Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Доктор Ковальчук
Жанр: драми, серіали
Опис: Глядацької уваги представляється драматичний серіал «Доктор Ковальчук», що розповідає про життя талановитого кардіолога, який рятує сотні життів у звичайній міській поліклініці. Оксана з дитинства мріяла допомагати людям, але подорослішавши та ставши заслуженим найкращим лікарем міста, дівчина не пішла в приватну медицину. Їй подобається вірити, що тут лише вона зможе їх захистити та дати правильну пораду.
Останнім часом її переслідує одна ідея, відмахнутися від якої неможливо. Через недбалість лікарів загинув її батько. Його можна було врятувати, але хвора людина вчасно не потрапив до лікаря, що призвело до фатальних наслідків. Як справжній професіонал вона зобов'язана уникати подібних конфузів у майбутньому, а для цього потрібно почати бюрократичну війну...
Рейтинг Серіал Доктор Ковальчук (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 20.01.2018 в 20:50
Оригінальна назва: Падіння Лондона
Жанр: бойовики, кримінал, трилери
Опис: Майк Беннінг душею і тілом відданий американському президентові, якого він надійно охороняє вже кілька років поспіль. Ось і черговий захід він змушений полетіти разом з главою держави. Причина, яка змусила зібратися в Лондоні президентів багатьох країн, дуже сумна. При нез'ясованих, загадкових обставин помер британський прем'єр-міністр. Щоб віддати данину політику, в столиці Великобританії очікується з'їзд лідерів більшості розвинених країн. Далі у фільмі Падіння Лондона», розповідається про сильні підозри, що виникли у Майка щодо доцільності подальшого перебування його безпосереднього начальника на даному заході. Охоронця весь час гризуть підозри, що має статися якесь нещастя. Незабаром його страхи дійсно справдилися. В результаті вибуху бомби постраждало кілька важливих політиків, проте, як з'ясувалося пізніше, головна мета терористів саме президент США.
Рейтинг Фільм Падіння Лондона (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:39
Оригінальна назва: Максим Перепелиця
Жанр: комедії, пригодницькі
Опис: «Максим Перепелиця» — це стала вже класикою радянська чорно-біла комедія з Леонідом Биковим у головній ролі. Перепелиця живе весело, але тільки все село від нього вже плаче. Його жарти та поведінку розлютили селян настільки, що вони не хочуть дозволити йому піти в армію. Максим звик ухилятися від роботи будь-яким способом, і щоб його перевиховати, його все-таки відправляють в армію. І там з істинно українською кмітливістю Максим намагається поводитися як і раніше, але в армії такі жарти не проходять. Поступово молодий балагур перевиховується, не втративши при цьому свого доброї вдачі та поступливості. Прибувши додому у відпустку, він не тільки здійснює героїчний вчинок, але й доводить своєї дівчини, що гідний бути її нареченим. У фільмі багато відмінних і вже крилатих жартів, яскравих і відомих пісень, показано нове на той момент зброю.
Рейтинг Фільм Максим Перепелиця (1956) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:33
Оригінальна назва: Демон всередині / Розтин Джейн Доу
Жанр: жахи, детективи
Опис: Томмі вибрав собі одну з неприємних професій, але це була його воля, він йде слідами батька. Хлопець – коронер в його обов'язки входить щодня розглядати трупи та розуміти причини їх загибелі. І ось до нього на стіл потрапило тіло незнайомки, потрібно як можна швидше розгадати причину смерті. По-перше, щоб підвищити свій професіоналізм, а по-друге, щоб тіло знайшло спокій у землі. Він приступає до роботи, справа дуже заплутана, доведеться витратити багато часу, щоб його розкрити.
Розглядаючи кожну деталь, він ніби поринув у розгадування кросворду, але розгадка так і не з'являється в його голові. Батько починає турбуватися про сина, він вже давно забув про свої фізичні потреби, а лише зайнятий своєю справою складним. Батько намагається допомогти своїм здоровим розумом поглянути на цю справу. Ну, ось процес рушив з мертвої точки, залишається відпочити настає ніч, і справа з ранку піде швидше. Але вночі станеться те, що дасть коронерам задуматися. А може вбивство дівчини не залежало від людських рук, а тут прихована якась потойбічна сила, яка не бажає, що інформація про дійсну загибель була відома.
Рейтинг Фільм Демон всередині / Розтин Джейн Доу (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:23
Оригінальна назва: Танці на смерть
Жанр: фантастика
Опис: Москва зразка 2070 року - не квітучий мегаполіс, а жалюгідні руїни. Ядерна війна спустошила планету, і залишки людства туляться в зруйнованих містах. Москва, де розвиваються події фільму "Танці на смерть", який можна дивитися онлайн, не залишилася в стороні від ядерного апокаліпсиса. Нечисленні москвичі бродять по руїнах російської столиці та стають жертвами небезпечних випарів ґрунту. Смертельно небезпечні для людей викиди бета-частинок здатні знищити залишки населення. Щоб запобігти подальшу катастрофу, ґрунт необхідно присмачувати. І нічим іншим як людською енергією. Перемогли учасників очікує пропуск у вище суспільство, де ситно і безпечно, а хто програв чекає смерть. Саме останні стануть "кормом" для землі. Бажання потрапити у світ обраних володарів штовхає багатьох молодих людей на участь в змагання. Серед учасників танцювальної битви виявляється молодий хуліган Костянтин, вимушений рятуватися від бандитів. Він хоче вижити та отримати путівку в недоступний світ багатства. Але на шляху до його перемоги виявляється ще одна учасниця - Аня, в яку він несподівано закохується.
Рейтинг Фільм Танці на смерть (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:15
Оригінальна назва: Культ Чакі
Жанр: трилери, жахи
Опис: У центрі подій знову виявляється нещасна Ніка Пірс, яка останні чотири роки провела в психіатричній клініці, де лікарі старанно намагалися «вилікувати», пояснюючи дівчині, що лялька не вбивала її родину, у всьому винна вона сама. Зрештою наша героїня здається і вже практично визнає свою відповідальність за вчинений злочин. У результаті намітилося прогресу Ніку переводять у лікарню більш м'якого режиму, де вона виявляється серед пацієнтів, що регулярно проходять групову психотерапію.
Одного разу лікар дівчини в якості одного з методів терапії вирішує зіштовхнути свою пацієнтку з самим жахливим кошмаром, який на його думку не більше ніж вигадка її уяви. На один із сеансів він приносить новеньку ляльку Чакі, після чого у лікарні починають відбуватися жахливі події.
Рейтинг Фільм Культ Чакі (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:09
Оригінальна назва: Подорож до Центру Землі
Жанр: Бойовик, Пригоди, Сімейний
Опис: В основу цієї картини покладено твір класика пригодницької літератури – письменника Жюля Верна. Однак дія розвивається в наші дні та дуже нагадує веселий фантастичний атракціон, за яким так захопливо стежити. Тому запрошуємо вас фільм Подорож до Центру Землі. Навряд чи ви пошкодуєте про витрачений на часі! Через десять років після зникнення в печерах Ісландії свого брата Макса, вчений Тревор Андерсон зустрічає 13-річного племінника Шона. Мати підлітка, Елізабет, їде в Канаду і попросила дівера при за сином. Разом з Шоном вона передає Тревору коробку з речами загиблого чоловіка і книги Жюля Верна з важливими примітками, зробленими рукою Макса. Зіставивши зростаючу в останні дні активність одного з ісландських вулканів з позначками брата, Тревор розуміє, що стоїть на порозі грандіозного відкриття і збирається в Ісландію. Шона йому доведеться захопити з собою. Ну а ми продовжимо картину Подорож до Центру Землі та підемо за ними. Прибувши до місця призначення, мандрівники знаходять провідника – привабливу особу на ім'я Ханна (вона вважає, що твори Верна – факт, а не фікція) і направляються до печер, де знаходиться провал, що веде до центру Землі.
Рейтинг Фільм Подорож до Центру Землі (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 20:02
Оригінальна назва: Він і Вона
Жанр: мелодрами, комедії
Опис: Герої представленого нового фільму – це чоловік і жінка. Віктор і Сара опиняються в колі неймовірної історії драматичного характеру. Тут розповідається про життя, про творчих пошуках цих двох героїв. Знайомство між Віктором і Сарою сталося банально, в барі. Однак подальший розвиток відносин неможливо назвати нудним чи буденною. Віктор розуміє, що може займатися написанням книг, але на даний момент йому не вдається втілити мрію в реальність, щоб дійсно прославитися. Сарі вдалося закінчити магістратуру. Вона зупинилася на класичній літературі. Здається, немає ніяких сумнівів, що двоє закоханих знайшли загальне захоплення. Однак насправді все інакше. Віктор не перестає сердитися, що Сара не прагне його підтримувати в роботі. До того ж інтимна сторона відносин далеко не найкраща. Вся історія молодих людей буде розвиватися протягом 45 років. За цей проміжок часу їм доведеться пережити дуже багато. Головне питання полягає в наступному: чи вдасться їм пережити моменти слави та успіху, а також побороти нудьгу?
Рейтинг Фільм Він і Вона (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 19:56
Оригінальна назва: Цуцик!
Жанр: сімейні, мультфільми, фентезі
Опис: В Трансільванії, у незвичайному готелі, спеціально побудованому Дракулою для вампірів, як і раніше відбуваються незвичайні речі. Причому кількість сюрпризів постійно збільшується. Сімейство специфічне, що справедливо не тільки стосовно дідуся, короля вампірів, але й дочки Мевіс та Деннісу, улюбленому онукові Дракули. Дитина завжди оточена увагою діда. Дракула готовий виконувати всі його забаганки. Коли Деннісу захотілося завести песика, дід не став заперечувати. Більш того він особисто підібрав для хлопчиська домашнього вихованця, природно, у типовому для готелю Трансільванія і його мешканців антуражі. Замість довгоочікуваного цуценяти з'явилася величезна істота значних розмірів. Денніс відразу перейнявся щирою любов'ю до песика, а у всіх членів родини та постояльців готелю почалися справжні проблеми з-за гавкучої непосиди. Здається, присутність в Трансільванії песика приносить задоволення тільки Деннісу. Заради того, щоб онук відчував себе щасливим, дідусь готовий проігнорувати невдоволення всіх інших мешканців готелю.
Рейтинг Мультфільм Цуцик! (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 15:22
Оригінальна назва: Тачки 3
Жанр: пригоницькі, мультіфльми
Опис: Гонщик на ім'я Блискавка, дуже довго йшов до свого успіху. Йому вдалося стати помітним професіоналом своєї справи, і по-справжньому запам'ятатися любителям гонок. Він перемагав у найбільш важливих і престижних змаганнях. Попри те, що на побудову вдалої кар'єри пішло дуже багато сил, все це було не даремно. З ним мріють укласти угоду, найбільш потужні корпорації, адже Блискавки вдалося стати справжньою легендою в автомобільному світі. Але публіка як відомо, невдячна. Кожну його навіть щонайменшу невдачу, вони сприймають у багнети, тім самим зачіпаючи самолюбство Макквіна. Тепер багато років потому, на зміну Блискавки, приходять нові герої, які також, як і він колись, підкорюють глядачів своїми перемогами. Тепер Маккуїн хоче повернути собі втрачені позиції, і показати новачкам, що в справу вступає справжній професіонал, який впевнений в собі, і знає, чого він вартий.
Рейтинг Мультфільм Тачки 3 (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 15:02

« 1 2 3 4 5 ... 85 86 »