Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Тiлоохоронець кiлера
Жанр: бойовик, комедія
Опис: Даріус Кінкейд - найманий вбивця, який знає свою справу на відмінно. Він виконав безліч темних справ. Його карʼєра була "яскравою", він знався з най впливовішими авторитетними босами, зірками шоу-бізнесу, політичними діячами та олігархами. Та часи минають, старість дає про себе знати, тому Даріус вирішує стати на бік закону. Він їде до поліції, щоб надати свідчення проти людей, які колись користувалися його послугами, а це значить, він володіє даними, які знищать низку впливових людей. Замисливши небезпечну справу для власного життя, Кінкейд домовляється із владою, яка надає йому охоронця, молодого та гарно підготовленого хлопця Майкла Брюса. Справи Даріуса добре відомі Майклу, тому хлопчина не може зрозуміти, навіщо охороняти "звіра", який заслуговує смерть. Отже, дві особистості, які мають недовіру один до одного, повинні залишитися живими, навіть тоді, коли на обрії зʼявляється східно-европейський диктатор Владислав Духович, який мріє знищити Даріуса.
Рейтинг Фільм Тiлоохоронець кiлера (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.10.2017 в 02:46
Оригінальна назва: Кухня, остання битва. фільм 2017
Жанр: Комедія, пригоди
Опис: Ця повнометражна стрічка, є продовженням і завершенням серіалу"Кухня". По сюжету, шеф-кухар ресторану "Victor" нарешті вирішив піти на спокій, завершивши свою кар'єру. Проте в Сочі повинен відбутися чемпіонат світу професійних кухарів і сам президент Росії просить Віктора взяти у ньому участь. Перед самим заходом на нього обрушується ще одно потрясіння — він дізнається, що має дорослого сина. В цей же час, горці з абхазького села викрадають телеведучого Дмитра Нагієва, який ще є й хозяїном ресторану "Claude Monet" . Мета викрадення - змусити одружитися... Чи зможе на тлі усіх цих подій Віктор Баринов, зібрати свою команду і довести в Сочі, що він дійсно найкращий у світі кухар?? Якщо хочете дізнатися, обов'язково подивиться цей фільм.
Рейтинг Фільм Кухня, остання битва (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.10.2017 в 21:12
Оригінальна назва: Рятувальники малібу фільм 2017
Жанр: Комедія, бойовик
Опис: Coлнцe, пляж і безмежний oкeaн - все що потрібно для доброго відпочинку. Але є люди, які відвідують ці міcця зовсім за іншім - вони тут працюють. Це рятувальники, їх уніфopма ― купaльніки, вoни завжди прийдуть на допомогу тoму, хтo її потребує, нехай навіть і на пляжі . Koмaндa ― головне в цій справі і керує нею Mитч, щонeдaвнo узявший до штaта cвoиx підлеглих нoвoгo хлопця, с двома зoлoтими мeдaлями oлімпіaди з плaвaння. Від захоплення свої успыхами, той почав порушувати порядки і йому приcудили суспільні pобoти у кoмaнді рятувальників. Невдовзі у хлопця з'являється нагода проявити себе...
Вдвох зі co старшим команди, Мэтт взнaє, щo велика нафтова кoмпaния має намір pacшиpити свою діяльність, що пошкодить або навіть повністю зруйнує місцевий пляж, їх місце роботи. Це погрожує і екології найчистішого і coнячнoгo штaтa США. Команда нaмагається завадити цим планам, вoна усіма зусиллями cтaне нa зaхист пляжa... Що вoни зможуть зробити? Чи вдacтьcя хлопцям і дівчатам пpoтистати діячам нафтового бізнecу? Це можна взнати подивившись комедійний ремейк однойменного телесеріалу, популярного з 1989 по 2001 рік.
Рейтинг Фільм Рятувальники малібу (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 10.10.2017 в 20:49
Оригінальна назва: Назад на землю
Жанр: Зарубіжний фільм, Комедія, Мелодрама, Фентезі
Опис: Фільм «Назад на землю» - американська комедія про молодого парубка, душа якого після безглуздої смерті переселяється в тіло багатого і хитрого старця.

Молодий, красивий, з відмінним відчуттям гумору темношкірий парубок Ленс Бартон (Кріс Рок) раптово вмирає і потрапляє в Рай. На небесах стає ясно, що сталася якась безглузда помилка, виправити яку вже практично неможливо. Спочатку Ленсу відміряне було дожити до глибокої старості, одружуватися, виростити дітей і онуків. Але несподівана смерть все зруйнувала. Там, в небесній канцелярії, визнають свою помилку і пропонують Ленсу повернутися і продовжити земне життя. Парубок погоджується. І тут виникає нова проблема - його тіло вже неможливо відродити. Душа молодого Ленса заселяється в тіло багатого, але жадібного і злого старця. І з цієї миті старий змінюється. Ленс Бартон стає залицяльником реп-музики, починає непристойно жартувати, задивлятися на красунь і взагалі вести розгульний спосіб життя.
Рейтинг Фільм Назад на землю (2001) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 01.07.2017 в 19:44
Оригінальна назва: ЛА-ЛА ЛЕНД
Жанр: Фільми, Драми, Комедії, Мелодрами, Музичні, Мюзикл
Опис: Молоденька дівчина намагається якось влаштуватися в цьому житті. Вона подає каву багатьом успішним акторам, і сама думає про те, як стати відомою зіркою. Жінка розуміє, що вона повинна працювати в багатьох місцях одночасно, якщо вона хоче досягти потрібного результату. Неодноразово зустрічаючись з багатьма труднощами, героїня бачила, наскільки неймовірне може бути її сучасне життя. Щодня відбуваються якісь дивні події, через які жінка точно не може визначити, якою буде її доля через час, і чим все може закінчитися в її особистому житті, через таку кількість неймовірних подій.
Рейтинг Фільм ЛА-ЛА ЛЕНД (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 01.07.2017 в 19:40
Оригінальна назва: Хтивий дідусь \ Дідусь легкої поведінки
Жанр: Комедія
Опис: Комедія, де головну роль грає незрівнянний Роберт Де Ніро - це стовідсоткове попадання в «десятку». І саме такий фільм під інтригуючою назвою "Дідусь легкої поведінки" пропонує прибічникам вільного гумору, не особливо доки відомий, але просто з біса талановитий режисер Ден Мазер!А починається історія ця декілька трагічно - Дикий Келлі, генерал на пенсії, раптово овдовів. Здавалося б, йому належить горювати і засмучуватися, але дідусь вирішує пережити втрату подруги життя по-своєму. Разом зі своїм онуком Джейсоном він вирушає у розважальну прогулянку, аби знайти дівчат легкої поведінки і добре зволікатися з ними на згадку про покійну бабусю. Потрібно сказати, що Джейсон, на відміну від дідуся, не легкої поведінки. Це дуже правильний парубок, та ще і збирається незабаром одружуватися на настільки ж правильній дівчині. І витівки дідуся його не просто тривожать - вони наводять на хлопця справжній шок. Але, схоже, що саме прогулянка зі своїм розвеселим дідусем допоможе йому багато що зрозуміти про правила родинного життя, яке він ось-ось збирається почати.
Рейтинг Фільм Хтивий дідусь \ Дідусь легкої поведінки (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 01.07.2017 в 19:30
Оригінальна назва: Брати з Грімзбі
Жанр: Комедія. Пригоди. Бойовик
Опис: Зразковий спецагент займається секретною місією по порятунку всієї планети. Але раптом, вся операція провалюється, і це відбувається через брата, що звалився на нього. Чоловік став розуміти, що життя тепер його нагадує катастрофу. І це пов'язано з тим, що він не виконав вперше відповідальне завдання, що з'явилося в його житті. Важко уявити, якою буде історія головного героя далі. Зараз все нагадує кошмар, і важко уявити, до чого все заведе. Прагнучи запобігти, якомога більше проблем, головний герой знав, що потрібно якось позбавитися від свого братика, який може миттєво все зіпсувати.
Рейтинг Фільм Брати з Грімзбі (2016) на сайті: (4.2) Проголосували (5)
0 01.07.2017 в 19:26
Оригінальна назва: Великий Стен
Жанр: Бойовики, Комедія
Опис: Чудовий комік Роб Шнайдер вперше спробував себе в кріслі постановника, знявши комедійний бойовик "Великий Стен". Запросивши на роль майстра бойових мистецтв ветерана зовсім не комедійних фільмів Девіда Керредіна («Самотній вовк..», «Убити Біла»), сам Шнайдер взявся за головну роль: засудженого за «шахрайство першого ступеня» Стена Мільтона. Стен Мільтон трохи заплутався в справах, його засудили, але він зумів виторгувати собі шестимісячне відстрочення.

Тепер у головного героя дві дороги: або емігрувати з країни назавжди, або за цих «дарованих» йому півроку підготуватися до відсидки. І Стен Мільтон вирішує вивчити тюремні звичаї заздалегідь, а так само стати непереможним бійцем. Його уроки з мастером-Кэрредином, безумовно, зняті в кращій сатирично-пародійній манері. Але уроки закінчуються, і герой Роба Шнайдера, не забувши наїстися про запас (адже тюремна баланда просто жахлива, і вітамінів в ній замало!), вирушає у в'язницю.

Чи удасться Стену скористатися уроками Майстра і не просто вижити в страшній в'язниці, але і піднятися в «авторитети»?
Рейтинг Фільм Великий Стен (2007) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 01.07.2017 в 19:22
Оригінальна назва: Шалено закоханий
Жанр: Мелодрама, Комедія
Опис: Простий грубий селюк на ім'я Барнаба - водій автобуса. Одного дня Барнаба знайомиться з Кристиною - прекрасною пасажиркою його рейса, і ця зустріч назавжди змінила його життя. Барнаба закохується в Кристину з першого погляду, і між ними спалахує пристрасний роман. Але без складнощів ніяк не обійтися. Річ у тому, що Кристина - принцеса маленької держави Сан-Туліп, і вона не має права виходити заміж за простого чоловіка, що не має титулу і звання. До того ж батьки дівчини вже вирішили її долю - вони обіцяли її в дружини одному впливовому мільйонерові. Але Барнаба настільки закоханий в Кристину, що готовий здолати будь-які труднощі, які заважають йому бути з коханою.
Рейтинг Фільм Шалено закоханий (1981) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.07.2017 в 19:18
Оригінальна назва: Божевільне весілля
Жанр: комедія
Опис: Щастя буває різним. Для доброчесних сім'янинів Марі і Клода це - хороший будинок, гідна зарплата, успішні діти і католицькі традиції. А для їх чотирьох дочок щастя зовсім інше. Троє з них вже вийшли заміж і віддали перевагу коханню над всіма стереотипами і умовностями, адже їх чоловіками сталі араб, китаєць і єврей. Тепер черга молодшої дочки. Проте, всі надії батьків руйнуються, коли вона оголошує, що її жених - чорношкірий.
Як складуться взаємини в мультикультурній сім'ї, чи не стане різниця в традиціях і звичках фатальний для буржуазної французької сім'ї, чи можлива толерантність в побутових родинних стосунках?
Комедія була створена в 2014 році французькою кінокомпанією і відразу придбала широку популярність. При бюджеті всього в 13 мільйонів доларів касові збори принесли в п'ять разів більшу суму (65 мільйонів), що доводить популярність показаної історії. Причому, найбільше число глядачів було в Німеччині, Франції і Іспанії. Фільм Безумне весілля був створений французьким режисером Філіппом де Шовроном по його ж сценарію, написаному спільно з Ги Лораном. А головних дійових осіб в картині зіграли відомі актори: Крістіан Клавье, Фредерік Шо, Шанталь Лобі і Емілі Кан.
Комедія була створена по актуальному у наш час сюжету і присвячена проблемі еміграції і всім витікаючим з неї проблемам. Раніше відмінності релігій і культур різних національностей були приводом для розірвання всякого союзу, а в наші дні нове покоління не звертає увагу на забобони предків. Тому заздалегідь потрібно бути готовим до взаємин і взаємодії з різними людьми, навіть на міжнаціональному рівні. На прикладі однієї сім'ї, що включила чи не всі національності, фільм показує ситуацію нерозуміння, нетолерантності, зіткнення культур і епох. Ця тема є злободенною не лише для Франції, але і для всього сучасного світу, тому дивитися фільм "Безумне весілля" буде корисне кожному.
Рейтинг Фільм Божевільне весілля (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.07.2017 в 19:14

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 27 28 »