Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: Таємниця Коко
Жанр: мультфільми, фентезі
Опис: Мігель – маленький дванадцятирічний хлопчик, з сім'єю проживає в Мексиці. З самого дитинства хлопець мріяв стати справжнім музикантом. Він самостійно навчився грати на гітарі. На жаль, родичі не вірять у можливості хлопчини. Батьки впевнені, що він займається нісенітницею. Багато років тому дідусь головного героя кинув дружину, відправився на зустріч своїй мрії. Після події всі вважають музику якимось прокляттям. Зрозуміло, хлопчисько не має наміру здаватися. Тепер Мігель зможе познайомитися з улюбленим співаком. Хлопчина може задати йому самі важливі питання. Допомагати буде якийсь ошуканець Гектор. Не варто йому цілком довіряти. Дивно, новий знайомий щиро намагається допомогти талановитому музиканту повернутися додому. Перебуваючи в малознайомому місці, хлопчина дізнається справжню причину, чому вся його рідня зненавиділа музичне мистецтво. Сміливих персонажів попереду чекає довга, незабутня подорож.
Рейтинг Мультфільм Таємниця Коко (2017) на сайті: (4.4) Проголосували (12)
0 26.01.2018 в 16:36
Оригінальна назва: Бігфут Молодший: Стань легендою
Жанр: пригоницькі, мультіфльми
Опис: Адам, звичайний школяр, який живе удвох з матір'ю. Як всі підлітки він відчуває певні труднощі у спілкуванні, розумінні, до яких несподівано додається ще одна. Його волосся починає блискавично відростати, що стає для нього справжньою некерованою напастю. Всього за одну ніч на його підстриженою акуратною голові виявляються неслухняні вихрі. Герой завжди думав, що батько помер, коли він був ще зовсім маленьким. Від папи йому залишилася лише фотографія, на якій вони зображені всі втрьох. В школі у Адама теж не все добре. До нього часто пристають дорослі бовдури, що провокують хлопчика на бійку. А потім героєві доводиться стояти в кабінеті директора і вислуховувати нотації. Але одного дня його життя повністю змінилося. Загнаний місцевими хуліганами в пастку, він проявив чудеса спритності і сили. Хлопчик не розумів, що з ним відбувається і вирішив у всьому розібратися. Виявивши скриньку, що належить його батькові, він дізнався, що той живий і вирішив його відшукати. Відправившись на пошуки, він потрапив у густий ліс, де зустрівся з бігфут.
Рейтинг Мультфільм Бігфут Молодший: Стань легендою (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.01.2018 в 16:15
Оригінальна назва: Різдвяна історія
Жанр: драми, мультфільми, сімейні, фентезі
Опис: Ця історія про Ебенезера Скруджа. Маленьким хлопчиком він вірив у дива, був добрим та чуйним, любив допомагати іншим. Ставши самодостатнім чоловіком Скрудж став зневажати бідних, абсолютно у всіх людях він бачив дармоїдів. Племінник Фред запрошує дядька в гості на Різдво, але Скрудж відмовляється. І вже вночі відбувається неймовірне, до нього приходять три примари - Дух Минулого Різдва, Дух Справжнього і Дух Майбутнього Різдва. З ними Ебенезер бачить три різних свята в різних сім'ях. У першу ніч привид відводить Скруджа в місця його молодості, показує йому розставання з його коханою. В другу ніч він потрапляє в будинок до свого клерка Боба Крэтчиту, який працює за низьку платню і ледве животіє в злиднях. У Боба хворий син Тім - дитина дуже слабка і вже ледве може пересуватися. Всі дуже переживають, що хлопчик не доживе до наступного Різдва, через те, що грошей на лікування у родини немає. Потрапивши в сім'ю племінника, Скрудж чує реальну думку своїх родичів про нього. В третю ніч Дух знову приводить старого в будинок до Бобу. Тім помер бо допомоги йому ніхто не надав. Всі Три Духа казали Скруджу про смерть якогось старого, і Скрудж нарешті то зрозумів, що це нікому непотрібний старий - він. Ебенезер усвідомлює всі свої помилки та намагається змінитися, щоб уникнути такого кінця...
Рейтинг Мультфільм Різдвяна історія (2009) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 26.01.2018 в 15:41
Оригінальна назва: У мене мало друзів
Жанр: Аніме, Мультфільми
Опис:

У сімнадцятирічного хлопця з аніме «У мене мало друзів» Кодаки Хасэгавы досить незвичайна, як у жителя Японських островів, зовнішність – він блондин. А вся справа в тому, що народився він у змішаній японо-англійській родині. Але це далеко не найбільша проблема – чомусь у кожній зі шкіл, куди він приходить вчитися, юнака приймають за хулігана і обходять десятими дорогами. Нова академія також не стала виключенням з правил – блакитноокого блондина учнівське співтовариство просто не прийняло. Блукаючи самотньо коридорами навчального закладу після занять, Кодака випадково заглянув в один з порожніх класів і не повірив своїм очам: красуня-однокласниця, розумниця і спортсменка Едзора Микадзуки, така ж одиначка, обділена увагою інших, як і він сам, весело балакала з... уявної подругою. Слово за слово – і повелася серйозна розмова про життя і дружні взаємини і зізналися одне одному, що, незважаючи на свою зовнішність, не вміють заводити друзів. Вихід з такої ситуації прийшов сам по собі – треба створити свій клуб однодумців, де в «своїй тарілці» відчула б себе не одна біла ворона.

Рейтинг Мультсеріал У мене мало друзів, всі серії (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.01.2018 в 22:23
Оригінальна назва: Не бий копитом
Жанр: Мультфільм, Комедія, Сімейний
Опис: Одного разу корови одного з ранчо під назвою «Райський Куточок», що знаходиться на просторах Америки, дізнаються, що хтось викрадає різну худобу. Після цих нальотів доводиться господарям ферми закривати або продавати. Коровам це зовсім не подобається. Адже якщо викрадач і до них доберуться, то і їх фермі загрожує закриття. А ферма і так погані часи переживає – доходу від неї зовсім немає. І так господарям швидше за все доведеться продати її, ще й цей лиходій з'явився. Владі дуже потрібна земля, а тварини - ні. Ще невідомо, що з ними зроблять – продадуть куди або на бійню відправлять. Вихід все ж таки є – корови вирішують, що треба зловити злочинця першими. До них приєднується кролик Джек, якого звуть Везунчиком. А ще кінь Брик, господар якого шериф. Чи вдасться їм зловити зловмисника і зробити так, щоб ферма була дохідної?
Рейтинг Мультфільм Не бий копитом (2004) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 25.01.2018 в 22:07
Оригінальна назва: Бейблейд. Вибух
Жанр: Аніме, Фентезі, Бойовики, Мультфільми
Опис: Бейблэйд берст - мультсеріал про кишенькових монстрів, бої на арені. Вальт Аоя навчається в п'ятому класі. У нього є досить незвичайне хобі. Він блейдер. Загалом, він майстерно володіє дзигою. У хлопчини мета – він вирішив стати знаменитим. Ні, його амбіції не поширюються на весь світ, досить і свого міста.
Можливість проявити свою майстерність може з'явитися зовсім скоро, тому Аой повинен тренуватися не покладаючи рук. Адже для переможця відкриваються великі перспективи. Але спочатку треба потрапити на Національний Турнір.
Звичайно ж, у хлопчини є конкуренти і деякі з них серед друзів. Наприклад, Шу Куренай теж відмінно володіє дзиґою і так само, як і Аой, мріє про перемогу. Ще один серйозний суперник – Рантаро Кияма. І кожен з них до підготовки до конкурсу підходить серйозно, бажаючи довести, що саме він найкращий і гідний перемоги.
Рейтинг Мультфільм Бейблейд. Вибух (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (31)
0 25.01.2018 в 21:56
Оригінальна назва: Енеїда
Жанр: мультфільми, комедія, сімейний
Опис: Анімаційний фільм є комічною пародією на знамениту давньогрецьку літературу. Бравий і доблесний козак на ім'я Еней разом зі своїми товаришами жив і процвітав у великому і славному місті Троя. Але настала виснажлива, і тривала кровопролитна війна з грецькою армією, в ході якої місто було трагічно повалено і буквально стерте з лиця землі. Головний герой змушений покинути рідні краї, щоб знайти нове і безпечне місце існування для себе і свого народу. Жорстока і мстива богиня Юнона не злюбила Енея з-за її походження, тому насилає на козацького юнака своє суворе прокляття. Магічними силами вона створює потужну хвилю страшної сили, щоб команда Енея постраждала від корабельної аварії та загинула у водних глибинах. Але розумний і спритний Еней вступає в угоду з водним покровителем Нептуном, щоб безпечно плавати по морях і океанах. Тим самим підступні плани богині зазнають невдачі. Протягом багатьох місяців головний герой відвідав велику кількість країн та зробив для себе безліч відкриттів і навіть побував по той бік світу. Паралельно він бере участь в битвах і розбирається з усіма своїми ворогами та доводить, що жарти з ним погані. Чи досягне він в кінцевому підсумку довгоочікуваного пункту призначення, який стане його новою Батьківщиною?
Рейтинг Мультфільм Енеїда (1991) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.01.2018 в 21:44
Оригінальна назва: Крижане серце: Різдво з Олафом
Жанр: пригоницькі, мультіфльми
Опис: У королівстві Эределл, нарешті настали тихі мирні часи, на чолі країни стоїть Ельза, її красуня сестра Ганна зуміла знайти свою любов, про яку вона так довго мріяла і зуміла врятувати свій народ від льодовикового періоду. Сама ж принцеса повернулася до додому і налагодила стосунки зі своїми рідними, навіть, попри те, що спочатку народ Эределли прийняв її дивовижні здібності як зло. Олаф дізнався, що таке справжнє літо, Свену тепер не потрібно вічно мріяти про їжу – морквину, адже зараз він зможе отримати її за першим бажанням. Крістофф по вуха закохався і тепер зможе порадувати сім'ю, своєїми заручинами з прекрасною нареченою. Тепер королівству нічого не загрожує, і наближається день народження Анни. Сестра та її друзі, вирішують зробити цей день незабутнім і веселим. Підготовка йде повним ходом, але несподівано трапляється прикрий інцидент. Чарівниця більше не може контролювати своє чарівництво, королівство знову огорне завірюха, чого герої, звичайно ж, не бажають. Тепер хлопцям знову потрібно буде рятувати своє царство від нової напасті.
Рейтинг Мультфільм Крижане серце: Різдво з Олафом (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 25.01.2018 в 21:29
Оригінальна назва: Три богатиря: Хід конем
Жанр: пригоницькі, мультіфльми
Опис: Кінь Гай Юлій Цезар, став зовсім випадковим свідком бесіди кількох бояр і дізнається про таємний план проти князя. Убезпечити правителя було нікому. Богатирі полюють на морських піратів, Горинич взяв відпустку, загін воїнів було надіслано у похід. Юлій і правитель залишають палац. Потрібно якнайшвидше відправити поштового голуба із запискою про допомогу. Відрядження коштувала грошей, але в обох не було золота. Вирішив кінь зіграти в "дуб" і не вгадав. Після, влаштували ночівлю в хатині лісу.
Як з'ясували богатирі, князь програв дереву царство. Альоша передбачає що скриньки порожні. Після невдалої спроби відігратися, князь вирішує побудувати новий замок. Тим часом бояри направилися до Києва. Зіткнувшись по дорозі з деревом, служиві почали грати. Виявивши обман, вони здолали захисників дерева то самого Дуба. Варто тільки чекати спрацює план Юлія і чи врятується самодержець.
Рейтинг Мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.01.2018 в 20:44
Оригінальна назва: Цуцик!
Жанр: сімейні, мультфільми, фентезі
Опис: В Трансільванії, у незвичайному готелі, спеціально побудованому Дракулою для вампірів, як і раніше відбуваються незвичайні речі. Причому кількість сюрпризів постійно збільшується. Сімейство специфічне, що справедливо не тільки стосовно дідуся, короля вампірів, але й дочки Мевіс та Деннісу, улюбленому онукові Дракули. Дитина завжди оточена увагою діда. Дракула готовий виконувати всі його забаганки. Коли Деннісу захотілося завести песика, дід не став заперечувати. Більш того він особисто підібрав для хлопчиська домашнього вихованця, природно, у типовому для готелю Трансільванія і його мешканців антуражі. Замість довгоочікуваного цуценяти з'явилася величезна істота значних розмірів. Денніс відразу перейнявся щирою любов'ю до песика, а у всіх членів родини та постояльців готелю почалися справжні проблеми з-за гавкучої непосиди. Здається, присутність в Трансільванії песика приносить задоволення тільки Деннісу. Заради того, щоб онук відчував себе щасливим, дідусь готовий проігнорувати невдоволення всіх інших мешканців готелю.
Рейтинг Мультфільм Цуцик! (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 20.01.2018 в 15:22

« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »