Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Качині історії (всі серії)
Жанр: Мультсеріали
Опис: Цих симпатичних качок полюбили і діти, і дорослі. Скупий дядечко Скрудж МакДак і троє його племінників: Віллі, Біллі і Діллі постійно потрапляють у якісь історії. Скрудж МакДак хоч і є найбагатшим селезнем в світі, його жага грошей не згасає. Як тільки він дізнається про те, що десь на землі заховані скарби, відразу ж вирушає на їх пошуки.
Непосидючі племінники практично завжди слідують за своїм дядечком і частенько виручають його в екстремальних ситуаціях. Їх вправність і розум не раз згодилися горе-мандрівникам і допомогли врятуватися від загибелі. У великому особняку Скруджа також живе дворецький Дакворт, няня місіс Клювдія і її племінниця Поночка. Інколи і вони опиняються в самому центрі подій, пов'язаних з сім'єю мільярдера.
Найбільшу загрозу МакДаку представляють деякі персонажі. Це брати Гавс, які не залишають спроб вкрасти його мільйони. А також Флінтхарт Гломгольд, який постійно змагається з Ськруджем за право бути найбагатшим селезнем в світі.
Рейтинг Качині історії, українською, всі серії (1987-1990) на сайті: (4.3) Проголосували (102)
0 20.03.2017 в 23:52
Оригінальна назва: Черговий лікар, всі серії
Жанр: драма
Опис: В центрі подій четверо лікарів, які працюють в швидкій допомозі. Кожного дня їм доводиться брати відповідальність за чуже здоров'я та життя і приймати складні рішення , оскільки часто рахунок йде не на години, а на хвилини і навіть секунди. Головні герої серіалу - 4 талановитих лікаря. Це реальні історії, узяті з реального життя і роботи київських лікарів...
Рейтинг Черговий лікар, всі серії (2016) на сайті: (3.9) Проголосували (7)
0 20.03.2017 в 22:36
Оригінальна назва: Сімпсони (Simpsons), всі серії
Жанр: мультсеріал
Опис: Мультфільм «Сімпсони» є найдовшим мультсериалом в історії американської мультиплікації. Він випускався в 23 сезонах, які містять більше 450 серій. Дебютував цей мультфільм на каналі FOX 17 грудня 1989 р. Жанр даного мультсеріала - сітком, комедія. Кожна серія триває приблизно 20-23 хвилини. Цей мультфільм дуже популярний на всій планеті, здійснений його переклад на більше чим 100 мов світу.
Сімпсони - не простий мультфільм, а насичене сатирою, зокрема соціальною, шоу, яке висміює кліше і стереотипи, у тому числі - спосіб життя «середньостатистичного американця». Автори серіалу піддають критиці особливості світових культур в цілому, зірок кіно і телебачення, само телебачення і навіть телеканал «Fox». Вони не соромляться порушувати непрості питання політики і релігії. Наприклад, обговорювалися теми шлюбів геїв, боротьби дарвіністів і креационістів, війна в Іраку і т.п.
Мультфільм «Сімпсони» розповідає про життя простої американської сім'ї з. Їх життя протікає дуже всіляко, весело і непередбачувано. В сім'ї - 5 чоловік. Батько сім'ї Гомер працює інспектором по безпеці атомної електростанції. Інтелігентна і витончена мама сім'ї Мардж Сімпсона вимушена реалізовувати себе в образі звичайної домогосподарки. Вони мають троє дітей - сина Барта і двох дочок Лізу і Меггі, проблеми яких часто збігаються з щоденними проблемами багатьох дітей.
З кожною новою серією серіал ілюструє все нові і нові сучасні проблеми, що не дає глядачам занудьгувати.
Рейтинг Сімпсони українською (Simpsons), всі серії (1989-2017) на сайті: (4.6) Проголосували (64)
1 20.03.2017 в 20:51
Оригінальна назва: Caillou
Жанр: Мультсеріали
Опис: У дитинстві життя здається доброю казкою, і кожен день стає пригодою. Головний герой мультсеріала "Каю" зовсім ще малий. Він живе в одному будинку разом з батьками, сестричкою і чарівним котиком. Каю дуже мало знає про величезний світ довкола, який його буквально зачаровує, адже все здається хлопчику виключно чарівним. Він щодуху прагне досліджувати цей світ, зрозуміти, що до чого, і з'ясувати, що добре, а що не дуже. Він зовсім не любить пустувати і засмучувати рідних. Навпаки, Каю від душі намагається робити все правильно. Але, не дивлячись на всі зусилля, він раз у раз здійснює різні промахи, потрапляє в безглузді ситуації і стає винуватцем всіляких неприємностей. Інколи, сам того не бажаючи, він ображає людей, тому що не знає, що сказати і як зробити це найтактовніше. Але, коли він усвідомлює власні помилки, він обов'язково приносить щирі вибачення і старається все виправити, аби нічого подібного більше не повторилося. Одним словом, Каю дуже добрий і милий, а його пригоди навчать різним корисним речам глядачів, які вирішать взнати трохи більше про навколишній світ.
Рейтинг Мультсеріал Каю, українською, всі серії (1998) на сайті: (4.0) Проголосували (20)
0 20.03.2017 в 05:33
Оригінальна назва: The Walking Dead
Жанр: Серіал, Драма, Жахи, Трилер
Опис: Цей серіал знятий по мотивам однойменних коміксів, що були створені Робертом Кіркманом та Тоні Муром. Постапокаліпсіс, людство на грані винищення. Світ захоплений ходячими мерцями-зомбі, лише поодинокі групки людей вижили та відчайдушно рятуються від орд ненажерливих зомбі. Серіал розповідає про одну з таких груп, яку очолює колишній поліцейський Рік Граймс. Мета групи - знайти безпечне місце для життя. Проте у кожного свої амбіції, кожен готовий заплатити будь-яку ціну аби вижити, якщо ця ціна – життя товариша.
Рейтинг Ходячі мерці / The Walking Dead (українською), всі сезони (2010-2017) на сайті: (4.8) Проголосували (4)
0 20.03.2017 в 00:39
Оригінальна назва: Фільм Волинь
Жанр: Драма Історичний
Опис: Безтурботна, родюча польська Волинь абсолютно не підозрювала про підступну, неочіковану злу долю. Працелюбне мирне населення чесно працювало на безкрайніх, орних землях. Красуня Зоя провела прекрасне дитинство в заможному, батьківському будинку. Будучи мешканкою прикордонної зони, завидна наречена випадково познайомилася з простим, працьовитим українським парубком. Проте, батьки дівчини не бажали весілля з бідним хлопцем, і наполягли на абсолютно іншому жениху. Пройшло декілька безрадісних років, спокійний досі світ накрили диявольські, похмурі крила Другої Світової війни. Чоловік нелюба, але вельми порядний, вирушає на війну. Одночасно, ярі, націоналістичні, українські організації, знайшовши зручний момент, починають несподівані криваві напади на беззахисне польське населення багатостраждальної Волині, вирізуючи цілі мирні села (по версії режисера). Молода героїня, що опинилася в жахливому положенні, раптово зустрічає забуте, перше кохання.
Рейтинг Фільм Волинь (2016) на сайті: (2.9) Проголосували (13)
0 19.03.2017 в 00:16
Оригінальна назва: Мультфільм Микита Кожум'яка
Жанр: Мультфільм
Опис: Підступний змій знову оселився поряд із стольним градом Києвом. Кожного разу він здійснює нальоти і викрадає дітей у батьків. Один з його нападів закінчується викраданням царівни. Смуток і туга долає царську пару, але знайти людину, яка відправитися в лігво чудовиська і звільнить їх дочку, не вдається. Тим часом хитрістю полонянці вдається вивідати у свого викрадача, хто міг би здолати його. Так дівчина взнає, що є в Києві звичайний ремісник, що володіє незвичайною силою, на ім'я Никита Кожемяко. Лише його і боїться страшний звір.Знайшовши спосіб, царівна відправляє в рідну домівку звісточку про це. Весь київський народ прийшов просити силача про порятунок. Недовго думаючи, Никита наважується вступити в бій із змієм. Та лише його противник не лише сильний, але і підступний, а тому всіляко намагається уникнути відкритого протистояння. Проте день вирішальної битви настає. Напередодні смертельної сутички добрий молодець розуміє, що здолати чудовисько можна не силою, а розумом і кмітливістю. Після безлічі перешкод нашому героєві належить витримати головне випробування.
Трохи про створення проекту:
Історія про знаменитого героя зазнала деяких змін і є авторською інтерпретацією легенди, яка втілилася в сучасну фэнтезійную комедію для родинного перегляду. До проекту було записано сім пісень. Дата виходу - 13 жовтня 2016 року
Рейтинг Мультфільм Микита Кожум'яка (2016) на сайті: (4.2) Проголосували (41)
0 16.03.2017 в 00:20
Оригінальна назва: Чотири весілля, всі випуски
Жанр: тб-шоу
Опис: Весілля - це не просто торжество, а одна з найважливіших подій в житті кожної людини. З особливим хвилюванням відносяться до цього дня дівчини - майбутні наречені. Цілком природно, що кожна наречена мріє про те, аби цього дня було все просто ідеально.
Чотири весілля є найпопулярнішим шоу від телеканалу 1+1 і виходить воно один раз на тиждень. Ви побачите, як чотири родинних пари гратимуть свої весілля, аби виграти поїздку на романтичний відпочинок. Оцінювати вони будуть один одного і хто набере більше балів той і перемагає. Оцінки вони ставитимуть за: місце весілля, плаття, меню і загальні враження. Телеканал 1+1 виробляє шоу по британському формату "Four Weddings", яке на батьківщині дуже популярно. Дивіться різні весілля і отримуйте задоволення, можливо ви і самі попадете на цей теле-проект.
Рейтинг Чотири весілля, всі випуски (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 12.03.2017 в 21:09
Оригінальна назва: Фільм дзвінки
Жанр: драма, містика, жахи
Опис: Молода пара опиняється в епіцентрі страхітливих подій після перегляду дивного відеозапису.

Кожен, хто дивився всі дві частини фільму, прекрасно розуміють, що перша частина фільму переносить нас приблизно на тридцять років назад. Ви лише задумайтеся! Чи цікаво вам було взнати, що ж було 30-40 років назад, коли деяких з нас ще просто не було? Саме в ті роки головна героїня фільму відзначала свій дванадцятий день народження.

Тоді вона була ще зовсім маленькою, адже їй було всього 12 років, але в такому юному віці, вона частенько піддавалася кепкуванням і знущанням з боку незнайомих людей. А багато хто і зовсім вважали її ненормальною і божевільною, проте не могли це довести. Саме тоді Самара Морган, і пообіцяла собі, що вона помститься всім своїм кривдникам! Тому зараз зупинити героїню фільму "Дзвінки" практично неможливо, з віком вона перетворилася на справжню психічно неврівноважену особу. І ось процес помсти всім кривдникам вже запущений - їй подобається те, що вона робить, і це їй удається вельми непогано.
Рейтинг Фільм дзвінки (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 12.03.2017 в 21:05
Оригінальна назва: Фільм Сутінки, всі частини
Жанр: Зарубіжні фільми, Драма, Мелодрама, Фентезі
Опис: Краща екранізація літературних творів про вампірів. Кінофільм "Сутінки" був створений в 2009 році американськими кінематографістами. Режисером цієї фантастичної драми став Кріс Вайц. Фільм досить добре знятий, відмінно попрацювали і костюмери, і оператори, і, звичайно ж, самі актори, які буквально вжилися в свої ролі. Особливо в цьому кінофільмі вражає музичний супровід. У фільмі мова піде про кохання звичайної смертної дівчини і вампіра. Це досить загадкова і романтична історія. Втрата улюбленого чоловіка для Бели стає нестерпним болем, адже він пішов на розрив їх стосунків, аби врятувати її від участі в їх протистояннях з іншим кланом. Бела шукає відради в стосунках з молодим індійцем, але навіть не здогадується, що він теж представляє клан "Народів темряви", та велика небезпека підстерігає її.
Рейтинг Фільм Сутінки, всі частини (2009-2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 12.03.2017 в 20:58

1 2 3 ... 49 50 »