Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Невірна
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Фільм із сюжетом драматичного трилера. В цієї кінострічці зображені складні відношення подружній пари, де чоловік та жінка підвладні обставинам починають змінюватися. Міцну родину Коні та Едварда можна вважати щасливою парою. Вони кохають один одного, мають восьмирічного сина, мешкають у великому будинку, який розташовано в одному з заможніших районів Нью-Йорка. Цю родину ще можна назвати щасливою, але Коні стурбована тим, що стосунки між ними засмоктує рутина. В них немає більше пристрасті. Одного разу повертаючись додому, вона зустрічається із приємним на вигляд хлопцем на ім’я Поль. Хлопець пропонує їй допомогу, вона приймає пропозицію та підіймається до нього аби підправити зовнішність. Це повторюється, між ними з’являється пристрасть, вони стають коханцями. Єдвард починає помічати, що поведінка дружини змінюється, вона постійно шукає привід піти з дому. Чоловік починає слідкувати за нею та дізнається, що дружина зраджує. Від тепер змінюється й Едвард. Він вирішує переговорити з коханцем дружини та відлупцював його. Тепер черга помсти для Коні.
Рейтинг Фільм Невірна (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 18:54
Оригінальна назва: Диктатор
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Дія у кінострічці відбувається у вигаданій країні, яка знаходиться десь у Північній Африці. Саме тут володарює жорстокий та суворий правитель Аладін, тиран за натурою, що розповсюджує підступні дії не лише серед підлеглих, але й далеко за межі своєї країни. Такий засіб управління державою категорично не припустимий в сучасному світі. Принаймні так вважає американський президент Барак Обама, про що він заявив відкрито. Намагаючись виправити становище на свою користь, він накладає на країну Аладіна санкції, доки той не погодиться підписати нову угоду. Такі обставини примусили героя поїхати до Сполучених Штатів, аби прийняти умови світової спільноти. Прибувши США генерала викрадають невідомі, та замість його видають двійника, аби запобігти бутну. Злочинці мають намір змінити конституцію та форму правління. Дивом Аладін тікає від необачних злодіїв. Тепер йому потрібно повернути соб трон та перемогти ворогів.
Рейтинг Фільм Диктатор (2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 13:12
Оригінальна назва: Тюльпанова лихоманка
Жанр: драми, мелодрами
Опис: «Тюльпанова лихоманка» - новий мелодраматичний фільм спільного виробництва США та Британії, події якого розгортаються в 17 столітті в Голландії. Головна героїня фільму – молода дівчина Софія, яка виховувалася в чернечому притулку. Дівчина була вже повнолітньою, і саме тому настоятелька монастиря переконувала її в необхідності вийти заміж. Софії говорили, що вона повинна обов'язково стати чиєюсь дружиною, або вона ризикує залишитися на все життя самотньої або й зовсім блудницею. Дівчина в свою чергу мріяла вийти заміж по любові, тому не хотіла йти під вінець з першим впливовою людиною. І вже тим більше дівчина не хотіла виходити заміж за одного багатого і немолодого купця, який проживав у великому особняку в самому центрі міста. Можливо, інша дівчина побачила б у цьому можливість добре влаштуватися і жити безбідно, але головна героїня відчувала себе глибоко нещасною. І хоча вона не змогла полюбити цього чоловік, вона все-таки під тиском інших погодилася вийти за нього заміж.
Рейтинг Фільм Тюльпанова лихоманка (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 17:52
Оригінальна назва: Емануель 2
Жанр: пригодницькі
Опис: Емануель вже досить доросла дівчинка та встигла набратися попиту у коханні. Вона приїздить до чоловіка у Гонконг. Під час мандрівки, вона спілкується із розпущеними жінками східної крові, та знайомиться з однією європейкою. Та розповіла, що бувши у юному віці, коли не знала чоловічої турботи, вступила у зв'язок із жінками. Емануель знайшла в очах співрозмовниці задоволення із яким та розповідала сексуальні пригоди незайманого віку. Прибувши до Гонконгу, жінка їде до великого маєтку чоловіка, який займався ранковим туалетом за допомогою служниць. Там вона знайомиться із партнером по бізнесу чоловіка, який займається контрабандою антикварних речей Крістофером, який по при всі намагання так і не зміг задовольнити еротичні примхи палкої Емануель.
Рейтинг Фільм Емануель 2 (1975) на сайті: (1.5) Проголосували (2)
0 03.01.2018 в 13:30
Оригінальна назва: Добігти до себе
Жанр: мелодрами
Опис: Головна героїня фільму «Добігти до себе» Анна - вродлива, зріла жінка, яка віддала все своє життя єдиній дочці Валерії та улюбленій роботі в пологовому будинку, де панує атмосфера щасливих жінок. Здавалося б, у неї є любляча донька та хороша робота, але в її житті завжди не вистачало справжнього мужика, якому вона могла б довіритися. Досягнувши вже середнього віку, вона навіть не мріяла вже про справжнє кохання і когось зустріти хто завоює її серце.
Одного разу вона домовилася вийти на пробіжку із випадково знайомим чоловіком на ім'я Ігор, однієї вагітної дівчини стає погано, і вони негайно надають її першу допомогу. Після цього Ігор закохується в нашу героїню і пропонує їй відносини, але Анна довго не думав відмовляє йому і пропонує бути просто друзями. Але раптом в лікарню приходить новий головлікар Андрій, який сподобався нашої героїні. Але не все відбувається не так, як їй хотілося б...
Рейтинг Серіал Добігти до себе, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 22:06
Оригінальна назва: Біле-чорне
Жанр: кримінальні, мелодрами
Опис: Новий гостросюжетний серіал про життя однієї молодої особи, яка працює у слідчому комітеті. Її звуть Вероніка. Дівчина заміжня, а на роботі її цінують як гарного фахівця, який має непогані шанси створити кар’єру. Сімейне життя героїні теж склалося. Чоловік Костянтин кохає дружину без тями, яка постійно піклується про сімейний стан. Але біда налетіла коли її ніхто не чекав. Настає річниця весілля, а Вероніка дізнається, що коханий чоловік вбитий. Його труп знайдено поруч із трупом дівчини Лери, яка приходилася дівчиною відомого в місті кримінального авторитета. Усе вказує на те, що Костянтин був коханцем Лери, але досвідчений робітник комітету не вірить у таке пояснення. Та чи насправді щось поєднувало загиблих у житті? Як людину зацікавлену у слідстві, Ніку усувають від справи, але невгомонна дівчина все одно з’ясує хто винен у загибелі чоловіка.
Рейтинг Серіал Біле-чорне, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 22:01
Оригінальна назва: Ще один шанс
Жанр: мелодрами
Опис: Поліна разом з чоловіком та їх п'ятирічним сином проживала щасливим життям. Героїня не знала бід і сподівалася, що все буде добре. Чоловік намагався, щоб у сім'ї були гроші і постійно проводив час на роботі. У ті рідкісні хвилини, коли сімейство отримувало можливість бути поруч з годувальником, страшенно тішило всю сім'ю.
В черговий довгоочікуваний вихідний коханої у головної героїні виникають невідкладні справи. Жінка приймає рішення залишитися вдома, а улюблених людей відправляє в парк розваг. Син з нетерпінням чекав цього моменту. Виявляється, чоловік і дитина потрапили в серйозну аварію і вціліти не пощастило жодному з них. Це жахлива звістка стає для жінки шоком. Неодноразово після похорону представниця прекрасної статі робила спроби покінчити життя самогубством.
Випадково зустрівши Арсенія, дама вирішує, що саме ця людина має стати батьком її дитини. Після кількох зустрічей жінка розуміє, що завагітніла. Через кілька років по волі долі Арсеній і його колишня дама серця виявляються колегами по роботі. Їм доводиться постійно перебувати разом і в результаті у жінки з'являються почуття до цієї людини. Однак несподівана неприємна новина змушує героїню змінити своє ставлення до батька дитини.
Рейтинг Серіал Ще один шанс (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 21:19
Оригінальна назва: Подаруй мені життя
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Дійові особи даного серіалу дуже давно кохали один одного дуже сильно, але щось трапилося та їх долі розійшлися й кожен почав жити власним життям. Ольга починає зустрічатися з Ренатом, Костянтин зустрів Ріту. Проте у них є спільна дитина - Антон, який хворий тяжкою хворобою крові. Врятувати дитинку може лише народження спільної дитини Ольги та Кості. Складнощі у тому, що Чоловік у цей проміжок часу на мілені, працює санітаром у місцевій лікарні, з якої його можуть у будь-який час звільнити. Безкоштовну операцію можуть зробити лише в Ізраїлі, тому батьки намагаються зробити все, що від них належить, аби емігрувати до цієї країни. Проте від них тут нічого не залежить. За життя дитини починають вести боротьбу зовсім юні герої, яким доведеться вирішувати дорослі проблеми.
Рейтинг Серіал Подаруй мені життя (2003) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 01.01.2018 в 20:50
Оригінальна назва: Веселка в небі
Жанр: мелодрами
Опис: Серіал «Веселка в небі» описує непросте життя Маші, нещодавно втратила чоловіка. Молода вдова настільки сильно вражена біль непоправної втрати, що остаточно втратила сну. Навіть присутність неповнолітньої Поліни не дозволяє виправити ситуацію, змусити одиноку матір подолати сильну депресію, жити заради єдиної доньки. Прописані лікарями препарати виявилися абсолютно марними для жінки, вбитої власним горем. Родинна трагедія не кращим чином позначилася на відносинах між Машею і Поліною.
Вдова дізналася, що в момент аварії в автомобілі разом з її чоловіком перебувала дизайнер Оля. Жінка загинула, залишивши вдівцем Максима і сиротами двох дівчаток-близнят. Маша зрозуміла, що становище чоловіка набагато складніше, йому напевно важко без жіночих рук в будинку. Вона вирішила запропонувати свою допомогу Максиму. Чоловік погодився, розуміючи, що його несподіваною помічниці також потрібен співрозмовник, здатний зрозуміти жінку в такий непростий період. Спільне горе об'єднало двох людей. У певний момент між ними пробігла ледве помітна іскорка взаємної симпатії.
Рейтинг Серіал Веселка в небі (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.01.2018 в 18:34
Оригінальна назва: Поки ти спав
Жанр: комедії, мелодрами
Опис: Люсі - гарна, добра романтична особа. Крім цього вона дуже сором’язлива. Можливо саме через свою сором’язливість дівчина ніяк не може знайти власне щастя. Кожного дня вона обертає увагу на хлопця, який давно їй подобається. Його звуть Пітер, він молодий, вродливий, цілеспрямований. Проте дівчина не може зважитися почати спілкуватися з хлопцем. На передодні новорічних та різдвяних свят, в неї все ж з’являється шанс більш дізнатися про небайдужу людину. Проте можливість, яку доля надала - зовсім не те знайомство, про яке мріяла Люсі. На Пітера скоюють напад, хлопець потребує допомоги. Наша героїня опиняється поруч тому життю Пітера нічого не загрожує. Хоча його доправили до лікарні у безтямі, Люсі знайомиться з його родиною, яка прийняла дівчину за кохану жінку Пітера. Від тепер дівчині треба вирішити усі проблеми та розповісти як усе відбулося і хто вона насправді.
Рейтинг Фільм Поки ти спав (1995) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 28.11.2017 в 21:39

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 »