Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Вибивайло: Епічна сутичка
Жанр: комедії
Опис: Головне в сюжеті: Фільм розповідає продовження історії про Дагге Глатте. Як всім відомо, цей персонаж відомий тим, що любить розпустити руки та влаштувати відмінну бійку. У нього ніколи не було таланту до гри в хокей, але саме завдяки своїм навичкам вирубувати суперників його тримали в команді. Він був необхідний професійних гравців, а гравці були потрібні йому. Всі разом, вони були відмінною командою. Але час йде, і все змінюється. Тепер чоловік має безліч травм, які не дозволяють йому вести такий активний спосіб життя. Фільм Вибивала: Епічний заміс 2017 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості Він живе спокійно, тихо, намагається не скандалити. Його дружина чекає дитину, і все в його житті добре і затишно. Але несподівано для всіх хокейній лізі, з'являється новий учасник. Що ж буде з героєм далі, чи доведе він громадськості, що він такий же, як і раніше? Ця комедія, подарує глядачам позитивні емоції та море драйву.
Рейтинг Фільм Вибивайло: Епічна сутичка (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 21:55
Оригінальна назва: Ван Хельсінг
Жанр: бойовики, пригоди, трилери, фентезі
Опис: Зійшов зі сторінок всіма відомого роману «Дракула», Ван Хельсинг продовжує свій шлях і також бореться з надприродними істотами, які прибули в наш світ. Одного разу Ван Хельсинг дізнається, що Трансільванія стала новим місцем, де скупчилося багато злочестивості. Герой, вважаючи своїм обов'язком прийти на допомогу, рішуче прямує на нові землі. По прибуттю, мисливець на перевертнів знайомиться з дівчиною, яка охороняє свій народ, Ганною Валері. Пізніше з'ясовується, що Анну з Дракулою об'єднають особисті рахунки, вона марить помститися за улюбленого брата і за всі страждання, які довелося пережити її сім'ї. Продовжуючи свій шлях, герої стикаються з Франкиштейном. Це чудовисько змогло ожити та знову ступити на землі, отримавши знатний розряд електрики. В подиві від того, що відбувається, Хельсинг і Валері вирішують об'єднати зусилля разом з новим знайомим, що надалі допомагає розкрити план Дракули. Лиходій мріє про потомство, але до його жаль це залишається неможливим, перепробувавши безліч методів, Дракула з'ясовує, що мертвонароджених дітей можна оживити електрикою. Чи встигнуть наші герої зупинити чудовисько, зруйнувавши всі його плани?
Рейтинг Фільм Ван Хельсінг (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 21:46
Оригінальна назва: Параноя
Жанр: драми, трилери
Опис: Головний персонаж – Кейл переживає драматичні дні у своєму житті. Загинув батько, завдяки якому життя сім'ї усталилася, жила безбідно і ні в чому не потребувала. Раптова смерть привела до краху в душевному стані всіх, хто жив у чудовому заміському особняку. Для Кейла стало випробуванням ставлення людей до пережитого горя. І одного разу, в стінах школи, один з викладачів дозволив собі неприємні слова про покійного. Кейл не витримав і побив вчителя. Хлопця взяли під домашній арешт, одягнувши на ноги браслет стеження. Варто хлопцеві відійти від будинку хоча б на 30 кроків, як від штучки йдуть сигнали в поліційну ділянку. Для молодої людини ув'язнення в чотирьох стінах подібно до повної ізоляції та він починає сходити з розуму. Всюди здаються голоси та звуки, таємничі фігури. Сім'я Кейла опинилася у важкому, буквально, в тяжкому становищі після втрати годувальника. Мати Джулі змушена перебиватися з копійки на копійку, обходячи безліч місць в пошуках хоч якоїсь роботи. А з Кейлом свій вільний час проводить нерозлучний друг Ронні. І для ув'язненого у власних стінах Кейла єдиним виходом є вікна великого будинку. Кожен перехожий для нього – особливий світ, і хлопець починає вивчати звички та настрої людей через маленький отвір вікна. Та особливу увагу привертає сусід Тернер, у звичках якого Кейл побачив щось жахливе...
Рейтинг Фільм Параноя (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 21:40
Оригінальна назва: обдарована
Жанр: драми
Опис: У центрі оповідання сюжетної лінії виявляється Френк Адлер. В родині чоловіка відбувається велике горе - гине сестра. У неї залишається маленька донька, якій всього сім років. Френк приймає важливе і відповідальне рішення, яке змінить все його життя. Він забирає Мері до себе, оформивши права на опікунство. Чоловік обожнює свою племінницю і хоче надати їй кращі умови для життя. Допомагає йому в цьому краща подруга Роберта. Незабаром, вчитель математики в школі, де навчається Мері, зауважує надзвичайний талант дівчинки. Він повідомляє приймального батька, що необхідно розвивати її талант, який може забезпечити їй блискуче майбутнє. Але він вирішує вчинити по-своєму, вважаючи, що у дитини має бути спокійне і щасливе дитинство, без додаткових навантажень і стресових ситуацій. Через якийсь час у будинок головного героя приходить бабуся дівчинки. Вона заявляє, що її необхідно перевести у спеціалізовану школу, де вчаться тільки найталановитіші діти, майбутні генії. Між ними відбувається велика суперечка, поступатися в якому ніхто не хоче.
Рейтинг Фільм Обдарована (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 19:49
Оригінальна назва: Вітряна ріка
Жанр: бойовики, детективи, кримінал, трилери
Опис: Події фільму відбуваються в таємничому і навіть зловісному місці. Його назва – «Вітряна річка», і воно є індіанською резервацією. На цій території діє найдавніший з усіх законів що існують – самовиживання. Кожен на цій землі, бореться за своє життя, власними силами. Головний герой історії, звичайний єгер тутешніх місць на ім'я Кору. Він прожив у цій локації практично все життя, і дуже добре знайомий з правилами цих місць. Одного разу посередині пустелі, герой виявляє тіло молодої дівчинки. Він вирішує розібратися з цією історією, і в що б те ні стало, відшукати правду і здійснити справедливість. До нього на допомогу приїжджає агент ФБР Джейн Беннер. Вона в силу свого віку, ще повна ідеалістичних ідей і бажань. Вона не усвідомлює специфіку «Вітряної ріки», і не вловлює атмосферу цієї резервації. Але багаторічний досвід Кору, змусить цю дівчину більш розсудливо міркувати, адже у реальному житті немає місця для порожніх ідеалів.
Рейтинг Фільм Вітряна ріка (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 19:43
Оригінальна назва: Тюльпанова лихоманка
Жанр: драми, мелодрами
Опис: «Тюльпанова лихоманка» - новий мелодраматичний фільм спільного виробництва США та Британії, події якого розгортаються в 17 столітті в Голландії. Головна героїня фільму – молода дівчина Софія, яка виховувалася в чернечому притулку. Дівчина була вже повнолітньою, і саме тому настоятелька монастиря переконувала її в необхідності вийти заміж. Софії говорили, що вона повинна обов'язково стати чиєюсь дружиною, або вона ризикує залишитися на все життя самотньої або й зовсім блудницею. Дівчина в свою чергу мріяла вийти заміж по любові, тому не хотіла йти під вінець з першим впливовою людиною. І вже тим більше дівчина не хотіла виходити заміж за одного багатого і немолодого купця, який проживав у великому особняку в самому центрі міста. Можливо, інша дівчина побачила б у цьому можливість добре влаштуватися і жити безбідно, але головна героїня відчувала себе глибоко нещасною. І хоча вона не змогла полюбити цього чоловік, вона все-таки під тиском інших погодилася вийти за нього заміж.
Рейтинг Фільм Тюльпанова лихоманка (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 17:52
Оригінальна назва: Шалений патруль 2
Жанр: бойовики, комедії
Опис: Бен Барбер нарешті випустився з поліцейської академії. Тепер він є повноцінним членом команди копів Атланти. Однак на цьому герой зупинятися не має наміру, твердо вирішивши заробити звання детектива. Хоча Барбер вже всіляко довів, що є сміливим хлопцем, ніколи не має наміру давати Анжелу в образу, Джеймса все ще дратує потенційний шурин. Але дата весілля вже призначена та скасувати її не під силу навіть дбайливому братикові.
Несподівано, бос хлопців, лейтенант Брукс, відправляє підопічних в Майямі. Там орудує великий наркоторговець, який поставляє дурманний порошок всім дрібним посередникам Атланти. Звичайно, у полісменів був чудовий план – робота під прикриттям, однак маскування швидко викрито. Тепер потенційним родичам необхідно ховатися від розлюченого мафіозі, але при цьому шукати можливість зупинити його діяльність.
Рейтинг Фільм Шалений патруль 2 (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 17:39
Оригінальна назва: Інтерстеллар
Жанр: Драма, Пригоди, Фантастика
Опис: Головне в сюжеті: Неймовірні сюжетні повороти протягом усього фільму і в підсумку несподівана кінцівка, яку передбачити неймовірно складно. Все це змогли лаконічно зіставити та поєднати сценаристи цього кінотвору. Фільм три рази був номінований на премію Оскар. Фільм у всіх фарбах і деталях показує глядачеві, як виглядає п'ятий вимір. Глубокофилософкий підхід сценаристів кінострічки, виражений досить просто і зрозуміло для будь-якої людини. Сама сюжетна лінія цього фільму з серії наукової фантастики розповідає про просторово - часовому тунелі, який був знайде під час подорожі, групою дослідників.Скорому майбутньому загрожує погіршення клімату, викликане концентрацією кисню в атмосфері, що призведе до всесвітньої загибелі. Професор Бренд, який є керівником лабораторії, спільно зі своєю командою шукає будь-які нюанси, які допоможуть уникнути всесвітнього знищення. Бренд зміг кілька років тому виявити «кротову нору» на орбіті Сатурна, але його припущення про те, що ця червоточина була відкрита інший невідомою цивілізацією, здається маячнею. Необхідно відправлення в експедицію. Але дочка Бренду Мерф, з цим не згодна і намагається всіляко відговорити батька від цієї ідеї.
Рейтинг Фільм Інтерстеллар (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 17:13
Оригінальна назва: Голос монстра
Жанр: Драма, Фентезі
Опис: Нещодавно життя тринадцятирічного школяра була схожа на рай. У нього була сім'я: двоє люблячих батьків, оберігають його від будь-яких неприємностей. Але спокійний і розмірений побут хлопчика вривається катастрофа. Майбутнє хлопчика відразу звалилося. У матері Конера виявляють стрімко розвивається хвороба. Смертельний діагноз підкосила не тільки матір, але і її сина. Жінка навчила хлопчика всьому, що сама знає. Особливо вона приділяла увагу малювання. Запозичивши навички майстерності у мами, згодом Конер почав непогано малювати. На грунті стресу на малюнках з'являлося незвичайне чудовисько. Коли всі колишні страхи молодика вилізли назовні, він став помічати дивне явище, яке змінило його світогляд назавжди.Дерево, що знаходиться за вікном його спальні, оживає ночами. Воно схоже на монстра намальованого коли головним героєм. Коли у Конера пропадає бажання жити далі, новий друг приходить до нього на допомогу. Розповідаючи різні історії, древо підказує шляхи вирішення проблем. Завдяки новоспеченому товаришеві юнак справляється з труднощами і починає миритися з неминучою втратою самого близької людини.
Рейтинг Фільм Голос монстра (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 17:06
Оригінальна назва: Межа
Жанр: Кримінал, Трилери
Опис: Гроші, рахунок яким безліч мільйонів, завжди були мрією підприємця Адама Крайнака, який незабаром почав розуміти, що словацько-український кордон — відмінне місце, де можна заробити. Він і напарник тепер перевозять в інші країни Європи тютюнові вироби поза закону і совісті. Адже у тебе, як у людини, можуть бути одні принципи, а у твоїх начальників абсолютно інші. Вже минув час, коли Адам керувався лише своїми бажаннями та цілями. Відтепер усе, що він робить, він повинен узгоджувати зі світом злочинності. Будь-яка помилка, будь-яка дрібничка загрожує серйозними наслідками...
Проходить деякий час, в Адама з'являється сім'я, він не хоче, щоб його рідні та близькі вплутувалися в цей небезпечний бізнес. Але не буває в злочинному світі так, щоб родичі не залежали від вчинків контрабандистів. Зрада, брехня, корупція, вбивства і грабежі — Адам зіткнеться з цим всім лицем до лиця, усвідомивши той факт, що межі стерті, кривдники повинні поплатитися за скоєне, а більше не існує кордонів.
Рейтинг Фільм Межа (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 17:00

1 2 3 ... 80 81 »