Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Abstract: The Art of Design
Жанр: документальні
Опис: Далеко не часто люди замислюються про те, хто ж саме стоїть за зовнішньою привабливістю світу. Дизайнери як сірі кардинали зовнішнього лиску і привабливості того, що нас оточує. Кожен з них є фахівцем у своїй сфері. Побічно саме вони вирішують, що буде в тренді в цьому сезоні, до якого предмету споживання буде тягнутися наша рука, що нам вибрати, у що одягнутися і як виглядати. Графічний дизайн визначає зовнішність і оформлення журналу або книги. Дизайнерські рішення оточують нас тут і там, починаючи з найпростіших речей звичного побуту і закінчуючи автомобілями. Архітектори створюють зовнішній вигляд і визначають загальну стилістику міст, місць життя. Список нескінченний. І ця історія збере в собі цікаві прийоми і елементи дивного дизайнерського мистецтва, повідає про те, як вони працюють і що ж саме відбувається в процесі їх діяльності.
Рейтинг Серіал Абстракція: Мистецтво дизайну (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 09:17
Оригінальна назва: Farscape
Жанр: фантастика, пригоди,
Опис: Джон Крайтон є вченим, який працює над розробкою космічного модуля. За сюжетом "Далеко у Всесвіті" цей модуль власного винаходу нашого вченого може розвинути швидкість набагато більшу, ніж сучасні космічні апарати. Це можливо завдяки унікальному гравітаційному полю планети Земля. І ось, вчений стоїть на порозі грандіозної події-прийшов час фінального випробування. Але, щось явно пішло не за планом і Джона разом з його винаходом затягнуло в якусь червоточину. Він виявився зовсім на іншому кінці космічного простору, в сотнях світлових років від планети Земля.
Рейтинг Серіал Далеко у Всесвіті (1999-2003) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 21.07.2019 в 09:11
Оригінальна назва: Euphoria
Жанр: драми
Опис: Біля нічного клубу, де зазвичай збирається молодь, трапилося нещастя. Загинув хлопець, чия смерть вплинула на оточуючих. Виявилося, що одна дитина вбила іншу і думки про цей інцидент в суспільстві різняться. Підозрюваний був неадекватний, коли знаходився на допиті. Сімнадцяти річна учениця бачила вбивство. Думки не дають спокою після такого. Ру почала колотися, щоб приглушити стрес. Вона не бажає бути залежною, вона просто хоче вгамувати біль за допомогою заборонених речовин. Але вживання стало постійним, і наркотики поглинули юну дівчинку з головою. Їй довелося пройти лікування, але воно не допомогло. Однокласники дівчини не можуть оклематься і їх поведінка різко змінилося. Підлітки займаються розпустою, насильством і наркотиками. Ру виходить на свободу після лікування і продовжує вести себе звичним чином. Юна особа п'є алкогольні напої на гучних вечірках, приймає заборонені речовини. Це стає абсолютною нормою. Але їй випадає шанс покінчити з деструктивним способом життя. Чи зможе наркоманка впоратися із залежністю або вона знищить її?
Рейтинг Серіал Ейфорія (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 09:04
Оригінальна назва: Good Girls
Жанр: драми
Опис: В епіцентрі сюжету опиняються три давні подруги. Вони вже далеко не дівчатка, але в їх головах досі витають наївні думки і плани. Матусі відчувають певні труднощі. В однієї хворіє дитина, в іншої-виникла дика неприязнь до своєї роботи звичайним касиром. Ну, а третя дама дізналася шокуючу новину про те, що її чоловік спустошив їх спільний рахунок в банку. Всі вони дико потребують грошей. І тоді їм в голову приходить хороша ідея, яка полягає в пограбуванні супермаркету. Жінки особливо довго не готувалися до нальоту. Вони озброїлися іграшковими пістолетами і натягнули чорні маски на обличчя. На їх подив, операція пройшла просто чудово. Вони забрали цілу сумку грошей. Доларів виявилося значно більше, ніж вони сподівалися роздобути. Тепер вони можуть реалізувати всі свої плани в реальність. Вони витрачають гроші і направо і наліво.
Рейтинг Серіал Хороші Дівчата (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 08:52
Оригінальна назва: Швидка
Жанр: комедія
Опис: Серіал "Швидка" складається з різноманітних історій, які трапляються кожну серію з робітниками екстреної служби порятунку, а саме парамедичним персоналом. Ці люди здатні на багато чого. Вони висококласні фахівці, виконують свою працю на відмінно, рятують постійно чиєсь життя. Але поряд с тим, вони живі люди, які відчувають сторонні почуття, які не мають нічого спільного з роботою. Любов та ненависть, дружба та зрада, зацікавленість та байдужість — ось головні проблеми, які виникають в особистому життя героїв серіалу. Але як що дати волю емоціям, можна нашкодити оточенню. Не зважаючи на те, що почуття роблять життя складніше, іноді так буває, коли саме вони вляпають людину в халепу, або у комічну ситуацію. Герої даного серіалу дуже часто страждають від випадковостей, які грають злі жарти з ними.
Рейтинг Серіал Швидка ( НЛО TV ) (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 08:36
Оригінальна назва: Свінгери
Жанр: Комедія, Драма
Опис: У самому серці сюжету виявляються дві закохані пари. Одного разу один з партнерів запропонував іншим стати сім'єю свінгерів. Заможний бізнесмен на ім'я Ігор не отримує задоволення від компанії своєї дівчини Ілони. Вона є представницею з вищого суспільства. Дамочка найбільше на світі обожнює фінанси свого хлопця і за його рахунок намагається стати успішним дизайнером.
А в цей час в сім'ї Ірини вже десять років не відбувається ніяких змін. Її чоловік повертається з роботи в хрущовку. Андрій трудиться лікарем-пульмонологом. Жінка схиляє його до інтимної близькості, але у того немає сил ні бажання. Тоді Ігор та Ірина знаходять вихід в тому, щоб помінятися партнерами в надії, що це урізноманітнить їх особисте життя.
Рейтинг Фільм Свінгери (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 21.07.2019 в 08:03
Оригінальна назва: After
Жанр: драми, мелодрами
Опис: У центрі уваги виявляється приваблива дівчина на ім'я Тесса. Її батьки забезпечені багаті люди, у всьому балують панночку. Подібне не перешкоджає їй тяжко працювати над власною самоосвітою і покращувати навички та вміння в шкільній сфері. Героїня не затримується на уроках і не гуляє ночами з однолітками, поки ті розпивають алкоголь в нічних клубах, і зустрічаються з протилежною статтю. Її це не цікавить, адже вона хоче домогтися шикарного майбутнього, а не розмінюватися на подібні надмірності. Пізніше вона зважилася на неможливе, пішла на зустріч з однокласниками. Незабаром її зацікавив молодий хлопець на ім я Хардін. Натурою він бунтар, і завжди веде себе розв'язно і безсердечно щодо оточуючих. Батьків і дорослих персонаж не слухав, і вставав з ними в перепалку. Тесса вирішила з ним заговорити, і після тісного знайомства не змогла відірвати очей від юнака. Він був чудовий і знав, як зацікавити юну особу. Через час вони закохалися, і не могли вже проводити час окремо. Героїня сильно змінилася, до взаємин з коханим вона була ідеальною ученицею і прекрасною дочкою, але тепер перетворилася на хуліганку і жорстоку персону.
Рейтинг фільм Після (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 07:38
Оригінальна назва: Свінгери 2
Жанр: комедія, мелодрами
Опис: Головні герої Ілона та Ігор забезпечені і в принципі могли б бути абсолютно щасливі, якби не один пікантний момент. У Ігоря проблеми з потенцією і щоб повернути колишню чоловічу силу, пара закоханих не щадить ліжко. Цього разу всі події переплітаються з політикою, Ігор висувається в президенти і паралельно зі своїми сексуальними ускладненнями, він ще й переживає про свою майбутню посаду. Все можливе розмаїття сексу подружжя вже осягнули і можна сказати, що перенаситилися, тепер вони вирішили спробувати якісь дива. Але ні тантричні задоволення з порадами від експерта, ні інші пристрасні ігри не допомагають. І ось, знову в кадрі з'являються ще одні ключові персони. Медичний працівник Андрій, який вже давно охолов до своєї красуні, бо почуття потонули в побуті і одноманітності. І ось, після незліченних експериментів Ігор та Ілона вирішують знову зустрітися зі своїми старими знайомими, щоб ще раз спробувати розбудити любов.
Рейтинг Фільм Свінгери 2 (2019) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 21.07.2019 в 07:25
Оригінальна назва: Breakthrough
Жанр: драми, біографічні
Опис: Молода жінка, порядна християнка на ім'я Джойс Уест разом зі своїм чоловіком живе в околицях невеликого американського містечка Сент-Луїс. За сюжетом "Прориву" молода пара ніяк не може завести дітей і приймає сміливе рішення — взяти дитину з притулку. Везунчиком став розумний хлопчина на ім'я Джон.
Джойс, після передчасної смерті коханого чоловіка, стала виховувати хлопчика самостійно. У чотирнадцятирічному віці, напередодні Різдва, підліток відпросився у матері пограти з дітворою. І він провалився під лід озера в Міссурі. Перелякані хлопці кинулися за допомогою, а Джон один став боротися зі смертю. Прибулі на місце медики побачили майже бездиханне і переохолоджене тіло підлітка, його намагалися реанімувати близько півгодини, але позитивної динаміки не спостерігалося. Джойс весь цей час сиділа біля палати і не могла повірити, що може втратити ще й сина. Не взмозі чекати вона увірвалася в палату до хлопчика і просила Всевишнього не забирати у неї єдину близьку людину. Час йшов, раптово пульс хлопчика став частішати.
Рейтинг Фільм Прорив (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 21.07.2019 в 07:13
Оригінальна назва: Клятва
Жанр: мелодрами
Опис: Мелодраматична історія про те, що і багаті теж плачуть, розповідає про успішного бізнесмена Хікмета Тархуна, який раптово дізнався про свою смертельну недугу. Хікмет згадує про племінницю Рейхан, яка живе в селі і вирішує видати її заміж за свого недолугого сина, щоб він скоріше подорослішав і взявся за голову. І хоча Рейхан не хоче виходити заміж без любові, і тим більше ставити нареченого перед фактом, все ж погоджується на прохання улюбленого дядька і дає клятву. Про задум чоловіка дізнається його дружина Джавидан, яка всіма силами намагається запобігти цьому одруженню, так як давно виношувала плани щодо шлюбу свого сина з багатою спадкоємицею. Сам Емір теж не горить бажанням зв'язати себе узами з Райхен, в чому його повністю підтримує матір. Що очікує сільську дівчину в заможній родині і які почуття виникнуть між Райхан і Еміром, ви дізнаєтеся, подивившись новий турецький серіал «Клятва», в якому від любові до ненависті один крок.
Рейтинг Серіал Клятва (2019) на сайті: (1.0) Проголосували (2)
0 29.06.2019 в 15:15

« 1 2 3 4 5 ... 122 123 »