Фільми дивитися онлайнМультфільми онлайн


Оригінальна назва: Машині страшилки, всі серії
Жанр: Мультфільми
Опис: Відтепер Маша задіяна в новому проекті - так би мовити, сольному. І називається він «Машині страшилки». У кімнаті, охопленій напівтемрявою, сидячи в своєму ліжку з ліхтариком руці, Маша розповідає глядачам різні страшилки.
Вони не лякають, а підносять урок - такі собі маленькі казки. І на прикладі жучка-боягузки, або маленького хлопчика, подаються дитячі страхи і переживання.
На відміну від об'ємної Маші, персонажі її розповідей передані в двомірній фактурі, простими і безпосередніми образами. «Машині страшилки» допоможуть кожному батьку легко навчити дітей важливим речам, з користю провести час перед екраном. А в разі чого, і самому відпочити разом з дитям, насолоджуючись Машиними історіями. Страшилки від Маші і Ведмедя планують випустити в кількості 26 штук
Рейтинг Машині страшилки, всі серії (2015) на сайті: (4.3) Проголосували (14)
0 08.04.2016 в 04:49
Оригінальна назва: Машині казки, всі серії
Жанр: Мультфільми
Опис: Нове - це, як відомо, добре забуте старе. Спеціально для дітей героїня популярного мультсериала «Маша і Ведмідь» своїми словами переказала знамениті народні казки. У Маші вийшло багато казок, серед яких всіма улюблені «Бичок - смоляний бік», «Крошечка-Хаврошечка», «царівна-жаба», «Снігуронька», «Червона шапочка», «Вершки і корінці», «гусаки-лебеді», «Вовк і семеро козлят» та інші. А неповторна манера оповідання Маші зробили старі добрі казки яскравішими, динамічнішими, дотепнішими. Ми пропонуємо дивитися «Машини казки» всією сім'єю. Для малят це відмінна можливість познайомитися з персонажами фольклору, а для батьків - освіжити спогади свого дитинства і оцінити роботу мультиплікаторів. По стилю анімації «Машині казки» відрізняються від «Маші і Ведмедя», але лише в тих моментах, коли юна розповідачка занурюється в оповідання, і глядачам показують саму казку.
Рейтинг Машині казки, всі серії (2015) на сайті: (4.3) Проголосували (6)
0 08.04.2016 в 04:49
Оригінальна назва: Маша і медвідь, всі серії
Жанр: Мультсеріал
Опис: Мультсеріал «Маша і Ведмідь» нікого не залишить байдужим. Дуже мила і непосидюча дівчинка Маша нікому не дає спокою, плутає право і ліво, смішно косить очки і дуже любить солодке. А ще малятко весь час хуліганить. Більш всього від неї перепадає кращому другу - Ведмідю. Грубуватий зовні, але добрий усередині Ведмедик любить тепло домівки, спокій і тишу. Але з Машею про це і не варто мріяти. Що б не робив грізний Ведмідь, всюдисуща дівчинка ні на хвилину не залишає його в спокої. Часом Машині витівки доводять Ведмедика до нервового зриву, але в глибині душі Ведмідь любить Машу і в рідкі хвилини відсутності дівчинки нудьгує по ній.
Створений в тривимірній графіці мультик збирає не лише дитячу аудиторію, але і дорослих, а смішний і непередбачуваний гумор вигідно відрізняє мультсериал «Маша і Ведмідь» від інших мультиків.
Які пригоди чекають спритну Машу? Чи зможе Ведмідь впоратися з дитячими витівками? А може він знайде спосіб, як приструнити маленьку хуліганку?
Рейтинг Маша і медвідь, українською, всі серії (2009-2016) на сайті: (4.0) Проголосували (23)
0 08.04.2016 в 04:49
Оригінальна назва: Кумі Кумі, всі серії
Жанр: Мультфільми
Опис: Цей мультфільм, знятий російськими мультиплікаторами, краще всього підійде для перегляду дитячою аудиторією у віці від 8 до 12 років. При перегляді комедійного мультиплікаційного серіалу маленькі глядачі познайомляться з чарівним світом Кумі-Кумі, що складається з трьох островів з незвичайними ландшафтами і прекрасними видами. На цих островах живуть веселі чоловічки, що представляють племена Шумі, Джумі і Юмі. Представники кожного племені вважають своїх сусідів диваками, тому спілкуються лише зі своїми одноплемінниками.

Але, незважаючи на всі перешкоди і упередження, дівчинка і два хлопчиська з різних островів шляхом проб і помилок все ж знаходять спільну мову. Незабаром ця трійця настільки здружилася, що і дня не могла прожити наодинці. Разом вони потрапляють в справжню низку пригод, непорозумінь і авантюр. Оскільки в мультсеріалі «Кумі-Кумі» немає жодних діалогів (та і взагалі не задіяна мова), його без перекладу можуть дивитися діти з будь-яких країн абсолютно різного віку. Пригоди героїв настільки цікаві, що і дорослій аудиторії нудьгувати не доведеться.
Рейтинг Кумі Кумі, всі серії (2014) на сайті: (4.6) Проголосували (7)
0 07.04.2016 в 04:40
Оригінальна назва: Вперед, Дієго! Вперед!: всі серії
Жанр: мультфільм, дитячий, повчальний
Опис: Сюжет анімаційного серіалу «Вперед, Дієго! Вперед!» побудований довкола головного героя - маленького хлопчика на ім'я Дієго, який дуже любить тварин і постійно знаходиться в пошуку лісових мешканців, яких потрібно врятувати. Завдяки своїм вірним друзям і старшій сестрі Алісії, Дієго зустрічає величезну кількість різних тварин, які живуть в джунглях і взнає багато нового про них.
Рейтинг Вперед, Дієго! Вперед! всі серії (2005-2010) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 06.04.2016 в 04:44
Оригінальна назва: Баранчик Шон всі серії
Жанр: мультфільм, комедія, родинний
Опис: Сюжет мультиплікаційного серіалу «Баранчик Шон»: у віддаленому маленькому селі живе фермер, а в його дворі мешкає величезна кількість тварин: це і серйозний пес по кличці Бітцер, і стадо смішних і веселих овечок, свині, величезний і лютий бик, і ненаситний козел і всюдисущі кури. Як тільки господар виїжджає в місто, у дворі починає творитися повний безлад. Вівці, під керівництвом забавного баранчика Шона, починають грати у футбол, танцювати, малювати, запускати повітряного змія і так далі. Загалом, відразу маленька ферма розноситься просто в клапті. Коли б не пес Бітцер і Шон, які постійно прикривають пустотливих овець, то просто невідомо, що б з ними було по поверненню господаря.
Рейтинг Баранчик Шон всі серії (2007) на сайті: (4.8) Проголосували (5)
0 06.04.2016 в 04:44
Оригінальна назва: Барбоскіни всі серії
Жанр: Мультсеріал
Опис: Веселий мультсериал «Барбоскіни» роповідає про забавні і цікаві будні незвичайного собачого сімейства. У них все як у людей: батько, мама і п'ятеро чарівних щенят. Як будь-який чоловік, що поважає себе, глава сімейства Барбоскіних у вільний від роботи час любить проводити за комп'ютером. Мама хоч і присвячує роботі немало часу, але ні на хвилину не забуває про своїх улюблених щенят. Дочки Барбоскіних цікавляться модою і слухають популярну Жанну Киську, а сини захоплюються футболом і наслідують улюбленим футболістам. Ці непосиди часто лякають маму своїми незвичайними експериментами і мріють отримати Нобелівську премію. Мама і тато Барбоскіни не лише піклуються про своїх щенят, але учать їх бути самостійними, відповідальними і чесними. У цьому веселому собачому сімействі всі проблеми вирішуються з посмішкою.
Рейтинг Барбоскіни, всі серії (2011-2016) на сайті: (4.3) Проголосували (36)
0 06.04.2016 в 04:44
Оригінальна назва: gravity Falls, Гравіті Фолз всі серії
Жанр: Мультсеріал, Фентезі, Детектив, Комедія,
Опис: Діснєєвський мультиплікаційний серіал, в центрі уваги якого опиняються брат і сестра з іменами Діппер і Мейбл. Одного дня ці 12-річні підлітки взнають, що їх літнім планам не судиться збутися. Винуватцями цієї сумної новини є батьки головних героїв, які вирішують відправити своїх нащадків до дядька Стена. Останній живе в місті під назвою Гравіті Фолсс, штат Орегон. Дядечко Стен є господарем одного цікавого атракціону «Таємнича хатина». Туристи покидають це місце з прекрасним настроєм і горою сувенірів. Опинившись у гостях, брат і сестра відразу ж помічають довкола себе дивні речі. А незабаром діточки зустрічають в садибі Стена справжніх примар і монстрів. Поступово вони зануряться в міфічний світ.
Рейтинг Гравіті Фолз, українською, всі серії (2012-2016) на сайті: (4.7) Проголосували (127)
0 06.04.2016 в 04:44
Оригінальна назва: Angry Birds в кіно / The Angry Birds Movie (2016)
Жанр: мультфільми
Опис: Цікавий мультфільм на тему популярної гри - «Angry Birds». Пташки живуть досить мирним життям. Але лише до тих пір, поки свині не зазіхають на святе - вони намагаються викрасти яйця з пташиних гнізд. Птиці шаленіють. Вони атакують свиней і всіма можливими способами намагаються захистити своє потомство. Хитрі свині кожного разу придумують новий план, як розорити гнізда. Здається, немає кінця цій війні.
Рейтинг Angry Birds в кіно / The Angry Birds Movie /Злі пташки 2016 (2016) на сайті: (4.8) Проголосували (12)
0 29.03.2016 в 03:24
Оригінальна назва: Смішарики Пін код
Жанр: мультфільм, комедія
Опис: Пригоди героїв популярного мультсеріала «Смішарики» продовжуються. «Пін-код» - це нові серії, в яких харизматичні персонажі прагнуть детально розібратися в складності техніки, в процесах фізики і хімії. Цього разу смішарики отримають цінні знання, наприклад, про те, як з'явився телевізор, хто винайшов цей прилад, і по яких принципах він працює. Пін-код - це цілий проект, направлений на формування у дітей інтересу до винахідництва, науки. Подорож в світ інформаційних технологій, нано- і біорозробок цікаво буде цікавим не лише цільової аудиторії (дітям 4-14 років), але і багатьом батькам.
Рейтинг Смішарики Пін код, всі серії (2012-2015) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 28.02.2016 в 04:17

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 »