Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Люцифер, всі серії
Жанр: Серіали / Фентезі
Опис: Герой серіалу - не тезко знаменитого владики пекла, це він сам, власною персоною, утомлений від своєї абсолютної влади. Люцифер вирішив розвіятися серед звичайних людей. Він оселився в Лос-Анджелесі і відкрив нічний клуб, де і сам відпочиває серед красивих жінок, слухаючи музику. У клубі сталося ЧП, вбита поп-зірка, і Люциферу довелося співпрацювати з поліцією. Слідство веде Хлоя Денсер, яка швидко зрозуміла, що її помічник може розкривати будь-які злочини. Все це захопило владику пекла, до якого вже прибув гонець з метою повернути його на трон. Люцифера очікує вибір.
Рейтинг Серіал Люцифер, всі серії (2015) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 21.04.2016 в 04:03
Оригінальна назва: Серіал Винищувачі, всі серії
Жанр: Серіал, Військовий, Драма
Опис: Борис і Льоня завжди хотіли бути льотчиками, адже це так захоплююче. У дитинстві їм подобалося клеїти моделі літаків, і дивитися пізнавальні програми про льотчиків. Кожного разу хлопці уявляли, як вони піднімаються в повітря, і насолоджуються неперевершеними видами. І ось, коли вони стали вже зовсім дорослими, і навіть закінчили школу, друзі вирішили подати документи в льотну академію. Хто б міг подумати, але хлопців прийняли, і вони були дуже щасливими. Проблема лише в тому, що саме в цей період почалася Друга світова війна, яка змінила їх плани. У перший же день, коли друзі прийшли в академію, їх повідомили, що їх вже давно прийняли в авіаційний полк, а це означає, що найближчим часом вони відправляться на фронт. Хлопці зніяковіли, адже вони ще нічого не вміли, і навіть літак зсередини не бачили.
Рейтинг Серіал Винищувачі, всі серії (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.04.2016 в 04:03
Оригінальна назва: Серіал Кадети, всі серії
Жанр: Серіал, Драма, Комедія, Пригоди
Опис: «Кадети» - російський серіал, головними героями якого є учні суворовського училища, що плануюють стати військовими. Знайомтеся! Макс Макаров - син мера. Степан Пєрєпєчко - простий сільський парубок. Ілля Сініцин - вихідець з військової сім'ї. Ілля Сухомлін і Саша Трофімов - діти батьків, які не мають жодного відношення до військової справи. Серіал наповнений найцікавішими ситуаціями з кадетського життя. Впродовж всього навчання головним героям доводиться пережити немало складних випробувань, під час яких їм потрібно підтримувати один одного і виправляти свої помилки. З віком у них формуватиметься характер і вимальовуватимуться риси справжніх чоловіків, які в майбутньому стануть хоробрими офіцерами.
Рейтинг Серіал Кадети, всі серії (2006) на сайті: (4.4) Проголосували (5)
0 21.04.2016 в 04:03
Оригінальна назва: Серіал Віталька, всі серії
Жанр: комедія, сітком
Опис: У представленому серіалі ключова роль дісталася звичайному хлопчині на ім'я Віталік, в якого поєднуються непоказна зовнішність і сильне лібідо. Завдяки цьому він теоретично в змозі підкорити будь-яку красиву дівчину, але для цього з нею потрібно познайомитися, а це проблема, тому що через непоказну зовнішність героя більшість дівчат просто відвертаються від нього. Віталій проживає разом з матір'ю Мариною Францевною, яка переконана в тому, що її синочок постійно потребує опіки, через що вона оточила його неймовірною турботою. Але Віталіку потрібні реальні стосунки, пристрасть і кохана женина, а не турбота матері.
Рейтинг Серіал Віталька, всі серії (2016) на сайті: (4.2) Проголосували (6)
0 21.04.2016 в 04:02
Оригінальна назва: Серіал Повернення Мухтара, всі серії
Жанр: вітчизняний, кримінал
Опис: Коли в 60-роки вийшов фільм «До мене, Мухтар» про собаку-прикордонника, він негайно завоював симпатії всіх глядачів: кличка Мухтар для домашніх улюбленців стала популярною, а порода східноєвропейської вівчарки стала нестримно поширюватися по країні. Пройшли роки, було знято багато фільмів про собак на службі в армії і в правоохоронних органах - як у нас, так і за кордоном; і коли було прийнято рішення зняти серіал, подібний всім відомому австрійському «Рексу», автори пригадали про нині забуту породу. А там де східноєвропейська вівчарка, там і ім'я для неї - Мухтар. Порода ця стала у наш час рідкісною, все частіше зустрічаються вівчарки німецькі, тому собаку на роль головного героя серіалу «Повернення Мухтара» довелося розшукувати «з собаками».
Рейтинг Серіал Повернення Мухтара, всі серії (2003) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 21.04.2016 в 04:02
Оригінальна назва: Серіал Вікінги, всі серії
Жанр: Жанр, теґи: Серіал, Бойовик, Драма, Історичний
Опис: Серіал розповідає про загін вікінгів Рагнара. Він повстав, аби стати королем племен вікінгів. Норвезька легенда свідчить, що він був прямим нащадком Одіна, бога війни і воїнів.
Рейтинг Серіал Вікінги, українською, всі серії (2013) на сайті: (4.2) Проголосували (4)
0 15.04.2016 в 05:51
Оригінальна назва: Серіал Брати, всі серії
Жанр: детективи, кримінальні, вітчизняні
Опис: Полковника Старостіна, знаменитого міліціонера, вбивають. Але його сини не залишать це просто так. Хоч вони і зовсім різні (Ашот - священик, Костя - опер одного з відділів МУРа, Нікіта - директор в нічному клубі), вони відчувають справжню братську любов один до одного, до того ж, прагнення дізнатися правду про смерть батька об'єднує їх.
Все троє їдуть до Ростова, де і сталося вбивство, і починають розслідування. Підключивши всіх, хто був здатний допомогти, незабаром вони взнають, що винен, швидше за все, хтось з близького оточення, він нахабно підставив батька. Брати знаходять вбивцю, але він, як виявилось, лише пішак в цій справі. А король шахівниці живе в Москві. Брати вирушають туди.
Чи зможуть Никіта, Ашот і Костя помститися за батька? Чи зможуть вони пройти цю довгу дорогу разом? Чим закінчитися їх історія?
Рейтинг Серіал Брати, всі серії (2012) на сайті: (4.1) Проголосували (8)
0 15.04.2016 в 05:51
Оригінальна назва: Серіал Торговий центр, всі серії
Жанр: драма, мелодрама
Опис: Торгівельний центр - справжнє серце будь-якого сучасного міста. Там завжди кипить життя - тисячі покупців, десятки продавців. Це ще і місце для відпочинку, розваг і навіть романтичних побачень. Але мало хто знає, які пристрасті киплять там день за днем, які таємниці ховаються за табличками "Службове приміщення" і "лише для персоналу" і на що штовхають людей кохання, влада і гроші. На тлі життя крупного торгівельного центру "Асторія" в Ярославлі, власником якого є бізнесмен Едуард Фадєєв, розвертаються головні події і переплітаються історії взаємин декількох сімей.
Рейтинг Серіал Торговий центр, всі серії (2013) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 12.04.2016 в 05:30
Оригінальна назва: Серіал Громадянин ніхто, всі серії
Жанр: Детектив
Опис: Максим Орлов - досвідчений детектив, який вже декілька років безуспішно намагається зловити жорстокого злочинця по кличці Паперовий вбивця. Під час однієї з операцій він отримує сильну травму голови і впадає в стан коми більш ніж на 20 років. Прокинувшись, він опиняється вже в іншій країні, з іншими людьми. Все його життя змінилося: постаріли колеги на роботі, кохана дівчина вийшла заміж, і головне - Паперовий вбивця все ще на волі...
Рейтинг Серіал Громадянин Ніхто, всі серії (2016) на сайті: (4.4) Проголосували (46)
2 12.04.2016 в 05:30
Оригінальна назва: Серіал Запитайте у осені, всі серії
Жанр: Серіал, Мелодрами
Опис: З дитинства головна героїня полюбила музику. Їй подобалося звучання, їй подобалося заспокоєння, яке приносила музика. Коли вона трохи підросла, то пішла в музичну школу, аби мати можливість не лише слухати музику, але і створювати її. Вже в підлітковому віці вона почала вигадувати пісні. Вони були красивими і неймовірними, вони подобалися оточуючим але при цьому батьки вважалм вважали пісні несерйозним заняттям. Послухавши своїх батьків, Красунька все ж поступила в «потрібний» університет, а після вийшла заміж і загрузнула в родинній рутині. Але одна зустріч змінила все, вона зрозуміла, що потрібно слідувати своїй мрії.
Рейтинг Серіал Запитайте у осені, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 12.04.2016 в 05:30

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 18 19 »