Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Мій хлопець із зоопарку (2011) українською

Фільм Мій хлопець із зоопарку (2011) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Мій хлопець із зоопарку
Рік випуску: 2011
Режиссер: Френк Корачі
У ролях знімались: Кевін Джеймс, Розаріо Доусон, Леслі Бібб та ін.
Жанр: комедії
Опис: Гриффін багато років свого життя віддав тваринам. Він весь час проводить з розмовами з ними, навчився розуміти своїх вихованців. Та робота у зоопарку загрожує його відношенням з коханою дівчиною, яка не бажає стати дружиною звичайного дресувальник. Спочатку хлопчина замикається у собі, але на допомогу приходять колега, та улюбленці. Хлопець вирішує піти на крайні заходи, та покидає зоопарк, заради тієї єдиної, як йому здається. Минає кілька місяців, Гриффін знаходить гарно оплачувану роботу, вони знімають чудовий дім. Але с кожним днем йому стає складніше й складніше. Приходить розуміння, що страшенно сумує за звірятами, та колегою, яка завжди підтримувала його у складні часи. Та настав час, коли він може повернутися до улюбленої праці та тієї, яку по справжньому кохав увесь цей час.
Рейтинг Фільм Мій хлопець із зоопарку (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
Поділитися посиланням на фільм Фільм Мій хлопець із зоопарку (2011) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Плеєр 2

Плеєр 3Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Мій хлопець із зоопарку (2011) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Мій хлопець із зоопарку (2011) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar