Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Фільм Листи з минулого
Жанр: Детектив, Мелодрама
Опис: У фільмі розповідається про те, як самотня і красива дівчина знайшла листи, написані у минулому.
Дівчину звали Маруся Бурова, вона жила у провінційному містечку. Їй подобалися автомобільні гонки, вона була успішною в цій справі.
Не так давно дівчині довелося пережити смерть матері. Коли героїня почала збирати її одяг, несподівано знайшла листи, які мати не відправила. З них стало відомо, що мати хотіла послати їх для батька дівчини. Героїня думала, хто з чоловіків матері міг бути її батьком? А що робити, якщо кандидатів виявляється, мінімум, троє?
Дівчина стала шукати батька, який міг тепер бути вагомим чоловіком. Але у трьох чоловіків було щось, що зв'язувало їх тісно - вони стали діловими партнерами.
Маша зайнялася самостійним вивченням справи. Несподівано вона потрапила до жахливої інтриги. Після цього усім учасникам в драмі загрожувала смертельна небезпека.
Рейтинг Фільм Листи з минулого (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 23.01.2017 в 01:22
Оригінальна назва: Серіал Пацики
Жанр: комедія
Опис: Пропонуємо вашій увазі чергове творіння студії "Квартал 95". Перед вами дванадцятисерійний проект "Пацики", який розповідає про непросте життя молодих людей, які намагаються знайти своє місце в столиці. У провінції жити набридло, тому вони вирішили переїхати на нове місце. Чимось ці хлопці нагадують бригаду, правда в тих життя було кримінальне, а в цих більше нагадує комічність і комедійність. Загалом і в цілому, кожен новий день для головних героїв - це можливість пізнати світ і зробити його краще для себе, для інших! Мабуть, вони тут знайдуть своє справжнє кохання! Хто знає!?
Рейтинг Серіал Пацики, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 23.01.2017 в 01:22
Оригінальна назва: Серіал Інтерни
Жанр: Комедія
Опис: У лікарні, якою править королева Анастасія Кисегач, відбуваються найнеймовірніші, смішні, і навіть трохи дурнуваті пригоди. Адже доктор Биков на те і Биков, аби перетворювати найзвичайнішу ситуацію на справжнісінький цирк, чому, поза сумнівом, радіє його вірний і відданий єврейський товариш і за сумісництвом венеролог Іван Натановіч Купітман. Глядачі вже встигли познайомитися з другою партією інтернів, які поступили в розпорядження доктора Бикова. Не можна сказати, аби він був щасливий такому повороту подій, оскільки Биков не відійшов ще від попередніх своїх нероб, а проте, взагалі, без інтернів буде нудно. Загалом, чотири нові інтерни потрапляють в лапи підступного лиходія Бикова, який на пару з Купітманом, а також зі своїми колишніми інтернами, які тепер стали самостійними лікарями, знущатиметься з новоспечених жертв! Фінальний сезон. Що і не говори, але мало вже точно не здається!
Рейтинг Серіал Інтерни, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 23.01.2017 в 00:29
Оригінальна назва: Серіал Секс і місто
Жанр: мелодрама, комедія
Опис: Комедійна багатосерійна мелодрама "Секс у великому місті" вже давно стала культовою. Віддана армія залицяльників по всьому світу, чотири премії Еммі, вісім Золотих глобусів. І серіал дійсно цього гідний. Своїм безперечним успіхом "Секс у великому місті" зобов'язаний тонкому і іскрометному гумору, яскравим персонажам і, безумовно, вічній темі - сексу. Про нього в картині говориться постійно, причому дуже легко і без щонайменших натяків на вульгарність. Серіал знятий по мотивах бестселера Кендес Бушнелл "New York Observer".
У самому центрі подій вельми сексуального серіалу знаходяться чотири кращі подруги Кері Бредшоу, Шарлота Йорк, Міранда Хобс, Саманта Джонс. Усі вони досить яскраві особи. В кожної з них є свій погляд на життя і свій унікальний спосіб долати нескінченні виникаючі проблеми. Кожна з них є упевненою у собі мешканкою Нью-Йорка, вони переступили тридцятирічний рубіж і відверто розмовляють одина з однию про все.
«Секс у великому місті» - це захоплюючий серіал, наповнений цікавими історіями з життя чотирьох жінок. Він прогримів свого часу по телебаченню і створив деякий ажіотаж серед глядачів. У той час голлівудські фільми в нашій країні не були настільки популярні, і вміст міг багатьом не сподобатися. Серіал побудований на відвертих розповідях жінок, в яких у житті не все виходить, але вони роздумують про статеву сторону питання..
Рейтинг Серіал Секс і місто, всі серії (1998) на сайті: (4.2) Проголосували (15)
0 23.01.2017 в 00:29
Оригінальна назва: Серіал Старша сестра / Медсестра
Жанр: Мелодрами
Опис: Фільм «Старша сестра» розповість про нелегку долю Ліди, яка любить чоловіка, що пішов на війну. Для жінки факт розставання лягає важким каменем на серці. Їй доводиться щодня проводити в очікуванні повернення коханого, виглядаючи знайомий силует вдалині. До того ж, в рідному місті немає людей, здатних допомогти впоратися з побутовими проблемами.
Ліда працює вчителькою англійської мови в школі, що не дозволяє їй сподіватися на забезпечене і багате майбутнє. Живе вона разом з маленькою дочкою в невеликому місті, з кожної зарплати необхідно одягати і взувати малятка, так що на особисті потреби коштів не залишається. Але це і не важливо, адже Ліда живе надією, що зараз відкриється двері і увійде її коханий, після чого майбутнє перестане бути таким похмурим.
З недавнього часу головну героїню підтримує старша сестра Надія, яка добилася успіху в кар'єрі ученого. Вона самотня, оскільки весь час витрачає на професію, і єдиною втіхою тепер служать стосунки з родичкою і маленькою племінницею. Але побут обох дівчат і їх сімей різко змінюється, коли в Дагестані починає назрівати черговий озброєний конфлікт.
Рейтинг Серіал Старша сестра (2013) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 22.01.2017 в 20:18
Оригінальна назва: Серіал Найщасливіша
Жанр: МелодрамИ
Опис: Повний будинок друзів, радість, батьківська турбота і опіка - життя 10-класниці Марини було безхмарним, поки рокова подія не перетворила її щасливе існування на суще пекло. Смерть улюбленого татуся, відомого видатного вченого, і мами, шанованої робітниці ветклініки, назавжди руйнує уявлення героїні про безтурботний перебіг буття. Від неї відвертаються близькі і навіть парубок зникає в невідомому напрямКУ, залишивши героїню з маленьким дитям на руках.
Відчуваючи гіркоту втрати і засмучуючись від руйнування приємних мрій, старшокласниця отримує новий удар долі: майбутнє виселення з квартири, що заставляє дівчину задуматися, у тому числі, і про пошук нового даху. Аби вижити, неповнолітній дівчині терміново потрібно працевлаштуватися, але в її віці украй складно бути привабливим кандидатом в очах менеджерів по персоналу. Проте доля виявляється прихильніша: підліток знайшла високооплачуване місце і незабаром навіть виявила у себе журналістські таланти. Перші успіхи переплітаються з невдачами, але смілива сирота твердо вирішила забути сумне минуле в надії стати по-справжньому щасливою і вільною. Про те, як дівчині удасться зробити задумане, повідає сюжет кінострічки «Найщасливіша».
Рейтинг Серіал Найщасливіша, всі серії (2010) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Лист очікування
Жанр: Мелодрами
Опис: Мільйони людей живуть надією, а вірніше, існують у постійному чеканні необхідного їм донорського органу. Багато хто так і не дочекається. Режисер Андрій Чорних представив серіал "Лист очікування" в жанрі драми, що відчиняє двері операційної у відділенні трансплантології, а в кожній серії буде окрема історія людей, які день за днем врятовують одні людські життя ціною інших і щиро переживають за кожного пацієнта. Лист очікування - це неймовірно довгий список в базі даних хворих, органів, що потребують пересадки. Щодня трапляються трагічні випадки, люди вмирають, і тут встає питання перед родичами, як поступити - залишитися байдужим до чужого горя або дозволити трансплантацію відповідної частини тіла незнайомцеві, що роками чекає своєї черги на здорове майбутнє. У багатьох країнах існує так зване донорське посвідчення органів, яке підтверджує згоду його власника на те, що його тіло може бути корисне комусь і після смерті, що в деякому розумінні знімає питання про «чорне донорство». У клініці Грохольського працюють дуже кваліфіковані доктори. Один з них -Дмитро Миколайович Клімов (Никита Салопін), трансплантолог від Бога, що віддається на 100% своїй роботі. Особисте життя через його постійну відсутність вдома не ладнається, а тут ще в Москву переводиться хірург Ірина Аленічева (Марина Аниканова), яка давно закохана в заступника головлікаря.
Рейтинг Серіал Лист очікування, всі серії (2012) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Забудь і згадай
Жанр: Мелодрами, Зарубіжні
Опис: У центрі подій, в кінокартині Максима Мехеди «Забудь та пригадай» знаходиться 17-річна учениця дитячого будинку Наташа. Дівчина не відає тепло батьківської ласки, як і всі її ровесниці, вона марить про багатого жениха, прекрасні залицяння, бездоганні манери і пишне весілля. Лише героїня не замислюється навіть про те, що може ховатися за красивим фасадом розкішного життя. Здається, що всі дівочі мріяння здійснилися - Наташа виходить заміж за Леоніда Мазова, політичного діяча і процвітаючого бізнесмена. Тепер молоду леді оточує повний достаток і турбота, які раніше були їй чужими. По збігу обставин в руках героїні опиняється щоденник її попередниці - колишньої дружини Леоніда, що відправилася до прабатька по невияснених причинах. Прочитавши до кінця всі записи нещасною, Наталія приходить в жах і осмислює в яку ж історію вона потрапила і щоб уберегти собі життя у неї є лише один шанс - безслідно зникнути. Але рятуватися втечею, це не її варіант, і дівчина приймає рішення змалювати власну кончину. Прожити безбідно і в безпеці у Наталії довго не виходить. Після семи років, минуле все-таки її наздоганяє.
Рейтинг Серіал Забудь і згадай, всі серії (2016) на сайті: (4.2) Проголосували (4)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Папараці
Жанр: Мелодрами
Опис: Саша є талановитим фотографом для одного популярного журналу. Дівчина дуже хоче вийти заміж за керівника модного видавництва Марата. У долі фотографа трапляється історія, яка заставляє її порушити принципи власного життя. Брат дівчини потрапляє в ДТП на чужій машині. Аби допомогти своєму рідному братові, сестра повинна терміново знайти величезну суму коштів. Саша вимушена взяти кошти за скандальну статтю про популярного футболіста Артема Собольова. Він залучив пресу після того, як не захотів переходити грати за італійську збірну. Кореспондент починає стежити за зіркою футболу. Вже через деякий час вона взнає таємницю, яку Артем приховує від розголосу суспільству. Перед дівчиною тепер виник вибір - розкрити таємницю, або нікого не повідомляти про неї. Сумніви починають посилюватися після того, як вона особисто познайомилася з Артемом, який розкрив її нехитре прикриття фотокореспондента.
Рейтинг Серіал Папараці, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Райське місце
Жанр: Детектив, мелодрама, вітчизняний
Опис: Красиве місце - Карпатські гори, але навіть тут деколи «гостює» горе, заставляючи людей бути нещасними, як, наприклад, Ніну Костюк, в якої з рідні залишився лише дядько. Розумна, тямуща працьовита, з купою ідей по дизайну і готельній роботі. До того ж, симпатична дівчина, із заповітною мрією в душі. Живе, поживає в маленькому селі і марить про те, як стане спочатку співробітницею місцевого престижного готелю, куди приїжджають багато спроможних туристів. А потім, коли-небудь, стати хазяйкою власного туристичного комплексу, анітрохи не гіршого, може навіть і кращонр, ніж нинішній Марченківський. Ось би лише попасти туди працювати, практичного досвіду набратися, знань. Доля їй «посміхається». Але в готелі із звучною назвою і зовнішнім виглядом, не так вже легко працювати, та і вискочок не люблять.
Рейтинг Серіал Райське місце, всі серії (2017) на сайті: (4.4) Проголосували (8)
0 21.01.2017 в 23:02

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 22 23 »