Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Фільм Області темряви
Жанр: драма, трилер, фантастика
Опис: У наркоторговців Нью-Йорка з'являється новий продукт - загадковий синтетичний препарат NZT. Він на дванадцять годин перетворює людину на інтелектуального гіганта з ідеальною пам'яттю, неймовірними здібностями до навчання, позамежною інтуїцією і фантастичною реакцією. Проте побічні ефекти NZT настільки згубні, що приймати препарат можуть лише самовбивці. Раптово ФБР виявляє молодого музиканта Брайана Фінча із імунітетом від побічних ефектів NZT. Не бажаючи упустити таку можливість, бюро робить Фінча консультантом по розслідуванню особливо небезпечних злочинів. У ФБР не знають, що Фінч - «засланий козачок» видного політика Едварда Морра (Бредлі Купер). Морра вже давно знає про існування NZT, і його хіміки розробили сироватку, яка на якийсь час захищає від побічних ефектів. Фінч отримує цю сироватку в обмін на зобов'язання бути очима і вухами Морра у ФБР і не дозволяти своїм новим товаришам по службі «копати» під політика, який претендує на пост президента США.
Рейтинг Фільм Області темряви, українською (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: я соромлюсь свого тіла
Жанр: Українські тв-шоу, Реаліті-шоу
Опис: На каналі СТБ стартував новий телевізійний проект (Я соромлюся свого тіла). Настав 2 сезон незвичайного шоу Я соромлюся свого тіла. Як і в першому сезоні кожний випуск це нові історії простих людей України як багато років живуть з різними дефектами тіла, які зазвичай мішають їм влаштувати своє особисте життя. Я соромлюся свого тіла 2 сезон – це Українське телевізійне шоу учасники якого вже давно не мають навіть малий шанс на щасливе життя, надія залишається тільки на новий проект СТБ, спеціалісти якого разом з командою професійних лікарів будуть допомагати учасникам проекта Я соромлюся свого тіла 2 сезон по телевізору, або онлайн на нашому сайті trafffilm.net.
Рейтинг Я соромлюсь свого тіла, всі сезони (2017) на сайті: (3.8) Проголосували (11)
0 10.03.2017 в 01:16
Оригінальна назва: Серіал Умови контракту
Жанр: Російський, Мелодрама
Опис: У Маші Павлової скоро весілля. Її молода людина - Віктор - прекрасний молодий парубок, який любить працювати, зовсім не п'є, на нього можна покластися. Видно, що життя буде тихим і спокійним. Але перед початком весілля несподівано відбувається трагедія . Катенька, молодша сестричка Маші, готуючи зал до торжества, впала зі сходів. Лікарі поставили дівчинці діагноз: рак головного мозку. Дівчині в терміновому порядку потрібно зробити операцію, але вона коштує дуже дорого. Маша наважується попросити допомоги у свого майбутнього чоловіка. Але парубок несподівано відмовляє, виправдовуючись тим, що 10 тис. долл - це величезні гроші, а дівчинці вже не допомогти. Вона не коштує того, аби продавати квартиру. Дівчина готова на все, аби допомогти сестричці, вона їде в столицю, там їй пропонують стати сурогатною матір'ю .
Рейтинг Серіал Умови контракту (2011) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Щасливий квиток
Жанр: мелодрама, вітчизняний
Опис: Історія, розказана в серіалі, бере свій початок в 80-х роках, коли в країні була далеко не проста ситуація. Олена - спортсменка, що подає великі надії. Толя, Ілля і Петя полонені її чарівністю і прагнуть вступити в боротьбу за увагу дівчини. Проте те, що відбувається в країні, відбивається на їх планах. Петя вирішує виїхати туди, де його талант до письменства, нарешті, оцінять, а Толя зайнятий побудовою кар'єри, як хірург. І лише Ілля все ще вірний своїй любові до Олени і готовий на великі жертви заради неї. Пройдут роки і життя героїв нестримно зміниться і стане ясно, чий вибір був правильним, і кому в житті посміхнувся успіх.
Рейтинг Серіал Щасливий квиток (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Сила повернення додому
Жанр: Серіали, драми
Опис: Сила народилася в дуже бідній сім'ї в місті Мардін, розташованому на південному сході Туреччини. У віці трьох років батьки вирішили віддати її в багату сім'ю, після чого Сила переїхала до Стамбулу. Прошли роки, дівчина здобула хорошу освіту і ніколи ні чого не потребувала, а приймальна сім'я любила її, як рідну дочку. У рідному Мардіне у неї залишився брат, який закохався в дочку найбагатшого сімейства в місті. Він розумів, що добитися дозволу її батьків на брак буде неможливо, тому викрав дівчину, що привело до плачевних наслідків. Сім'я дівчини зажадала, аби Силу видали заміж за їх сина Борана, відповідно до традицій. Обманом батьки повертають свою дочку в рідне місто, аби видати заміж без її згоди. Проте дівчина не збирається так просто задаватися і готова зробити все можливе, аби уникнути заміжжя...
Рейтинг Серіал Сила повернення додому (українською) (2006) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Мультфільм Дора мандрівниця
Жанр: Пригоди, Родинні, Пізнавальні, Дитячі, Мультсеріали, Зарубіжні
Опис: Дора-мандрівниця - є повчальним і розвиваючим мультиплікаційним серіалом для дітей, починаючи з двох років. Обов'язкова присутність ігрових моментів позитивно позначається на мисленні дітей. Юні глядачі із задоволенням включаються в гру і пізнають нові для себе слова, цифри, правила поведінки у незнайомому місці. У кожній серії мультфільму присутнє навчання англійським словам і фразам. Перегляд серій допомагає дітям навчитися приймати самостійні рішення та справлятися з певними труднощами.

Вирушаючи з черговою місією, Даша обов'язково візьме тебе з собою. Дівчинка покаже багато захоплюючих речей, здатних зацікавити навіть найдопитливішого маляти. Разом, будь-яке, навіть дуже тяжке завдання, вирішуватиметься легше. Дійшовши до певного етапу, перед Дашею встає нерозв'язне питання. І його найпростіше вирішити, знаходячись у веселій компанії маленьких друзів тих, що обожнюють пригоди. Різноманіття варіантів вирішення завдання, роблять подорож ще більш захоплюючою. Тим паче, що в кінці забавної і повної різних пригод місії, всіх чекає запальний танок і веселе закінчення. Відмінна компанія, цікаві питання і веселе спільне проведення часу разом з Дашею-мандрівницею, роблять життя кожного шанувальника пригод цікавим і непередбачуваним.
Рейтинг Мультфільм Дора мандрівниця (українською) (2000) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Таємниці смолвіля
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Мелодрама, Фантастика, Фентезі
Опис: Поява на телеекранах фантастичного серіалу "Таємниці Смолвіля" полонила увагу усіх глядачів, які з нетерпінням чекали нових пригод Супермена. Події серіалу починаються в 1989 році, коли незвичайний метеоритний дощ, накривши майже всю територію провінційного американського містечка Смолвіля, залишає після себе приємну несподіванку для однієї бездітної сім'ї, подарувавши їм жадані батьківські відчуття і милого маляти, на ім'я Кларк Кент. Радості новоявленим батькам не було межі, їх хлопчик зростав не по днях, а по годинам, а разом з ним зростали і його надлюдські здібності. Навчаючись у звичайній школі Смолвіля, Кларк прекрасно розуміє, що сильно відрізняється від своїх однолітків, маючи величезний потенціал позаземної сили і могутності. Непокоїть це і батьків парубка, що старанно оберігають таємницю свого улюбленця. Проте, чим доросліше стає Кларк, тим все виразніше усвідомлює свою місію для цього земного життя, метою якого є допомога звичайним людям. Мине ще трохи часу, і всі впізнають в соромливому американському хлопчині справжнього супермена.
Рейтинг Серіал Таємниці смолвіля, українською (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Я ніколи не плачу
Жанр: Мелодрами, Зарубіжні
Опис: Тіна - молода інтелигентна жінка, вона працює шкільною вчителькою і після розлучення з чоловіком Леонідом живе одна. Причиною розлучення стали банальні зради, Леонид не пропускав жодної спідниці і не соромився на очах у дружини загравати з її подругами.
Той, що був їй чоловіком, несподівано заявляється в квартиру до Тіни з новою дружиною Аліной і оголошує, що вони тепер житимуть тут. Вихована, культурна хазяйка нічого не може протиставити безпардонному чоловікові. Її затишний будинок перетворився на комунальну квартиру з ненависними сусідами. Тіна тепер проводить на роботі багато часу, їй не хочеться повертатися додому. Незабаром молода дружина Леоніда збігає від нього, залишивши дитину.
Героїні шкода маляти, але жодна сила на світі не зможе змусити її знов прийняти залицяння колишнього чоловіка, який вирішив повернути стосунки і діє з властивою йому безцеремонністю. Утомлена від нескінченної присутності поруч вже чужої людини, Тіна шукає притулки у Артема. Парубок став інвалідом в результаті автомобільної катастрофи, свого часу Тіна багато в чому йому допомогла. Взаємна симпатія переростає в щось більше, але Артем не вважає за можливе ускладнювати життя молодої, красивої жінки.
Рейтинг Серіал Я ніколи не плачу (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Мультфільм Кіт у чоботях
Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, родинний
Опис: Мультфільм розповість про життя знаменитого і нескінченно хороброго ловеласа Кота в чоботях. Частина його життя, де він дружить з Шреком, ми вже все знаємо, а ось яким був цей Кіт до зустрічі із зеленим огром? Мультик розповість про той період, коли він вирішив знайти і вкрасти гуску. А, враховуючи непосидючий характер і тягу до справедливості, пригоди не змусять себе чекати.
Ось і зараз, аби допомогти біднякам, Кіт вирішує викрасти не що-небудь, а чарівного гусака, що несе золоті яйця. Хитромудрий продуманий план, сміливість і відвага, звичайно, допоможуть борцеві за справедливість. Але не менш важливі для Кота допомога і підтримка вірного друга. В допомогу Котові Дурниця наводить умілу, спритну і неймовірно милу Кицю-М'ягколапку. І величезне серце грізного героя починає битися швидше.
Проте не все так просто. Адже Кота, як і будь-якого героя, оточують не лише друзі і залицяльники. Там, на задньому плані, завжди є вороги і заздрісники, готові на все, аби перешкодити Котові в здійсненні його плану. Підлі злочинці Джек і Джіл, що ненавидять Кота, звичайно, не упустять випадку нашкодити Котові і його друзям, щоб зруйнувати їх плани і назавжди зганьбити перед багаточисельними шанувальниками.
Чи удасться їм це? Ви взнаєте, поглянувши чудовий мультфільм "Кіт в чоботях".
Рейтинг Мультфільм Кіт у чоботях, українською (2011, 1968) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 09.03.2017 в 02:31
Оригінальна назва: Серіал Щасливі разом
Жанр: Комедії, Мелодрами
Опис: Ну що можна сказати на перший погляд, сім'я Букіних - сама рядова сімейка, де члени її батько і мати, молодший брат і блондинка сестра, та пес. Але це все лише може здатися. Якщо трохи вдивитися в їх родинне життя, відразу все стане на свої місця. Букіни - досить чудна сімейка. Ватажок цього сімейства - чоловік на ім'я Геннадій Букін, який не покладаючи рук працює на благо своєї дорогої сім'ї, на найгіршій роботі - продавцем взуття. Зарплата його з кожним разом заставляє його сім'ю бажати чогось трохи кращого, тай до того ж забути про це Генадію Букіну не виходить, оскільки мало не кожен його прожитий день, про такий спосіб життя, без втоми нагадують його близькі. В результаті цього за всі роки свого родинного життя у Гени виробилося стійке заперечення, викликане роботою, дружиною, сином, дочкою, будинком, постійно порожнім холодильником. А ось його дружина, яку звуть Даша, сповна радіє своїм життям цілими днями, які вона проживає, все що вона робить - це сидить біля телевізора, дивиться кохані сериальчики і ні хвилини не витрачає на турботу домашній роботі. У результаті цього вічно голодні і злі Букіни. Молодші постійно жадають чого-небудь поїсти і чого-небудь вкрасти. наприклад, що найчастіше виходить стягнути гроші з батькового гаманця. Ну а про відношення дітей можна сказати, що вони ніяк не можуть знайти один з одним спільну мову, а при цьому кожного разу сваряться і конфліктують. Вже дуже різні вони - повністю невпевнений в собі, незайманий юнак на ім'я Рома, і відверта блондинка, гуляща Свєтка. Як їм вдається стільки жити під одним дахом - це залишається загадкою для всіх. Але куди більше дивне те, що щоб у них не сталося в житті вони все одно “щасливі разом”!
Рейтинг Серіал Щасливі разом (2006) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 09.03.2017 в 02:31

« 1 2 3 4 5 ... 49 50 »