Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Ліга справедливості
Жанр: бойовик, фантастика
Опис: Як відомо, супергерої стоять на варті добра по одинці, та не потребують допомоги, тому вони й супер люди. Принаймні так було раніше. Але світ змінюється, та навіть легендарна людина з Кріптона, Супермен починає розуміти, що в однині боротися зі злом, якого з кожною хвилиною стає дедалі більш, мало ефективно. На поміч прийшов Бетмен. Вони вирішили створити супер команду, яка би складалася з людей, які мають супер здібності. Від тепер вони усі мають забути свої амбіції та стояти на стражі добра. Не за баром, їх міць випробує супер злодій Дарксайд - володар віддаленої планети Апоколипс. Ця істота хоче перетворити на пил не лише людство, а й усю галактику. О то ж, злодій вже на планеті, та чекає можливості завдавати удар.
Рейтинг Фільм Ліга справедливості (2017) на сайті: (4.0) Проголосували (3)
0 18.02.2018 в 12:46
Оригінальна назва: Час перших
Жанр: пригодницькi, історичні
Опис: Цей фільм розповідає про досягнення космічної галузі радянських часів, коли міжнародна репутація коштувала занадто дорого. У 1965 році верхівка нашої країни дізнається про плани американців запустити до космосу людину, яка повинна була стати першою у відкритому космосі. Радянський Союз не може погодитися з тим, що запеклий ворог на якомусь етапі вирветься уперед. Генеральний секретар Брежнєв наказує за будь-що випередити США. Головний конструктор Корольов має у короткий час побудувати корабель та підготовити екіпаж до цієї складної експедиції. До складу екіпажу потрапили два космонавти - Бєляєв та Леонов. Саме останньому довелось втілити мрію усієї країни - вийти до відкритого космосу, звідки Олексій привітав усіх мешканців планети. Та за цим подвигом стоїть величезна армія людей, імена яких загубилися в історії космонавтики. Та чи насправді так легко піддався космос людині, як розповідають сторінки яскравих перемог?
Рейтинг Фільм Час перших (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 17.02.2018 в 03:35
Оригінальна назва: Обручка з рубіном
Жанр: мелодрами
Опис: Головні герої серіалу Каблучка з рубіном – молоді люди, які випадково познайомилися і з першого погляду зрозуміли, що знайшли свої половинки. З кожним днем їх почуття все збільшуються і багато друзів з білою заздрістю дивляться в бік цих закоханих. Більшість упевнена, що ця пара обов'язково незабаром узаконить свої стосунки. Однак раптово пані Доля вирішує перевірити їх почуття і починає влаштовувати неймовірні випробування. Якщо закохані зможуть їх подолати, то обов'язково будуть разом, от тільки з кожним разом випробування ускладнюються і роблять їхнє життя все більш нестерпним.
Рейтинг Серіал Обручка з рубіном (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 16.02.2018 в 21:33
Оригінальна назва: серіал Нескінченне кохання
Жанр: драма, мелодрама, серіал
Опис:

Дія серіалу відбувається в турецьких реаліях. Кемаль і Ніхант належать до різних верств суспільства. Кемаль з простої сім'ї, батько якого працює перукарем. Ніхант з досить багатою, хоча і на межі банкрутства сім'ї. Між молодими людьми зароджується справжнє почуття. Але чи є майбутнє у цієї пари. Адже в Ніхана закоханий егоїстичний син компаньйона батька Емір, а заради сина Галіп готовий піти навіть на злочин, і шляхом шантажу він добивається згоди на шлюб Еміра і Ніхана. Минуло 5 років. Ніхана одружена з Еміром, але сумує за Кемалем. Її чоловік постійно проводить час на вечірках, регулярно їй зраджує і загрожує побиттям. Про це пишуть в новинах, але чоловік не поспішає зі спростуваннями і не соромиться відвідувати світські вечері з коханками. Несподівано в Стамбул повертається Кемаль (виїхав працювати шахтарем), який зараз є успішним інженером і бізнесменом ... Чи зможуть Ніхана і Кемаль зберігти віру в себе і своє кохання, подолати труднощі і перепони?

Рейтинг Серіал Нескінченне кохання (2015-2018) на сайті: (4.7) Проголосували (6)
0 16.02.2018 в 19:58
Оригінальна назва: Якби я була чоловіком
Жанр: комедії
Опис: Головну героїню звуть Жанна, їй вже понад тридцять, в неї двоє дітей. З чоловіком вона розлучилася, і розлучене подружжя за узгодженням за допомогою суді склали графік по черзі забирати дітей до себе на виховання. Героїня фільму «якби я була чоловіком» не втрачає надії налагодити особисте життя, але терпить постійні невдачі. Жанна в повному розпачі! Одного разу вночі, Жанні захотілося до туалету, спросоння вона пішла до вбиральні та з жахом прокинулася, коли почала процес спорожнення стоячи! У Жанни звідки ні візьмися, з'явилося «чоловіча гідність». Тепер її життя стала іншим, абсолютно незрозумілим. Жанні почали подобатися жінки та контакти з ними стали виходити. Але в один прекрасний момент вона закохалася в чоловіка, а її обранець не знає, що Жанна не зовсім жінка в анатомічному плані. Як бути?! Подробиці у комедії «якби я була чоловіком»
Рейтинг Фільм Якби я була чоловіком (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.02.2018 в 18:50
Оригінальна назва: На драйві
Жанр: бойовики, кримінальні
Опис: Малюк завжди займався тим, що прикривав своїх подільників при відході з місця злочину. Він співпрацював зі злодіями, які грабували фінансові установи. Раніше хлопець був звичайним безробітним, але його примітив бос мафії, який і запропонував зайнятися нечистими справами. Малюк був впевнений, що така робота тимчасова, що він просто заробить трохи грошей і займеться іншим видом діяльності. Цей герой умів віртуозно водити авто, за що його і взяли в команду злодії, навіть аси водіння не могли перевершити його в цьому. Як-то раз юнак зустрів красуню Дебору, яка сказала йому про те, що така робота є надто небезпечною і що її треба кидати в терміновому порядку. Зрозумівши, що за такі справи реально можна загриміти за ґрати, герой одумався і вирішив порвати з минулим життям, але бос поставив перед ним умову – сходити на останню крадіжку, яка могла б принести бандитам дуже великі гроші, інакше шеф погрожував вбити Дебору. Малюк був змушений дати свою згоду, але тоді він не відав про те, що ватажок вирішив здати підлеглих копам, щоб втекти з видобутком в повній самоті.
Рейтинг Фільм На драйві \ Малиш на драйві (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 13.02.2018 в 20:13
Оригінальна назва: Kara Sevdar
Жанр: Турецький серіал
Опис: Головний персонаж серіалу працює на одній з безлічі вугільних шахт провінції Зонгулдак, гірським інженером. Його життєвий шлях апріорі не міг перетнутися з долею дочки бізнесмена. Проте ця зустріч все ж сталася. Кемаль вперше побачив Ніхан в автобусі, потім зустрів дівчину на художній виставці, де із здивуванням побачив свій портрет, а незабаром він врятував потопаючій героїні життя. Ніхан виявилася дочкою колись впливового підприємця, Ондера, що балансує зараз на межі банкрутства. В Онрера є бізнес-компаньйон, на ім'я Галіп-бей, його син, Емір, безумно закоханий в красуню Ніхан. Чоловік завжди прикривав діяння свого егоїстичного сина, і заради нього він здатний піти навіть проти закону. Таким чином, Галіп-бей шляхом шантажу вимушує Ондера дати свою згоду на шлюб їх дітей.
Рейтинг Серіал Чорна любов \ Сліпа любов, всі серії (2015) на сайті: (4.2) Проголосували (41)
0 12.02.2018 в 05:30
Оригінальна назва: Серіал Чорна троянда, всі серії
Жанр: Мелодрами
Опис: Мурат - люблячий батько сімейства. У нього красуня дружина Ебру і троє чарівлних дітей. У їх сім'ї панують кохання, повна гармонія і взаєморозуміння. Мурат володіє прибутковим автомобільним бізнесом в столиці. Тому його сім'я є частим гостем на різних світських заходах, а живуть вони у великому білосніжному особняку з величезним басейном. Дівчатка вчаться в престижній приватній школі, батьки роз'їжджають на дорогих іномарках. Все прекрасно, небоя над ними безхмарне, сонце яскраво світить. Але все це лише ілюзія, створена самим Муратом. Насправді життя готує йому "сюрпризи"...
Рейтинг Серіал Черная роза \ Чорна троянда, всі серії (2013, українською) на сайті: (4.4) Проголосували (134)
0 12.02.2018 в 00:52
Оригінальна назва: Любов з обмеженнями
Жанр: комедii,мелодрами
Опис: Серіал "любов з обмеженнями" веде розповідь про головного героя, який знайшов, як йому на ту мить здалося, гарну ідею влаштуватися на вигідну посаду до одної корпорації, яка мала безпосереднє відношення до газового промислу. Він видав себе за інваліда, сідає в інвалідний візок, та купує усі необхідні довідки про "необхідний" стан здоровʼя. Зіграти роль інваліда не так то легко. Йому постійно доводиться прикидатися хворим, та лише так вдається пройти співбесіду та отримати роботу мрії, а з нею достаток та без бідне життя. Михайлу, так звуть героя, дуже тяжко вдавати з себе інваліда, а відкрити таємницю неможна, бо негативні наслідки будуть неминуче. Він починає відвідувати клуб інвалідів, де зустрічає дівчину, яка звернула на нього увагу, завдяки його яскравому життєлюбству. Крім Марини, Михайло зустрічає багато нових друзів, які теж з клубу. Від тепер хлопець має зробити вибір - зізнатися про все Марині та втратити усе, чи зберегти таємницю, та продовжити "нове життя".
Рейтинг Фільм Любов з обмеженнями (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 11.02.2018 в 03:02
Оригінальна назва: Серіал Вікінги, всі серії
Жанр: Жанр, теґи: Серіал, Бойовик, Драма, Історичний
Опис: Серіал розповідає про загін вікінгів Рагнара. Він повстав, аби стати королем племен вікінгів. Норвезька легенда свідчить, що він був прямим нащадком Одіна, бога війни і воїнів.
Рейтинг Серіал Вікінги, українською, всі серії (2013-2018) на сайті: (4.4) Проголосували (5)
0 10.02.2018 в 05:51

1 2 3 ... 85 86 »