Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Заповіт принцеси (2017) українською

Серіал Заповіт принцеси (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Заповіт принцеси
Рік випуску: 2017
Режиссер: Роман Барабаш
У ролях знімались: Олександр Соколовський, Юлія Маргуліс Владислав Никітюк, Ігор Ліванов, Тетяна Лютаєва, Євгенія Гладі
Жанр: Мелодрами
Опис: "Заповіт принцеси" - серіал, що описує події за участю членів справедливого суспільства, держави Сент-Люмьер. Подібне положення справ в соціумі не подобається правителеві Франції, більш того, дратує його. Уряду Сент-Люмьера необхідно в терміновому порядку повернути борг королеві Анрі, який планує узяти маленьку державу під свій контроль, шляхом введення військ.Преоритетом короля Анрі - одруження сина, принца Фелікса на американській дочці мультимілліардера - Алісі. Фелікс має із цього приводу особисту думку. Мета принца - знайти відповідь на питання, яке довгий час було багатовіковою таємницею, його прабабусі. Згідно приданню, портрет зберігає інформацію про місце поховання скрині із скарбами.З метою відшукати родинний скарб, Фелікс заручається підтримкою фахівця детективного агентства. Марія - співробітниця агентства виявляється не просто співвітчизницею, але і давньою родичкою прабабусі Фелікса. Що чекає новоспечених героїв сюжету багатосерійного фільму?
Рейтинг Серіал Заповіт принцеси (2017) на сайті: (2.8) Проголосували (5)
Поділитися посиланням на фільм Серіал Заповіт принцеси (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1
Плеєр 2

Виберіть будь-ласка серію-->

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Заповіт принцеси (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Заповіт принцеси (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar