Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Inside Out
Жанр: мультфільм
Опис: Мультфільм покаже нам дівчинку Райлі, якій 11 років. В такому юному віці всі діти керуються своїми емоціями а саме: радістю, засмученість, страх, гнів, і байдужість. Ці всі емоції живуть в підсвідомості Райлі, і кожний день вони допомагають справлятися їй із проблемами. Але проходить час ці всі емоції між собою сперечаються. У зв’язку з тим що Райлі, і її батьки переїдають із села в місто. Кожна емоція хоча показати, що вона краще від всіх знає що робити в такому випадку.
Рейтинг Думками навиворіт (2015, українською) на сайті: (4.5) Проголосували (140)
0 19.12.2016 в 22:13
Оригінальна назва: Вірус атакує!
Жанр: мультфільм
Опис: Вірус - це дуже небезпечна річ, він невидимий, але здатен призвести до серйозних і деколи безповоротних наслідків. Динамічний і видовищний італійський серіал під назвою «атака вірусів» розповість юним допитливим глядачам про те, яку шкоду таять в собі ці мікроскопічні, але в той же час могутні, єства.

Планету окуповували нещадні віруси, що змітають все і вся на своєму шляху. Над всім живим і неживим нависнула серйозна загроза. Учені виявляють у п'яти підлітків дивний склад крові, і це дає надію на порятунок. Виявляється, ДНК цих хлопців надає їм надможливості. А завдяки формулі, виведеній талановитим дослідником і біологом професором Альмаді, герої стають справжнісіньким Антивірусом. Чи зможуть підлітки врятувати планету від засилля зла? Починається грандіозна битва: вірус атакує - антивірус не здається!
Рейтинг Атака вірусів, всі серії (2011) на сайті: (3.0) Проголосували (7)
0 19.12.2016 в 04:44
Оригінальна назва: Фільм Отже війна
Жанр: бойовик, мелодрама, комедія
Опис: Де сьогодні можна знайти кохання всього життя?.. Ну звичайно ж, в інтернеті! Героїня фільму Лорен Скотт, вельми приваблива і симпатична, але дуже самотня дівчина, за порадою подруги вирішує розмістити свою власну анкету на одному з незліченних сайтів знайомств. Адже не можна ж, врешті-решт, всі вечори проводити лише в компанії телевізора і нової касети з відеопрокату. На сторіночку з фотографією красуньки Лорен в мережі одночасно натрапляють два нерозлучні друга, Даг і Фостер, що працюють в ЦРУ секретними агентами. Тепер парубків чекає цивілізоване з'ясувати стосунки, але жоден з них не хоче поступатися вподобаною пані іншому...
Рейтинг Фільм Отже війна (2012) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 19.12.2016 в 01:03
Оригінальна назва: Фільм Україна в огні
Жанр: документальний
Опис: Після розпаду Радянського Союзу Україна, як і багато інших країн стала окремою незалежною державою зі своїми правилами і законами. Ця держава завжди прагнула відноситися з дружбою і пошаною до всіх країн і завжди бажала, аби так відносилися і до неї. Не один день ця країна робила все можливе, аби увійти до складу Євросоюзу і мати можливість безперешкодно торгувати своїм товаром, а також отримати безвізовий режим. З кожним днем ця мрія ставала все реальнішою і ближчою, але в кінці листопада 2013 року все різко змінилося. Все почалося з того, що президент країни Віктор Янукович, прийняв рішення перенести підписання договору між Євросоюзом і Україною, чим і викликав хвилю незадоволеності по всій державі. Багато людей, які з великим нетерпінням чекали цієї значимої події, були сильно засмучені тим, що відбувається і вирішили вийти на вулиці, аби виразити свою незадоволеність. Сильне розчарування в гарантові конституції викликало у багатьох жителів країни одну єдину вимогу - усунути президента з посади і негайно зробити перевибори діючої влади. Саме з цієї миті в Києві на одну з площ почали масово збиратися люди, які приїхали зі всієї країни і вимагати відставки влади, що і привело до сумних подій і занурило країну в хаос.
Рейтинг Фільм Україна в огні (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Сам вдома 1
Жанр: Комедія, Родинний
Опис: Дев'ятирічний Кевін в сім'ї не дуже користувався пошаною: домашні вважали його безпорадним і нудним дитям. На Різдво вся сім'я зібралася в подорож до Парижа. Але в результаті передноворічного поспіху Кевіна попросту забули! Він залишився зовсім один удома у двоповерховому будинку. Через деякий час батьки, звичайно, виявили пропажу. Поки вони намагалися повернутися додому, Кевін справлявся з господарством, не дивлячись на переслідуючі негаразди, і навіть відбив напад двох злодіїв Херрі і Марвіна. Вони, користуючись канікулами і декілька денною відсутністю господарів в будинках, вирішили пограбувати дома, у тому числі і сім'ї Кевіна.
Рейтинг Фільм Сам вдома 1, українською (1990) на сайті: (4.2) Проголосували (49)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Серіал Друге дихання
Жанр: Мелодрама
Опис: У Олени Усакової в житті настав непростий період. Її чоловік охолов до неї, а батько смертельно хворий. Коли ж батько помер, вона була невтішна. У всьому підтримує і допомагає їй сестра. З Наталією вони не бачилися багато років. Наташа і Олена - звідні сестри. Йшов час і почало здаватися, що життя налагоджується.
Але вона отримала новий удар - вона дізналася, що у чоловіка є коханка. Але Сергій заперечує все. Чоловік запевняє, що вона все вигадала. І їй стало здаватися, що вона сходить з розуму. Вона на межі нервового зриву, і за порадою чоловіка звернулася до психолога. Той підтвердив, що через пережитий стрес вона на межі божевілля.
Одного дня вночі її розбудив запах гару. А в лазні вона знайшла тіло чоловіка. Олену звинуватили у вбивстві чоловіка. Як не дивно, але всі докази свідчать про її вину. І лише опинившись за гратами, жінка зрозуміла- її цинічно підставили. Як переконати близьких, і головне суд, що вона невинна?
Рейтинг Серіал Друге дихання, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Серіал Співачка і султан
Жанр: Мелодрама
Опис: Серіал Співачка і Султан- це продовження серіалу "Співачка". Головна героїня молода дівчина Наталія Кречет, мешканка невеликого провінційного містечка. Дівчина не лише дуже красива і приваблива, але і дуже добре співає. Її талант розвинувся ще з юності, коли рідні і друзі її слухали із задоволенням. Але була одна рідна людина для неї, хто ні разу не чув її голос- це її мати, яка пішла від батька і виїхала жити в столицю. Пройшло декілька років і героїня виросла з юного дівчати в красиву дівчину. Одного дня її доля знайомить із знаменитим продюсером Гаріком Корольовим. Той пропонує дівчині непоганий контракт. Дівчина погоджується відразу, проте батьку про це нічого не сказала. Коли вона переїжджає до Москви, то перший час вирішує пожити в матері. На той момент вона не знала, що її таланту вже багато хто заздрить, що приведе до безлічі проблем. Адже шлях до вершини слави дуже складний і тернистий, дівчина скоро переконається у цьому на своєму досвіді.
Рейтинг Серіал Співачка і султан, всі серії (2016) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Фільм Віджа: походження зла
Жанр: Жахи
Опис: В одному з американських міст проживає невелике сімейство з трьох жінок. Мама і дві дочки вирішили не дуже чесно заробляти собі на життя. Мама проводить платні спіритичні сеанси, а її дочки описують духів, які з'являються у ході сеансу. Справи йшли досить добре і одного разу мама приймає рішення придбати нові інструменти для своїх сеансів, аби вразити клієнтів. Проте, коли вона купувала нову дошку для спіритичних сеансів, абсолютно не розуміла, що набуває дуже сильного магічного атрибуту. Молодша дочка вирішила погратися з дошкою і описати, як спілкується з померлими людьми. Незабаром після цього випадку, вона почала поводитися досить дивно. Тепер дівчинка наділена унікальними здібностями, про які навіть ніхто і не думав. Тіло маленької крихти опанували темні сили, які мають далеко не добрі наміри і з кожним днем вони стали все більше проявляти свої сили.
Рейтинг Фільм Віджа: походження зла (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Серіал Суто англійські вбивства
Жанр: Драми, Кримінал, Детективи, Зарубіжні
Опис: Час не владний над справжніми цінностями. В романах Кароліни Грем, так само як і століттям раніше, в творах королеви детектива Агати Крісті, хитромудрі аристократи здійснюють витончені вбивства, а по їх слідах йдуть тямущі сищики, від гострозорого ока яких не вислизає жодна дрібниця, все відбувається на тлі старовинних замків, смарагдових лугів і тінистих алей. Події розвертаються в британському селі де, здається, немає місця жорстокості. Але лише на перший погляд. У фільмі немає нічого зайвого, лише слідство, не затягнуте непотрібними діалогами або подіями, кожен епізод зрештою - це частина пазла, необхідна, аби картинка склалася. Прославлений англійський гумор вплетений в розслідування. Інспектор Барнабі доброзичлива і приємна людина, у нього гострий розум і дивна інтуїція, він здатний знайти ключик до будь-кого, хто володіє хоч би крупицею інформації. У кожній з серій обставини надзвичайно заплутані, але сищики неодмінно розплутують справу.
Рейтинг Серіал Суто англійські вбивства, всі серії (1997) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 19.12.2016 в 00:16
Оригінальна назва: Фільм Волинь
Жанр: Драма Історичний
Опис: Безтурботна, родюча польська Волинь абсолютно не підозрювала про підступну, неочіковану злу долю. Працелюбне мирне населення чесно працювало на безкрайніх, орних землях. Красуня Зоя провела прекрасне дитинство в заможному, батьківському будинку. Будучи мешканкою прикордонної зони, завидна наречена випадково познайомилася з простим, працьовитим українським парубком. Проте, батьки дівчини не бажали весілля з бідним хлопцем, і наполягли на абсолютно іншому жениху. Пройшло декілька безрадісних років, спокійний досі світ накрили диявольські, похмурі крила Другої Світової війни. Чоловік нелюба, але вельми порядний, вирушає на війну. Одночасно, ярі, націоналістичні, українські організації, знайшовши зручний момент, починають несподівані криваві напади на беззахисне польське населення багатостраждальної Волині, вирізуючи цілі мирні села (по версії режисера). Молода героїня, що опинилася в жахливому положенні, раптово зустрічає забуте, перше кохання.
Рейтинг Фільм Волинь (2016) на сайті: (3.0) Проголосували (3)
0 19.12.2016 в 00:16

1 2 3 ... 42 43 »