Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: Мультфільм Три богатиря і морський цар
Жанр: мультфільм, комедія, пригоди
Опис: Про цих героїв складено багато розповідей. Їх діяльність обросла неординарними і цікавими легендами і деколи небувалими міфами, хоча, якщо чесно, деякі вони і недалеко пішли від правди. Мужні богатирі, що населяють землю російську, були здатні битися з цілою армією непроханого противника, а злісні вороги ніколи не хотіли йти туди, де вони живуть. Хоча, їм неодноразово доводилося захищати кордони своєї живописної країни від нападу загарбників-іноземців і внутрішніх узурпаторів. В принципі, герої здатні відобразити будь-яку раптово навислу загрозу, але цього разу їм доведеться діяти у незвичних для них умовах. Все почалося з того, що Морський цар викрав дружин красунь безстрашних парубків. Він перетворив їх на прекрасних русалок і змусив прислуговувати собі в королівському підводному палаці. Тепер чоловіки повинні відправитися слідом за жінками, і будь-якими способами повернути їх додому. Їм самим належить спуститися в саму пучину, розшукати полонянок і битися з багатьма наближеними могутнього владики. Тут вони зустрінуть нових друзів і ворогів. Це буде захоплююча подорож з несподіваними поворотами і курйозними моментами.
Рейтинг Мультфільм Три богатиря і морський цар (2016) на сайті: (3.4) Проголосували (5)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Мультфільм Міньони проти газону
Жанр: мультфільм, комедія, родинний
Опис: Новий короткометражний мультфільм про Міньонів, який транслювався в кінотеатрах перед мультфільмом Таємне життя домашніх тварин. Цього разу веселі чоловічки одержимі бажанням роздобути новий банановий блендер вирішують заробити, підстригаючи клумби вкраденою газонокосаркою. Вони наймаються в будинок для людей похилого віку, де мимоволі влаштовують для постояльців іскрометну виставу.
Рейтинг Мультфільм Міньони проти газону (Посіпаки 2) (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Мультфільм Ваяна
Жанр: Пригоди, Комедії, Фентезі, Родинні, Зарубіжні
Опис: Дії захоплюючого мультфільму відбуваються у далекому минулому серед живописних просторів прекрасної Океанії.
Близько трьох тисяч років назад відважні мореплавці з року в рік вирушали в далекі плавання у простори величного Тихого океану, намагалися відкрити нові незвідані землі. Але раптом щось пішло не так, і подорожі без пояснень припинилися на добру тисячу років. Можливо люди б так і не змогли знайти в собі сили, аби знов покинути рідні береги, коли б не відважна Моана, юна дочка вождя одного з племен, яка не лише вирішує довести всім, що вона природжений навігатор, але і збирається завершити те, що десять століть тому не змогли довести до кінця її пращури. Відправившись в далеку подорож, дівчина через деякий час зустрічає Мауї - найбільшого напівбога на просторах Тихого океану, який в минулі роки уповільнив Сонце, витягнув з дна цілі острови, здолав лютих чудовиськ і зробив безліч інших великих подвигів. Заручившись підтримкою нового друга, наша героїня знов вирушає в дорогу, назустріч незабутнім пригодам, де її чекають як неймовірні відкриття, так і невідомі небезпеки.
Рейтинг Мультфільм Ваяна / Moana (2016) на сайті: (4.3) Проголосували (20)
0 22.01.2017 в 20:18
Оригінальна назва: Фільм Авто монстри / Монстр траки
Жанр: Фантастика, Комедії
Опис: Мультфільм розповість дивну історію, яка сталася з молодим хлопчиною Тріппом, що мріє в один прекрасний момент втекти з маленького смутного містечка, де він народився і виріс. Для здійснення своєї мрії хлопчина довгий час наполегливо намагається зібрати власний монстр-трак з нікому не потрібних частин автомобілів, що утилізували. Але все міняється, коли на буровій нафтовій установці, розташованій неподалеку, відбувається серйозна аварія, в результаті якої на поверхню виривається страшна істота. І доки секретні спецслужби, збиваючись з ніг, намагаються відшукати монстра, що лякає місцеве населення, Тріпп випадково знаходить його на автомобільному звалищі, поряд з яким розташована його майстерня. Жахливе з вигляду чудовисько насправді виявляється милим і дуже доброзичливим зубастиком, чимось нагадує восьминога, якого наш герой називає Крічем. Незабаром Тріпп з'ясовує, що Кріч харчується виключно нафтопродуктами, а також відмінно знається на техніці, допомагаючи парубкові збирати заповітний монстр-трак. З появою нового, незвичайного друга у нашого героя нарешті з'являється реальний шанс змінити своє життя, але все виявляється не так просто.
Рейтинг Фільм Авто монстри / Монстр траки (2017) на сайті: (3.3) Проголосували (9)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Мультфільм Співай \ Зверопой
Жанр: мультфільм, драма, комедія, родинний, музика
Опис: Даний мультт допоможе кожному глядачеві зрозуміти, що можливо досягати великих висот і намічених цілей. Події відбуваються не в звичайному містечку. Головними героями є тварини із своїми звичками, носять одяг і їх побут схожий на людський. Вони живуть своїми мріями, бажаннями, але деколи у них так само виникають труднощі, які доводиться вирішувати.

У коали Бакстере Муне є маленький театр. Це місце було шалено популярним свого часу і його відвідувала величезна кількість відвідувачів. Ось тільки минула слава залишається лише спогадом. Високі технології відкривають нові простори. Повільно і упевнено зникає живе мистецтво. І ось тепер мабуть театр доведеться закрити. Аджея театру потрібні нові вливання, аби платити зарплати артистам, і покращувати умови. І в коали з'являється своя ідея. Бакстер готовий піти на обман, аби допомогти своєму театру. Він організував вокальний конкурс, який має хороший грошовий приз. І ось почалося прослухування, яке зацікавило багато звірів,і оголошення прокотилося по всьому місту. В результаті учасників ставало все більше і більше. У фінал пройшло лише п'ятеро. Всі вони різні, але дуже талановиті. Чи зможе коала врятувати свій театр? Хто стане переможцем в цьому конкурсі?
Рейтинг Мультфільм Співай \ Зверопой (2016) на сайті: (4.6) Проголосували (26)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Frozen
Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, сімейний
Опис: Мультфільм про дівчинку Анну, яка вирішила податися в далеку подорож, щоб врятувати своє королівство від злої сестри Ельзи. Анні допомагають Крістофф і Олаф. Їй доведеться знайти в горах Елізу, але це буде не так просто бо дорога небезпечна, на кожному кроці їй потрібно бути обережною.
Рейтинг Крижане серце (2013, українською) на сайті: (4.4) Проголосували (39)
0 15.01.2017 в 21:25
Оригінальна назва: Inside Out
Жанр: мультфільм
Опис: Мультфільм покаже нам дівчинку Райлі, якій 11 років. В такому юному віці всі діти керуються своїми емоціями а саме: радістю, засмученість, страх, гнів, і байдужість. Ці всі емоції живуть в підсвідомості Райлі, і кожний день вони допомагають справлятися їй із проблемами. Але проходить час ці всі емоції між собою сперечаються. У зв’язку з тим що Райлі, і її батьки переїдають із села в місто. Кожна емоція хоча показати, що вона краще від всіх знає що робити в такому випадку.
Рейтинг Думками навиворіт (2015, українською) на сайті: (4.5) Проголосували (147)
0 19.12.2016 в 22:13
Оригінальна назва: Вірус атакує!
Жанр: мультфільм
Опис: Вірус - це дуже небезпечна річ, він невидимий, але здатен призвести до серйозних і деколи безповоротних наслідків. Динамічний і видовищний італійський серіал під назвою «атака вірусів» розповість юним допитливим глядачам про те, яку шкоду таять в собі ці мікроскопічні, але в той же час могутні, єства.

Планету окуповували нещадні віруси, що змітають все і вся на своєму шляху. Над всім живим і неживим нависнула серйозна загроза. Учені виявляють у п'яти підлітків дивний склад крові, і це дає надію на порятунок. Виявляється, ДНК цих хлопців надає їм надможливості. А завдяки формулі, виведеній талановитим дослідником і біологом професором Альмаді, герої стають справжнісіньким Антивірусом. Чи зможуть підлітки врятувати планету від засилля зла? Починається грандіозна битва: вірус атакує - антивірус не здається!
Рейтинг Атака вірусів, всі серії (2011) на сайті: (3.7) Проголосували (23)
0 19.12.2016 в 04:44
Оригінальна назва: Мультфільм Синій трактор
Жанр: Мультфільм
Опис: У цьому мультику діти взнають як працює синій трактор в лісі. Це незвичайний трактор, у нього попереду колеса, а з заду гусениця. Здається на перший погляд, що мульт не особливо відрізняється від типових продуктів цього жанру. Барвиста картинка, веселі пісеньки, простий сюжет - все це не складе труднощів знайти і в інших мультсеріалах. Але зверніть увагу на проробку персонажів. Дуже часто в таких мультфільмах тварин роблять антропоморфними, тобто схожими на людей. Але дитяті такі персонажі не завжди зрозумілі. Тоді як в цьому мультфільмі вони вельми схожі на своїх, якщо можна так сказати, прототипів. Отже навіть самі юні глядачі зможуть зрозуміти, хто саме перед ними. Наприклад, ось кіт - у нього є хвостик, вушка, довгий хвіст і вуса. Дитя без зусиль може ідентифікувати тварину...
Рейтинг Мультфільм Синій трактор, всі серії (2015) на сайті: (3.1) Проголосували (8)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Мультфільм Велика втеча
Жанр: Мультфільми
Опис: Оззі - найщасливіший пес на світі, оскільки він проживає в затишному будинку і має прекрасних господарів. Він завжди нагодований і постійно розважається з дітьми, які просто обожнюють свого пса. Але одного дня сім'я вирішує відправитися до Японії. Про цю подорож вони мріяли довгий час, але проблема в тому, що Оззі не може поїхати разом з ними. Тоді господарі вирішують залишити свого вихованця в елітному готелі для собак. Ось тільки ніхто і уявити не міг, що це місце є справжньою собачою в'язницею. Тут панують строгі закони. В Оззі і інших нещасних собак не залишається іншого вибору, як придумати план втечі. Чи зможуть вони обдурити суперсистему захисту і вибратися на волю?..
Рейтинг Мультфільм Велика втеча (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
0 17.12.2016 в 00:20

« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »