Фільми дивитися онлайнМелодрами онлайн


Оригінальна назва: Фільм Музика для двох
Жанр: Мелодрами
Опис: Вона повністю віддана своїй справі. Працюючи в одній з музичних шкіл, дівчина повністю віддає свій час на навчання дітей, які щодня відвідують її уроки. В той момент, коли колеги по роботі займаються особистим життям, постійно відпрошуючись з роботи на нескінченні побачення, головна героїня проводить час з дітьми, вірячи в краще. Вона поводиться так через свою закоханність в одруженого парубка, який залишив її кохання без уваги. Будучи однолюбкою по характеру, дівчина навіть не квапиться вибудовувати нові стосунки, усвідомлюючи, що вони нікуди не здатні привести.Прийнявши рішення витрачати всі свої сили на роботу з дітьми, дуже скоро дівчина стає самою кращою вихователькою в школі. Через це їй разом зі своїми учнями випадає унікальний шанс поїхати на музичний конкурс в столицю країни. Допомагаючи зібратися дітям, головна героїня сідає у великий автобус і вся компанія вирушає в унікальну подорож. Проте, раптово прямо посеред пустинної дороги автобус ламається, і вся ця група вирішує заночувати в полі. Раптовість цієї ситуації шокує не лише вчительку, дітей і водія, який супроводжував групу талановитий дітей. Надаючи допомогу молодому парубкові, дівчина не відразу, але починає помічати, що між ними виникли теплі почуття.
Рейтинг Фільм Музика для двох (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (4)
0 14.12.2016 в 02:43
Оригінальна назва: Фільм Весільна сукня
Жанр: Мелодрама
Опис: Головна героїня - дівчина Євгенія. Вона дуже любить свого Костю і зробить все, аби весілля було найкращим. Вибирає найкрасивіше плаття, гідного тамаду та, загалом, всі турботи про весілля. Залишалося декілька днів до знаменної дати, весілля мало бути чудовим, проте за пару днів до весілля Костя зраджує своїй майбутній дружині з подругою. Зрештою Женя йде від нього, жених не знає, що дівчина вагітна. Євгенія знаходить притулок у літнього чоловіка, колишнього військового, який живе один. Цей чоловік доглядає дівчину, допомагає їй. Незабаром він вмирає. І вона взнає, що у військового був син, з яким довгий час померлий не спілкувався....
Рейтинг Фільм Весільна сукня (2016) на сайті: (4.1) Проголосували (13)
0 14.12.2016 в 02:42
Оригінальна назва: Красуня і чудовисько
Жанр: фэнтези, триллер, мелодрама
Опис: Анабель - молода і красива дівчина. Її батько дуже багатий і заможний купець, якого знає вся округа. Одного дня він пропав, пошуки довгий час не давали жодних результатів. Після чого дочка сама вирушає на пошуки зниклого батька і знаходить його в замку страшного чудовиська. Вона благає пощадити його і відпустити, але Чудовисько хоче, аби дівчина залишилася в замку, тоді воно відпустить його батька. Анабель не думаючи погоджується і залишається в страшних апартаментах. Через деякий час виявляється що Чудовисько лише з вигляду страшне і зле, а насправді дуже миле і добре. Злі чари, які перетворили принца на чудовисько, може зруйнувати лише чисте і щире кохання красуні. Чи зможе Анабель покохати Чудовисько і розвіяти злі чари?
Рейтинг Красуня і чудовисько, українською (2014) на сайті: (4.3) Проголосували (14)
0 20.12.2015 в 02:14
Оригінальна назва: Шлях до серця чоловіка
Жанр: Мелодрами
Опис: Головною героїнею фільму стала дівчина з провінції, яка навіть не підозрювала, що переїзд з маленького містечка в столицю може круто змінити її життя. Там, де прошло її дитинство і юність життя оцінюється за простим правилом, це чорне, а це біле; добре чи погано. У тому, минулому житті були відсутні всякі півтони. Перед юною дівчиною стає маса різних життєвих питань, відповіді на яких знайти буде зовсім не просто. У місці, де вона опиниться за порогом престижного житла, її зовсім не чекають і зовсім не раді її душевної щирості.
Рейтинг Шлях до серця чоловіка (2013) на сайті: (4.0) Проголосували (7)
0 25.09.2015 в 00:54
Оригінальна назва: Paper Towns
Жанр: мелодрама, детектив, пригоди
Опис: Головний герой фільму Паперові міста, Кю Джейкобсен. Самого малку він влюбився в одну дівчину яка переїхала в його місто і живе по сусідству яку звуть Марго Рот Шпігельманн. Він не дня не може, щоб не згадати про Марго. Одного разу Марго звертається до Кю, щоб він допоміг їй помститися її бувшому хлопцю. Маючи шанс побути з нею Кю, радістю погоджується. З часом Марго, безслідно пропадає, Кю не може зрозуміти куди вона пропала. Він вирішує зайнятися її пошуками…
Рейтинг Паперові міста (2015, українською) на сайті: (4.5) Проголосували (25)
0 01.07.2015 в 14:22
Оригінальна назва: The Longest Ride
Жанр: драма, мелодрама
Опис: Головний герой фільму Найдовша Подорож звати Люк – він місцевий чемпіон по родео, він весь в роздумах про повернення на родео. Його дівчина Софія, недавно закінчила коледж і планує податися в Нью-Йорк, де вона получила хорошу пропозицію на роботу. Між Люком і Софією стоїть тяжкий вибір, любов чи досягнення своїх мрій. В фільмі появляється старик Айрон, в якого ще в молодості була така ж ситуація. Айрон, розкаже свою історію Люку і Софії але вибір за ними.
Рейтинг Найдовша подорож (2015) на сайті: (4.3) Проголосували (26)
0 20.04.2015 в 21:38
Оригінальна назва: The DUFF
Жанр: комедія, мелодрама
Опис: В житі так складається, що в кожній компанії є качок, заучка, рокер і стерва. Головна героїня фільму Пайпер Бянка дізнається від Уєлсі Раш, що вона страшна подружка своїх подружок. Вона вирішує змінити своє життя і в цьому вона просить Раша, друга дитинства і місцевого красунчика. Бянка із Рашом заключає договір, що вона йому допоможе із навчанням, а то Раш на волоску від відчислення з школи а Бянка в замін получить поради як стати популярною.
Рейтинг Простушка (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (5)
0 18.04.2015 в 01:08
Оригінальна назва: Лорелей
Жанр: драма, мелодрама, комедія
Опис: Фільм покаже нам історії любові між юним хлопцем і проституткою Нюркой. Які не можуть жити один без одного. Але чи не помішають їм построїти стосунки місцеві жителі села які дуже негативно відносяться до Нюркі. Ви зможете подивитися на traffilm.net фільми українською онлайн.
Рейтинг Моя русалка, моя Лореляй (2013) на сайті: (3.7) Проголосували (9)
0 17.04.2015 в 13:44
Оригінальна назва: Relatos salvajes
Жанр: комедія, трилер, драма
Опис: Дикі історії покажуть нам шість різних новел, які можуть показатися зовсім не зв’язані між собою. Але в дійсності ці новели об’єднають людей, які підуть на все, щоб виконати помсту. У всіх героїв фільму їхні історії це помста, причина яких у кожного своя. Наприклад пасажирам літака доведеться вияснювати між собою, що вони мають обіду на Габриєля Пастернака, який працює стюардом на цьому літка. Також в фільмі можна буде побачити історію звичайного офіціанта який працює в невеликому кафе. Одна відвідувачка цього кафе побачила в цьому офіціанті людину яка була вина в смерті його чоловіка…
Рейтинг Дикі історії (2014) на сайті: (3.5) Проголосували (6)
0 17.04.2015 в 13:18
Оригінальна назва: 5 to 7
Жанр: комедія, романтика
Опис: Фільм мелодрама покаже нам історію двох людей які живуть в Нью-Йорку. По сюжету фільму в них є всього на всього 2 години коли вони можуть зустрітися і побути на одинці. А саме з 5 до 7 год.
Рейтинг З 5 до 7. Час коханців (2014) на сайті: (3.8) Проголосували (5)
0 17.04.2015 в 12:58

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »