жанр: Серіал, Драма, Комедія
Опис: Головні героїні комедійного серіалу «Наші пані у Варшаві», прем'єра якого відбулася на телеканалі 1+1, вирішили шукати своє щастя за кордоном. Вони вирушають в столицю Польщі - Варшаву. Молода дівчина Ульяна - дуже талановитий скрипаль. До недавнього часу вона працювала в одному львівському оркестрі. Але її звільнили через те, що знадобилося місце для дочки іменитого музиканта. Поліна була співволодільницею модельного агентства. Проте, партнер підставив її, і вона була вимушена розпрощатися з бізнесом. У Поліни є син, якому потрібно забезпечувати майбутнє. Третю дівчину змусив переїхати до Варшави її хлопець-алкоголік. Оселилися героїні в квартирі українки Свєти. Що очікує дівчат у чужій країні, чи зможут вони дати собі раду, як складеться їх життя? Усе це ви можете дізнатися із серіалу....
Рейтинг Серіал Наші пані у Варшаві, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (4)
0 09.07.2016 в 01:15
Оригінальна назва: Серіал Демони, всі серії
Жанр: Кримінал
Опис: Як і багато інших, Дмитро Назаров, по кличці Демон, не розгубився в круговороті жорстких 90-х і разом зі своєю кримінальною бандою організував собі непоганий бізнес. Відважні часи пройшли, Демон перетворився на господаря крупного розважального центру в невеликому російському містечку і прагне не згадувати про минуле. Проте колишні подільники Дмитра не хочуть миритися з такою ситуацією. Удачливе положення Демона не дає їм спокою і вводить в постійну спокусу перед його капіталами і вигідними зв'язками. В результаті, назрівають події, що загрожуючий трагічною розв'язкою. Життя не дає Дмитру забути з чого він починав, але чи готовий він повернутися до «демонічних» часів?
Рейтинг Серіал Демони, всі серії (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 09.07.2016 в 00:25
Оригінальна назва: Жереб долі, всі серії
Жанр: Мелодрама, Вітчизняний, Серіали
Опис: Одного дня молодий перспективний чоловік знайомиться із співачкою з ресторану. Ксенії доводитися співати, аби заробляти собі на життя. Молоді люди, дізнаючись один про одного більше, розуміють, що хочуть бути разом. Після одруження Павло виїжджає у відрядження. Оскільки він військовий психолог, йому доводиться затриматися у Афганістані. Коли він повернувся, взнав, що дружина пішла від нього. І лише опісля двадцять років чоловікові стає відомо, що Ксенію вигнали. Рідний брат Павла, будучи при смерті від наркотиків, признається йому, що це він вигнав дівчину. І найстрашніше, що вона була в положенні. Життя Павла знову набуває сенсу і тепер він прагне відшукати Ксюшу і свою дитину.
Рейтинг Серіал Жереб долі, всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 09.07.2016 в 00:25
Оригінальна назва: Серіал Володимирська 15, всі серії
Жанр: Детектів, Крімінал
Опис: «Володимирська, 15» - прекрасний детективний проект від українських кінематографістів, який вперше з'явився на телебачення у 2015 році. Тепер і ви, наші дорогі глядачі, зможете в режимі онлайн познайомитися з головними героями серіалу - кращими слідчими київської команди, що займається розслідуванням найзаплутаніших злочинів.
Отже, спеціальний відділ по розслідування особливо тяжких злочинів київського УВС примає у свої лави четверо фахівців. Кожен з них знає свою справу і виконує доручення начальства бездоганно. Маючи величезний досвід розслідування, наші герої об'єднують свої зусилля і стають найнебезпечнішою загрозою для злочинців. У кожній новій серії слідчі стикаються з черговим порушником закону, вийти на слід якого дуже нелегко. Але у професіоналів завжди знайдуться зачіпки і потрібні методи, аби сісти на хвіст навіть найхитрішому злочинцеві.

Капітан Ткаченко - раніше сам побував по той бік барикад і знайомий з кримінальним світом столиці не з чуток. Капітан Холодова - чарівна, розумна і безкомпромісна жінка, якій під силу навіть найважча чоловіча робота на службі. Лейтенант Лапкін - самий молодший з групи слідчих, але його напористість і амбіції роблять свою справу. Командувати групою кращих з кращих доводиться майору Дикому - розсудливому і рішучому лідерові, який заслужив на пошану серед товаришів по службі завдяки своїй мудрості і самовідданості.
Рейтинг Серіал Володимирська 15, всі серії (2015 - 2016) на сайті: (4.4) Проголосували (10)
0 09.07.2016 в 00:25
Оригінальна назва: Серіал Тюдори, всі серії
Жанр: Серіал, Військовий, Драма, Історичний, Мелодрами
Опис: Джонатан Різ Майерс, Генрі Кавілл («Людина із сталі»), Джеймс Фрейн («Там, де серце»), Сем Ніл («Двохсотлітня людина») в тричі номінованій на «Золотий глобус» костюмованій багатосерійній драмі «Тюдори». Дія охоплює період правління Генріха VIII. Роль амбітного правителя блискуче виконує Джонатан Різ Майерс. «Тюдори» - це цікава і багато в чому правдива розповідь про представників знаменитого роду. Хитромудрі інтриги, підступні змови, запаморочливі романи, великі плани, нищівні поразки, дружба до смерті і смертельна зрада, блиск і убогість - все це є в «Тюдорах».
Рейтинг Серіал Тюдори, всі серії (2007) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 12.05.2016 в 19:17
Оригінальна назва: Sen Benimsin \ Ти моя
Жанр: Турецький серіал
Опис: Турецький серіал Ти моя оповідає про спадкоємця заможної сім'ї Бурси. Еджер здобув хорошу освіту і після того, як відслужив в армії, узяв на себе правління родинним бізнесом. Одного дня, в Стамбулі, Еджер зустрічає дуже красиву дівчину і закохується в неї з першого погляду. Нагме - та сама дівчина. Вона успішна піаністка. Проте життя дівчини не так успішне, як кар'єра. Нагме виросла під постійним тиском з боку матері. І ось знайомство з Еджером вносить різноманітність до її життя. Молоді люди закохуються, відчуття їх взаємні, і вони одружуються не дивлячись на те, що батьки з обох боків проти. Еджер вирішує привести молоду дружину в свій маєток. З їх приїздом в особняку починається хаос, рідні Еджера проти Нагме. Бідна дівчина починає піддаватися постійним приниженням. Але одного дня Нагме випадково взнає страшну таємницю, яка стосується її чоловіка і ця новина ставить під загрозу їх шлюб...
Рейтинг Турецький серіал "Ти моя", всі серії (2015) на сайті: (3.8) Проголосували (15)
0 12.05.2016 в 19:17

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 19 20 »