Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: Принцеса софія прекрасна
Жанр: Мультфільми
Опис: У одному з далеких-предалеких красивих і неймовірно чарівному королівстві, в якому чудеса зустрічаються на кожному кроці, гармонійно переплітаючись з веселістю, живе юна принцеса - Софія Прекрасна. Абсолютно недавно мама Софії вийшла заміж за короля, і Софія стала принцесою і як всі королівські особи повинна знати премудрощі царського життя і правила поведінки.
Аби все досконально вивчити, король і королева вирішують відправити Софію до королівської школи - Академії по підготовці королівських осіб, в якій строгі викладачі виучуватимуть її азам чаклунства, основам королівських манер і світського життя, а також всьому необхідному, що повинна знати принцеса.
У маленької принцеси є звідна сестра і брат, але чи зможе Софія з ними подружитися, адже вони кардинально відрізняються по характеру від неї, а будувати стосунки все ж потрібно. Чи вийде у неї звикнути до навколишнього оточення і заслужити на довіру королівської сім'ї? Чи навчиться новоспечена принцеса чаклувати? У всіх цих нелегких завданнях їй допоможуть поради однієї особливої гості в Академії - всесвітньо відомої Попелюшки, а також її маленьких друзів.
До речі, саме Попелюшка стає хорошою подругою для маленької принцеси. Крім усього іншого, Софію чекають неймовірні пригоди і несподівані знайомства. Наприклад, політ на чарівному килимі-літаку, вистава в зачарованому цирку і знайомство з ручним дракончиком.
Рейтинг Принцеса Софія прекрасна (2013) на сайті: (4.5) Проголосували (44)
0 25.09.2015 в 00:46
Оригінальна назва: Качині історії (всі серії)
Жанр: Мультсеріали
Опис: Цих симпатичних качок полюбили і діти, і дорослі. Скупий дядечко Скрудж МакДак і троє його племінників: Віллі, Біллі і Діллі постійно потрапляють у якісь історії. Скрудж МакДак хоч і є найбагатшим селезнем в світі, його жага грошей не згасає. Як тільки він дізнається про те, що десь на землі заховані скарби, відразу ж вирушає на їх пошуки.
Непосидючі племінники практично завжди слідують за своїм дядечком і частенько виручають його в екстремальних ситуаціях. Їх вправність і розум не раз згодилися горе-мандрівникам і допомогли врятуватися від загибелі. У великому особняку Скруджа також живе дворецький Дакворт, няня місіс Клювдія і її племінниця Поночка. Інколи і вони опиняються в самому центрі подій, пов'язаних з сім'єю мільярдера.
Найбільшу загрозу МакДаку представляють деякі персонажі. Це брати Гавс, які не залишають спроб вкрасти його мільйони. А також Флінтхарт Гломгольд, який постійно змагається з Ськруджем за право бути найбагатшим селезнем в світі.
Рейтинг Качині історії, українською, всі серії (1987-1990) на сайті: (4.2) Проголосували (93)
0 22.09.2015 в 23:52
Оригінальна назва: Minions
Жанр: мультфільм, комедія, сімейний
Опис: Посіпаки або міньйони живуть на землі на пару мільярдів років довше людей. Їх турбує тільки одна ідеє – служити самій огидній особистості. Всі динозаври, дракони, фараони – залишились не довговічними. І тоді посіпаки вирішили поїхати в Нью-Йорк. Їх там чекає дуже багато грошей, а головне власті.
Рейтинг Посіпаки (2015, українською) на сайті: (4.5) Проголосували (162)
0 07.04.2015 в 20:51
Оригінальна назва: Мульти Барбара
Жанр: Комедії, Мультфільми
Опис: Квартал 95 презентує нам своє творіння Мульти Барбара. Це життєвий мульт-серіал, який нам покаже наших любимих коміків в нових образах. Не про постіть ні однієї серії ! Дивіться всі серії на traffilm.net
Рейтинг Мульти Барбара (2014) на сайті: (3.9) Проголосували (9)
0 07.01.2015 в 01:09
Оригінальна назва: Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!
Жанр: аніме, мультфільм, драма, мелодрама
Опис: Аніме від режисера Ісіхара Тацуя. Головний герой Юта Тогасі, який на передодні має піти в старшу школу. Він вирішує зав’язати з дитинством і розпочати доросле життя. Завести собі подругу для серйозних стосунків.
Рейтинг Чюнібьо теж хочуть кохати! 1 сезон (2012) на сайті: (3.7) Проголосували (9)
0 19.05.2013 в 20:52
Оригінальна назва: Arthur Christmas
Жанр: мультфільм, драма, комедія, сімейний
Опис: Мультфільм про Дідамороза і його команду яка трудиться над тим щоб доставити подарки всі дітям світу.
Рейтинг Місія: Різдвяний порятунок (2011) на сайті: (4.1) Проголосували (15)
0 17.05.2013 в 18:37
Оригінальна назва: High School DxD
Жанр: аніме, мультфільм, фентезі, пригоди
Опис: Аніме серіал про хлопця Іссея і його друзів. Іссею довелось перейти в нову школу в якій дівчат більше чим хлопців в два рази. Іссей молодий хлопець хоче собі знайти подружку з якою він би міг відпочити і розслабитись але не все так просто довгий час Іссей, не може знайти собі дівчину. І все таки Іссею, посміхнулась удача він зустрів Кавайну, яка просто не відходить від нього не на крок.
Рейтинг Старша школа DxD 1 сезон (2012) на сайті: (4.6) Проголосували (11)
0 16.05.2013 в 19:23
Оригінальна назва: Puss in Boots: The Three Diablos
Жанр: мультфільм, короткометражка
Опис: Відважний Кіт в чоботях відправляється на складне завдання. А саме на йому доведеться зловити відомого французького крадія Віспера. Разом із Котом в чоботях відправляються три маленьких котика, які дуже не посидючі. Котові доведеться пройти тяжкий шлях і робити дві справи водночас, ловити Віспера і наглядати за мали розбишаками котиками.
Рейтинг Кіт в чоботях: Троє чортенят (2012) на сайті: (4.3) Проголосували (30)
0 15.05.2013 в 21:06
Оригінальна назва: Toy Story: Small Fry
Жанр: комедія, мультфільм
Опис: Короткометражний мультфільм від режисера Кім Джорґенсена. Основними героями мультфільмі є персонажі із (Історії іграшок). Всі дії відбуваються в закладі швидкого харчування де посеред їжі застряг Баз.
Рейтинг Історія іграшок: Самозванець (2011) на сайті: (4.3) Проголосували (10)
0 15.05.2013 в 20:48
Оригінальна назва: Eiga Keion!
Жанр: аніме, мультфільм, комедія, музика
Опис: Молода музична група вирішує відмітити випускний. П’ятеро дівчат хочуть провести незабутні вихідні побувавши закордоном. Накупити багато сувенірів своїм близьким і подарок Азу-ні яка молодша на 1 рік.
Рейтинг Легка музика! Фільм (2011) на сайті: (3.0) Проголосували (4)
0 15.05.2013 в 20:32

« 1 2 ... 4 5 6 7 »