Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Найкращий чоловік, всі серії (2019) українською

Серіал Найкращий чоловік, всі серії (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Найкращий чоловік
Рік випуску: 2019
Режиссер: Сергей Толкушкин
У ролях знімались: Ксенія Мішина, Олексій Яровенко, Олена Шилова
Жанр: мелодрами
Опис: «Найкращий чоловік» - новий український мелодраматичний серіал, в центрі подій якого виявився успішний і багатий підприємець Гліб. Чоловік всього в житті домігся самостійно і міг пишатися цим. Зайнятий роботою, він часом не звертав увагу на навколишній світ. Наприклад, він абсолютно не помічав, як насправді до нього ставиться його асистентка. Гліб її зовсім не помічав. Він бачив у ній тільки відповідального і цінного співробітника, але ніколи не дивився на неї як на привабливу дівчину, притому що сам молодий чоловік був неодружений. Гліб зустрічався з молодою дівчиною, і їхні стосунки вже були досить тривалими. Ніна дуже сподівалася, що одного разу і в її життя прийде щастя. Незважаючи на серйозні стосунки між Глібом і Мілою, Ніна була практично впевнена, що чоловік не зробить своїй подрузі пропозицію. Тому коли ж він все-таки запропонував Мілі вийти за нього заміж, Ніна була в шоці.
Рейтинг Серіал Найкращий чоловік, всі серії (2019) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
Поділитися посиланням на фільм Серіал Найкращий чоловік, всі серії (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Найкращий чоловік, всі серії (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Найкращий чоловік, всі серії (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar