Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Хижак
Жанр: бойовики, жахи
Опис: У майбутньому людство робить активні спроби вивчити космічний простір. Створено безліч орбітальних станцій. На одній з них працює дружний і згуртований колектив. Пілот не мав з ученими нічого спільного, але зумів виявити таємничий об'єкт. Він поспішив повідомити про знахідку начальству, але ніхто не сприйняв це серйозно. Керівництво вважало доводи хлопця помилкою, і не стало розбиратися в ситуації. Вони не повірили йому, і зробили велику помилку. Рішення керівництва призвело до фатальних наслідків. Об'єкт виявився кораблем інопланетної раси. Прибульці прямували до землі, і ніхто не знав їх цілей. Вони не збиралися йти на контакт з людством, слідували власним планам - підпорядкувати своїй волі все живе. Населення опинилося у великій небезпеці.
Рейтинг Фільм Хижак (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 14.10.2018 в 13:33
Оригінальна назва: Кайдашева сім'я
Жанр: комедія
Опис: Історія цього кінофільму відбулася багато років тому на теренах Українського села Семигори. В родині сільського робітника Кайдаша дорослішають сини Лаврин та Карп. Парубки вже не хлопчики, настає пора одружуватися, й вони приводять дружин у батьківський будинок. Настала пора неспокою у тихій родині. Свекруха ніяк не порозуміється з новими членами родини, що приводить до рішення хлопцями розділити маєток між собою. Батько помирає від пияцтва, а близькі родичі стають запеклими ворогами.
Рейтинг Фільм Кайдашева сім'я (1996) на сайті: (4.0) Проголосували (4)
0 14.10.2018 в 12:59
Оригінальна назва: Дві матері
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Недавні гарні приятельки Зоя і Марта стають непримиренними ворогами після загибелі хлопця, який є для однієї дівчини братом, для іншої коханим. Зоя звинувачує Марту в смерті її родича, який опинився на проїжджій частині. Мила красуня вагітна від загиблого нареченого, але відбувається раптовий зрив з-за сильного потрясіння. Після одужання, лікарі ставлять невтішний діагноз, після викидня, дівчина приречена на безпліддя. У милої юної леді все життя попереду, але нещасна ніколи не зможе мати дитину. Думки пацієнтки плутаються, подальше існування представляється не має сенсу, що ввергає постраждалу в апатичний розлад. та час минає і леді не можуть поділити коханого чоловіка. Не маючи наміру відступати, вони не збираються поступатися. Будь-яка з двох готова розтерзати ненависницю, піти до кінця, щоб усунувши суперницю будь-якими шляхами, знайти справжнє довгоочікуване щастя.
Рейтинг Серіал Дві матері, всі серії (2018) на сайті: (4.2) Проголосували (18)
0 14.10.2018 в 12:31
Оригінальна назва: Школа. Недитячі ігри
Жанр: Серіал, Мелодрама
Опис: Типовий навчальний заклад з характерними проблемами. Викладачам було непросто знайти спільну мову з учнями, особливо старшокласниками. У школярів і вчителів не було бажання шукати компроміс. Положення радикально змінилося після зміни керівництва навчального закладу. Тепер у учнів більше «свободи». Внесено суттєві зміни в правила школи. Зміни до душі переважній більшості старшокласників. Незадоволеною залишається тільки Лола. Раніше вона була «королевою» школи. Тепер багато чого змінилося, що призвело до втрати дівчиною власного статусу. Спроби Лоли повернути колишній вплив закінчуються провалами. Старшокласникам до душі нинішня ситуація в школі. Крім того, їм грунтовно набридли вчинки Лоли. Крім втрати статусу, дівчина зіткнулася з розчаруванням в любові. Паша вважав за краще розірвати відносини. Хлопцеві занадто складно спілкуватися з дівчиною через її специфічний характер. Старшокласник запропонував просто дружбу. Лола не має наміру миритися з ситуацією. Вона готова взяти реванш.
Рейтинг Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) на сайті: (3.4) Проголосували (5)
0 14.10.2018 в 12:21
Оригінальна назва: суперсімейка 2
Жанр: бойовики, пригоди, сімейні
Опис: В сім'ї починається розкол. Журналісти знаходять місіс Винятковість куди більш привабливою, ніж інші члени її сім'ї. Репортери обожнюють фотографувати чарівну даму, запрошують на шоу, виділяють серед інших. Це не подобається містеру винятковість, якого журналісти тепер все частіше обходять стороною. Чоловік опиняється в тіні своєї коханої – відтепер він не відвідує всілякі заходи, а залишається вдома в компанії своїх дітей. Загалом, стає зразковим домогосподарем. Ситуація, що склалася не влаштовує обох - дружина незадоволена, що одна віддувається за всіх, чоловік-тим, що змушений відійти на задній план і бути всього лише значною декорацією. Але всі чвари перериваються, коли на людство насувається чергове зло. Воно загрожує повним знищенням планети, але Суперсімейка не дасть неминучому статися.
Рейтинг Мультфільм Суперсімейка 2 (2018) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 14.10.2018 в 12:07
Оригінальна назва: Праведник 2
Жанр: Бойовики
Опис: Дензел Вашингтон в головній ролі справді винахідливо і зі стилем розібрався з російськими злочинцями, непримітно і безкорисливо допомагає простим людям. Супергерой без суперсил, якому ніхто ніколи не говорив дякую, просто через те, що він допомагав всім, перебуваючи в тіні. Справедливий чоловік, який за життя керується власними моральними принципами, добродушний пан, захищає беззахисних, розбирається з кожним, хто погано вчинив, на тлі виховуючи певні особистості, яких хоче зробити краще: в першій частині він наставив на шлях істинний повію, у другій — молодого афроамериканця, який замість навчання і нормального майбутнього хотів стати на крутий і тернистий генгста-шлях.
Рейтинг Фільм Праведник 2 (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.10.2018 в 11:52
Оригінальна назва: у минулого в боргу
Жанр: серіали
Опис: Вероніка живе в маленькому провінційному містечку разом з мамою, яка дуже сподівається, що її дочка перебереться до столиці. Іноді дівчина бачить страшний сон, як ніби в її минулому щось сталося, але вона цього не пам'ятає. Вона з дитинства мріє бути співачкою, серйозно займається вокалом і готується вступати в столичне музичне училище.
В їх місті важко з роботою. У тих, хто не поїхав всього два варіанти: фабрика або торгувати на ринку. Люди живуть від зарплати до зарплати, займаючи в борг у тих, хто може їх виручати. Підкорювати столицю з Веронікою збирається її друг Костя, безнадійно в неї закоханий. До нього відчуває почуття краща подруга героїні, Лариса, але він не звертає на неї уваги.
Рейтинг Серіал У минулого в боргу, всі серії (2018) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 14.10.2018 в 11:10
Оригінальна назва: Наша історія
Жанр: серіали
Опис: Серіал про бідну Стамбульську сім'ю. Події розгортаються після того, як мати кидає їх і їде. Батько Фікрі-алкоголік. Філіз-старша з дівчаток, яка присвятила все своє життя братам і сестрам. Рахмет-старший з братів, закінчивши школу, він збирається вступити до університету. Хікмет - таємно закоханий в заборонений об'єкт. Кираз - сумлінна і ніжна. Фікрет-думаючий тільки про себе. Ісмет - наймолодший з усіх дітей. В один з днів Філіз зустрічає Бариш і молоді люди закохуються в один одного. Однак вони та не здогадуються скільки випробувань уготовано їх життю, скільки складнощів і перешкод їм доведеться пройти, щоб залишитися разом.
Рейтинг Серіал Наша історія, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.10.2018 в 10:46
Оригінальна назва: Рання пташка
Жанр: Серіали
Опис: Санем виросла разом зі своїм улюбленим батьком і сестрою Лале. Добродушну Санем всі називали ранньою пташкою, тому що прокидалася зі сходом сонця. Її батько хворів на астму. Саме вранці у нього проявлялися сильні симптоми хвороби. Редактор популярного турецького журналу Kontes почав активний пошук нового співробітника. Про це дізналася головна героїня та вирішила роздобути це робоче місце. В редакції відбувається зустріч Санем з директором журналу. Азіз бере нову співробітницю. У власника журналу Азіза є два брати Емре і Джан. Вони допомагають вести бізнес своєму старшому братові. Під час робочого процесу Санем знайомитися з Джаном. Їй з першого погляду сподобався цей спортивний чоловік. Він не любив постійну міську метушню, тому періодично тікав подалі від великого міста. Його інтереси розділяла головна героїня. Ніжна і в той же час активна Санем закохалася в свого господаря. Той у свою чергу теж був небайдужим до красивої жінки. Незабаром між молодими людьми зав'язується справжня щира любов.
Рейтинг Серіал Рання пташка, всі серії (2018) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 14.10.2018 в 10:26
Оригінальна назва: Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті
Жанр: Бойовик, Фантастика, Трилер
Опис: Глейдери мають намір виконати чергове завдання, доручене організацією. Завіса таємниці відкривається, і вони знайомляться з керівництвом. Останні протягом довгого часу стежать за змінами, що відбуваються з молодими людьми. Починається друга фаза експерименту, якій судилося стати завершальною. Їм так і не забезпечили обіцяну свободу. Коли вони перетинають кордон міста, то опиняються в палючій пустелі і ходять по гарячому сухому піску. Справжній світ виявляється жахливим, а свобода – не такою бажаною. Протягом довгого часу тут вирував вірус під назвою «Спалах». Вражені фактично всі, хто живе на планеті. Люди силяться відшукати ліки, здатні зупинити поширення захворювання. Тепер глэйдерам необхідно відшукати вакцину і не заразитися самим, щоб реалізувати план, завдяки здійсненню якого вони зможуть закінчити жахливий експеримент та зажити повноцінним життям.
Рейтинг Фільм Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 14.10.2018 в 10:13

« 1 2 3 4 5 ... 108 109 »