Фільми дивитися онлайнКомедії онлайн


Оригінальна назва: Великий Стен
Жанр: Бойовики, Комедія
Опис: Чудовий комік Роб Шнайдер вперше спробував себе в кріслі постановника, знявши комедійний бойовик "Великий Стен". Запросивши на роль майстра бойових мистецтв ветерана зовсім не комедійних фільмів Девіда Керредіна («Самотній вовк..», «Убити Біла»), сам Шнайдер взявся за головну роль: засудженого за «шахрайство першого ступеня» Стена Мільтона. Стен Мільтон трохи заплутався в справах, його засудили, але він зумів виторгувати собі шестимісячне відстрочення.

Тепер у головного героя дві дороги: або емігрувати з країни назавжди, або за цих «дарованих» йому півроку підготуватися до відсидки. І Стен Мільтон вирішує вивчити тюремні звичаї заздалегідь, а так само стати непереможним бійцем. Його уроки з мастером-Кэрредином, безумовно, зняті в кращій сатирично-пародійній манері. Але уроки закінчуються, і герой Роба Шнайдера, не забувши наїстися про запас (адже тюремна баланда просто жахлива, і вітамінів в ній замало!), вирушає у в'язницю.

Чи удасться Стену скористатися уроками Майстра і не просто вижити в страшній в'язниці, але і піднятися в «авторитети»?
Рейтинг Фільм Великий Стен (2007) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 01.07.2017 в 19:22
Оригінальна назва: Шалено закоханий
Жанр: Мелодрама, Комедія
Опис: Простий грубий селюк на ім'я Барнаба - водій автобуса. Одного дня Барнаба знайомиться з Кристиною - прекрасною пасажиркою його рейса, і ця зустріч назавжди змінила його життя. Барнаба закохується в Кристину з першого погляду, і між ними спалахує пристрасний роман. Але без складнощів ніяк не обійтися. Річ у тому, що Кристина - принцеса маленької держави Сан-Туліп, і вона не має права виходити заміж за простого чоловіка, що не має титулу і звання. До того ж батьки дівчини вже вирішили її долю - вони обіцяли її в дружини одному впливовому мільйонерові. Але Барнаба настільки закоханий в Кристину, що готовий здолати будь-які труднощі, які заважають йому бути з коханою.
Рейтинг Фільм Шалено закоханий (1981) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.07.2017 в 19:18
Оригінальна назва: Божевільне весілля
Жанр: комедія
Опис: Щастя буває різним. Для доброчесних сім'янинів Марі і Клода це - хороший будинок, гідна зарплата, успішні діти і католицькі традиції. А для їх чотирьох дочок щастя зовсім інше. Троє з них вже вийшли заміж і віддали перевагу коханню над всіма стереотипами і умовностями, адже їх чоловіками сталі араб, китаєць і єврей. Тепер черга молодшої дочки. Проте, всі надії батьків руйнуються, коли вона оголошує, що її жених - чорношкірий.
Як складуться взаємини в мультикультурній сім'ї, чи не стане різниця в традиціях і звичках фатальний для буржуазної французької сім'ї, чи можлива толерантність в побутових родинних стосунках?
Комедія була створена в 2014 році французькою кінокомпанією і відразу придбала широку популярність. При бюджеті всього в 13 мільйонів доларів касові збори принесли в п'ять разів більшу суму (65 мільйонів), що доводить популярність показаної історії. Причому, найбільше число глядачів було в Німеччині, Франції і Іспанії. Фільм Безумне весілля був створений французьким режисером Філіппом де Шовроном по його ж сценарію, написаному спільно з Ги Лораном. А головних дійових осіб в картині зіграли відомі актори: Крістіан Клавье, Фредерік Шо, Шанталь Лобі і Емілі Кан.
Комедія була створена по актуальному у наш час сюжету і присвячена проблемі еміграції і всім витікаючим з неї проблемам. Раніше відмінності релігій і культур різних національностей були приводом для розірвання всякого союзу, а в наші дні нове покоління не звертає увагу на забобони предків. Тому заздалегідь потрібно бути готовим до взаємин і взаємодії з різними людьми, навіть на міжнаціональному рівні. На прикладі однієї сім'ї, що включила чи не всі національності, фільм показує ситуацію нерозуміння, нетолерантності, зіткнення культур і епох. Ця тема є злободенною не лише для Франції, але і для всього сучасного світу, тому дивитися фільм "Безумне весілля" буде корисне кожному.
Рейтинг Фільм Божевільне весілля (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 01.07.2017 в 19:14
Оригінальна назва: Не займайте Зохана!
Жанр: комедія, бойовик, драма
Опис: Чому назва картини «Не жартуєте з Zоханом!» носить загрозливий характер? Комедія освітлює проблему політичного конфлікту між ізраїльтянами і арабами. Всім відомо, що Моссад (особливий підрозділ ізраїльських спецслужб) краща школа шпигунів в світі. Його агенти неперевершені воїни, стратеги і тактики, ідеальні виконавці будь-якої секретної операції. Зохан належить до їх числа. Але все своє життя секретний суперагент мріє лише про одне - відійти від справ і реалізувати свої таланти у сфері індустрії краси.

Під час чергової операції по знешкодженню терористів, агент Zохан інсценує свою загибель і знаходить свободу, про яку завжди так сильно мріяв.
Влаштувавшись на роботу перукарем в Нью-йоркському салоні краси, Зохан, нарешті, розуміє, що таке земний рай: затишна обстановка, квіти, косметика, парфуми і жінки, дуже багато жінок, які не бувають негарними! І всі вони мріють виявитися в кріслі нового стиліста, аби після пригнути до нього в ліжко. Туалетний гумор задіяний за повною програмою.
Рейтинг Фільм Не займайте Зохана! (2008) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 01.07.2017 в 19:05
Оригінальна назва: Фільм Черговий тато
Жанр: Зарубіжні фільми, Комедія, Родинний
Опис: Фільм «Черговий тато» - комедія про спроби батьків зайнятися вихованням, як своїх, так і чужих нащадків.
Чарлі Хинтон зі своїм другом і колегою Філом Райерсоном намагалися просувати здорові дитячі сніданки, але їх проект вилетів в трубу, а всіх співробітників відділу разом звільняють.
Доводиться їх дружинам, до цього що сиділи з дітьми, виходити на роботу, а татусям зайняти їх місце. В окрузі, де живуть герої, є лише один пристойний дитячий сад, але там недружня атмосфера і високі ціни. Чарлі осяяла геніальна ідея організувати у себе вдома «Батьківський дитячий садочок», так він уникне банкротства і зможе допомогти тим, у кого діти без нагляду.
Хоча вони з Філом нічого не розуміють в новому занятті, дуже швидко набирається потрібна кількість вихованців і справи повільно, але вірно йдуть в гору.
Проте не всім за смаком їх організація. Заздрізники починають засипати скаргами компетентні органи, аби ліквідовувати конкурентів. Лише ось, татусям-няням припала до смаку робота з дітьми, і вони не готові задаватися без бою.
Рейтинг Фільм Черговий тато (2003) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Фільм Чоловік за викликом
Жанр: комедія
Опис: «Чоловік по виклику» - комедійний фільм Майкла Мітчелла, знятий в 1999 році. Сюжет розвертається довкола невдоволеного життям чистильщика акваріумів Дьюса Бігалоу, який свято вірить в несправедливість долі. Він явно заслуговує на краще, але життя неприхильне. Аби щось змінити, потрібно просто оточити себе новими людьми. І ось, чистячи акваріум, у запального мачо, Дьюїс стикається з принадною пропозицією вилікувати хвору рибку, живучи в будинку Антуана цілих три тижні. Хто б відмовився? І ось незграбність акваміна досягає свого апогею, він розбиває дорогущий акваріум. Що робити? Де узяти грошей на новий риб'ячий будинок? І ось Дьюїс вирішує стати жиголо, ублажати хтивих мадам природно за гроші. Але завдання не зовсім просте, жінки попадалися м'яко кажучи незвичайні. Істерична пані з синдромом незрозуміло кого, що постійно засинає на ходу - нарколептичка. Жінка - бомба з неосяжними грудьми. Простота, добросердість і чиста душа допомогли Дьюїсу досягти своєї мети. Одне з правил проституції свідчить: «Не полюби клієнта свого». Ясна річ, що мачо - Дьюїс закохується в одну, здавалося б нормальну клієнтку. Але є упущення - вона ненормальна. В чому? - не знає він, і що за робота в Дьюїса - не знає вона. Як розплутається цей клубок?
Рейтинг Фільм Чоловік за викликом (1999) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.05.2017 в 17:58
Оригінальна назва: Фільм Чоловік за викликом 2. Європейський сутенер (2005)
Жанр: комедія
Опис: «Чоловік по виклику 2» - це історія нових пригод Дьюса Бігалоу. Він вже зарекомендував себе, як відмінний жиголо, здатний задовольнити всі потреби клієнток. Ось тільки робота в ескорті залишилася у минулому, і Дьюс серйозно зайнявся власним особистим життям. Простіше кажучи, у нього є дівчина.

Все змінила поїздка до Амстердаму, куди головного героя запросив його колишній сутенер. В результаті це привело до того, що Дьюс знов виявився у полі зору «незвичайних» жінок. Не можна сказати, що він був проти. Зайві гроші точно не перешкодять. Але, по-перше, як на цю новину відреагує його подружка? А, по-друге, чи зможе він знайти підхід до жінок з дуже бурхливою сексуальною фантазією?
Рейтинг Фільм Чоловік за викликом 2. Європейський сутенер (2005) (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.05.2017 в 16:03
Оригінальна назва: Фільм Ідеальні незнайомці
Жанр: Драми, Комедії
Опис: Головні герої кінострічки дружать впродовж декількох десятків років. Хлопці є жителями Італії. Семеро друзів багато що об'єднує. Три родинні пари і одна людина, друга половинка якої не прийшла на зустріч, зібралися разом. Звичайний вечір, наповнений атмосферою затишку і добра, - ось, що чекало наших героїв. Хазяйка будинку придумала цікаву гру.
Кожен з присутніх повинен поводитися відверто, а саме показувати всім, які СМС повідомлення приходять до нього на телефон. Якщо буде телефонний дзвінок, то обов'язково слід включати гучний зв'язок. Спочатку кожному гостю гра здалася дуже забавною. Поступово з'ясовується, що кожна присутня на вечері людина, зберігає секрети, у тому числі і від своєї другої половинки. В результаті відношення між героями починають мінятися. Радість і сміх міняються на розчарування і печаль. Поступово герої відкривають один одному таємниці, але певні секрети вони намагаються все ж зберегти.
Рейтинг Фільм Ідеальні незнайомці (2016) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 20.05.2017 в 16:02
Оригінальна назва: Селфі паті
Жанр: Комедії
Опис: Головними героями фільму стають 4 друзів - студентів, які напередодні вирішили влаштувати вечірку. Склавши план на вечір і купивши вдосталь алкоголю, друзі приступили до роздачі запрошень. Все починалося досить культурно і через пару годин паті набрало ходу. Всі були просто шоковані від такого відпочинку, адже ніхто з гостей, та і самі герої не могли уявити, що буде настільки класно. Молоді люди дозволяли собі абсолютно все і вечір наповнився суцільними сюрпризами і незабутніми моментами. Проте, прокинувшись зранку у поліцейській ділянці організатори паті нічого не можут згадати про вчорашній день. Дізнавшись про те, що їх звинувачують у вбивстві карлика, друзі були просто шоковані, адже упевнені, що на це вони не здатні. Але нічого довести не можуть. Проте, друзям в голову приходить геніальна ідея свого виправдання. Чи удасться друзям довести що вони не мають жодного відношення до вбивства?
Рейтинг Фільм Селфі паті (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (14)
0 19.05.2017 в 01:15
Оригінальна назва: Фільм Чому він
Жанр: КомедіЯ
Опис: Нед завжди і в усьому опікав свою дочку, прагнучи дати їй все найкраще. Напередодні свят він вирушає разом з сім'єю до Стенфорда, аби відвідати улюблену Стефані, яка вже давно виросла і почала жити окремо. Проте чоловік навіть не передбачав, що йому належить зустрітися з найбільшим жахом у його житті - бойфрендом дочки. Лейрд - молодий мільярдер з Кремнієвої долини, що зробив стан за допомогою інтернету. З цієї миті вони починають змагатися за кохання Стефані, але незабаром Нед дізнається страшну новину про те, що Лейрд збирається зробити його дочці пропозицію руки і серця, а цього він, як люблячий батько, просто не може допустити...
Рейтинг Фільм Чому він (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (12)
0 02.05.2017 в 20:18

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 26 27 »