Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Фільм Мандри блудниці
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Марі отримує новину про те, що її коханий чоловік загинув в бою. Проте це неправда, і насправді Міхель живий. Він отримав травму і втратив пам'ять. Міхель приєднався до графа Сокольного, поки Марі відчайдушно намагається його знайти.
Марі постійно плаче і страждає за чоловіком. Крім того, її шукає Свята Інквізиція. Як складеться доля головної героїні, і чи зможе жінка повернути своє кохання - не пропустіть в новій серії "Подорож блудниці".
Рейтинг Фільм Мандри блудниці, українською (2010) на сайті: (4.3) Проголосували (6)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Фільм Спадок блудниці
Жанр: Драма, Історичний
Опис: Фільм Спадок блудниці- це продовження пригод Марі.Їй повідомили, що її коханий загинув, але насправді він живий. Він не пам'ятає, хто він і приєднався до графа Сокольського. Незабаром Марі вирушає на пошуки коханого. Всі ці події відбуваються за часів Інквізиції, тому доля Марі і Міхеля виявляється не з легких.

Цей фільм, не лише розповідає про долю жінки, якій довелося зіткнутися з неймовірними випробуваннями, а і деякі історичні моменти. Тому ті, хто любить дивитися мелодрами на тлі історичних подій, обов'язково відмітять, що фільм дуже навіть непоганий. Але не варто забувати, що це всього лише фільм і що природньо відбувається на екрані, було прикрашено уявою сценаристів і режисерів.
Рейтинг Фільм Спадок блудниці, українською (2017) на сайті: (3.6) Проголосували (16)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Фільм Заповіт блудниці
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Закохані Міхель і Марі проводять багато часу разом. Вони стали жити у дворі короля Сигизмунда. Здається, життя Марі стало налагоджуватися. Чоловіка прийняли до рицарських лав, а її вагітність проходит успішно і без особливих проблем.

Час народження дитини все ближче, і Марі вирішує поїхати в Гоєнштайн. Проте жінка не знала, скільки проблем її чекає попереду. Коханка короля Хюльда виявилася небезпечною і хитрою. Вона придумала підступний план, як нашкодити Марі. На тлі воєн Середньовіччя розвертається трагедія життя Марі - вона попаде у в'язницю і залишиться без дитини.
Рейтинг Фільм Заповіт блудниці, українською (2012) на сайті: (3.4) Проголосували (7)
0 22.01.2017 в 04:12
Оригінальна назва: Фільм Освідчення
Жанр: мелодрама, комедія, драма
Опис: Сандра Баллок бере приклад з дона Корлеоне.Під час зйомок Райан Рейнольдс був одружений на Скарлет Йоханссон. Коли ж розлучився, його миттю стали сватати до Сандри Баллок. Дуже вже хотілося, аби «Пропозиція» була зроблена не лише в кіно, а і в житті. Райан дійсно її зробив, але не Сандрі, а своїй партнерці по «Зеленому ліхтарю» Блейк Лайвлі... Комедія ж ось про що. Тероризувала підлеглих деяка канадка і захопившись професійним тираненням, леді не відмітила, як закінчився термін її візи. Врятувати від депортації може лише заміжжя. В женихи бизнесвумен вибрала свого помічника, який, втім, зажадав підвищення.
Рейтинг Фільм Освідчення \ Пропозиція, українською (2009) на сайті: (4.7) Проголосували (13)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Фільм Отже війна
Жанр: бойовик, мелодрама, комедія
Опис: Де сьогодні можна знайти кохання всього життя?.. Ну звичайно ж, в інтернеті! Героїня фільму Лорен Скотт, вельми приваблива і симпатична, але дуже самотня дівчина, за порадою подруги вирішує розмістити свою власну анкету на одному з незліченних сайтів знайомств. Адже не можна ж, врешті-решт, всі вечори проводити лише в компанії телевізора і нової касети з відеопрокату. На сторіночку з фотографією красуньки Лорен в мережі одночасно натрапляють два нерозлучні друга, Даг і Фостер, що працюють в ЦРУ секретними агентами. Тепер парубків чекає цивілізоване з'ясувати стосунки, але жоден з них не хоче поступатися вподобаною пані іншому...
Рейтинг Фільм Отже війна (2012) на сайті: (4.6) Проголосували (8)
0 19.12.2016 в 01:03
Оригінальна назва: Фільм Наталка Полтавка
Жанр: Мелодрама
Опис: Історія кохання Наталки і Петра. Події відбуваються в українському селі на початку XIX століття.
Рейтинг Фільм Наталка Полтавка (1978 \ 1936) на сайті: (4.6) Проголосували (5)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Серіал Я подарую тобі щастя
Жанр: Мелодрами
Опис: Серіал розповідає телеглядачам історію молодої дівчини Маші, яка прекрасно живе разом з родичами і вона щиро упевнена, що так буде завжди. Проте незабаром її мама гине від серйозної хвороби, а батько в результаті душевних мук починає потихеньку спиватися. Через якийсь час жінка, що живе по сусідству, вирішила використати ситуацію в своїх цілях. За допомогою власних жіночих чар, жінка зуміла звернути на себе увагу овдовілого чоловіка, проте дочка Маша зовсім не рада тому, що сталося, оскільки їй ніколи не подобалася сусідка. Але дівчина прийняла рішення не заважати щастю батька, і на декілька місяців вирішила піти з дому. Вона відправилася жити в клініку. Головна героїня упевнена, що дуже скоро винайме квартиру і спробує улаштувати власне особисте життя, адже вона тепер абсолютно нікому не потрібна. Нова мама тепер не дозволяє Маші спілкуватися з батьком, будучи упевненою, що дівчина має на нього негативний вплив. Несподівано в клініку потрапляє новий пацієнт - молодий парубок на ім'я Костянтин, з яким через деякий час у Маші спалахує бурхливий роман. Проте за власне щастя необхідно битися, адже нічого не дається в цьому житті просто так.
Рейтинг Серіал Я подарую тобі щастя, всі серії (2016) на сайті: (3.6) Проголосували (7)
0 14.12.2016 в 20:06
Оригінальна назва: Серіал Мереживо долі
Жанр: Мелодрама
Опис: Обставини склалися таким чином, що рідні сестри були розлучені і виховувалися в різних сім'ях, але це не перешкодило їм зустрітися. Після смерті батьків Катю забрав дідусь, який виховував її та надав шанс на відмінне майбутнє. Оля, попавши під колеса машини позбулася пам'яті. Водій, злякавшись відповідальності за наїзд на пішохода забрав дівчинку в свою сім'ю. Оскільки вона не могла назвати свого імені, їй дали інше. Сім'я була бідна і окрім браку грошей були і інші негативні чинники, з якими зіткнулася Оля. Пройшло багато років. Нитки долі, що зв'язували рідних сестер нарешті перетнутися. Катя і Оля закохалися у Вадима. Яка з сестер викликала в нім у відповідь почуття? Дівчата виявляться залученими в світ жорстоких інтриг і боротьби за власне щастя.
Рейтинг Серіал Мереживо долі (2016) на сайті: (2.6) Проголосували (8)
0 14.12.2016 в 02:43
Оригінальна назва: Фільм Музика для двох
Жанр: Мелодрами
Опис: Вона повністю віддана своїй справі. Працюючи в одній з музичних шкіл, дівчина повністю віддає свій час на навчання дітей, які щодня відвідують її уроки. В той момент, коли колеги по роботі займаються особистим життям, постійно відпрошуючись з роботи на нескінченні побачення, головна героїня проводить час з дітьми, вірячи в краще. Вона поводиться так через свою закоханність в одруженого парубка, який залишив її кохання без уваги. Будучи однолюбкою по характеру, дівчина навіть не квапиться вибудовувати нові стосунки, усвідомлюючи, що вони нікуди не здатні привести.Прийнявши рішення витрачати всі свої сили на роботу з дітьми, дуже скоро дівчина стає самою кращою вихователькою в школі. Через це їй разом зі своїми учнями випадає унікальний шанс поїхати на музичний конкурс в столицю країни. Допомагаючи зібратися дітям, головна героїня сідає у великий автобус і вся компанія вирушає в унікальну подорож. Проте, раптово прямо посеред пустинної дороги автобус ламається, і вся ця група вирішує заночувати в полі. Раптовість цієї ситуації шокує не лише вчительку, дітей і водія, який супроводжував групу талановитий дітей. Надаючи допомогу молодому парубкові, дівчина не відразу, але починає помічати, що між ними виникли теплі почуття.
Рейтинг Фільм Музика для двох (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 14.12.2016 в 02:43
Оригінальна назва: Фільм Весільна сукня
Жанр: Мелодрама
Опис: Головна героїня - дівчина Євгенія. Вона дуже любить свого Костю і зробить все, аби весілля було найкращим. Вибирає найкрасивіше плаття, гідного тамаду та, загалом, всі турботи про весілля. Залишалося декілька днів до знаменної дати, весілля мало бути чудовим, проте за пару днів до весілля Костя зраджує своїй майбутній дружині з подругою. Зрештою Женя йде від нього, жених не знає, що дівчина вагітна. Євгенія знаходить притулок у літнього чоловіка, колишнього військового, який живе один. Цей чоловік доглядає дівчину, допомагає їй. Незабаром він вмирає. І вона взнає, що у військового був син, з яким довгий час померлий не спілкувався....
Рейтинг Фільм Весільна сукня (2016) на сайті: (4.1) Проголосували (13)
0 14.12.2016 в 02:42

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 »