Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Випадкових зустрічей не буває
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Олена живе щасливим життям з чоловіком, у них є спільний бізнес і ідилія у взаєминах. Для повноти сімейного щастя не вистачає лише дітей, але Олена безплідна наслідок аборту, який багато років тому зробила на прохання чоловіка. Тим не менш, як мати вона себе реалізувати все ж хоче і тому наполягає на тому, щоб взяти з дитбудинку яку-небудь сироту. Однак чоловік проти цього. На цьому грунті у героїв часто виникають сварки. Олена кожен день пиляє чоловіка своїм бажанням мати дитину, що дуже негативно позначається на їх сімейному щасті. Навіть в день, коли чоловік повинен був відправитися на важливу ділову зустріч, від якої залежала доля їх бізнесу, наша героїня не зробила винятку і активно пиляла чоловіка. Це викликало чергову, бурхливу сварку. Після цієї події Олена рятує вагітну дівчину і починає будувати плани на її ненароджену дитину...
Рейтинг Серіал Випадкових зустрічей не буває, всі серії (2016) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 02.03.2018 в 16:55
Оригінальна назва: П'ятдесят відтінків свободи
Жанр: драми, мелодрами, трилери
Опис: Казка про сучасну Красуню та Чудовисько. Випадкова зустріч насправді змінила життя обох: сором’язливої Анастейші і вічно самотнього, незважаючи на всі свої гроші і загадкову чарівність, Крістофера Грея. Вони знайшли один одного і відкрили чимало раніше не помічених відтінків в цьому житті. Іноді в житті все буває вперше, але не всім так щастить, як головним героям цієї історії, що отримав можливість пробувати нове разом з людиною, якій довіряєш безмежно. Ось в цьому і полягає най тонкий та спірний момент гучної історії: у набутті довіри.
Коханці подолали майже небувалий шлях, такий здається можливим лише у казках. У чуттєвих і красивих казках для дорослих дівчаток з легким нальотом забороненого. Це була дорога від повного підпорядкування одного іншому, від страху та спроб втекти, від спроб вторгатися на чужу територію з власним статутом – до чого? Автор книги, а разом з нею і творці фільму вважають, що до свободи. Чудовисько обов'язково скине огидну личину, якщо не дати загинути дорогоцінної троянді кохання.
Рейтинг Фільм П'ятдесят відтінків свободи (2018) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 26.02.2018 в 15:20
Оригінальна назва: "Найкращий" тиждень мого життя
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Зворушлива романтична комедія про стосунки дорослих дітей і їх батьків. Подивіться, скільки всього може статися за тиждень до весілля. Ігор і Ольга майже одружені. Тиждень до весілля Ігорю доведеться прожити у батьків нареченої. Ось тут-то і почнеться справжня перевірка на міцність. Майбутній тесть Ігоря – військовий генерал. Кожен крок нареченого він розглядає і аналізує. Йому здається, що кондитер не зможе стати гідним чоловіком його дочки. Та й сам Ігор зі своїми смішними сюрпризами тільки погіршує ситуацію. День від дня пристрасті в будинку Ольги розпалюються. Батьки і майбутній зять один від одного, м'яко кажучи, не в захваті.
Рейтинг Серіал "Найкращий" тиждень мого життя, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.02.2018 в 14:51
Оригінальна назва: Чорно-біла любов
Жанр: мелодрами
Опис: Головними героями турецького серіалу «Чорно-біла любов» є Ферхат і Асли – дві повні протилежності. Ферхат – молода людина, серце якої настільки заледеніло, що він здатний на вбивство без почуття жалю. Інстинкти хлопця беруть гору над розумом і почуттями. Щоб досягти мети, він здатний на все. Він – злочинець, який вже кілька років займається тим, що віднімає життя в інших людей. Одного разу знайомий хлопця потрапляє у важке становище і знаходиться при смерті. Ферхат вдається до викрадення, щоб врятувати цю людину. Його жертвою стає лікар Асли, яка є молодою привабливою жінкою. Життя її цілком присвячена лікарським справі, яким так захоплюється дівчина. Їй вдавалися найскладніші операції, вона врятувала сотні людей, буквально вирвавши їх з обіймів смерті. Асли потрапляє в розкішний маєток і лікує невідомого їй чоловіка. Асли домагається своєї мети – повернути Ферхата на шлях істинний, на бік добра.
Рейтинг Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 26.02.2018 в 14:35
Оригінальна назва: Принцеса і жебрачка
Жанр: мелодрама
Опис: Легкий серіал для відпочинку у вільну хвилинку. Живе десь у російській комуналці молода заміжня жінка – Олена. Чуйна, терпляча і нікому не може відмовити, цим постійно користуються всі бабусі - сусідки, а чоловікові до цього ніякого діла не було, адже дружина створена тільки для того, щоб доглядати за ним. Інга - дружина багатого бізнесмена, була його повною протилежністю: молода цілеспрямована вимоглива господиня, постійно будує свою домробітницю. Але, попри різницю в життєвих обставинах і характер, жодна з героїнь не була по-справжньому щаслива доля вирішила відновити справедливість, правда, дуже екстравагантним засобом.
Рейтинг Серіал Принцеса і жебрачка, всі серії (2009) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 26.02.2018 в 14:26
Оригінальна назва: Я знову тебе кохаю
Жанр: комедії, мелодрами
Опис: У головній ролі юні закохані Зейнеп і Фатіха. Герої дуже люблять один одного, і щоб бути разом вони потайки їдуть до Америки. Батьки у роспачі, адже такий вчинок дітей для них справжнє горе. Але героїв попереду не чекає медове життя.
Пристрасний період проходить, між Зейнепом і Фатихой починаються сварки. Герої розуміють що розлюбили один одного, і щоб не терпіти більше все це, Фатіха повертається додому в Туреччину з їх новонародженою дитиною. Зейнеп не може кинути інститут, тому залишається в США до отримання диплома. Здавалося б коханню героїв настав кінець, але ні. Після повернення Зейнепа в Туреччину між ними знову проскакує іскра любові. В цей раз герої вирішили не випробовувати долю і починають життя з чистого аркуша в рідному місті. Попереду героїв чекаємо море веселих пригод, але чи зуміють вони подолати всі труднощі?
Рейтинг Серіал Я знову тебе кохаю, всі серії (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 26.02.2018 в 13:07
Оригінальна назва: Любов з обмеженнями
Жанр: комедii,мелодрами
Опис: Серіал "любов з обмеженнями" веде розповідь про головного героя, який знайшов, як йому на ту мить здалося, гарну ідею влаштуватися на вигідну посаду до одної корпорації, яка мала безпосереднє відношення до газового промислу. Він видав себе за інваліда, сідає в інвалідний візок, та купує усі необхідні довідки про "необхідний" стан здоровʼя. Зіграти роль інваліда не так то легко. Йому постійно доводиться прикидатися хворим, та лише так вдається пройти співбесіду та отримати роботу мрії, а з нею достаток та без бідне життя. Михайлу, так звуть героя, дуже тяжко вдавати з себе інваліда, а відкрити таємницю неможна, бо негативні наслідки будуть неминуче. Він починає відвідувати клуб інвалідів, де зустрічає дівчину, яка звернула на нього увагу, завдяки його яскравому життєлюбству. Крім Марини, Михайло зустрічає багато нових друзів, які теж з клубу. Від тепер хлопець має зробити вибір - зізнатися про все Марині та втратити усе, чи зберегти таємницю, та продовжити "нове життя".
Рейтинг Фільм Любов з обмеженнями (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 11.02.2018 в 03:02
Оригінальна назва: Твоє ім’я
Жанр: Аніме, Драма, Фентезі, Мелодрама
Опис: Твори Макото Синкая можна назвати воістину чарівними, адже вони змушують глядача зануритися в таємничий та захоплюючий світ самої справжньої казки. Не винятком є й аніме-мультфільм «Твоє ім'я», світова прем'єра якого, відбулася влітку 2016 року. Японський мультфільм в жанрі мелодрама розповідає історію двох головних героїв: дівчина, яка живе в невеликому містечку і хлопець, який живе в Токіо. Це дивна і загадкова розповідь про те, що навіть якщо двом спорідненим душам не судилося зустрітися, доля може приготувати для них більш витончений спосіб зв'язатися один з одним. Саме це і трапляється з двома обраними – юнак і дівчина усвідомлюють, що бачать дивні сни один про одного. Спочатку, вони дивуються нав'язливому образу, але незабаром, усвідомлюють, що у кожного з них є зв'язок з реальною людиною. Та виявляється цей зв'язок через сновидіння. Герої спілкуються ночами, краще пізнають один одного і не можуть повірити, що з ними сталося настільки невимовна подія.
Рейтинг Мультфільм Твоє ім’я (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 26.01.2018 в 17:23
Оригінальна назва: Він і Вона
Жанр: мелодрами, комедії
Опис: Герої представленого нового фільму – це чоловік і жінка. Віктор і Сара опиняються в колі неймовірної історії драматичного характеру. Тут розповідається про життя, про творчих пошуках цих двох героїв. Знайомство між Віктором і Сарою сталося банально, в барі. Однак подальший розвиток відносин неможливо назвати нудним чи буденною. Віктор розуміє, що може займатися написанням книг, але на даний момент йому не вдається втілити мрію в реальність, щоб дійсно прославитися. Сарі вдалося закінчити магістратуру. Вона зупинилася на класичній літературі. Здається, немає ніяких сумнівів, що двоє закоханих знайшли загальне захоплення. Однак насправді все інакше. Віктор не перестає сердитися, що Сара не прагне його підтримувати в роботі. До того ж інтимна сторона відносин далеко не найкраща. Вся історія молодих людей буде розвиватися протягом 45 років. За цей проміжок часу їм доведеться пережити дуже багато. Головне питання полягає в наступному: чи вдасться їм пережити моменти слави та успіху, а також побороти нудьгу?
Рейтинг Фільм Він і Вона (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 19:56
Оригінальна назва: Сім душ
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Розпочинається фільм з того, що на номер 911 надійшов дзвінок, де попередили про самогубство. Дзвонила людина, яка збиралася стати жертвою. Два роки до цього, Тім Томас потрапляє до автокатастрофи у якій за його вини гинуть сім людей, включно з нареченою Сарою Дженсон. Минає рік, Тім кидає кар’єру інженера космічних станцій, та стає донором для брата, який працював у податковій службі. Минає ще пів року, Тім знову стає донором, цього разу робітнику служби безпеки дітей. Протягом деякого часу, він постійно комусь щось жертвував, а за два тижні до смерті, запитує у Холлі, чи знає вона когось, хто потребує допомогу від донора?
Вирішив для себе остаточно, Тім наповнює ванну холодною водою, аби зберегти власні органи для донорства, складає записку у якій вказує рятівникам що зробити з його тілом та викликає швидку медичну допомогу. Після цього скоює самогубство.
Рейтинг Фільм Сім душ (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 20:19

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 »