Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: The Act
Жанр: трилери, драми
Опис: Головна героїня Джипсі Бланшар має серйозні проблеми зі здоров'ям. Вона - інвалід, тому знаходиться весь час під наглядом матері. З дитинства дівчина терпіла авторитарний характер матусі і побоювалася її. Між матір'ю і дочкою склалися непрості, співзалежні відносини. У неї немає друзів, а життя зосереджене в будинку та лікарняних палатах. Подорослішавши, Джипсі вирішує боротися за право жити на свій розсуд і позбутися надмірної опіки матері. Вона заводить друга, з яким вони спілкуються по відео-чату. Він також вніс свою лепту в зміні характеру героїні.
З часом дочка починає діставати "скелети з шафи", що шокує її до глибини душі. Від неї багато приховували. Дівчинка починає усвідомлювати, що насправді з нею відбувалося всі ці роки. Декому було вигідно, щоб Джипсі залишалася хворою і немічною. Боротьба з рідною матір'ю за незалежність перетворюється на справжню війну.
Рейтинг Серіал Удавання (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.04.2019 в 09:40
Оригінальна назва: Proven Innocent
Жанр: серіали, драми, детективи
Опис: Меделін Скотт дуже багато пережила в минулому і знає, що таке несправедливість. Разом з братом їх засудили за злочин, який вони не скоювали. Їм довелося кілька років терпіти жахливі умови в ув'язниці. Але весь цей час вона не переставала боротися, щоб довести їх невинність і повернути добре ім'я. У підсумку Меделін домоглася свого, але вона розуміє, що вони з братом - не єдиний випадок, коли, не розібравшись, винесли покарання. Дівчина вивчилася на юриста, а після закінчення заснувала свою справу з надання адвокатських послуг. Тепер вона самовіддано захищає невинних людей. Меделін береться за безнадійні і заплутані справи, якщо впевнена в чесності обвинуваченого, і намагається зробити все можливе, щоб не допустити чергової несправедливості.
Іноді її діяльність стає небезпечною для неї та її команди, але тим активніше і рішучіше вони продовжують працювати. Причому її головним противником є діючий прокурор, який в минулому виніс обвинувальний вирок їм з братом. Він намагається піймати її на якомусь правопорушенні, але Меделін веде свої справи настільки бездоганно, що йому це ніяк не вдається. Весь цей час вона пам'ятає про своє минуле, коли їх з братом безпідставно звинуватили. І дуже сподівається, що вона все-таки знайде того, хто дійсно скоїв той давній злочин.
Рейтинг Серіал Доведена невинність, 1 сезон (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.04.2019 в 09:28
Оригінальна назва: Таємниці
Жанр: детектив, мелодрама
Опис: Микола Фон Бюсоф і дівчинка Катя проживають в провінційному містечку Станові на Західній Україні. На дворі - 1944 рік. Сім'я Миколи нещодавно переїхала в місто, де він і познайомився з Катею. Катя народилася в Станові. З часом діти, а потім і закохалися один в одного. Але несподівано дві страшні трагедії розлучають Катю і Миколи - у Каті безвісти, при досить дивних обставинах зникає батько. Її рідний дядько Іван і тітка вирішують відправити Катю в дитбудинок. Тим же часом мати Миколи знаходять убитою. За звинуваченням у цьому злочині за ґрати відправляють батька Миколи. Час минав. Микола підріс, він став працювати слідчим і одного разу вирішив-він поїде в Станів, щоб повернути чесне ім'я батькові, відновити справедливість і покарати справжнього вбивцю матері. Тут Микола знову стикається з Катею, яка вирішила повернутися в рідні місця, дорогі їй за дитячими спогадами. Хто вбив маму Миколу? Куди пропав батько Каті?
Рейтинг Серіал Таємниці, всі серії (2018) на сайті: (4.2) Проголосували (5)
0 11.04.2019 в 14:47
Оригінальна назва: Bardak
Жанр: комедія, серіали
Опис: Назва серіалу (легко помітити в неї каламбур) налаштовує на анекдотичні, незграбні й комічні історії. Вони дійсно так часто відбуваються з нами, особливо у молодості: хтось відправляє помилково секретне повідомлення небажаному адресату, а хтось тільки вже дійшовши до місця роботи виявляє, що забула надіти спідницю. Але деяким щастить ще менше — наприклад, дехто примудряється закохатися в гея!
Тут будуть зібрані і реконструйовані різні історії, які дійсно відбувалися у житті людей. Вони і смішні до сліз, і дурні, і грубі одночасно. Розповісти це батькам мало хто зважиться, а ось друзям — завжди будь ласка. «Дак» - бар, в якому дуже зручно за чашкою кави зустрічатися друзям. Щотижня нова четвірка друзів і подружок збираються тут, щоб розповісти один одному, як вони в черговий раз потрапили в "історію".
Рейтинг Серіал Бар "Дак" (2012-2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:31
Оригінальна назва: Young Sheldon
Жанр: серіали, комедії
Опис: Герой стрічки народився та проводив дитинство в звичайній американській родині Куперів. У Шелдона є батьки, брат і сестра. На вигляд типова американська сім'я зі своїми примхами. В юному віці герой картини помічає в собі неймовірні розумові здібності. Він без труднощів вирішує складні математичні рівняння і запам'ятовує фізичні закони. Тільки ось в Східному Техасі розумні генії ні до чого. Тут йде ідеологія пропаганди релігії та спорту. До талановитих математиків і фізиків - теоретиків нікому немає діла. Підліток не визнає своїх однолітків, яких він вважає нижче себе по розумовому розвитку. Він підпорядковується лише законам точних наук і своїм батькам. Однак, з останніми у підлітка склалися непрості стосунки. У пошуках істини вони постійно потрапляють в комічні та гумористичні ситуації.
Рейтинг Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:20
Оригінальна назва: The Good Doctor
Жанр: драми, серіали
Опис: Дії серіалу переносять глядача в недалеке майбутнє. Ось вже кілька десятиліть люди на землі бачать тільки війни, жорстокість, кровопролиття. Світом правлять кілька великих транснаціональних корпорацій. Все, що їм потрібно - це власний добуток. Правителям немає ніякого діла до звичайних людей, що живуть в повних злиднях, в бідноті, в холоді і голоді. Найбільшою і могутньою корпорацією виступає "Прометей". На своїх, підконтрольних територіях, діє виключно тоталітарний режим. Зараз корпорація веде жорстоку боротьбу за останню вільну частину землі. Ця ділянка цінна тим, що на ній є водні ресурси. А ось життя жителів з кожним днем стає все більше невиносним. Тоді чоловік на ім'я Сайрус вирішив відстояти свої права і права свого народу. Зібравши однодумців, він створив невелику армію, яку назвали "Нульове військо ". У цей момент Сайрус та інші гадки не мали, що деспот Монро, збирається створити з поліції спеціальний підрозділ, в який будуть входити виключно андроїди. Попереду "Нульове військо" та андроїдів чекає жорстока сутичка...
Рейтинг Серіал "Гарний лікар" (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:11
Оригінальна назва: The Grand Tour
Жанр: телепередачі
Опис: Після скандального звільнення Джеремі Кларксона з всесвітньо відомої автомобільної передачі «Топ Гір» інші ведучі не зрадили свого старого друга. Вони всі відмовилися брати участь у зйомках програми, після чого її існування фактично було припинено. Проте Джеймс Мей, Річард Хаммонд і Джеремі Кларксон знайшли вихід із ситуації, вони почали знімати нову передачу про автомобілі.
Нове розважальне шоу «Гранд Тур» покаже вам історію незвичайних автомобілів і місця, де вони створювалися. У пошуках раритету ведучі шоу відправляться в маловідомі американські міста, щоб буквально з їхніх вулиць розповісти про найнезвичайніші знахідки...
Рейтинг ТВ-шоу "Гранд тур" (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 13:00
Оригінальна назва: Фільм "Тор: Рагнарьок"
Жанр: фантастика, фентезі, бойовик
Опис: Коли хитрий Локі зайняв трон Асгарда, він розраховував розвинути і зміцнити могутню державу, але стан справ виявилося набагато сумнішим. Сила Богів вичерпалася, і світ завмер в очікуванні апокаліпсису, передбаченого найдавнішими провидцями. Врятуватися від неминучої загибелі можна за допомогою зачарованого молота, але битва з Хелою зруйнувала і ці надії – противниця була сильніше Тора, артефакт розколовся, а він сам опинився в полоні. Позбавлений розуму, він був відправлений на іншу планету, де вороги перетворили могутнього воїна в бездумну маріонетку для гладіаторських боїв.
Єдиний шанс перевернути ситуацію на свою користь - перемога. Правитель, який влаштовує бої, не мав наміру залишати героя в живих, але і вбивати його цілеспрямовано не планував. Він був переконаний, що нещасний бранець, позбавлений своєї сили і свідомості, не зможе здолати справжніх вісників неминучого кінця. Однак, коли Тор вийшов на ринг, він з подивом впізнав свого опонента - ним був вірний друг і надійний союзник, який в моменти люті перетворюється в жахливого Халка, що не контролює свої дії. Можливо, це привід для боязкої надії знайти вихід з ситуації, що склалася?
Рейтинг Фільм "Тор: Рагнарьок" (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 10:15
Оригінальна назва: Серіал "Щоденники Темного"
Жанр: трилери, фентезі
Опис: Дивні події, реальність, яка оповита містикою, місто, в якому немає життя, в звичайному її розумінні, немає тепла і немає світла, тому, що це місто Темний. Тут не можна з'явитися випадково, це місце заховане набагато сильніше, ніж будь-який секретний військовий об'єкт. В цьому місті неможливо відчути тонку грань між Світлом і Абсолютною Темрявою, Добром і Злом, реальністю та міражами. Той, кого це місто не хоче приймати, ніколи не увійде в нього. Сюди неможливо пробратися або проникнути, навіть задавшись такою метою, це особливе місце для особливих жителів. Той, хто одного разу потрапляє в Темний, навряд чи зможе знайти шлях назад.
Тут звичайний, на перший погляд, люб'язний перехожий може виявитися вампіром або перевертнем, юна красуня яка приглянулася - русалкою або Відьмою. Живе і неживе тут неподільні, привиди в Темному настільки реалістичні, що легко введуть в оману най досвідченого мисливця. Так, полювання в місті одне з найбільш корисних ремесел. Найцінніший трофей — душа, чим світліше вона, тим дорожче.
Рейтинг Серіал "Щоденники Темного" (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 09:56
Оригінальна назва: Танька і Володька
Жанр: комедія
Опис: Таня - красуня з Тернопіля, яка все життя мріяла про принца на білому коні, а в підсумку зустріла Володьку, який, до речі, має того самого коня. Вони живуть пліч о пліч і незважаючи на своє сімейне життя, не перестають один одного дивувати та радувати. "Танька і Володька" - це захоплюючий ситком про звичайне життя української пари. Таня завжди володіла великими амбіціями і вдачею. Вона вимоглива і мріє жити як принцеса. Володя постійно намагається догодити своїй обраниці і перетворити її життя в справжню казку. Однак, незважаючи на уважне ставлення одного до одного, їх життя повне різних кумедних і безглуздих негараздів, з яких вони також граючись виходять. Володька намагається поводитися як перший хлопець на селі, щоб відповідати своїй Тетянці. У свою чергу жінка на всю налагоджує їх сімейне гніздечко. У всій низці кумедних випадків вони не забувають про найголовніше-про свою любов. Як же сімейній парі вдається зберегти такі стосунки і як Тетяна підпорядковує серце Володьки?
Рейтинг Серіал Танька і Володька, всі серії (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 07.04.2019 в 09:32

« 1 2 3 4 5 ... 114 115 »