Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Фільм Слуга народу 2
Жанр: Комедії
Опис: Недивлячись на гучні заяви, після закінчення півроку з тих пір, як звичайний вчитель історії Василь Голобородько зайняв пост президента України, життя в країні так і не налагодилося. Економічна ситуація погіршується з кожним днем, що стає результатом безперервного зростання цін. А тому народна довіра до голови держави невблаганно падає, заставляючи простих громадян у котрий раз засумніватися в правильності свого вибору. Для стабілізації та поліпшення економічної ситуації в державі, Василю Петровичу украй необхідно отримати крупну фінансову допомогу МВФ, ось тільки виділити її можуть лише в тому випадку, якщо найближчим часом в Україні будуть проведені реформи і прийнятий ряд антикорупційних законів. Але не дивлячись на спроби глави держави донести до народних депутатів важливість ухвалення даних законопроектів, Верховна Рада, якою продовжують таємно керувати олігархи, продовжує блокувати голосування по кожному з цих питань.Бажаючи впоратися з олігархами, президент звертається за допомогою і діловою порадою до колишнього прем'єр-міністра, що відбуває термін за корупцію. «Випущу одного - посаджу всіх!», - з цим словами Василь Петрович починає новий етап боротьби за благополуччя свого народу.
Рейтинг Фільм Слуга народу 2 (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Найщасливіша
Жанр: МелодрамИ
Опис: Повний будинок друзів, радість, батьківська турбота і опіка - життя 10-класниці Марини було безхмарним, поки рокова подія не перетворила її щасливе існування на суще пекло. Смерть улюбленого татуся, відомого видатного вченого, і мами, шанованої робітниці ветклініки, назавжди руйнує уявлення героїні про безтурботний перебіг буття. Від неї відвертаються близькі і навіть парубок зникає в невідомому напрямКУ, залишивши героїню з маленьким дитям на руках.
Відчуваючи гіркоту втрати і засмучуючись від руйнування приємних мрій, старшокласниця отримує новий удар долі: майбутнє виселення з квартири, що заставляє дівчину задуматися, у тому числі, і про пошук нового даху. Аби вижити, неповнолітній дівчині терміново потрібно працевлаштуватися, але в її віці украй складно бути привабливим кандидатом в очах менеджерів по персоналу. Проте доля виявляється прихильніша: підліток знайшла високооплачуване місце і незабаром навіть виявила у себе журналістські таланти. Перші успіхи переплітаються з невдачами, але смілива сирота твердо вирішила забути сумне минуле в надії стати по-справжньому щасливою і вільною. Про те, як дівчині удасться зробити задумане, повідає сюжет кінострічки «Найщасливіша».
Рейтинг Серіал Найщасливіша, всі серії (2010) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Фільм Спадок блудниці
Жанр: Драма, Історичний
Опис: Фільм Спадок блудниці- це продовження пригод Марі.Їй повідомили, що її коханий загинув, але насправді він живий. Він не пам'ятає, хто він і приєднався до графа Сокольського. Незабаром Марі вирушає на пошуки коханого. Всі ці події відбуваються за часів Інквізиції, тому доля Марі і Міхеля виявляється не з легких.

Цей фільм, не лише розповідає про долю жінки, якій довелося зіткнутися з неймовірними випробуваннями, а і деякі історичні моменти. Тому ті, хто любить дивитися мелодрами на тлі історичних подій, обов'язково відмітять, що фільм дуже навіть непоганий. Але не варто забувати, що це всього лише фільм і що природньо відбувається на екрані, було прикрашено уявою сценаристів і режисерів.
Рейтинг Фільм Спадок блудниці, українською (2017) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Лист очікування
Жанр: Мелодрами
Опис: Мільйони людей живуть надією, а вірніше, існують у постійному чеканні необхідного їм донорського органу. Багато хто так і не дочекається. Режисер Андрій Чорних представив серіал "Лист очікування" в жанрі драми, що відчиняє двері операційної у відділенні трансплантології, а в кожній серії буде окрема історія людей, які день за днем врятовують одні людські життя ціною інших і щиро переживають за кожного пацієнта. Лист очікування - це неймовірно довгий список в базі даних хворих, органів, що потребують пересадки. Щодня трапляються трагічні випадки, люди вмирають, і тут встає питання перед родичами, як поступити - залишитися байдужим до чужого горя або дозволити трансплантацію відповідної частини тіла незнайомцеві, що роками чекає своєї черги на здорове майбутнє. У багатьох країнах існує так зване донорське посвідчення органів, яке підтверджує згоду його власника на те, що його тіло може бути корисне комусь і після смерті, що в деякому розумінні знімає питання про «чорне донорство». У клініці Грохольського працюють дуже кваліфіковані доктори. Один з них -Дмитро Миколайович Клімов (Никита Салопін), трансплантолог від Бога, що віддається на 100% своїй роботі. Особисте життя через його постійну відсутність вдома не ладнається, а тут ще в Москву переводиться хірург Ірина Аленічева (Марина Аниканова), яка давно закохана в заступника головлікаря.
Рейтинг Серіал Лист очікування, всі серії (2012) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Забудь і згадай
Жанр: Мелодрами, Зарубіжні
Опис: У центрі подій, в кінокартині Максима Мехеди «Забудь та пригадай» знаходиться 17-річна учениця дитячого будинку Наташа. Дівчина не відає тепло батьківської ласки, як і всі її ровесниці, вона марить про багатого жениха, прекрасні залицяння, бездоганні манери і пишне весілля. Лише героїня не замислюється навіть про те, що може ховатися за красивим фасадом розкішного життя. Здається, що всі дівочі мріяння здійснилися - Наташа виходить заміж за Леоніда Мазова, політичного діяча і процвітаючого бізнесмена. Тепер молоду леді оточує повний достаток і турбота, які раніше були їй чужими. По збігу обставин в руках героїні опиняється щоденник її попередниці - колишньої дружини Леоніда, що відправилася до прабатька по невияснених причинах. Прочитавши до кінця всі записи нещасною, Наталія приходить в жах і осмислює в яку ж історію вона потрапила і щоб уберегти собі життя у неї є лише один шанс - безслідно зникнути. Але рятуватися втечею, це не її варіант, і дівчина приймає рішення змалювати власну кончину. Прожити безбідно і в безпеці у Наталії довго не виходить. Після семи років, минуле все-таки її наздоганяє.
Рейтинг Серіал Забудь і згадай, всі серії (2016) на сайті: (4.2) Проголосували (4)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Вороніни
Жанр: Комедія, Родинний, Серіали
Опис: Вороніни живуть у Москві у звичайній трикімнатній квартирі. Костя і Віра дуже сильно люблять один одного, але деколи забувають говорити про це вголос. У них вже є п'ятирічна дочка і два дворічні сини. Близнюки доставляють батькам немало клопоту, але і від юної дівчинки можна чекати різних сюрпризів. Герої постійно потрапляють у безглузді і смішні ситуації, які будуються на нерозумінні. Але також причиною багатьох проблем є і власні амбіції і особливості характеру персонажів. Поряд з молодою сім'єю проживають батьки Кості. Галина Іванівна і Микола Петрович - специфічна пара. До них переїхав старший син Льоня, після того, як його шлюб розвалився. Між синами постійно йде боротьба за увагу. Ще в дитинстві Костя, з'явившись на світ, став справжньою проблемою для Льоні. Втім, брати дуже близькі, не дивлячись на це змагання. Любов Галини Іванівни поширюється на всіх членів цієї великої сім'ї, що деколи дратує Віру. Дівчина відчуває себе під постійним тиском, адже квартиру регулярно інспектує свекруха. Чистота і порядок, їда в холодильнику - все повинно відповідати звичаям пенсіонерки. Як же впоратися з такими перевірками, і зберегти родинне щастя?
Рейтинг Серіал Вороніни, всі серії (2009) на сайті: (4.6) Проголосували (5)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Серіал Папараці
Жанр: Мелодрами
Опис: Саша є талановитим фотографом для одного популярного журналу. Дівчина дуже хоче вийти заміж за керівника модного видавництва Марата. У долі фотографа трапляється історія, яка заставляє її порушити принципи власного життя. Брат дівчини потрапляє в ДТП на чужій машині. Аби допомогти своєму рідному братові, сестра повинна терміново знайти величезну суму коштів. Саша вимушена взяти кошти за скандальну статтю про популярного футболіста Артема Собольова. Він залучив пресу після того, як не захотів переходити грати за італійську збірну. Кореспондент починає стежити за зіркою футболу. Вже через деякий час вона взнає таємницю, яку Артем приховує від розголосу суспільству. Перед дівчиною тепер виник вибір - розкрити таємницю, або нікого не повідомляти про неї. Сумніви починають посилюватися після того, як вона особисто познайомилася з Артемом, який розкрив її нехитре прикриття фотокореспондента.
Рейтинг Серіал Папараці, всі серії (2016) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Фільм Заповіт блудниці
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Закохані Міхель і Марі проводять багато часу разом. Вони стали жити у дворі короля Сигизмунда. Здається, життя Марі стало налагоджуватися. Чоловіка прийняли до рицарських лав, а її вагітність проходит успішно і без особливих проблем.

Час народження дитини все ближче, і Марі вирішує поїхати в Гоєнштайн. Проте жінка не знала, скільки проблем її чекає попереду. Коханка короля Хюльда виявилася небезпечною і хитрою. Вона придумала підступний план, як нашкодити Марі. На тлі воєн Середньовіччя розвертається трагедія життя Марі - вона попаде у в'язницю і залишиться без дитини.
Рейтинг Фільм Заповіт блудниці, українською (2012) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 22.01.2017 в 04:12
Оригінальна назва: Серіал Райське місце
Жанр: Детектив, мелодрама, вітчизняний
Опис: Красиве місце - Карпатські гори, але навіть тут деколи «гостює» горе, заставляючи людей бути нещасними, як, наприклад, Ніну Костюк, в якої з рідні залишився лише дядько. Розумна, тямуща працьовита, з купою ідей по дизайну і готельній роботі. До того ж, симпатична дівчина, із заповітною мрією в душі. Живе, поживає в маленькому селі і марить про те, як стане спочатку співробітницею місцевого престижного готелю, куди приїжджають багато спроможних туристів. А потім, коли-небудь, стати хазяйкою власного туристичного комплексу, анітрохи не гіршого, може навіть і кращонр, ніж нинішній Марченківський. Ось би лише попасти туди працювати, практичного досвіду набратися, знань. Доля їй «посміхається». Але в готелі із звучною назвою і зовнішнім виглядом, не так вже легко працювати, та і вискочок не люблять.
Рейтинг Серіал Райське місце, всі серії (2017) на сайті: (4.8) Проголосували (4)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Фільм Вікінг
Жанр: Історичний фільм
Опис: Сюжет цього кінофільму побудований на реальних історичних подіях. Вікінгом прозвали відомого князя Володимира, який здійснив Хрещення всієї Русі. Всім відомо, що він постійно рятував свій народ від жахливих масових нападів з боку ворожих противників, які завжди мріяли оволодіти його землями. Сюжет кінофільму зачіпає саме ті факти, які прямо або побічно відносяться до князя. Творці кінофільму обіцяють глядачам, що це буде шедевр, адже інтригуючий сюжет зможе залучити увагу не лише дорослих, але і юних глядачів. З історії багато хто пам'ятає, що було три брати - Володимир, Ярополк і Олег. Одного дня, в бою Ярополк вбиває Олега, а Володимир вирішує просто піти геть, виїхати. Минали роки і до Володимира приїжджають дружинники Олега, які хочуть зробити все можливе, аби умовити князя поїхати в рідні краї і помститися Ярополку, адже винуватець має бути покараними. Окрім цього в кінофільмі будуть описані не лише ці події, а також ті, які пов'язані з сином князя Володимира, Святополком. Сюжет фільму зможе показати життя і характери, як простих людей, так і князів.
Рейтинг Фільм Вікінг (2016) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 21.01.2017 в 23:02

« 1 2 3 4 5 ... 46 47 »