Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: Мультфільм Бебі босс(Босс-молокосос)
Жанр: комедія, мультфільм
Опис: Семирічний хлопчисько Тім прекрасно живе зі своїми батьками. Але одного дня в будинку з'являється ще одне дитя. Тім дуже ревниво віднісся до молодшого братика і поводився з ним насторожено. І не даремно. Немовля на ділі виявилося справжнім бізнес акулою. Він ходить в костюмі, носить валізку і любить подвійний эспрессо. Його роботою стає місія по знищенню любові до щенків, щоб збільшити увагу батьків до немовлят. Тім розкриває таємницю цього маленького боса і аби скоріше від нього позбавитися, вирішує йому допомогти.

Весела родинна комедія від творців культового анімаційного фільму «Шрек» не залишить байдужими ні дорослого, ні дитей. Відмінна анімація, цікава сценарна задумка і, звичайно ж, озвучення Федором Бондарчуком головного героя на славу повеселять всіх, хто знайде час на цей фільм. Висока якість режисерської роботи гарантована Томом МакГратом, що зняв раніше «Мадагаскар 1-3», і «Мегамозг».
Рейтинг Мультфільм Бебі босс (Босс-молокосос) (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 23.04.2017 в 03:09
Оригінальна назва: Мультфільм Смурфики: загублене містечко
Жанр: фентезі, комедія, пригоди, родинний
Опис: Смурфіки - дуже працелюбні істоти, і в їх поселенні кожен займається своїми прямими обов'язками. Проте навіть серед них є виключення. Смурфетта, Розтяпа, Силач і Розумник - кращі друзі, які просто жити не можуть без пригод. Цього разу вони вирушають в дуже небезпечну подорож, аби знайти таємниче загублене село, про яке ходить безліч легенд. Попереду них чекає безліч випробувань і запаморочливих пригод, але воно коштує того, оскільки друзі можуть не лише знайти це місце, але і розгадати найбільшу загадку в історії свого існування. Чи удасться їм зробити це?..
Рейтинг Мультфільм Смурфики: загублене містечко (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 23.04.2017 в 03:08
Оригінальна назва: Качині історії (всі серії)
Жанр: Мультсеріали
Опис: Цих симпатичних качок полюбили і діти, і дорослі. Скупий дядечко Скрудж МакДак і троє його племінників: Віллі, Біллі і Діллі постійно потрапляють у якісь історії. Скрудж МакДак хоч і є найбагатшим селезнем в світі, його жага грошей не згасає. Як тільки він дізнається про те, що десь на землі заховані скарби, відразу ж вирушає на їх пошуки.
Непосидючі племінники практично завжди слідують за своїм дядечком і частенько виручають його в екстремальних ситуаціях. Їх вправність і розум не раз згодилися горе-мандрівникам і допомогли врятуватися від загибелі. У великому особняку Скруджа також живе дворецький Дакворт, няня місіс Клювдія і її племінниця Поночка. Інколи і вони опиняються в самому центрі подій, пов'язаних з сім'єю мільярдера.
Найбільшу загрозу МакДаку представляють деякі персонажі. Це брати Гавс, які не залишають спроб вкрасти його мільйони. А також Флінтхарт Гломгольд, який постійно змагається з Ськруджем за право бути найбагатшим селезнем в світі.
Рейтинг Качині історії, українською, всі серії (1987-1990) на сайті: (4.4) Проголосували (111)
2 20.03.2017 в 23:52
Оригінальна назва: Caillou
Жанр: Мультсеріали
Опис: У дитинстві життя здається доброю казкою, і кожен день стає пригодою. Головний герой мультсеріала "Каю" зовсім ще малий. Він живе в одному будинку разом з батьками, сестричкою і чарівним котиком. Каю дуже мало знає про величезний світ довкола, який його буквально зачаровує, адже все здається хлопчику виключно чарівним. Він щодуху прагне досліджувати цей світ, зрозуміти, що до чого, і з'ясувати, що добре, а що не дуже. Він зовсім не любить пустувати і засмучувати рідних. Навпаки, Каю від душі намагається робити все правильно. Але, не дивлячись на всі зусилля, він раз у раз здійснює різні промахи, потрапляє в безглузді ситуації і стає винуватцем всіляких неприємностей. Інколи, сам того не бажаючи, він ображає людей, тому що не знає, що сказати і як зробити це найтактовніше. Але, коли він усвідомлює власні помилки, він обов'язково приносить щирі вибачення і старається все виправити, аби нічого подібного більше не повторилося. Одним словом, Каю дуже добрий і милий, а його пригоди навчать різним корисним речам глядачів, які вирішать взнати трохи більше про навколишній світ.
Рейтинг Мультсеріал Каю, українською, всі серії (1998) на сайті: (4.2) Проголосували (23)
0 20.03.2017 в 05:33
Оригінальна назва: Мультфільм Микита Кожум'яка
Жанр: Мультфільм
Опис: Підступний змій знову оселився поряд із стольним градом Києвом. Кожного разу він здійснює нальоти і викрадає дітей у батьків. Один з його нападів закінчується викраданням царівни. Смуток і туга долає царську пару, але знайти людину, яка відправитися в лігво чудовиська і звільнить їх дочку, не вдається. Тим часом хитрістю полонянці вдається вивідати у свого викрадача, хто міг би здолати його. Так дівчина взнає, що є в Києві звичайний ремісник, що володіє незвичайною силою, на ім'я Никита Кожемяко. Лише його і боїться страшний звір.Знайшовши спосіб, царівна відправляє в рідну домівку звісточку про це. Весь київський народ прийшов просити силача про порятунок. Недовго думаючи, Никита наважується вступити в бій із змієм. Та лише його противник не лише сильний, але і підступний, а тому всіляко намагається уникнути відкритого протистояння. Проте день вирішальної битви настає. Напередодні смертельної сутички добрий молодець розуміє, що здолати чудовисько можна не силою, а розумом і кмітливістю. Після безлічі перешкод нашому героєві належить витримати головне випробування.
Трохи про створення проекту:
Історія про знаменитого героя зазнала деяких змін і є авторською інтерпретацією легенди, яка втілилася в сучасну фэнтезійную комедію для родинного перегляду. До проекту було записано сім пісень. Дата виходу - 13 жовтня 2016 року
Рейтинг Мультфільм Микита Кожум'яка (2016) на сайті: (4.3) Проголосували (63)
0 16.03.2017 в 00:20
Оригінальна назва: Мультфільм Дора мандрівниця
Жанр: Пригоди, Родинні, Пізнавальні, Дитячі, Мультсеріали, Зарубіжні
Опис: Дора-мандрівниця - є повчальним і розвиваючим мультиплікаційним серіалом для дітей, починаючи з двох років. Обов'язкова присутність ігрових моментів позитивно позначається на мисленні дітей. Юні глядачі із задоволенням включаються в гру і пізнають нові для себе слова, цифри, правила поведінки у незнайомому місці. У кожній серії мультфільму присутнє навчання англійським словам і фразам. Перегляд серій допомагає дітям навчитися приймати самостійні рішення та справлятися з певними труднощами.

Вирушаючи з черговою місією, Даша обов'язково візьме тебе з собою. Дівчинка покаже багато захоплюючих речей, здатних зацікавити навіть найдопитливішого маляти. Разом, будь-яке, навіть дуже тяжке завдання, вирішуватиметься легше. Дійшовши до певного етапу, перед Дашею встає нерозв'язне питання. І його найпростіше вирішити, знаходячись у веселій компанії маленьких друзів тих, що обожнюють пригоди. Різноманіття варіантів вирішення завдання, роблять подорож ще більш захоплюючою. Тим паче, що в кінці забавної і повної різних пригод місії, всіх чекає запальний танок і веселе закінчення. Відмінна компанія, цікаві питання і веселе спільне проведення часу разом з Дашею-мандрівницею, роблять життя кожного шанувальника пригод цікавим і непередбачуваним.
Рейтинг Мультфільм Дора мандрівниця (українською) (2000) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Мультфільм Кіт у чоботях
Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, родинний
Опис: Мультфільм розповість про життя знаменитого і нескінченно хороброго ловеласа Кота в чоботях. Частина його життя, де він дружить з Шреком, ми вже все знаємо, а ось яким був цей Кіт до зустрічі із зеленим огром? Мультик розповість про той період, коли він вирішив знайти і вкрасти гуску. А, враховуючи непосидючий характер і тягу до справедливості, пригоди не змусять себе чекати.
Ось і зараз, аби допомогти біднякам, Кіт вирішує викрасти не що-небудь, а чарівного гусака, що несе золоті яйця. Хитромудрий продуманий план, сміливість і відвага, звичайно, допоможуть борцеві за справедливість. Але не менш важливі для Кота допомога і підтримка вірного друга. В допомогу Котові Дурниця наводить умілу, спритну і неймовірно милу Кицю-М'ягколапку. І величезне серце грізного героя починає битися швидше.
Проте не все так просто. Адже Кота, як і будь-якого героя, оточують не лише друзі і залицяльники. Там, на задньому плані, завжди є вороги і заздрісники, готові на все, аби перешкодити Котові в здійсненні його плану. Підлі злочинці Джек і Джіл, що ненавидять Кота, звичайно, не упустять випадку нашкодити Котові і його друзям, щоб зруйнувати їх плани і назавжди зганьбити перед багаточисельними шанувальниками.
Чи удасться їм це? Ви взнаєте, поглянувши чудовий мультфільм "Кіт в чоботях".
Рейтинг Мультфільм Кіт у чоботях, українською (2011, 1968) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Мультфільм Рапунцель: Заплутана історія
Жанр: мелодрама, мультфільм, мюзикл, пригоди, родинний, комедія, фентезі
Опис: Цей чудовий мультфільм оцінять і полюблять навіть діти найменшого віку. Заплутана історія розповідає чарівну історію про долю дочки короля, яка була вимушена довгі роки провести в неволі. Люди знали, що на землі виросла диво-квітка, за допомогою якої можна завжди підтримувати вічну красу і залишатися молодими. Але вона попала в руки злої старої Готель. Вона починає використовувати сонячну енергію рослини для своїх потреб. Одного дня вагітна дружина короля сильно захворіла. Вилікувати її можна було лише за допомогою чарівної квітки. Її знайшли, і в повному здоров'ї королева народила прекрасну донечку, названу Рапунцель. Саме волоссю новонародженого малятка квіточка передала свою унікальну сонячну енергетику і силу. Для того, щоб залишатися вічно молодою, підступна стара пробралася в замок і викрала немовля. З тих пір Рапунцель зростає в темній башні, вважаючи Готель своєю справжньою матінкою. Раз на рік через вікно своєї кімнати принцеса бачить вогненні ліхтарики, які щорік в день її народження запускає в піднебіння король, не в силах перенести втрату свого дитяти. Лише дрібний злодюжка Флін, який, рятуючись від переслідування, випадково виявився в кімнаті полонянки, здатний повідати їй правду.
Рейтинг Мультфільм Рапунцель: Заплутана історія, українською (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Мультфільм Івасик Телесик
Жанр: мультфільм, короткометражка
Опис: В основу цієї історії лягла українська народна казка про хлопчика Івасика. Починається історія банально - дід з бабкою сидять, нудьгують і плачуть від того, що у них немає дітей. І ось доля піднесла їм несподіваного дарунку - хлопчика, який приносить в життя людей похилого віку багато радості. Івасик виявився дуже добрим і відкритим хлопчиськом. Але величезну радість стареньких змінило раптове горе - Івасика вкрала зла Баба-яга. Вона хоче поласувати людським м'ясом на вечерю. Проте, маля не розгубилося, він видумав, яким чином можна обдурити стару. Розумний Івасик вибирається з полону цілим та неушкодженим і повертається в затишний будинок до люблячих людей.
Рейтинг Мультфільм Івасик Телесик (1968, 1989) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 08.03.2017 в 02:45
Оригінальна назва: Мультфільм Лелеки
Жанр: Родинний, Фентезі, Пригоди, Мультфільми, Комедія
Опис: Дітям з покоління в покоління розповідається легенда про те, як їх батькам лелека принесла справжній дарунок. Але кожному хочеться побачити, як це відбувається у реальності, тому ця екранізація дасть можливість уявити наявні факти. Насправді, лелеки - прості кур'єри, що доставляють діточок в різні куточки світу певним сім'ям. Вони працюють в глобальному інтернет-магазині, де функціонує дивний агрегат, який обробляє всі замовлення, що поступають. Головний герой даного мультфільму - лелека, яку звуть Джуніор, він працює у відділі логістики представленого магазина.Персонаж в захваті від власної роботи, а також від функціонування компанії в цілому. Одного дня він приймає рішення порадувати власного боса, і погоджується зняти рекламний ролик відносно досягнень компанії. Джуніор передбачає, що як тільки весь світ дізнається про переваги інтернет-магазина, що поставляє дітей, об'єм роботи збільшиться, а начальство явно його заохотить. Але під час зйомок ролика випадково ламається диво-машина, яка розподіляє малят, тому відділ доставки отримує на одну дівчинку більше. Даний обіг подій трохи розбурхує Джуніора. Виходить, що замість заохочення його точно покарають.
Рейтинг Мультфільм Лелеки, українською (2016) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
0 08.03.2017 в 02:45

« 1 2 3 4 ... 8 9 »