Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: Дракони вершники Берка, всі серії
Жанр: Мультсеріали
Опис: Події мультфільма розгортаються на острові під назвою Олух, де живуть маленький вікінг Іккінг і його вірний дракон Беззубік. Іккінг сміливий і заповзятливий хлопчик, якого не лякають жодні проблеми і перешкоди, він уміє знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Одного дня він зрозумів, що замість того, щоб битися з драконами, як це зазвичай робили його предки, можна подружитися з ними, і тоді вони стануть хорошими помічниками в боротьбі з лиходіями. Населення острова стало поступово приручати і тренувати цих страшних і некерованих на перший погляд істот, і тепер, в кожного з них є свій дракон. У міру спілкування з новими вихованцями, між ними встановилися теплі стосунки, і жити на острові стало набагато веселіше, чим раніше. До того ж тренери з кожним днем дізнаються про своїх драконів все більше нового, що допомагає їм встановлювати з ними міцні зв'язки і дізнаватися більше про їх здібності.

Незабаром їм належить відправитися в подорож по незвіданих раніше місць, де їх чекатиме купа пригод, небезпек, боротьба із страшними лиходіями і новий неприручений ніким вид драконів. Цікаво, як наші герої викручуватимуться із складних ситуацій? Цей пригодницький мультфільм можна назвати свого роду продовженням мультика «Як приручити дракона».
Рейтинг Дракони: вершники Берка, українською, всі серії (2013) на сайті: (4.5) Проголосували (40)
0 01.05.2017 в 04:40
Оригінальна назва: Мультфільм Білосніжка і сім гномів
Жанр: Драми, Комедії, Пригоди, Фентезі, Зарубіжні
Опис: Мабуть, найвеселіша версія "Білосніжки і сім гномів" досить похмурої казки братів Грімм. Нестаріюча королева - Джулія Робертс, благородний король - Шон Бін і відважна Білосніжка - Лілі Коллінз, в красивій казці про добро з кулаками, боротьбу за справедливість і, звичайно ж, всепереможне кохання. Давним-давно в королівській сім'ї народилася дівчинка із сліпуче білою шкірою, чорними як смола волоссям і яскраво-червоними губами. Новонароджену спадкоємицю престолу нарекли Білосніжкою. Мати малятка померла при пологах, а опіку над нею узяв батько. Через деякий час король повторно одружився на примхливій, самовпевненій і, варто визнати, не позбавленою чарівності Клементініанні, що рахувала себе першою красунею. Відразу ж після весілля главі королівства довелося покинути рідний замок і відправитися на битву із злими силами. На згадку про себе батько залишив дочці кинджал, захований десь в лісі. Прошло вже десять років, а король так і не повернувся. Тим часом Білосніжка подорослішала і розцвіла, що виявилося зовсім не до душі її мачусі. Саме у падчерці, що зайняла трон Кліментіанна бачить причину всіх бід королівства, яке, до речі кажучи, прийшло до щонайповнішого занепаду. Як юна Білосніжка мститиме нелюб'язній мачусі, можна дивитися у подальших серіях.
Рейтинг Мультфільм Білосніжка та сім гномів (1937, 2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Мультфільм Невгамовні друзяки
Жанр: Мультфільм
Опис: Чайка, білка і заєць - друзі. Невже? Саме так! У світі, де це можливо, розгортається неймовірна історія пригод трьох нерозлучних товаришів, які потрапляють у безліч кумедних ситуацій та завжди знаходять з них правильний вихід.Хто вони? Це білка-параноїк Мерл, що схиблена на безпеці та чистоті, це чайка Галл, яка є повним антподом білки та розводить неймовірний безлад, це милий зайчик Пікл, наївністю якого часто користуються, як товариші, так і недруги. Вісі вони мешкають на дереві і опинилися на межі зникнення... Що чекає наших героїв? Про це розповість цей чудовий мультсеріал...
Рейтинг Мультфільм Невгамовні друзяки (2014-2015) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Мультфільм Лис Микита
Жанр: мультфільм, мультсериал
Опис: Лис Микита - український мультсериал, знятий по мотивах сатиричної поеми-казки Івана Франка "Лис Микита". Він знятий за замовленням Всеукраїнського суспільства «Просвіта» на кіностудії «Фрески» з 2005 по 2007 роки. Герой історії - Лис Микита. Від його витівок страждають всі лісові жителі. Хоча, він і сам інколи потрапляє в дуже непрості ситуації. Правда, його рятує власна винахідливість.
Рейтинг Мультфільм Лис Микита (2007) на сайті: (3.8) Проголосували (4)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Мультфільм Гидке каченя
Жанр: мультфільм, мюзикл
Опис: Сюжет мультфільму «Бридке каченя» знайомий всім з дитинства - це музично-філософська поема про перетворення на перший погляд негарного пташеняти на прекрасного лебедя. За словами Гарі Бардіна, він зважився на створення цього мультфільму тому, що став помічати довкола себе зростаючу нетерпимість до людей з іншою зовнішністю, іншою вірою, що говорять на інших мовах. Проте сюжет мультфільму сильно відрізняється від казки-першоджерела. Як стверджує Гарі Бардін, від Андерсена в картині залишився лише фінал, де бридке каченя нарешті обростає пір'ям.
Рейтинг Мультфільм Гидке каченя (1956, 2006) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Мультфільм Сімейка крудсів
Жанр: фентезі, комедія, пригоди
Опис: Сімейка Крудс - найзвичайніша сім'я печерних людей, що живе на доісторичному світі. У їх житті є одне правило, встановлене главою сімейства: «Все нове - погано!». Тому вони дуже рідко покидають своє житло, тільки для того, щоб харчуватися. Але одного дня трапляється сильний землетрус, який руйнує печеру сімейства. Тепер сімейці Крудс належить відправитися в довгу подорож, аби знайти собі новий будинок. На своїй дорозі вони зіткнутися з масою пригод, а так само знайдуть нових друзів, які допоможуть їм змінити світогляд.
Рейтинг Мультфільм Сімейка крудсів (2013) на сайті: (3.2) Проголосували (5)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Нікчемний я 3
Жанр: Дитячий, комедія, мультфільм, пригоди, родинний
Опис: Після виходу на екрани першої частини мультфільму "Бридкий я" він став неймовірно популярним, а ось створення таких персонажів, як Міньони - стало просто вибухом кінематографа і маленькі жовті персонажі стали просто улюбленцями публіки. Звичайно ж після такого величезного успіху, була запланована друга частина, яка до успіху зовсім не була провальною, а навіть трохи краще чим перша, що дуже рідко у наш час. Зібравши, майже, 1 мільярд доларів вона була продовжена на третю частину, до якої ми вже підібралися дуже близько, а саме, Бридкий я 3. Дата виходу призначена на 28 червня 2017 рік. Чекатимемо перших трейлерів мультфільму, а хто не дивився перші частини - просимо до уваги і дивиться на здоров'я.

Дивитися мультик "Бридкий я 3" повністю дуже цікаво і ми пропонуємо його до вашої уваги. Трейлер мультфільму "Бридкий я 3" вже скоро буде доступний. Хорошого вам перегляду !
Рейтинг Мультфільм Нікчемний я 3 (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (42)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Як приборкати дракона
Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, родинний
Опис: Мужні і брутальні вікінги століттями полювали на драконів. Це були міцні і м'язисті парубки, які билися на смерть. Серед них був хлопчик на ім'я Іккинг, який не відрізнявся фізичними даними, але хотів проявити себе в битві. І одного дня йому вдалося ранити і зловити найсильнішого з драконів. Вирішивши постежити за ним Іккинг розуміє, що дракони зовсім не небезпечні, а при певному розумінні стають вельми корисними. З цієї миті життя і уява вікінгів кардинально змінюється.
Рейтинг Мультфільм Як приборкати дракона (2010) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Тролі
Жанр: Дитячі, Новинки мультфільмів, Комедії, Мультфільми, Мюзикли, Пригоди, Родинні, Фентазі
Опис: Тролі жили мирно і щасливо у своєму світі, поки їх цивілізація в один момент не виявилася під загрозою. Вони змогли активувати магічний портал і за допомогою його пробралися в людський світ. Тролі відразу уподобали Землю, адже саме тут вони стали дихати свіжим повітрям, насолоджуватися величезним простором і прекрасною акустикою. Виявилось, що ці страшні, на перший, погляд створіння дуже добрі і позитивні, обожнюють танцювати і співати. Вони знають такі рухи, які невідомі навіть самому кращому танцюристові зі світу людей.
Люди помилково вважають тролів злими і підступними створіннями. Насправді, вони дуже цікаві і товариські. Тролі відрізняються своєрідною зовнішністю і манерою потрапляти в найбезглуздіші ситуації. Їм необхідно поводитися украй обережно на землі, аби не стати жертвою могутнішого створіння. Перспектива бути з'їденими представниками дикої природи не радує тролів, тому на цьому новому для них світі вони відстоюватимуть своє право на існування. Тролі зіткнуться з багаточисельними труднощами, адже їм належить навчитися існувати поряд з людиною.
Рейтинг Мультфільм Тролі (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів
Жанр: Новинка, Зарубіжні мультфільми
Опис: Мультфільм «Робінзон Крузо: Дуже населений острів» - знайома історія, розказана на новий лад, - очима тварин.
Бідолага Крузо - картограф, слабо пристосований до виживання в екстремальних умовах, якимось дивом рятується після корабельної аварії і висаджується на екзотичному острові в компанії вірного пса.
Робінзонові здавалося, що він тут зовсім один, але місцева природна краса досить живо населена дружними тваринами, що спочатку прийняли дивну двоногу істоту за загрозу. А як ще відноситися до того, хто скидає на ніч шкуру (одяг), і що стріляє з рушниці так невміло, що швидше він сам постраждає по необережності, чим попаде в мету?

Проте вони поступово розгледіли в Крузо друга і навіть сприяли в будівництві людського укриття на дереві, а потім і зовсім були вимушені об'єднатися перед лицем загальної загрози. На острові з'явилися злісні коти і пірати, і ті та інші мають зовсім нехороші наміри, тому позитивним персонажам потрібно бути готовим до бою, повного забавних моментів і несподіванок.
Рейтинг Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42

« 1 2 3 4 5 ... 9 10 »