Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Серіал Кохання проти долі
Жанр: Мелодрами
Опис: Вельми успішна сім'я Йорюкхан займається гранатовим бізнесом. Справи у них йдуть успішно, у них багатий маєток. Проте з цим багатством є теж проблеми. Єдиний дорослий син Кахраман бере собі в дружину красуню Дефне і дуже хоче аби його дружина народила йому сина. Проте молода дружина перенесла автомобільну аварію, після якої вона не може виносити дитину. Всі зусилля, які молоді люди прикладають не приносять успіху. Молода жінка входить в стан депресії і відчаю. Тоді ситуаціЮ бере в свої руки мама сина. Вона вирішила підібрати їм сурогатну матір для їх дитини. Перебираючи на цю роль різних кандидаток, вона зупиняється на юній, простій дівчині з нижніх шарів суспільства Еліф, що дуже потребує грошей для оплати адвокатських послуг із звільнення своєї матері. Еліф за певну суму грошей погоджується стати сурогатною матір'ю для молодої пари Йорюкханов. Ось і тоді почнуться складнощі в долях кожного з них. Що чекає кожного з них на життєвій дорозі - наш глядач взнає проглянувши всі серії цього мелодраматичного фільму.
Рейтинг Серіал Кохання проти долі, всі серії, українською (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (1114)
0 13.10.2019 в 23:02
Оригінальна назва: Моє чуже життя
Жанр: мелодрами
Опис: Мехмет Емір, спадкоємець величезного багатства, зустрічається з молодою дівчиною з бідної сім'ї. Але батько проти такого союзу і всіляко перешкоджає закоханим. Юсуф домагається свого, але дівчина вже вагітна і готова народити спадкоємця. Тоді багач забирає народжену позашлюбну дитину та відправляє її на виховання в сім'ю свого слуги.
Минуло двадцять років. Сім'я Іліаса живе на околиці Стамбула в тяжкому становищі. Глава сім'ї не в змозі утримувати свою меркантильну дружину, служницю і непрацюючу дочку. Надією на допомогу для сім'ї, стає дочка друга Бахар, яка готова працювати заради добробуту сім'ї. Але дівчина мріяла про освіту, а не про роботу продавщиці.
Одного разу в будинок до Іліасу приїжджає старий Юсуф. Він невиліковно хворий і перед смертю вирішив покаятися перед своїм рідним сином. Він розповів Мехмету про дівчинку, яку двадцять років тому таємно вивіз і віддав на виховання в чужу сім'ю. Але казати ім'я та її місцезнаходження не став, так як хотів сам повернути онуку в сім'ю. Нуран, прийомна мати Бахар, не готова віддати дівчина, адже з її від'їздом вона втратить щомісячні виплати. У гніві жінка вбиває старого і ховає його труп. Таємниця вмирає разом з Юсуфом, а зажерлива Нуран готує підступний план, який допоможе її сім'ї розбагатіти і назавжди забути про бідність.
Рейтинг Серіал Моє чуже життя, всі серії (2018) на сайті: (4.2) Проголосували (507)
0 13.10.2019 в 18:55
Оригінальна назва: ТБ-шоу Руйнівники міфів \ Руйнівники легенд
Жанр: Пізнавальні
Опис: «Руйнівники легенд» (англ. MythBusters) - американська науково-популярна телепередача на каналі Discovery Channel. Передачу ведуть фахівці із спецефектів Джеймі Хайнеман і Адам Севідж, що використовують свої навики і досвід для експериментальної перевірки різних байок, чуток, міських легенд і інших породжень популярної культури. Зйомки передачі зазвичай проходят в області затоки Сан-Франциско.
Провідні передачі - Джеммі Хайнеман і Адам Севідж. Вони є противополежними один до одного. Джеммі - серйозний морж з вусами, а Адам - веселий рудий клоун, який весь час розігрує Джеммі. Пізніше в передачу додали ще три молодих ведучих - Кері Байрон, Торі Блечи і Гранд Імахара. Вони проводять експерименти паралельно з Джеммі і Адамом, що також додає цікавості програмі.
Рейтинг ТБ-шоу Руйнівники міфів \ Руйнівники легенд, всі випуски (2003-2016) на сайті: (4.8) Проголосували (17)
0 10.10.2019 в 17:58
Оригінальна назва: Ninjago: Masters of Spinjitzu
Жанр: Мультсеріали
Опис: Мультиплікаційний серіал в кожній розповідає дивні історії про неймовірні пригоди персонажів з колекції ЛЕГО Ніндзяго. Не дивлячись на схожість сюжету з мультфільмом про черепашок-мутантів, сюжет цього мультфільму заснований на історіях людей. П'ять вірних друзів разом зі своїм вчителем і наставником щодня борються з усесвітнім злом. Кожен з них володіє своїми якостями і майстерністю, тому лише об'єднавшись вони можуть перемогти будь-якого ворога.
Рейтинг Ніндзяго: Майстри Кружітцу, всі серії (2011-2017) на сайті: (4.5) Проголосували (113)
0 09.10.2019 в 05:33
Оригінальна назва: Le monde est à toi
Жанр: Комедія, Кримінал, Мелодрама
Опис: Франсуа є спадковим злодієм, який мріє зав'язати з криміналом і налагодити власний бізнес. Але, головному герою "світ належить тобі" необхідний для цього стартовий капітал. І заради щастя коханої дівчини він готовий піти на останню аферу, пов'язану з постачанням великої партії наркотиків.
Франсуа усвідомлює, що поодинці з цією справою не впоратися і звертається за допомогою до своїх батьків. Його мама відома на всю Францію гламурна злодійка, яка обчистила не один бутик. А ось його батько довгий час наводив шереху на весь Париж. Саме від цих людей наш герой успадкував талант злодія.
Рейтинг Фільм Світ належить тобі (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 23.09.2019 в 06:28
Оригінальна назва: Tout le monde debout
Жанр: мелодрами, комедії
Опис: Сюжет закручений навколо чарівного чоловіка на ім'я Джоселін. Головний герой "Спробуй підкоти" істинний француз, який знає толк в хорошій їжі, моді, а найголовніше в жіночій красі. Він заможний бізнесмен, але при цьому є винятковим ловеласом. Закадрити чергову дівчину або жінку лише для однієї ночі - це для нього звичайна дріб'язкова справа. Одного разу він заради жарту сідає в інвалідне крісло і намагається залицятися до симпатичної дівчини на ім'я Марі. Її дуже зворушило його залицяння і вона вирішила привести чоловіка до себе додому. А тут його чекала зустріч зі справжньою колясочницею, яка може розкусити його в два рахунки.
Рейтинг Фільм Спробуй підкати (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.09.2019 в 06:21
Оригінальна назва: The Nun
Жанр: трилери, жахи
Опис: Румунський жіночий монастир давно перестав бути домом божим. Від святого духа тут залишилися тільки ікони, Біблія і хрести. Але цього мало, щоб зупинити Валака, який вселився в тіло мертвої черниці. Дізнавшись про інцидент, Ватикан відправляє священика і його послушницю в цей самий монастир, щоб вигнати нечисть зі святого місця. Чи вийде у героїв здійснити своє призначення або вони стануть черговими жертвами прокляття Валака? Прокляття черниці-це продовження знаменитої серії фільмів за мотивами сценарію Джеймса Вана. Попередня частина, Закляття 2, розповідає історію, яка сталася в Америці. Цього разу сценарист відправляє глядача до Румунії. Не для того, щоб насолодитися похмурими пейзажами і ходити на екскурсії по готичним монастирям, а для вигнання нечисті під назвою Балак.
Рейтинг Фільм Прокляття черниці (2018) на сайті: (2.0) Проголосували (1)
0 23.09.2019 в 06:11
Оригінальна назва: Hacker
Жанр: Драми, Кримінальні, Трилери
Опис: Ця картина заснована на реальних подіях, з якими одного разу зіткнувся головний персонаж. Молодий хлопець народився і все життя прожив на Україні, але одного разу він вирішив почати життя з чистого аркуша. У пошуках кращого і багатого існування герой вирішив покинути межі рідної країни і відправився в подорож, пунктом призначення стала Канада. Головний герой мріяв жити у величезному будинку, працювати на престижній посаді, але одного разу все встало на свої місця. Одного дня хлопець дізнався, що його мати викинули з роботи, і тоді він вирішив помститися банку за таке низьке рішення. Головний герой чимало часу провів за думками про те, як досягти поставленої мети, але точно вирішив одне — він готовий піти на що завгодно заради того, щоб дати урок корумпованим банкірам, і заробити з їх допомогою непогану суму грошей. Незабаром герой став учасником кримінальної комп'ютерної організації, куди входили видатні хакери, і разом зі своїми соратниками хлопець став займатися різними махінаціями. Хлопець став залучати до своєї персони активну увагу, життя його змінилося кардинальним чином, тому що тепер потрібно думати про власну безпеку.
Рейтинг Фільм Хакер (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.09.2019 в 06:03
Оригінальна назва: This Beautiful Fantastic
Жанр: мелодрами, комедії
Опис: Белла Браун гарна молода жінка, яка працює в бібліотеці і мріє написати дитячу книгу, яка б мала шалений успіх. Незважаючи на проведене на самоті дитинство, нездійснену мрію, жахливого боса і фобію, Белла продовжує вірити в диво і не втрачає надії. Коли власник будинку під загрозою виселення велить Беллі привести в порядок запущений сад, їй доводиться звернутися за допомогою до Алфі Стівенсону, що мешкае поруч, але вона терпіти його не може через нестерпний характер. Іншого виходу немає, адже старий володіє дивовижним талантом садівника. Белла не могла і припустити, що ця людина стане її наставником, а після і добрим другом. «Фантастична любов і де її знайти» - комедійна мелодрама, сюжет якої присвячений несодіваній дружбі між абсолютно несхожими людьми, які виявляються набагато ближче один до одного, ніж можна було уявити.
Рейтинг Фільм Фантастична любов і де її знайти (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.09.2019 в 05:49
Оригінальна назва: Infinity Train
Жанр: мультфільми
Опис: Тюльпан Олсен дивовижна, талановита дівчинка, яка займається вивченням програмування. Це заняття їй дуже подобається, вона займається дизайном і розробкою комп'ютерних ігор. Зараз її мрії сконцентровані на літньому відпочинку, який повинен пройти в спеціально обладнаному таборі, де зберуться такі ж захоплені діти. Але на жаль, батьки не змогли стримати слово, засмучена і ображена героїня, вирішується на ризикований вчинок. Вона тікає з дому, в надії потрапити в заповітне місце...
Рейтинг Мультфільм Нескінченний поїзд (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.09.2019 в 10:54

1 2 3 ... 124 125 »