Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: В пошуках Дорі
Жанр: Комедії, Пригоди, Мультфільми
Опис: Вертка рибка Дорі залишалася життєрадісною і щасливою за будь-яких обставин. Секрет її гарного настрою був в короткій пам'яті, вона через хвилину забувала все, що тільки що було, але для неї це не було проблемою. Її енергії і позитиву можна було лише позаздрити, її неможливо було не любити. Вже декілька років Дорі жила по сусідству з Немо і Марліном і з ранку до ночі лише тим і займалася, що базікала про все, що лише приходило їй на думку. Але за весь той час, що вони провели разом, у неї жодного разу не спливали спогади про своє дитинство і про батьків. Одного разу вночі Дорі почала плавати уві сні і розмовляти зі своєю мамою, а на ранок у неї залишилися уривчасті спогади і чітка мета - знайти свою сім'ю. Не витрачаючи часу на довгі роздуми, Дорі відразу ж попрямувала через весь океан до того місця, де могли щось знати про її батьків, але її виловили працівники інституту морського життя. Немо з Марліном не могли кинути свою подругу напризволяще, знаючи про її проблеми з пам'яттю, вони повинні були її знайти і забезпечити їй постійний нагляд.
Рейтинг В пошуках Дорі (2016) на сайті: (4.4) Проголосували (8)
0 18.10.2016 в 22:40
Оригінальна назва: Смертельний двобій, всі серії
Жанр: Мультсеріали
Опис: Те, що відбувається в цьому мультсериале здивує всіх без виключення. У кожній серії на ринг виходять знамениті на весь світ зірки і б'ються в лютому бою. Причому оформлено все це у вигляді пластилінового мульта. Але, не варто думати, що при такому розкладі герої втратили свою реалістичність, на екрані вони виглядають точнотак, як їх справжні прототипи. Не можна не відмітити, що видовище вийшло дуже жорстоким і кривавим. Та і автори мультфільму пофантазували на славу, що робить кожну серію неймовірно цікавою. Кожна битва - це щось нове, то чого глядач не бачив раніше.
Мультсеріал «смертельний двобій» - це відмінна пародія на реальну поведінку акторів і зірок шоу-бізнесу. Так, що якщо ви стежите за життям улюблених артистів, та ще і любите спостерігати за видовищними боями, ви звернулися за адресою. Тут вам покажуть такий концерт, який заповниться надовго. Додатково до всього, настрій піднімає парочка ведучих, в яких завжди на язику крутяться гострі коментарі з приводу того, що відбувається на рингу.
Рейтинг Смертельний двобій, всі серії (1998-2003) на сайті: (2.5) Проголосували (6)
0 18.10.2016 в 05:50
Оригінальна назва: Щенячий патруль, всі серії
Жанр: мультфільм
Опис: Якщо хлопчик мріє стати рятувальником, його мрія сповна може здійснитися. Навіть якщо йому всього десять років. Наш герой Зік Райдер якраз такий. Він зібрав цілу команду рятувальників, але не з таких хлопчиськ, як він сам. А з відважних і дуже милих щенят. В результаті в його загоні опинилося шість чарівних псів. Це Здоров'як, Маршал, Роккі , Скай, Зума і Чейз. Ці малята можуть дати фору дорослим супергероям. Вони знаходять вихід з найскладніших ситуацій. А ще, оскільки керує загоном хлопчик з багатою фантазією і відмінними технічними навиками, у загону є всі найсучасніші гаджети і пристосування. Зік разом зі своєю командою дуже швидко вчиться і освоює все нові і нові види технічної підтримки. Тому щенячий патруль завжди вчасно приходить на виручку до тих, хто цього відчайдушно потребує...
Рейтинг Щенячий патруль, всі серії (2013) на сайті: (4.1) Проголосували (86)
1 04.09.2016 в 19:17
Оригінальна назва: Секрети домашніх тварин
Жанр: мультфільм, комедія, родинний
Опис: Головним героєм мультиплікаційного фільму стає Макс. Макс - невеликий тер'єр. Його життя розмірене і ситес, його постійно балують, а він щодня чекає свою хазяйку з роботи - це, до речі, його улюблене заняття. Але таке життя не може тривати вічно, одного дня хазяйка приносить дворового пса. Як же їм уживатися на одній території? Тепер собачка на ім'я Дюк займає весь простір Макса, їсть його їду і спить на його місці. Через витівки Дюка вони разом з Максом опиняються на вулиці і потрапляють в справжнісіньку банду. Верховодить бандою Сніжок. Це домашній кролик, який був кинутий своїми господарями, тепер банда стала на шлях помсти своїм колишнім господарям. Як же тепер їм повернутися додому? Тим більше готується масовий наступ домашніх тварин? А Дюку і Максу доведеться об'єднати всі свої зусилля, аби впорається з виникаючими труднощами. Завдяки цьому вони стануть близькими друзями.
Рейтинг Секрети домашніх тварин (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (26)
0 03.09.2016 в 22:42
Оригінальна назва: Льодовиковий період 5: Зіткнення неминуче / Ice Age: Collisi
Жанр: мультфільм, комедія, пригоди, родинний
Опис: Веселий і цікавий мультфільм для всієї сім'ї «Льодовиковий період 5: Зіткнення неминуче» подарує глядачам масу позитивних емоцій і прекрасний настрій. Як і в попередніх частинах мультиплікаційного фільму, сюжет картини розповість про невгомонну білку Скрет, мисливця за жолудями, який постійно потрапляє в смішні, але в той же час небезпечні ситуації, і небезпека загрожує не лише їй, але і іншим мешканцям планети. Події розвертаються в далекі часи, коли земля була населена мамонтами і динозаврами.
Рейтинг Льодовиковий період 5: Зіткнення неминуче (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (7)
0 02.09.2016 в 22:40
Оригінальна назва: Монстри на канікулах 2, українською
Жанр: Комедія, Мультфільм
Опис: Все начебто змінюється на краще в готелі «Трансільванія» графа Дракули. Жорстка політика закладу для монстрів змінилася на прихильнішу - тепер разом зі всілякими чудовиськами тут без всяких складнощів можуть відпочивати і сповна звичайні люди. Але дещо непокоїть старого графа.
Річ у тому, що його обожнена дочка Мевіс всеж-таки вийшла заміж за свого коханого, простого смертного парубка Джонатана. У них вже підростає забавний хлопчисько Деніс. Ось він-то і турбує Дракулу, якому здається, що його дорогоцінний внук, будучи наполовину вампіром, наполовину людиною, не проявляє жодних ознак того, що він таки нащадок самого Дракули! Тобто - він зовсім не вампір. Отже доки Мевіс і Джонатан зайняті своїми справами, Дракула підмовляє своїх приятелів - піщану Мумію Мюррея, чудовиська Франкенштейна, перевертня Уейна і людину-невидимку - влаштувати для Деніса тренувальний табір для монстрів.

Але вони доки не знають, що старий-престарий вампір, тато Влад збирається відвідати сім'ю. І коли він пронюхає, що його правнук не чистої крові, не поздоровиться всім в окрузі і родичам легендарного вампіра в першу чергу.
Рейтинг Монстри на канікулах 2, українською (2015) на сайті: (4.7) Проголосували (12)
0 09.07.2016 в 01:15
Оригінальна назва: Зоотрополіс, українською
Жанр: Мультфільм, Бойовик, Комедія, Пригоди, Родинний.
Опис: Зоотрополіс - неймовірна країна, розташована на краю землі. Що ж в ній такого незвичайного? По-перше, це те, що в ній живуть лише звіри. Причому зібрані зі всіх куточків нашої планети: носороги, жирафи, кролики, кенгуру, верблюди і багато інших уживаються зовсім близько. Як не дивно, всі жителі цієї країни живуть не по законом джунглів, а за звичайними цивілізованими законами.

Тут є свої пам'ятки, як і в будь-якому місті: розкішна площа Сахара, а також холодний район Тундратаун. Жителі Звірополіса виховують своїх дітей, ходять на роботу, в школу або університет, захоплюються різними видами мистецтв і навіть дотримуються традицій.

Одного дня весь звичний хід життя звірів уривається: у місті трапляється ЧП. Під підозру потрапляє юне лисеня Ніка. Його оголошують в розшук, а потім заточують під варту. За що ж з ним так? У цій заплутаній історії належить розібратися поліцейському-новачкові, кролиці Джуді Хупс. Їй доводиться об'єднати зусилля з хитрим і невихованим лисеням Ніком, щоб довести невинність підозрюваного. Але це не так просто, як здається. До чого ж приведе тандем двох протилежностей? Чи вийде у героїв мультфільму "Зоотопія" розплутати цей злочин і довести свій професіоналізм?
Рейтинг Зоотрополіс, українською (2016) на сайті: (4.7) Проголосували (52)
0 09.07.2016 в 00:25
Оригінальна назва: Фіксікі, всі серії
Жанр: Мультсеріали
Опис: Фіксіки - це маленькі чоловічки, які лагодять різні поломки в техніці. У цьому мультфільмі ми знайомимося з фіксіками, які живуть у хлопчика Дім-Дімича, їх звуть Папус і Мася - дорослі фіксіки, Сімка і Нуль - їх діти. Дім-Дімич живе з татом і мамою і собачкою на ім'я Кусачка. Саме фіксіки розповідять хлопчикові, як влаштована і працює техніка, якою ми користуємося. Цей мультфільм буде корисно поглянути і дорослим, адже не всі знають як влаштована і працює складна техніка. Мультфільм досить-таки повчальний: фіксіки розповідають не лише про те як працює техніка, але і на прикладі Дім-Дімича, привчають до порядку, самостійності, робити добрі вчинки. Саме такі мультфільми добре впливають на дітей, які не дуже люблять слухати повчання дорослих.
Рейтинг Фіксікі, всі серії (2010) на сайті: (3.5) Проголосували (30)
0 12.05.2016 в 19:17
Оригінальна назва: Екскаватор Мася, всі серії
Жанр: Розвиваючі мультики / Про екскаватор
Опис: Цей чарівний мультиплікаційний серіал обов'язково сподобається дітям, які із задоволенням спостерігали за пригодами Вантажівочки Льови. Проте, цього разу в головній ролі буде милий екскаватор на ім'я Мася. Мася любить грати на дитячому майданчику і вчити малят новим дивним речам. Маленькі глядачі зможуть засвоїти цифри і букви, запам'ятають назви основних кольорів і навчаться співати забавні пісеньки. Також мультфільм відмінно розвиває просторове мислення, адже малятам доведеться спостерігати за тим, як забавний жовтий екскаватор будує з простих фігур різні складні конструкції.
Це мульт можна сміливо рекомендувати як навчальний посібник, адже він допомагає приготуватися до вступу до початкової школи. А підготовку цю краще всього починати якомога раніше, адже в ранньому віці маля легко і невимушено запам'ятовує нову інформацію, особливо якщо навчання відбувається в ігровій, захоплюючій формі.
Рейтинг Екскаватор Мася, всі серії (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (3)
0 12.05.2016 в 19:17
Оригінальна назва: Веселі паровозики з Чаггінгтона
Жанр: Мультфільм
Опис: Чаггингтон - маленьке містечко, в якому живуть живі паровозики. Вони товаришують і, частенько, змагаються. Всі паровозики Чаггінгтона люблять свою роботу і щодня з радістю квапляться на неї, адже таким чином, вони допомагають людям, які теж є їх друзями. У мультфільмі багато інших транспортних засобів, від маленьких трамваїв і візків, до потужного локомотиву, здатного тягнути на собі десятки вагонів. Світ паровозів Чаггінгтона дивує своєю барвистістю, добротою і різноманітністю.
Рейтинг Веселі паровозики з Чаггінгтона, всі серії (2008) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 12.05.2016 в 19:17

« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »