Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Ксена – принцеса-воїн
Жанр: фентезі, бойовик, драма, мелодрама, комедія, пригоди
Опис: Серіал Зена (Ксена) - королева воїнів перенесе кожного глядача в античну епоху. В той час, коли не було ще Римської імперії, і рівновагу підтримували боги. У фантастичному світі головних героїв зустрічають дивні міфічні істоти, що володіють неймовірною силою. На арені з'являється новий персонаж, спочатку негативний, - жінка-воїн Ксена. Вона протистояла Гераклу, який здійснював свої багаточисельні подвиги в ім'я добра. Гераклу вдалося переконати могутню Ксену стати його союзником у боротьбі проти різноликого зла.
З тих самих пір Ксена і її вірна подруга Габріель подорожують по містах, і рятують тих, хто цього потребує. Які життєві випробування доведеться здолати Ксені - принцесі воїнів? Шість захоплюючих сезонів, в кожному з яких по 22 серії, точно не змусять вас нудьгувати перед екраном телевізорів. Ксена володіє нелюдською силою і умінням поводитися зі всіма видами зброї. До всього іншого вона неймовірно розумна і абсолютно безкомпромісна. Винні будуть покарані!
У кожному новому епізоді Ксена і Габріель проявляють неймовірну кмітливість і винахідливість. Їм належить вибратися ще не з однієї колотнечі: відправитися в царство Морфея, побувати в Аду і Раю, побороти Каллісто і так далі. Несподівана зустріч з Одіссєєм може раз і назавжди змінити життя головних героїнь. Чи скористаються вони дарованим шансом?
Чи варто сподіватися на любовні трикутники? Звичайно! Особисте життя головних героїнь Ксени і Габріели показане в серіалі виключно з кращого боку. Вам цікаво прямо зараз відправитися разом з головними героїнями у захоплюючу подорож по містах великих материків? Вас чекають випробування не на життя, а на смерть. А ви готові стати частинкою одного з героїв? Тоді сміливо занурюйтеся в цей епічний світ прямо зараз. Радимо дивитися серіал Зена(Ксена) - королева воїнів.
Рейтинг Серіал Ксена – принцеса-воїн, всі серії українською (1995) на сайті: (4.7) Проголосували (13)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал Умови контракту
Жанр: Російський, Мелодрама
Опис: У Маші Павлової скоро весілля. Її молода людина - Віктор - прекрасний молодий парубок, який любить працювати, зовсім не п'є, на нього можна покластися. Видно, що життя буде тихим і спокійним. Але перед початком весілля несподівано відбувається трагедія . Катенька, молодша сестричка Маші, готуючи зал до торжества, впала зі сходів. Лікарі поставили дівчинці діагноз: рак головного мозку. Дівчині в терміновому порядку потрібно зробити операцію, але вона коштує дуже дорого. Маша наважується попросити допомоги у свого майбутнього чоловіка. Але парубок несподівано відмовляє, виправдовуючись тим, що 10 тис. долл - це величезні гроші, а дівчинці вже не допомогти. Вона не коштує того, аби продавати квартиру. Дівчина готова на все, аби допомогти сестричці, вона їде в столицю, там їй пропонують стати сурогатною матір'ю .
Рейтинг Серіал Умови контракту (2011) на сайті: (2.0) Проголосували (2)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Щасливий квиток
Жанр: мелодрама, вітчизняний
Опис: Історія, розказана в серіалі, бере свій початок в 80-х роках, коли в країні була далеко не проста ситуація. Олена - спортсменка, що подає великі надії. Толя, Ілля і Петя полонені її чарівністю і прагнуть вступити в боротьбу за увагу дівчини. Проте те, що відбувається в країні, відбивається на їх планах. Петя вирішує виїхати туди, де його талант до письменства, нарешті, оцінять, а Толя зайнятий побудовою кар'єри, як хірург. І лише Ілля все ще вірний своїй любові до Олени і готовий на великі жертви заради неї. Пройдут роки і життя героїв нестримно зміниться і стане ясно, чий вибір був правильним, і кому в житті посміхнувся успіх.
Рейтинг Серіал Щасливий квиток (2011) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Сила повернення додому
Жанр: Серіали, драми
Опис: Сила народилася в дуже бідній сім'ї в місті Мардін, розташованому на південному сході Туреччини. У віці трьох років батьки вирішили віддати її в багату сім'ю, після чого Сила переїхала до Стамбулу. Прошли роки, дівчина здобула хорошу освіту і ніколи ні чого не потребувала, а приймальна сім'я любила її, як рідну дочку. У рідному Мардіне у неї залишився брат, який закохався в дочку найбагатшого сімейства в місті. Він розумів, що добитися дозволу її батьків на брак буде неможливо, тому викрав дівчину, що привело до плачевних наслідків. Сім'я дівчини зажадала, аби Силу видали заміж за їх сина Борана, відповідно до традицій. Обманом батьки повертають свою дочку в рідне місто, аби видати заміж без її згоди. Проте дівчина не збирається так просто задаватися і готова зробити все можливе, аби уникнути заміжжя...
Рейтинг Серіал Сила: повернення додому (українською) (2006-2013) на сайті: (4.3) Проголосували (25)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Таємниці смолвіля
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Мелодрама, Фантастика, Фентезі
Опис: Поява на телеекранах фантастичного серіалу "Таємниці Смолвіля" полонила увагу усіх глядачів, які з нетерпінням чекали нових пригод Супермена. Події серіалу починаються в 1989 році, коли незвичайний метеоритний дощ, накривши майже всю територію провінційного американського містечка Смолвіля, залишає після себе приємну несподіванку для однієї бездітної сім'ї, подарувавши їм жадані батьківські відчуття і милого маляти, на ім'я Кларк Кент. Радості новоявленим батькам не було межі, їх хлопчик зростав не по днях, а по годинам, а разом з ним зростали і його надлюдські здібності. Навчаючись у звичайній школі Смолвіля, Кларк прекрасно розуміє, що сильно відрізняється від своїх однолітків, маючи величезний потенціал позаземної сили і могутності. Непокоїть це і батьків парубка, що старанно оберігають таємницю свого улюбленця. Проте, чим доросліше стає Кларк, тим все виразніше усвідомлює свою місію для цього земного життя, метою якого є допомога звичайним людям. Мине ще трохи часу, і всі впізнають в соромливому американському хлопчині справжнього супермена.
Рейтинг Серіал Таємниці смолвіля, українською (2001) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Я ніколи не плачу
Жанр: Мелодрами, Зарубіжні
Опис: Тіна - молода інтелигентна жінка, вона працює шкільною вчителькою і після розлучення з чоловіком Леонідом живе одна. Причиною розлучення стали банальні зради, Леонид не пропускав жодної спідниці і не соромився на очах у дружини загравати з її подругами.
Той, що був їй чоловіком, несподівано заявляється в квартиру до Тіни з новою дружиною Аліной і оголошує, що вони тепер житимуть тут. Вихована, культурна хазяйка нічого не може протиставити безпардонному чоловікові. Її затишний будинок перетворився на комунальну квартиру з ненависними сусідами. Тіна тепер проводить на роботі багато часу, їй не хочеться повертатися додому. Незабаром молода дружина Леоніда збігає від нього, залишивши дитину.
Героїні шкода маляти, але жодна сила на світі не зможе змусити її знов прийняти залицяння колишнього чоловіка, який вирішив повернути стосунки і діє з властивою йому безцеремонністю. Утомлена від нескінченної присутності поруч вже чужої людини, Тіна шукає притулки у Артема. Парубок став інвалідом в результаті автомобільної катастрофи, свого часу Тіна багато в чому йому допомогла. Взаємна симпатія переростає в щось більше, але Артем не вважає за можливе ускладнювати життя молодої, красивої жінки.
Рейтинг Серіал Я ніколи не плачу (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Щасливі разом
Жанр: Комедії, Мелодрами
Опис: Ну що можна сказати на перший погляд, сім'я Букіних - сама рядова сімейка, де члени її батько і мати, молодший брат і блондинка сестра, та пес. Але це все лише може здатися. Якщо трохи вдивитися в їх родинне життя, відразу все стане на свої місця. Букіни - досить чудна сімейка. Ватажок цього сімейства - чоловік на ім'я Геннадій Букін, який не покладаючи рук працює на благо своєї дорогої сім'ї, на найгіршій роботі - продавцем взуття. Зарплата його з кожним разом заставляє його сім'ю бажати чогось трохи кращого, тай до того ж забути про це Генадію Букіну не виходить, оскільки мало не кожен його прожитий день, про такий спосіб життя, без втоми нагадують його близькі. В результаті цього за всі роки свого родинного життя у Гени виробилося стійке заперечення, викликане роботою, дружиною, сином, дочкою, будинком, постійно порожнім холодильником. А ось його дружина, яку звуть Даша, сповна радіє своїм життям цілими днями, які вона проживає, все що вона робить - це сидить біля телевізора, дивиться кохані сериальчики і ні хвилини не витрачає на турботу домашній роботі. У результаті цього вічно голодні і злі Букіни. Молодші постійно жадають чого-небудь поїсти і чого-небудь вкрасти. наприклад, що найчастіше виходить стягнути гроші з батькового гаманця. Ну а про відношення дітей можна сказати, що вони ніяк не можуть знайти один з одним спільну мову, а при цьому кожного разу сваряться і конфліктують. Вже дуже різні вони - повністю невпевнений в собі, незайманий юнак на ім'я Рома, і відверта блондинка, гуляща Свєтка. Як їм вдається стільки жити під одним дахом - це залишається загадкою для всіх. Але куди більше дивне те, що щоб у них не сталося в житті вони все одно “щасливі разом”!
Рейтинг Серіал Щасливі разом (2006) на сайті: (4.5) Проголосували (10)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Легенди завтрашнього дня
Жанр: фантастика, бойовик
Опис: Геніальний винахідник Ріп Хантер, будучи мандрівником в часі, вирушає у наш час, щоб зібрати команду для того, щоб спробувати уникнути того похмурого майбутнього, про яке він знає не з чуток. Він знає, що процвітаючій цивілізації незабаром загрожує тотальне знищення. Розуміючи це, Ріп не може прийняти дійсність, тому усвідомлює, що він повинен стати тим, хто врятує майбутнє.

Перейшовши у наш світ, він відразу ж починає прикладати зусилля для того, щоб знайти людей з незвичайними здібностями. Зібравши не лише супергероїв, але і тих, хто потрапляє під опис суперлиходіїв, Ріп Хантер повинен об'єднати їх в команду, члени якої діятимуть спільно, аби зупинити Вандала Севіджа, прагнучого зруйнувати не просто світ, а і сам час.

Чи вдасться команді, що складається з настільки різних героїв, змінити похмуре майбутнє людства, зупинивши катастрофу, що насувається? Чи стануть вони легендами завтрашнього дня?
Рейтинг Серіал Легенди завтрашнього дня (2016) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Червоні браслети
Жанр: Драма, Комедія
Опис: Від хвороб не застрахована жодна людина. І вік тут, швидше за все грає умовну роль, оскільки попасти в лікарню можна навіть в юності. Це, як не можна краще розуміють шестеро підлітків, які довгий час знаходяться в лікувальній установі з різних причин. У місцевому педіатричному відділенні лежать діти і підлітки, яких чекають серйозні операції, заміна органів, хіміотерапія і тривалі періоди відновлення. Тоді як їх однолітки вчаться, пустують і розважаються, цим дітям доводиться стикатися із справжніми проблемами, горем і смертю. Звичайно ж, їх батьки, медсестри та лікарі допомагають їм у непростому положенні, проте щоденна одноманітність зводить головних героїв з розуму. Одна дівчина і п'ятеро парубків, аби хоч якось відвернутися від цієї нудьги, вирішують об'єднатися і створити свою команду під назвою «Червоні браслети». З часом між ними починають виникати міцні дружні взаємини, які допоможуть їм долати не лише душевні, але і деколи сильні фізичні муки.
Іспанський серіал, створений в 2011 році в жанрі драма з елементами комедії, вже відразу після своєї прем'єри завоював цілу армію залицяльників, до яких ми пропонуємо вам приєднатися.
Рейтинг Серіал Червоні браслети (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Серіал Одинак
Жанр: Детектив
Опис: Серіал Одинак з Олексієм Горбуновим
Підполковник Гліб Мєчніков (Олексій Горбунов) - принциповий і категоричний начальник кримінального розшуку. Він один виховує дочку Христину (Ванда Конісевіч), це незрідка стає джерелом конфліктів, адже у неї складний підлітковий вік. Гліб ефективно бореться із злочинністю, для нього не важливо, хто виявився злочинцем: колега, сусід чи родич. В будь-якому разі винуватець має бути покараний, а справедливість відновлена.
Одеса - чарівне курортне місто, яке залучає не лише натовпи туристів, але і бандитів. Гліб робить все від нього залежне, аби це місто було комфортним і безпечним. Життя головного героя зайняте лише роботою і дочкою. Він давно поставив хрест на особистих стосунках, хоча декілька колег виявляють до чоловіка неприкриту цікавість.
Серіал Одинак насичений сценами екшенів, сюжет кожного епізоду оригінальний і продуманий до дрібниць. Це чудова кримінальна драма про справедливого підполковника, який хоче і вміє виконувати свою роботу гідно. Актор відчув свого героя і став прекрасним його втіленням на екрані. На такого персонажа приємно дивитися, адже він вселяє віру в те, що добро завжди перемагає зло.
Рейтинг Серіал Одинак (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 08.03.2017 в 02:45

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 23 24 »