Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Забута жінка
Жанр: Детектив, Мелодрама, Вітчизняний
Опис: Неділю тому Сергій поховав батька. Трагічна загибель батька підкосила парубка. Незабаром його наздоганяє приголомшлива звістка: виявляється, герой не сирота. Лист від Валентини, що представилася матусею, перевертає його життя. Батько поступив підло - залишив цю безнадійно хвору жінку, викресливши з життя сина. Проте в довголітній боротьбі з недугою Валентіна перемогла.

Сергій забирає знайдену матір додому, і загорається синовим коханням. Проте на інших домочадців ейфорія не поширюється. У душі дружини поселяється тривога: дуже темна історія і дуже неприродно поводиться свекруха. Вона плутається в спогадах. Вона посміхається невістці, але очі горять злістю. Розтерзана сумнівами Ольга вирішує пограти в детектива, попорпавшись у минулому. Вона відвідує містечко, де сім'я Коростильових мешкала 30 років тому. Менше знати - довше жити. Правда виявляється настільки вибухонебезпечною, що погубить дорогих людей. Ольга готова рятувати рідних, але вислизнути з цього проклятого місця виявляється неможливо. Пастки закриваються одночасно і життя героїв на волоску.
Рейтинг Серіал Забута жінка (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Серіал Чуже щастя
Жанр: мелодрама
Опис: Нерозлучні друзі дитинства є основними героями серіалу "Чуже щастя". Марина, зі своєю цілоспрямованістю і яскравістю, не завоювала серце Ігоря. Йому не до вподоби рокова красуня і він полюбив скромну Люсю, із спокійним характером. Але дружба трійки все-таки не розвалилася. З часом стосунки закоханої пари були узаконені, а незабаром народилися діти. Марина на підставі кращої подруги продовжувала часто відвідувати сім'ю. Непомітно пролетіли роки, а Ігор успішно вів бізнес. У родинному житті героїв вітало безхмарне щастя. Подруга з ними не розлучалася. Крім того, вона навіть допомагала наглядати за дітьми. Життя в особистому плані у Марини не задалося. Закоханість в Ігоря залишалася в серці. Раптом у Люсі стали виявлятися ознаки нез'ясовної хвороби: плутанина в голові, забудькуватість, неуважність. Її звільнили з роботи. Проте у лікарів встановити діагноз не виходить. Ігор сильно хвилюється за улюблену дружину і погоджується відправити її до елітного санаторію, вибраного Мариною. Ось тільки обставини стали ще гіршими.
Рейтинг Серіал Чуже щастя (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.04.2017 в 03:33
Оригінальна назва: Серіал Два життя
Жанр: Кримінал, мелодрама
Опис: У дочки видного олігарха Анжели склалися непрості стосунки з батьком. Здавалося б, вона має бути вдячна батьку за все, - вона виросла, не знаючи нужди ні в чому, їй були надані всі умови для здобуття хорошого виховання і освіти. Але дівчина упевнена, що не це головне в житті! Вона була позбавлена уваги, не відчувала себе коханою. Чим старше дівчина ставала, тим більше загострювалися їх відносини, вона намагалася підозрювати навіть те, що батько причетний до передчасної смерті її матері! Анжела починає боятися батька, підозрюючи, що він може заподіяти зло її женихові. Підозріння виправдовуються, - напередодні весілля молода людина зникає...

Героїня мелодрами «Два життя» вирішує помститися батьку за все, - за матір, за самотнє дитинство, за погублене особисте життя. Взнавши, що у нього є проблеми із законом, вона краде документи і передає їх слідству. Розуміючи, що після цього в небезпеці вже її життя, вона вимагає укриття під програмою захисту свідків. Так вона опиняється в незнайомому провінційному містечку, з документами на нове ім'я і розпорядженням залишатися там на довгий час. У неї немає грошей, немає близьких і друзів! А незабаром дівчина взнає, що жодна програма тут ні при чому, вона виявилася в цьому положенні в результаті чиєїсь гри, правил і сенсу якої не розуміє.
Рейтинг Серіал Два життя (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 23.04.2017 в 03:09
Оригінальна назва: The Walking Dead
Жанр: Серіал, Драма, Жахи, Трилер
Опис: Цей серіал знятий по мотивам однойменних коміксів, що були створені Робертом Кіркманом та Тоні Муром. Постапокаліпсіс, людство на грані винищення. Світ захоплений ходячими мерцями-зомбі, лише поодинокі групки людей вижили та відчайдушно рятуються від орд ненажерливих зомбі. Серіал розповідає про одну з таких груп, яку очолює колишній поліцейський Рік Граймс. Мета групи - знайти безпечне місце для життя. Проте у кожного свої амбіції, кожен готовий заплатити будь-яку ціну аби вижити, якщо ця ціна – життя товариша.
Рейтинг Ходячі мерці / І мертві підуть / The Walking Dead (українською), всі сезони (2010-2017) на сайті: (4.6) Проголосували (11)
0 28.03.2017 в 00:39
Оригінальна назва: Серіал Вороніни
Жанр: Комедія, Родинний, Серіали
Опис: Вороніни живуть у Москві у звичайній трикімнатній квартирі. Костя і Віра дуже сильно люблять один одного, але деколи забувають говорити про це вголос. У них вже є п'ятирічна дочка і два дворічні сини. Близнюки доставляють батькам немало клопоту, але і від юної дівчинки можна чекати різних сюрпризів. Герої постійно потрапляють у безглузді і смішні ситуації, які будуються на нерозумінні. Але також причиною багатьох проблем є і власні амбіції і особливості характеру персонажів. Поряд з молодою сім'єю проживають батьки Кості. Галина Іванівна і Микола Петрович - специфічна пара. До них переїхав старший син Льоня, після того, як його шлюб розвалився. Між синами постійно йде боротьба за увагу. Ще в дитинстві Костя, з'явившись на світ, став справжньою проблемою для Льоні. Втім, брати дуже близькі, не дивлячись на це змагання. Любов Галини Іванівни поширюється на всіх членів цієї великої сім'ї, що деколи дратує Віру. Дівчина відчуває себе під постійним тиском, адже квартиру регулярно інспектує свекруха. Чистота і порядок, їда в холодильнику - все повинно відповідати звичаям пенсіонерки. Як же впоратися з такими перевірками, і зберегти родинне щастя?
Рейтинг Серіал Вороніни, всі серії (2009-2018) на сайті: (4.3) Проголосували (92)
0 25.03.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Черговий лікар, всі серії
Жанр: драма
Опис: В центрі подій четверо лікарів, які працюють в швидкій допомозі. Кожного дня їм доводиться брати відповідальність за чуже здоров'я та життя і приймати складні рішення , оскільки часто рахунок йде не на години, а на хвилини і навіть секунди. Головні герої серіалу - 4 талановитих лікаря. Це реальні історії, узяті з реального життя і роботи київських лікарів...
Рейтинг Черговий лікар, всі серії (2016) на сайті: (4.1) Проголосували (10)
0 20.03.2017 в 22:36
Оригінальна назва: Серіал CSI: Місце злочину Нью-Йорк (Сезон 1-9) (2004-2013)
Жанр: бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
Опис: У Нью-Йорку, як і на побережжі Майамі, та пустелях Лас-Вегаса, працюють детективи, професіонали своєї справи, які використовують новітні технічні розробки для піймання злочинців і розкриття злочинів. Групу слідчих очолює детектив із стажем і справжній професіонал своєї справи - Мек МакТейлор. Він упевнений, що можна розкрити абсолютно будь-який злочин, бо в ньому все між собою взаємозв'язано, досить лише потягнути за деяку невидиму нитку, і всі події, що сталися, стануть на свої місця. В МакТейлора є напарник і вірний друг - Стела. Вона, як і інші члени команди, профі в своїй справі, і всі вони стоять на варті порядку і ведуть боротьбу проти злочинності в одному з найбільших міст США - Нью-Йорку.
Рейтинг Серіал CSI: Місце злочину Нью-Йорк, українською (Сезон 1-9) (2004-2013) на сайті: (4.3) Проголосували (6)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал Мислити як злочинець
Жанр: Детектив, Драма, Кримінал, Трилер
Опис: Чотири трупи молодих і красивих дівчат було знайдено агентами ФБР за дуже короткий період часу. Жодних явних слідів присутності людини на місці злочину не виявлено, вбивця діє, немов невидимка. До таких особливо важливих справ часто залучають Джейсона Гідеона, фахівця в області мотивів і поведінкового чинника людини, яка потенційно потрапляє у коло підозрюваних. Детективно-кримінальний серіал «Мислити як злочинець» розкриває особливості роботи головного героя, що використовує складання психологічного портрету маньяка. У ході розслідування з'ясовуються цікаві деталі, лише для цього потрібно вміти розмовляти зі свідками, увійти у довіру, переконати їх пригадати і детально описати той жахливий день. «Художник» не любить відвідувати анатомічні лабораторії поліції, він віддає перевагу іншим методам роботи. Про все йому «розповість» місце і людина, яка хоч би намить бачила вбивцю. Тут важливо все: одяг, поведінка, навколишнє оточення. Джейсон не упустить нічого. Завдяки натренованій команді однодумців він успішно просуває справи вперед. П'ятої жертви в цьому спокійному місті бути не повинно.
Рейтинг Серіал Мислити як злочинець, всі серії, українською (2005-2018) на сайті: (4.2) Проголосували (17)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал NCIS: полювання на вбивцю / Морська поліція (Сезон 1-
Жанр: бойовик, детектив, драма, кримінал
Опис: Американський серіал «Морська поліція: Спецвідділ» або NCIS - гостросюжетний бойовик з елементами комедії, в якому розповідається про роботу агентства по розслідуванню злочинів, здійснених на військово-морському флоті, або американськими моряками.

Серіал вийшов в 2003 році на каналі CBS і отримав великий успіх у телеглядачів, після чого був продовжений вже на 13 сезонів.

У спецвідділі працює відмінна команда, головною місією якої є розслідування злочинів, які яким-небудь чином пов'язані із службовцями морського флоту. Всі вони високі професіонали і вже не раз на ділі доводили свою майстерність. Але аби розкрити кожну справу їм доводиться проявити свою мужність і відвагу і неодноразово ризикувати своїм життям.
Рейтинг Серіал NCIS: полювання на вбивцю / Морська поліція (Сезон 1-12) (2003) (2003) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Серіал Райські яблука
Жанр: Мелодрама
Опис: Фільм поділений на три цикли, кожен з яких охоплює певний період життя трьох поколінь героїв з маленького провінційного містечка. Дія починається на зорі шестидесятих і закінчується у наш час.

Шестидесяті роки ХХ століття. Кармен - сирота, яка живе після смерті батьків з тіткою Шурою в рідній домівці в провінційному містечку.
Одного дня головна героїня знайомиться з Павлом, студентом МГУ. Між молодими людьми спалахує роман, який закінчується з від'їздом сім'ї москвичів додому.
Коли Кармен дізнається про те, що вона вагітна, тітка виганяє її з будинку. Сирота знаходить притулок в будинку своєї першої вчительки Марії Василівни.
А Павло, тим часом, вчиться у Москві і не підозрює про те, що відбувається з коханою. Однокурсниця Катя мріє стати його дружиною, але молодий чоловік не відповідає їй взаємністю.
Павло і Кармен не можуть забути один одного. Але налагодити зв'язок їм ніяк не вдається - ні за допомогою листів, ні по телефону.
І лише через деякий час стає ясно, хто робив перешкоди закоханим.
Рейтинг Серіал Райські яблука (2008) на сайті: (2.7) Проголосували (3)
0 10.03.2017 в 22:34

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 23 24 »