Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Однокласники
Жанр: комедія
Опис: З ким пригадати шкільні роки, безтурботне дитинство і юність, як не з однокласниками? Привід для возз'єднання п'ятьох нерозлучних друзів був сумним і навіть трагічним: опісля тридцяти років після початку розлуки вони зібралися на похоронах свого тренера по баскетболу. Розговорившись і пригадавши минувщину, вони вирішують провести разом декілька днів, воскресити дитячі враження і з головою в них зануритися.

Хлопці пакують речі, садять в машини дружин з дітьми і вирушають в озерний будиночок, аби всім разом як слід відпочити. Вони перетворюються на дітей: самозабутньо катаються по озеру на човнах, стрибають з тарзанкою, а ще - діляться проблемами в стосунках з дітьми і залучають молоде покоління до своїх розваг. Дітям належить взнати, що справжня веселість - це не телевізор і приставка, а дружні забави в хорошій компанії.
Рейтинг Однокласники, українською (2010) на сайті: (4.8) Проголосували (8)
0 13.12.2015 в 02:12
Оригінальна назва: Назад в майбутнє
Жанр: Фантастика, Бойовик, Комедія, Пригоди
Опис: Спритний хлопчина, майже вундеркінд (Фокс), що прекрасно знається на техніці, за допомогою чудоковатого, але геніального винахідника (геніальна роль Ллойда) потрапляє з 80-х років в 50-і. Він порушує природний хід подій минулого, чим викликає масу смішних і драматичних ситуацій. Самий касовий фільм 1985 року приніс номінацію на " Оскар " сценаристам Земекісу і його постійному співавторові Бобу Гейлу. Знята картина настільки свіжо, талановито і захоплююче, що дивитися її будуть всі покоління, навіть ті, для яких найвіддаленіше майбутнє всіх трьох фільмів буде далеким минулим. " Оскар " за кращий монтаж звукових ефектів Чарлзу Л. Кемпбеллу і Роберту Ратледжу. " Оськарні " номінації за оригінальний сценарій, кращу пісню (Кріс Хейес, Джоні Колла, Хьюї Люіс), кращий звук. 14 місце лідерів відеопрокату за всю історію, 208 млн доларів каси.
Рейтинг Назад в майбутнє, українською (Back to the Future) (1,2,3 частина) (1985-2015) на сайті: (4.6) Проголосували (20)
0 29.11.2015 в 02:19
Оригінальна назва: Третій зайвий 2
Жанр: комедія
Опис: Плюшевий Тед повертається і Ви не повірите - цей ведмідь-лихослов і його блондинка-дружина в комедії Третій зайвий 2 хочуть завести дитину! Проте є одне маленьке «але» - Тед є плюшевою іграшкою-ведмедем і, як Ви розумієте, стати справжнім батьком у нього ніяк не вийде. Але Тед не зневіряється і знаходить донора сперми.

Справою це виявляється нелегкою. Нашому плюшевому героєві доведеться несолодко, адже він вимушений свої права відстоювати в суді, доводячи дієздатність. Молодий адвокат Саманта береться за справу. Чи удасться Теду отримати перемогу? Але це не все ще! Теду разом з вірними друзями належить битися з бандою поганих хлопців.
Рейтинг Третій зайвий 2, українською (2015) на сайті: (3.3) Проголосували (6)
0 26.11.2015 в 20:48
Оригінальна назва: Шпигунка
Жанр: Комедія
Опис: Сьюзен Купер - спецагент ЦРУ і вона ніколи не відрізнялася бравим характером, вона завжди знаходилася в тіні всієї організації. Її майже ніхто не помічає, основна робота її пов'язана з елементарним наведенням порядку в документах, от і все. Одного дня завдання всього відділу, метою якого було знайти і знешкоджити ядерну бомбу, закінчується невдачею. Відбувається це унаслідок того, що агент випадково в перестрілці вбиває єдиного свідка, і тепер керівництво відділу просто не знає, що їм робити. Зовсім скоро в ЦРУ результати прослушки дають зачіпку, деяка Рейну Боянова знає про місцезнаходження тієї самої ядерної бомби, але проблема - вона також знає кожного агента ЦРУ в обличчя. Сьюзі дізнається про це і висуває свою кандидатуру на головну роль в цій справі. Що ж, для неї це хороший шанс прославитися і стати нарешті справжнім агентом! Нарешті її життя зміниться і стане яскравим та наповненим пригодами! З цією думкою вона бере псевдонім, тепер вона пані Пенні Морган. Вона знайомиться з Боянової і тут починаються найцікавіші пригоди.
Рейтинг Шпигунка 2015, українською (2015) на сайті: (4.2) Проголосували (19)
0 25.09.2015 в 00:56
Оригінальна назва: Останній москаль
Жанр: комедія
Опис: Зйомки серіалу «Останній москаль» почалися задовго до всім відомих подій. У зв'язку з якими зйомки цього серіалу були тимчасово припинені, щоб не ускладнювати і без цього не просту ситуацію. Але оскільки серіал комедійний, зйомки було вирішено відновити. Мета серіалу - змусити російського і українського глядача поглянути на сьогоднішню ситуацію з строни, пригадати комічні моменти із спільної історії. Разом пригадати, що дружба зв'язувала багато років сьогоднішніх «москалів» і українських гуцулів. Ключова фігура серіалу «Москаля» - Валера, чий батько в Москві є серйозним фінансовим ділком. Коли в бізнесі батька настають складні часи, він вирішує відправити свого нащадка до свого рідного брата в українське гуцулське село Великі Вуйки. Коли за Валерою починають полювати різного роду спецслужби, вибору не залишається, і він таки вирушає в гості до рідного дядька. Приїхавши з галасливої і пафосної Москви в глухе українське село, наш герой виявляє, що його дядько не дуже-то і радий племінникові. Як виявляється, причина давньої ворожнечі між рідними братами криється в давно забутій любовній історії. З цієї миті і починаються забавні пригода москвича в глибинці. Місцеві жителі відносяться до парубка дуже насторожено. Але у результаті всі попадуть під чарівливість «останнього москаля». Потім в село приїжджає перша красуня Оксана, в яку і закохується Валера.
Рейтинг Останній москаль (2015) на сайті: (4.8) Проголосували (14)
0 23.09.2015 в 00:03
Оригінальна назва: Мачо та Ботан
Жанр: Бойовики, Комедії, Кримінал
Опис: Цей кінофільм був знятий в Америці режисерами Філом Лордом і Крістофером Міллером. Фільм по своєму жанру можна віднести до бойовиків. Поліцейські офіцери Шмідт і Дженко давно дружать один з одним і зуміли здійснити дуже не просте завдання - розкрити банду учнів, що займається збутом наркотиків. Але тепер їх чекає куди складніше завдання - отримати доступ до місцевого коледжу. Це завдання дуже небезпечне, але друзі упевнені, що їм удасться досягти успіху. Через деякий час друзі потрапляють у великі неприємності, унаслідок яких вони можуть провалити свою справу. Це сталося після того, як Джанко знайшов рідну душу в команді по футболу цього коледжу, а Сміт попав в богемне суспільство учнів. Після цього під загрозу попав не лише успіх операції, але і роками перевірена дружба...
Рейтинг Мачо та Ботан 2, українською (2015) на сайті: (4.6) Проголосували (8)
0 23.09.2015 в 00:00
Оригінальна назва: Дівчина без комплексів
Жанр: Комедія
Опис: У нашому суспільстві змінити свою репутацію украй складно. Одного дня оступившись можна отримати клеймо на все життя і довести що ти змінився украй складно. Для оточуючих ти назавжди залишишся таким, як в той фатальний випадок, коли ти отримав своє клеймо.
Головна героїня фільму - справжня невдаха. Немає такого дня, коли б з нею не трапилося що-небудь з ряду геть. І завдяки цьому своєму "таланту", дівчина стала головним об'єктом кепкувань серед знайомих. Але одного дня дівчина твердо вирішила, що доведе всім, що вона здатна змінити себе та своє життя. З цієї миті почалася її боротьба з власною невдачею. Але чи може вона здолати себе, і тим більше довести, що вона змінилася?
Рейтинг Дівчина без комплексів, українською (2015) на сайті: (4.3) Проголосували (9)
0 22.09.2015 в 02:51
Оригінальна назва: Відпадний препод
Жанр: Комедія
Опис: Він - професійний грабіжник банків, який опинився у в'язниці. Проте, він встиг заховати награбовані гроші на будівництві. Прошло тринадцять місяців, і Зеки Мюллер виходить на свободу. Звичайно, відразу він вирушає до "заначки". Але на місці, де він оічкував знайти просту прокладку труб, виявив спортивний зал новенької школи. Тепер йому якимсь чином потрібно добути свої скарби, і Зеки вирішує влаштуватися в цю школу простим сторожем. Під час прийому на роботу стався невеликий конфуз і його приймають за висококласного фахівця. Зеки беруть на роботу і в перший день віддають йому на виховання клас, який викликав у всіх негативні емоції, як в навчанні, так і в поведінці. Але і сам Зеки не простий хлопець. Він вирішує, що доки справа із грошима в процессі, можна і потрібно перевиховати дітей. В процесі Зеки несподівано закохується в чарівну вчительку Лісі.
В кінці-кінців професійний грабіжник відчуває, як шкільне життя починає кардинально міняти його.
Рейтинг Відпадний препод (2014) на сайті: (4.8) Проголосували (12)
0 22.09.2015 в 02:23
Оригінальна назва: American Ultra
Жанр: бойовик, комедія
Опис: Майку (Джессі Айзенберг) багато не треба. Його цілком влаштовує робота на автозаправці. Особливо у нічні зміни, коли можна в своє задоволення покурити марихуану. Майк щасливий зі своєю дівчиною Фібі (Крістен Стюарт) і навіть задумується над тим, щоб освідчитися їй. Майк і далі курив би собі і нікого не чіпав, але одного разу вночі на заправці з'явилася дивна жінка. Кількох фраз вистачило, щоб вона розбудила у хлопцеві натренованого спецагнета. Наказ вбити двох відвідувачів ускладнень не викликав. А от щоб вижити самому Майку доведеться постаратися.

Комедійний бойовик «Ультраамериканці» – другий фільм режисера Німа Нурізаде. Його дебютна картина «Проект Х: Дорвалися» запам'яталася завдяки неординарному підходу до зйомки комедій. Як і в першому фільмі, більшість сцен зняті в нічний час. Для виконання головних ролей запросили номінанта на премію «Оскар» Джессі Айзенберга («Ілюзія обману», «Соціальна мережа») і зірку «Сутінків» Крістен Стюарт.
Рейтинг Ультраамериканці (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (4)
0 23.08.2015 в 21:38
Оригінальна назва: Project X
Жанр: комедія, кримінал
Опис: Сюжет фільму розповідає історію трьох спочатку нікому не відомих старшокласників, які намагаються заявити про себе. Їх задум виглядає цілком невинно: треба просто організувати незабутню вечірку ... але до такого вони готові не були. Чутка розлітається занадто швидко, руйнуються мрії, вже зіпсована репутація, але одночасно зароджуються легенди.
Рейтинг Проект Х: Дорвались (2012) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 06.08.2015 в 14:40

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 26 27 »