Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: Мультфільм Мандрівний замок / Замок-мандрівник
Жанр: фентезі, пригоди, аніме, мультфільм, фантастика, мелодрама
Опис: Анімаційна стрічка «Ходячий замок» розповість непросту історію однієї юної дівчини Софі, на яку зла відьма поклала проклін, унаслідок чого 18-річна героїня перетворилася на пошарпану стару. Дівчина відразу ж починає шукати причини того, за що ж вона заслужила на таке нещастя, чим не догодила підступній чаклунці
Рейтинг Мультфільм Мандрівний замок / Замок-мандрівник (2004) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Мультсеріал Фінеас і Ферб
Жанр: Зарубіжні, Мультсеріали, Дитячі
Опис: «Фінес і Ферб» - це комедійний мультиплікаційний серіал від компанії Дісней. Дія сюжету розвертається у передмісті, де свої літні канікули проводять звідні брати Фінес і Ферб. Кожен день героїв насичений різними подіями і смішними ситуаціями. Вони весь час щось винаходять і придумують божевільні плани. Через це брати часто вступають у конфлікти зі своєю сестрою. У героїв є качкодзьоб по кличці Перрі, але він не такий простий, як здається. Він виступає, як секретний агент, і весь час протистоїть підступному вченому, в якого не все гаразд з головою.
Рейтинг Мультсеріал Фінеас і Ферб, всі серії (2007) на сайті: (4.3) Проголосували (19)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Мультсеріал Майлз з планети майбутнього ( Майлз з іншої план
Жанр: Фантастика, Пригоди, Родинний
Опис: Кожен маленький глядач може позаздрити головному героєві даного мультфільму, тому що йдеться про космічні пригоді. Майлз - це хлопчисько, який має повне розуміння кожного явища у Всесвіті. Його сім'я значно відрізняється від інших своєю неординарністю. Рідним будинком герої вважають свій космічний корабель, на якому і здійснюють подорожі по різних планетах. Дуже цікаво мати можливість знайомитися з новими істотами і пізнавати їх світ. Важливо знати, що хлопчина також само вчиться, як і діти на Землі, лише в даній ситуації предмети трохи відрізняються від шкільної програми, застосовуються більш складні завдання і методика.

По своїй дурості головний герой інколи робить необдумані, але досить сміливі вчинки. Тому при перегляді картини Вас чекають позитивні емоції, маса задоволення і гумору в той же час. Дуже непросто бути таким маленьким серед безлічі планет, але рідні Майлза допомагають йому у всьому, прагнуть навчити і пояснити. Кожна серія стає справжнім відкриттям для малят, знайомить з подіями і пригодами головного героя. Тому поважно поглянути всі частини пригод юного розробника нових технологій.
Рейтинг Мультсеріал Майлз з планети майбутнього ( Майлз з іншої планети ), всі серії (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Мультфільм Тачки 2
Жанр: Зарубіжні, Повнометражні, Дитячі
Опис: Дуже веселий пригодницький мультфільм від студії «Walt Disney Pictures» розповідає про життя світу автомобілів, що говорять.
В центрі сюжету двоє старих друзів - Блискавка Маккуїн і Метр, які вирушають на найвідомішу і престижнішу гонку «Світове Гран-прі», яка проходить відразу в декількох країнах. На цьому змаганні буде визначений кращий гонщик планети, і в МакКуїна є всі шанси стати таким. Проте в самий розпал змагання до нього по допомогу звертаються секретні агенти, і він виявляється втягнутим разом зі своїм кращим другом в світ шпигунства.
Рейтинг Мультфільм Тачки 2 (2011) на сайті: (4.8) Проголосували (4)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Vультфільм Балерина
Жанр: мультфільм, мюзикл, пригоди, родинний
Опис: Дія розвертається в Парижі у 1879 році, коли Ейфелева башта лише будувалася, а дитячі мрії могли втілюватися виключно у хлоп'ят багатих батьків. Сирітка на ім'я Феліс мріє бути балериною і буквально живе однією лише думкою, як би швидше виїхати з нудного, на її погляд, місця. Тому після пропозиції її друга покинути Британію, вона без особливих роздумів погоджується і виїжджає до Парижа. Але місто не звиклося зустрічати бідних сиріток привітними обіймами, і, аби стати ученицею Гранд Опери, Феліс вимушена видавати себе за іншу дівчину. Але, як показує історія, все таємне завжди стає явним.

Як справедливо відмітила кінокритик Мелісса Стюард, цей фільм переповнений історією про любов дівчинки до мистецтва і про її «теплим для серця» подорожі. Фільм присвячується любителям паризького бомонда 19-ого століття, балету і всього прекрасного. Багатьом він покаже, а деяким і нагадає, як складена дорога балерини з моменту першого приходу в зал і до моменту успіху. Фільм знятий двома Ерікамі: Саммером і Вареному. Але якщо для першого дана анімаційна картина є наступною по рахунку роботою, то для Варена цей фільм дебют в кіноіндустрії. Раніше він не був відмічений в яких-небудь роботах.
Рейтинг Мультфільм Балерина (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Мультфільм Співай \ Зверопой
Жанр: мультфільм, драма, комедія, родинний, музика
Опис: Даний мультт допоможе кожному глядачеві зрозуміти, що можливо досягати великих висот і намічених цілей. Події відбуваються не в звичайному містечку. Головними героями є тварини із своїми звичками, носять одяг і їх побут схожий на людський. Вони живуть своїми мріями, бажаннями, але деколи у них так само виникають труднощі, які доводиться вирішувати.

У коали Бакстере Муне є маленький театр. Це місце було шалено популярним свого часу і його відвідувала величезна кількість відвідувачів. Ось тільки минула слава залишається лише спогадом. Високі технології відкривають нові простори. Повільно і упевнено зникає живе мистецтво. І ось тепер мабуть театр доведеться закрити. Аджея театру потрібні нові вливання, аби платити зарплати артистам, і покращувати умови. І в коали з'являється своя ідея. Бакстер готовий піти на обман, аби допомогти своєму театру. Він організував вокальний конкурс, який має хороший грошовий приз. І ось почалося прослухування, яке зацікавило багато звірів,і оголошення прокотилося по всьому місту. В результаті учасників ставало все більше і більше. У фінал пройшло лише п'ятеро. Всі вони різні, але дуже талановиті. Чи зможе коала врятувати свій театр? Хто стане переможцем в цьому конкурсі?
Рейтинг Мультфільм Співай \ Зверопой (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (45)
0 04.05.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Свинка Пеппа, всі серії
Жанр: мультфільм, родинний
Опис: Головна героїня дитячого англійського мультсеріалу - порося Пеппа. Пепа ще маленька і тому живе зі своєю сім'єю. У неї окрім батька Свіна і мами Свинки є і молодший братик - Джордж. Пепа як і всі діти любить веселитися, пустувати, вбиратися, подорожувати, заводити знайомства. Але більше всього на світі Свинці Пепа до вподоби стрибати по великих брудних калюжах.
Кожна серія повчальна і буде цікава маленькому глядачеві. То свинка Пепа святкує день народження, влаштовує маскарад, шукає скарби, гуляє і грає з дітьми, вирушає з сім'єю в похід, йде до зубного, чи просто йде в гості.
Наприклад, в серії, коли Пеппа з сім'єю в зубного все детально розповідається. І що потрібно чистити зубки і що не потрібно боятися стоматолога, як поводитися у нього в кабінеті. Все дохідливо і всього за 5 хвилин.
Рейтинг Свинка Пеппа, українською, всі серії (1-5 сезон) (2004) на сайті: (4.2) Проголосували (36)
0 04.05.2017 в 05:51
Оригінальна назва: Принцеса софія прекрасна
Жанр: Мультфільми
Опис: У одному з далеких-предалеких красивих і неймовірно чарівному королівстві, в якому чудеса зустрічаються на кожному кроці, гармонійно переплітаючись з веселістю, живе юна принцеса - Софія Прекрасна. Абсолютно недавно мама Софії вийшла заміж за короля, і Софія стала принцесою і як всі королівські особи повинна знати премудрощі царського життя і правила поведінки.
Аби все досконально вивчити, король і королева вирішують відправити Софію до королівської школи - Академії по підготовці королівських осіб, в якій строгі викладачі виучуватимуть її азам чаклунства, основам королівських манер і світського життя, а також всьому необхідному, що повинна знати принцеса.
У маленької принцеси є звідна сестра і брат, але чи зможе Софія з ними подружитися, адже вони кардинально відрізняються по характеру від неї, а будувати стосунки все ж потрібно. Чи вийде у неї звикнути до навколишнього оточення і заслужити на довіру королівської сім'ї? Чи навчиться новоспечена принцеса чаклувати? У всіх цих нелегких завданнях їй допоможуть поради однієї особливої гості в Академії - всесвітньо відомої Попелюшки, а також її маленьких друзів.
До речі, саме Попелюшка стає хорошою подругою для маленької принцеси. Крім усього іншого, Софію чекають неймовірні пригоди і несподівані знайомства. Наприклад, політ на чарівному килимі-літаку, вистава в зачарованому цирку і знайомство з ручним дракончиком.
Рейтинг Принцеса Софія прекрасна (2013) на сайті: (4.5) Проголосували (63)
0 04.05.2017 в 00:46
Оригінальна назва: Секрети домашніх тварин
Жанр: мультфільм, комедія, родинний
Опис: Головним героєм мультиплікаційного фільму стає Макс. Макс - невеликий тер'єр. Його життя розмірене і ситес, його постійно балують, а він щодня чекає свою хазяйку з роботи - це, до речі, його улюблене заняття. Але таке життя не може тривати вічно, одного дня хазяйка приносить дворового пса. Як же їм уживатися на одній території? Тепер собачка на ім'я Дюк займає весь простір Макса, їсть його їду і спить на його місці. Через витівки Дюка вони разом з Максом опиняються на вулиці і потрапляють в справжнісіньку банду. Верховодить бандою Сніжок. Це домашній кролик, який був кинутий своїми господарями, тепер банда стала на шлях помсти своїм колишнім господарям. Як же тепер їм повернутися додому? Тим більше готується масовий наступ домашніх тварин? А Дюку і Максу доведеться об'єднати всі свої зусилля, аби впорається з виникаючими труднощами. Завдяки цьому вони стануть близькими друзями.
Рейтинг Секрети домашніх тварин (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (38)
0 03.05.2017 в 22:42
Оригінальна назва: Дракони вершники Берка, всі серії
Жанр: Мультсеріали
Опис: Події мультфільма розгортаються на острові під назвою Олух, де живуть маленький вікінг Іккінг і його вірний дракон Беззубік. Іккінг сміливий і заповзятливий хлопчик, якого не лякають жодні проблеми і перешкоди, він уміє знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Одного дня він зрозумів, що замість того, щоб битися з драконами, як це зазвичай робили його предки, можна подружитися з ними, і тоді вони стануть хорошими помічниками в боротьбі з лиходіями. Населення острова стало поступово приручати і тренувати цих страшних і некерованих на перший погляд істот, і тепер, в кожного з них є свій дракон. У міру спілкування з новими вихованцями, між ними встановилися теплі стосунки, і жити на острові стало набагато веселіше, чим раніше. До того ж тренери з кожним днем дізнаються про своїх драконів все більше нового, що допомагає їм встановлювати з ними міцні зв'язки і дізнаватися більше про їх здібності.

Незабаром їм належить відправитися в подорож по незвіданих раніше місць, де їх чекатиме купа пригод, небезпек, боротьба із страшними лиходіями і новий неприручений ніким вид драконів. Цікаво, як наші герої викручуватимуться із складних ситуацій? Цей пригодницький мультфільм можна назвати свого роду продовженням мультика «Як приручити дракона».
Рейтинг Дракони: вершники Берка, українською, всі серії (2013) на сайті: (4.6) Проголосували (47)
0 01.05.2017 в 04:40

« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »