Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Легенди карного розшуку, всі серії
Жанр: Документальний, кримінал, з історії
Опис: Серіал "Легенди кримінального розшуку" розповідає історії про авторитетів кримінального світу таких, як батюшка Ангел, нальотчик Серж Астраханський, "ведмежатник" Кувалда і багатьох інших, про яких і до цього дня ходять легенди. Але практично ніхто не знає, як саме розкривалися ці гучні злочини (багато з них були засекречені). Так само автори серіалу торкнуться таких тем, як гучні кримінальні справи Києва 40-х - 50-х років, диверсанти, боротьба з фашистами, протистояння СМЕРШ і Абверу, шпигунство, післявоєнний голод, махінації з продовольством і гучні вбивства.
Рейтинг Легенди карного розшуку, всі серії (2010) на сайті: (3.7) Проголосували (66)
0 08.04.2016 в 04:49
Оригінальна назва: Любов та покарання, всі серії
Жанр: бойовик, драма, Серіали, мелодрама
Опис: У цьому серіалі ми побачимо історію кохання молодої жінки, що втратила віру у кохання. А все тому, що вона застала свого жениха в ліжку з іншою жінкою напередодні свого весілля. Намагаючись помститися, вона йде в бар і заводить інтрижку з молодим симпатичним чоловіком, з яким пізніше проводить ніч. І здавалося б на цьому їх зустріч і закінчиться, але дівчина втрачає свій кулон в номері в готелі, і парубок, який виявився представником багатої і поважної сім'ї, починає її шукати. Доля їх звичайно ж знов зведе разом ...
Рейтинг Любов та покарання, всі серії (2010) на сайті: (4.2) Проголосували (25)
0 08.04.2016 в 04:49
Оригінальна назва: Серіал Королева ночі, всі серії
Жанр: Серіал, Мелодрами
Опис: Картал і Ширін зустрілися теплим літнім днем під місячним піднебінням. Це була неймовірна зустріч в маленькому французькому містечку під назвою Грасс. Картал закохався в Шарін з першого погляду, але так і не наважився продовжити свої стосунки. Після цієї чарівної ночі, вони назавжди роз'їхалися, і думали, що більше ніколи не побачать один одного. Але вони випадково зустрілися в Стамбулі. Картал упевнений, що тепер їх стосунки перейдуть на новий рівень, і вони зможуть бути щасливими, але він помилився. Річ у тому, що за Шарін вже багато років залицяється відомий бізнесмен Азіз. Він всіляко намагається добитися її, але доки безрезультатно. У чому ж тоді причина? Картал - це прийомний син Азіза, який усиновив його ще маленьким дитям. Любов переверне все їх життя.
Рейтинг Серіал Королева ночі, всі серії (2016) на сайті: (4.4) Проголосували (7)
0 07.04.2016 в 04:40
Оригінальна назва: Серіал красуня і чудовисько
Жанр: Серіал, Детектив, Драма, Трилер, Фантастика
Опис: В центрі сюжету дівчина на ім'я Кетрін Чандлер - один з кращих копів свого департаменту. Вона володіє прекрасними якостями, розумна, упевнена в собі, холоднокровна в стресових ситуаціях. Одного дня їй призначають нового напарника по розслідуванню кримінальних справ. Колишній солдат і за сумісництвом доктор - Вінсент Келлер, пройшов справжнє пекло. Над ним проводили медичні експерименти в ході яких він став володіти неймовірною силою, але при цьому його тіло і обличчя було знівечене! Не дивлячись на таку різницю у всіх аспектах життя, двоє героїв швидко знаходять спільну мову і разом розслідують найжорстокіші злочини в Нью-Йорку.
Рейтинг Серіал Красуня та Чудовисько, українською, всі серії (2012) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 07.04.2016 в 04:40
Оригінальна назва: Криве дзеркало душі, всі серії
Жанр: Детектив / Мелодрама / Пригоди / Зарубіжні
Опис: Фільм розповідає про те, що з найважчих, непереборних ситуацій є вихід. Життя Олі Терентьєвої з дитинства складалося непросто. Живучи у великій сім'ї, дівчина відчуває себе чужою - батько, вважаючи, що вона йому не рідна, всіляко ображає її, рідна сестра Варя - заздрить, брат захоплений грою у карти, а мати просто ні в що не втручається, намагаючись догодити батьку. Одна бабуся любить і жаліє Олю, але вона живе далеко і рідко бачить внучку. Одного дня, програвши крупну суму грошей, брат виставляє її на торги - невинність сестри може допомогти погасити картковий борг. Дівчина, аби допомогти братові, погоджується піти до молодого, цинічного бізнесмена. На наступний ранок, після подій в сауні, завдяки Варі, все місто дізнається про те, що сталося. Батько б'є Ольгу і виганяє її з рідного будинку. Дівчина знаходить притулок у бабусі, але незабаром залишається одна - бабуся вмирає. Не знаючи, звідки чекати підтримки, Оля взнає, що вагітна. У неї залишився лише медальйон, бабусин дарунок, який зіграє роковую роль в ланцюзі стрімких подій.
Рейтинг Серіал Криве дзеркало душі, всі серії (2013) на сайті: (3.2) Проголосували (4)
0 07.04.2016 в 04:40
Оригінальна назва: Серіал Корольок пташка співоча, всі серії
Жанр: Серіал, Драма, Історичний, Мелодрами
Опис: «Корольок - пташка співоча» - турецький серіал, заснований на романі письменника Р. Н. Гюнтекіна з однойменною назвою. Цей твір настільки вразив кінематографістів, що ті вирішили зняти по його мотивами багатосерійний проект. Варто відзначити, що одна з екранізацій цієї книги стала найпопулярнішим турецьким серіалом в СРСР! Центральним персонажем в даній картині виступає дівчина з ім'ям Фаріде, яка закохана в свого кузена Кямрана. В черговий раз кінематографістами у фільмі було піднято питання нерозуміння людей, які народилися при різних звичаях і традиціях. Що ж перемагає в таких випадках: кохання чи прихильність до свого статусу? Відповідь на це питання вам допоможуть знайти першокласні актори Бурак Озчивіт і Фахріє Евджен. Всіх вразливих глядачів хочемо попередити, що в картині є безліч несамовитих сцен, проте в кінці кожної історії головні герої знайдуть своє щастя! @es
Рейтинг Серіал Корольок - пташка співоча, українською, всі серії (2013) на сайті: (4.3) Проголосували (105)
0 07.04.2016 в 04:40
Оригінальна назва: Серіал Корабель, всі серії
Жанр: Серіал, Мелодрами, Пригоди, Фантастика
Опис: Подорож на чудовому круїзному кораблі - це справжня пригода. Так вважали всі курсанти, які виявилися на борту учбового судна. А як же може бути інакше, адже попереду хлопців чекають безкрайні сині простори, сонце, морський бриз і наповнені вітром вітрила. По планах така подорож повинна була залишити дуже яскраві емоції для мандрівників. Але, як говорив Майк Тайсон: у вас завжди є план, рівно до того моменту, поки доля не завдасть удару в щелепу. Так і не встигнувши допливти до берега, де хлопці мали намір відчути довгождану морську романтику, як екіпаж корабля отримує новину про вибух адронного коллайдера, який викликав глобальну катастрофу. Тепер світ став абсолютно іншим. Велика частина людства загинула і тепер зв'язатися з кимось неможливо. Починаючи з цього моменту судно стає для головних героїв рятувальним ковчегом. А це означає, що переді всіма мореплавцями тепер абсолютно інші вимоги, які обов'язково потрібно виконувати.
Рейтинг Серіал Корабель, українською, всі серії (2014) на сайті: (3.8) Проголосували (4)
0 07.04.2016 в 04:40
Оригінальна назва: Kiraz Mevsimi всі серії
Жанр: мелодрама, комедія, серіал
Опис: Досить новий серіал, мелодрама «Kiraz Mevsimi» або «Вишневий сезон», розповідає про молодих осіб, які живуть звичайним міським життям, зі своїми бажаннями і якимись мріями. Але життя ніколи не буває передбаченим. Ойко - це дівчина, яка була закохана з дитинства в парубка по імені Мете. Мрії і бажання про майбутнє життя були пов'язані лише з цією людиною. Але одного дня єдина зустріч з другом коханого - Аязом - змінила як хід думок і бажань, так і все своє вишневе життя Ойкю.
Мете ж, у свою чергу, був захоплений не Ойкю, а її подругою на ім'я Шейма. Не сприймаючи належним чином відношення до нього Ойкю. Далі йде вже заплутана історія кохання і любовних переживань.
З ким залишиться головна героїня цього сезону? Чи не розчарується вона в новому своєму захопленні? Як поведеться Мете, взнавши, що не він тепер є предметом кохання і жадання своєї подруги? І чи покохає парубка Мете краща подруга Ойкю, Шейма?
Всі пристрасті, хвилювання, щире кохання і душевні терзання - це все ви зустрінете в серіалі.
Рейтинг Серіал Вишневий Сезон всі серії (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 06.04.2016 в 04:44
Оригінальна назва: Анютине щастя всі серії
Жанр: Мелодрама / Російські
Опис: З дитячого будинку Анюта повертається у рідне село, яке вона була вимушена покинути після смерті своєї матері. Але у власному будинку дівчина виявилася нежданим і зайвим гостем. Там проживає її старший брат разом зі своєю сім'єю. Через деякий час стає відомо, що Юмашев - знатний фермер, Ганні доводиться батьком. Давним-давно, в юності він кинув жінку з крихітним дитям на руках і віднині, покаявшись, бажає виправити помилку, допущену в молодості. Доля розпорядилася так, що Юмашев помирає, але встигає заповісти фермерське господарство своєї єдиній дочці. Проте дівчина разом із спадком отримує і нові проблеми. Її починає переслідувати місцевий криміналітет, який давно вже зазіхва на юмашевскі володіння. Трагічна історія життя головної героїні, важкі життєві обставини і інтриги, зав'язані на крупному фермерському бізнесі, поза сумнівом, зацікавлять найширшу глядацьку аудиторію...
Рейтинг Анютине щастя всі серії (2013) на сайті: (4.2) Проголосували (5)
0 06.04.2016 в 04:44
Оригінальна назва: gotham
Жанр: Серіал, Драма, Кримінал, Трилер
Опис: «Готем» - американський кримінальний серіал у фентезійному стилі від режисера Денні Кеннона, який сподобається всім фанатам галактики DC і історії про Бетмена. Головним героєм цієї історії є комісар на ім'я Джеймс Гордон, що побудував блискучу кар'єру сищика. Його досвіду немає ціни, і він завжди готовий піти на ризик. Головна мета Гордона - позбавити своє місто від бандитів. Як правило, Кеннон завжди отримує те, чого хоче.
Рейтинг Серіал Готем, всі серії (2014) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 06.04.2016 в 04:44

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 17 18 »