Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Фільм Наталка Полтавка
Жанр: Мелодрама
Опис: Історія кохання Наталки і Петра. Події відбуваються в українському селі на початку XIX століття.
Рейтинг Фільм Наталка Полтавка (1978 \ 1936) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 17.12.2016 в 00:20
Оригінальна назва: Серіал Я подарую тобі щастя
Жанр: Мелодрами
Опис: Серіал розповідає телеглядачам історію молодої дівчини Маші, яка прекрасно живе разом з родичами і вона щиро упевнена, що так буде завжди. Проте незабаром її мама гине від серйозної хвороби, а батько в результаті душевних мук починає потихеньку спиватися. Через якийсь час жінка, що живе по сусідству, вирішила використати ситуацію в своїх цілях. За допомогою власних жіночих чар, жінка зуміла звернути на себе увагу овдовілого чоловіка, проте дочка Маша зовсім не рада тому, що сталося, оскільки їй ніколи не подобалася сусідка. Але дівчина прийняла рішення не заважати щастю батька, і на декілька місяців вирішила піти з дому. Вона відправилася жити в клініку. Головна героїня упевнена, що дуже скоро винайме квартиру і спробує улаштувати власне особисте життя, адже вона тепер абсолютно нікому не потрібна. Нова мама тепер не дозволяє Маші спілкуватися з батьком, будучи упевненою, що дівчина має на нього негативний вплив. Несподівано в клініку потрапляє новий пацієнт - молодий парубок на ім'я Костянтин, з яким через деякий час у Маші спалахує бурхливий роман. Проте за власне щастя необхідно битися, адже нічого не дається в цьому житті просто так.
Рейтинг Серіал Я подарую тобі щастя, всі серії (2016) на сайті: (3.6) Проголосували (7)
0 14.12.2016 в 20:06
Оригінальна назва: Серіал Мереживо долі
Жанр: Мелодрама
Опис: Обставини склалися таким чином, що рідні сестри були розлучені і виховувалися в різних сім'ях, але це не перешкодило їм зустрітися. Після смерті батьків Катю забрав дідусь, який виховував її та надав шанс на відмінне майбутнє. Оля, попавши під колеса машини позбулася пам'яті. Водій, злякавшись відповідальності за наїзд на пішохода забрав дівчинку в свою сім'ю. Оскільки вона не могла назвати свого імені, їй дали інше. Сім'я була бідна і окрім браку грошей були і інші негативні чинники, з якими зіткнулася Оля. Пройшло багато років. Нитки долі, що зв'язували рідних сестер нарешті перетнутися. Катя і Оля закохалися у Вадима. Яка з сестер викликала в нім у відповідь почуття? Дівчата виявляться залученими в світ жорстоких інтриг і боротьби за власне щастя.
Рейтинг Серіал Мереживо долі (2016) на сайті: (2.6) Проголосували (8)
0 14.12.2016 в 02:43
Оригінальна назва: Фільм Музика для двох
Жанр: Мелодрами
Опис: Вона повністю віддана своїй справі. Працюючи в одній з музичних шкіл, дівчина повністю віддає свій час на навчання дітей, які щодня відвідують її уроки. В той момент, коли колеги по роботі займаються особистим життям, постійно відпрошуючись з роботи на нескінченні побачення, головна героїня проводить час з дітьми, вірячи в краще. Вона поводиться так через свою закоханність в одруженого парубка, який залишив її кохання без уваги. Будучи однолюбкою по характеру, дівчина навіть не квапиться вибудовувати нові стосунки, усвідомлюючи, що вони нікуди не здатні привести.Прийнявши рішення витрачати всі свої сили на роботу з дітьми, дуже скоро дівчина стає самою кращою вихователькою в школі. Через це їй разом зі своїми учнями випадає унікальний шанс поїхати на музичний конкурс в столицю країни. Допомагаючи зібратися дітям, головна героїня сідає у великий автобус і вся компанія вирушає в унікальну подорож. Проте, раптово прямо посеред пустинної дороги автобус ламається, і вся ця група вирішує заночувати в полі. Раптовість цієї ситуації шокує не лише вчительку, дітей і водія, який супроводжував групу талановитий дітей. Надаючи допомогу молодому парубкові, дівчина не відразу, але починає помічати, що між ними виникли теплі почуття.
Рейтинг Фільм Музика для двох (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 14.12.2016 в 02:43
Оригінальна назва: Фільм Весільна сукня
Жанр: Мелодрама
Опис: Головна героїня - дівчина Євгенія. Вона дуже любить свого Костю і зробить все, аби весілля було найкращим. Вибирає найкрасивіше плаття, гідного тамаду та, загалом, всі турботи про весілля. Залишалося декілька днів до знаменної дати, весілля мало бути чудовим, проте за пару днів до весілля Костя зраджує своїй майбутній дружині з подругою. Зрештою Женя йде від нього, жених не знає, що дівчина вагітна. Євгенія знаходить притулок у літнього чоловіка, колишнього військового, який живе один. Цей чоловік доглядає дівчину, допомагає їй. Незабаром він вмирає. І вона взнає, що у військового був син, з яким довгий час померлий не спілкувався....
Рейтинг Фільм Весільна сукня (2016) на сайті: (4.1) Проголосували (13)
0 14.12.2016 в 02:42
Оригінальна назва: Красуня і чудовисько
Жанр: фэнтези, триллер, мелодрама
Опис: Анабель - молода і красива дівчина. Її батько дуже багатий і заможний купець, якого знає вся округа. Одного дня він пропав, пошуки довгий час не давали жодних результатів. Після чого дочка сама вирушає на пошуки зниклого батька і знаходить його в замку страшного чудовиська. Вона благає пощадити його і відпустити, але Чудовисько хоче, аби дівчина залишилася в замку, тоді воно відпустить його батька. Анабель не думаючи погоджується і залишається в страшних апартаментах. Через деякий час виявляється що Чудовисько лише з вигляду страшне і зле, а насправді дуже миле і добре. Злі чари, які перетворили принца на чудовисько, може зруйнувати лише чисте і щире кохання красуні. Чи зможе Анабель покохати Чудовисько і розвіяти злі чари?
Рейтинг Красуня і чудовисько, українською (2014) на сайті: (4.3) Проголосували (14)
0 20.12.2015 в 02:14
Оригінальна назва: Шлях до серця чоловіка
Жанр: Мелодрами
Опис: Головною героїнею фільму стала дівчина з провінції, яка навіть не підозрювала, що переїзд з маленького містечка в столицю може круто змінити її життя. Там, де прошло її дитинство і юність життя оцінюється за простим правилом, це чорне, а це біле; добре чи погано. У тому, минулому житті були відсутні всякі півтони. Перед юною дівчиною стає маса різних життєвих питань, відповіді на яких знайти буде зовсім не просто. У місці, де вона опиниться за порогом престижного житла, її зовсім не чекають і зовсім не раді її душевної щирості.
Рейтинг Шлях до серця чоловіка (2013) на сайті: (4.0) Проголосували (7)
0 25.09.2015 в 00:54
Оригінальна назва: Paper Towns
Жанр: мелодрама, детектив, пригоди
Опис: Головний герой фільму Паперові міста, Кю Джейкобсен. Самого малку він влюбився в одну дівчину яка переїхала в його місто і живе по сусідству яку звуть Марго Рот Шпігельманн. Він не дня не може, щоб не згадати про Марго. Одного разу Марго звертається до Кю, щоб він допоміг їй помститися її бувшому хлопцю. Маючи шанс побути з нею Кю, радістю погоджується. З часом Марго, безслідно пропадає, Кю не може зрозуміти куди вона пропала. Він вирішує зайнятися її пошуками…
Рейтинг Паперові міста (2015, українською) на сайті: (4.5) Проголосували (25)
0 01.07.2015 в 14:22
Оригінальна назва: The Longest Ride
Жанр: драма, мелодрама
Опис: Головний герой фільму Найдовша Подорож звати Люк – він місцевий чемпіон по родео, він весь в роздумах про повернення на родео. Його дівчина Софія, недавно закінчила коледж і планує податися в Нью-Йорк, де вона получила хорошу пропозицію на роботу. Між Люком і Софією стоїть тяжкий вибір, любов чи досягнення своїх мрій. В фільмі появляється старик Айрон, в якого ще в молодості була така ж ситуація. Айрон, розкаже свою історію Люку і Софії але вибір за ними.
Рейтинг Найдовша подорож (2015) на сайті: (4.3) Проголосували (26)
0 20.04.2015 в 21:38
Оригінальна назва: The DUFF
Жанр: комедія, мелодрама
Опис: В житі так складається, що в кожній компанії є качок, заучка, рокер і стерва. Головна героїня фільму Пайпер Бянка дізнається від Уєлсі Раш, що вона страшна подружка своїх подружок. Вона вирішує змінити своє життя і в цьому вона просить Раша, друга дитинства і місцевого красунчика. Бянка із Рашом заключає договір, що вона йому допоможе із навчанням, а то Раш на волоску від відчислення з школи а Бянка в замін получить поради як стати популярною.
Рейтинг Простушка (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (5)
0 18.04.2015 в 01:08

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »