Фільми дивитися онлайнФантастика онлайн


Оригінальна назва: Фільм Призначення (Патруль часу)
Жанр: фантастика, трилер, драма, детектив
Опис: Час - найдивніша, загадковіша, незрозуміліша і містична субстанція, яка нас всіх постійно оточує, вірніше - в якій ми постійно знаходимося. А вона, проходя крізь нас, міняє все, і нас самих, і світ довкола. І яким би непорушним здавався час, але він неймовірно крихкий, а якщо враховувати, що його вплив на матеріальний світ невимірний і нескінченний, то і зберігати час потрібно, як найкоштовніше надбання. Адже зміни у минулому можуть привести і до трагедій в сьогоденні, і до хаосу в майбутньому.

А злочинці, що бажають змінити світ на свій розсуд, знаходяться завжди. Вони були у минулому, є в теперішньому часі, та і майбутнє, точно також не зможе від них позбавитися. Адже саме час - як річка, дозволяє рухатися по ньому в будь-якому напрямі, головне знати, як саме це робити. Але ж погана справа, як відомо, особливої хитрості не вимагає, а значить - потрібні герої, які стануть оберігати час і відловлювати злочинців, що зазіхають на нього.
Завжди, якщо відкриваються нові можливості, виникають і різні способи їх використання. І портал часу абсолютно не є виключенням. А біля кожних таємничих дверей має бути свій охоронець, а ще краще - спеціальний агент, який не просто відловлює злочинців, але і про власну кар'єру не забуває. І перед ним повстає серйозна проблема: поспілкувавшись з собою минулим затримати найстрашнішого злочинця часу, і тим самим забезпечити собі гарантоване і нескінченне кар'єрне зростання...
Рейтинг Фільм Призначення (Патруль часу) (2014) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 15.05.2017 в 19:35
Оригінальна назва: Фільм Вартові Галактики
Жанр: Бойовики. Пригоди. Фантастіка.
Опис: Відчайдушні головорізи не покидають спроб розгромити Галактику і Всесвіт в цілому. Їх чекає черга найнебезпечніших випадків у всій історії. У минулому вони називають себе володарями Галактики, покликаними керувати всіма мешканцями простору. Проте, справжні герої знають, що цьому не бувати.

Головнокомандуючий - Зоряний Лорд, разом зі своїми послідовниками - Вартою Галактики, прагнуть зруйнувати підступні задуми своїх ворогів. Вони не дозволять поставити світ під загрозу і зроблять усе, аби небезпека минула. Опір злих помислів і добрих сил продовжується. Проте, Варта Галактики починає війну не лише з ворогами, але також зі своїми одноплемінниками. В цей же час у союзників з'являється злий ворог, ніким не бачений раніше. Він є машиною для вбивств, йому підвладні злі сили і друзі темної сторони. Масові протистояння на просторах Всесвіту породжують велику агресію, тим самим розвиваючи повномасштабну катастрофу. Відважні герої повинні зупинити вторгнення, яке всіма силами прагне поневолити Всесвіт. Чорну сторону очолює щонайпотужніший з ворогів, який не має звички задаватися без бою, тим самим продовжуючи вести оборону і настання одночасно.
Рейтинг Фільм Вартові Галактики 2 (2017) на сайті: (3.9) Проголосували (20)
0 14.05.2017 в 22:19
Оригінальна назва: Серіал Супер дівчина
Жанр: фантастика, бойовик, пригоди
Опис: Супердівчина - Кара з дитинства володіє особливими якостями, що вимушують її втаювати їх від суспільства земної цивілізації людей, з упередженістю тих, що відносилися до всього незвичайного. Кара потрапила на Землю ще в юному віці. Її планетою, що залишилася десь далеко від неї, і що випробовує граничну стадію руйнування, є Криптон. Довгий час, дивній і єдиній на Землі дівчині, що володіє фантастичними здібностями, вдавалося уникати уваги перехожих. Кара навчилася приховувати свої уміння, видаючи себе за звичайну людину. Все це тривало до одного непередбаченого випадку, що змінив все її подальше існування. Крихка на вигляд дівчина, не замислюючись, проявила свою хоробрість і героїзм, направлених на благо оточуючих. Але, як же тепер вона продовжуватиме співіснувати в настільки звичному і близькому вже світі, що по-іншому сприймає її? Одне тепер стає незмінно - Кара назавжди знайшла себе справжньою.
Рейтинг Серіал Супер дівчина (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Фільм Конг: острів черепа
Жанр: фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
Опис: Ця історія сталася у сімідесяті роки минулого століття, в ті часи, коли на картах ще залишалися білі плями, та навіть не плями, а крапки, і до однієї з таких білих крапок і прямує дослідницька експедиція. Колись давно на цьому острові був спійманий Кинг-конг, але з тих пір ні слуху, ні духу, анінайменших сигналів... Учені ступають на берег таємничого острова, і туман відразу ж поглинає їх, занурюючи в пучину кошмару, страху і жаху. Виявляється, на острові жил не лише Кинг-конг, але і багато подібних до нього мавп, братів і сестер, а також тих, з ким вони билися. Мандрівникам належить стати свідками кровавою сутички світу дикої природи, ними ж спровокованою. Та ще невідомо, як результати війни відіб'ються на Світовому кліматі, можливо, що наш світ вже ніколи не стане колишнім... Саме це і належить з'ясувати ученим, але інтереси глави експедиції тягнуться декілька далі, настільки глибоко, наскільки це може дозволити собі уява людини.
Рейтинг Фільм Конг: острів черепа (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Фільм Могутні рейнджери
Жанр: бойовик, фантастика, фентезі
Опис: П'ятеро різних підлітки-старшокласників випадково потрапили на таємничий інопланетний корабель. Там вони отримують суперсили і стають Могутніми Рейнджерами. Хлопці думають, що це все просто якась гра і є нереальним. Але коли їх рідному місту Енджел Гроув загрожує інопланетна загроза, підлітки розуміють, що саме вони повинні врятувати його. Лише разом Могутні Рейнджери зможуть здолати неймовірно сильного противника.
Рейтинг Фільм Могутні рейнджери (2017) на сайті: (3.5) Проголосували (4)
0 23.04.2017 в 03:09
Оригінальна назва: Фільм Привид у броні
Жанр: Бойовик Драма Кримінал Трилер Фантастика
Опис: Примара в зброї - фантастичний фільм, по сюжету якого людство винайшло имплантанти, які можна було вводити в організм і набувати з їх допомогою багато незвичайних суперздібностей. Але технічне відкриття спричинило масу неприємностей. Хакери зі всього світу почали полювання на володарів цих чіпів. Маючи під рукою комп'ютер, злочинці могли без зусиль рахувати інформацію з електронних пристроїв і тим самим забирали у своїх жертв багато коштовної інформації. Необхідно було терміново робити заходи безпеки.

Дев'ятому відділу було доручено ловити таких злочинців, а також робити все, аби тими, хто ще на волі, не здійснювалися нові злочини. На чолі відділу стояла дівчина Мотоко. Вона теж була наполовину кіборгом, але це лише допомагало їй в полюванні за порушниками чужої безпеки. Разом зі своїми підлеглими Мотоко розшукуватиме небезпечного Ляльковода, який задумав зламати всі програми, створені кібернетиками, аби назавжди закрити доступ до имплантантів. Потрібно встигнути випередити його.
Рейтинг Фільм Привид у броні (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 23.04.2017 в 03:08
Оригінальна назва: Фільм Крізь обрій
Жанр: Зарубіжні фільми, Детектив, Трилер, Жахи, Фантастика
Опис: Події фільму «Крізь горизонт» переносять глядача в недалеке майбутнє. В середині XXI століття люди все більше відкривають для себе космос і намагаються освоїти максимум його особливостей.

Рятувальний корабель «Люіс і Кларк» отримує сигнал SOS, надійшовший від судна «Горизонт подій», що вважався загубленим впродовж шести років. Поки екіпаж добирається до планети Нептун, де згідно координатам і знаходиться їх мета, доктор Уїльям Вейр, фізик і один з проектувальників «Горизонту подій», розповідає про дійсну місію зниклого на роки корабля: він повинен був створити штучну чорну діру, зробивши переліт на величезну відстань справою декількох хвилин.

Команда відноситься до його сміливої теорії скептично, але, виявившись усередині «Горизонту подій», кожен з членів екіпажа розуміє, що тут відбувалося щось дивне і страшне. Люди починають бачити кошмари наяву, що зводять з розуму своєю правдоподібністю. Вейр більше інших піддається впливу корабля, що став живим, і стає на його бік у протистоянні з колегами.
Рейтинг Фільм Крізь обрій (1997) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 12.03.2017 в 17:30
Оригінальна назва: Фільм Прибулець Павло
Жанр: Пригоди, Фантастика, Комедії, Зарубіжні
Опис: Грем і Клайв кращі друзі, і ярі залицяльники фантастики. Парубки вирішують відправитися з Англії в США, аби побувати на одному з найбільших фестивалів фантастики «комік-кон», і прокотитися по місцях, де були відмічені НЛО, а найголовніше побувати в легендарній зоні 51.
Під час своєї подорожі, друзі знаходять справжнього інопланетянина на ім'я Пол, за яким полюють спецагенти. Грем і Клайв вирішують допомогти інопланетній істоті, адже вони його єдина надія на порятунок. Їм належить проїхати не одну сотню миль, аби дістатися до місця, де Пола зможуть забрати побратими, побувати в різних курйозних і смішних ситуаціях, взнати деякі таємниці всесвіту.
Рейтинг Фільм Прибулець Павло, українською (2011) на сайті: (4.0) Проголосували (15)
2 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Фільм Месники
Жанр: Бойовик, Пригоди, Фантастика, Фентезі
Опис: Фантастичний фільм «Месники», заснований на однойменних коміксах, порадує усіх залицяльників супергероїв. Локи, один з богів і приймальний син Одіна, укладає угоду з представником інопланетної раси Читаури. Прибульці готові надати йому цілу армію для захвату планети Земля, але в обмін їм потрібне невичерпне джерело енергії, названий Тессерактом. Він зберігається на секретній базі, яку охороняє спеціальне агентство Щ.І.Т. Локи проникає в лабораторію, де вивчають Тессеракт і впливає на декількох співробітників. Під його контроль потрапляє також один з супергероїв, Соколине око. Захопивши джерело енергії, житель Асгарда збігає. Директор агентства Щ.І.Т. Фьюрі розуміє, що над Землею нависла неймовірна загроза. Він активує програму «Інициатива Месників», аби зібрати усіх супергероїв на захист рідної планети. Чорна Вдова вирушає на розшуки Брюса Беннера, Фьюрі відвідує Капітана Америку. Також до героїв приєднається і один з жителів Асгарда, Тор, який намагається зупинити брата і відрадити його від необдуманих вчинків. Але Локи не готовий задаватися, він хоче захопити планету. Чи вдасться декільком героям захистити Землю від цілої армії? І навіщо Читаурі потрібний Тессеракт?
Рейтинг Фільм Месники, українською (2012) на сайті: (4.2) Проголосували (12)
0 22.01.2017 в 20:18
Оригінальна назва: Фільм Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія
Жанр: Пригоди, Фентезі, Бойовик, Фантастика
Опис: Альянс Повстанців дізнається про те, що Імперія створює одну з найдосконаліших бойових установок, яка може знищувати планети. Після цього борці опору збирають загін, керівництво якого довіряють Джин Ерсо, у минулому злочинниці. Мета загону - видобуток будь-якими можливими і неможливими способами креслень нової бойової установки Імперії. Особливий загін готовий на будь-які ризики, не дивлячись на те, що місія здається нездійсненною. Аби запобігти витоку, Імператор за повстанцями відправляє свого прибічника Дарта Вейдера, після чого стає ясно, що герої навряд чи повернуться з місії живими.
Рейтинг Фільм Бунтар Один. Зоряні Війни: Історія (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (7)
0 22.01.2017 в 20:18

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 »