Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: В очікуванні сонця
Жанр: Драми
Опис: Ця захоплююча і зворушлива історія розповідає про дружбу, любов і взаємини в сім'ї. На початку серіалу глядачі познайомляться з Демет і її дочкою Зейнеп з невеликого провінційного містечка Гельязи. По суті це велике село, де всі жителі знають один одного. У Демет є свій магазинчик, що приносить її родині невеликий дохід, але інших варіантів заробітку у жінки немає. Щоб вести свій бізнес їй доводиться багато працювати. Одного разу стара знайома Демет, стамбульська мешканка Жалі пропонує жінці переїхати разом з дочкою до неї в місто, де Зейнеп стає ученицею престижної школи. Там же вчиться симпатичний молодий чоловік на ім'я Керем, багаті батьки якого забезпечують його всім необхідним, але не приділяють синові належної уваги. Хлопець відчуває себе в школі справжнім "королем", так як цей навчальний заклад є власністю його батька. Керем любить знущатися над іншими учнями, однією з яких виявляється Зейнеп.
Рейтинг Серіал В очікуванні сонця (2013) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 10:24
Оригінальна назва: Амелі
Жанр: Драми, Комедії
Опис: У центрі сюжету даної комедійної кінокартини виявляється молода чарівна дівчина на ім'я Амелі Пулен. Вона проживала у Франції і була мрійливою і творчою особистістю. Вона жила у власному світі, де були індивідуальні правила. Вона володіє дивовижним талантом – змінювати життя простих людей в хорошу сторону. Вона хотіла, щоб кожна людина, що трапляється їй на шляху, була неодмінно щасливою, і докладала максимум зусиль для здійснення цього. Почалося все з моменту, коли дівчина випадково знайшла невелику коробочку з пам'ятними дитячими речами. Жінка повернула її господареві – вже дорослій людині, яка в дитинстві зробила собі посилку в майбутнє і втратила її. Побачивши, як радий був чоловік несподіваній знахідці і виявленим в коробці речам, дівчина була розчулена. З тих пір вона вирішила дарувати людям лише добро.
Рейтинг Фільм Амелі (2001) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 10:16
Оригінальна назва: Заміж у високосний рік
Жанр: Драми, Комедії
Опис: Цей день настає раз на 4 роки. Тільки 29 лютого у жінок з'являється унікальний шанс - зробити коханому чоловікові пропозицію, від якої він не зможе відмовитися. Така традиція. Анна відправляється в Дублін до свого хлопця, озброївшись обручкою. Дівчина сподівається, що в цей день пропозицію буде прийнято. Ось тільки несподівано зіпсована погода може перешкодити їй здійснити задумане. Ганна змушена звернутися за допомогою до непривітного господаря готелю, з яким спочатку не знайшла спільної мови. Разом герої відправляються до коханого дівчини.
Рейтинг Фільм Заміж у високосний рік (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 10:11
Оригінальна назва: Ліквідація
Жанр: Бойовик, детектив, кримінал, історичні
Опис: Опальний маршал Жуков відправлений на заслання в післявоєнну Одесу, де населенню просто немає життя від злодіїв, вбивць і вимагачів. Зухвала безжальна банда повадилася грабувати військові склади. Ватажок зграї – невловимий німецький шпигун Академік, якого ніхто не знає в обличчя. Тільки начальник карного розшуку Давид Гоцман і маршал Жуков можуть врятувати місто, на них вся надія. Наші герої задумують складну і небезпечну операцію...
Рейтинг Серіал Ліквідація (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 10:02
Оригінальна назва: Любов на показ
Жанр: Драми, Комедії
Опис: Любителям романтичних сюжетів і нехитрих комедій припаде до смаку турецький серіал про дівчину на ім'я Айше. Героїню в родині і серед інших близьких з ранніх років прозвали - «погана дівчинка». Тим, хто зв'яжеться з цією вітряною особистістю, доведеться пошкодувати: перейди дорогу Айше буде справжній ураган буйних пристрастей. До останнього часу дівчинці не доводилося розкривати свій характер повністю, адже жила під наглядом братів. Але прийшов, нарешті, день, коли Айше вирішує стати сильною і незалежною особливою, якої ніхто не указ. Правда, рішення героїня приймає не від хорошого життя. Краща подруга і коханий чоловік зрадили її, і міс Йилмаз буде мстити всім.
Рейтинг Серіал Любов на показ (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:55
Оригінальна назва: Тільки кохання
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: В основу серіалу покладена життя молодого успішного архітектора Дениса Нефедова. Доля піднесла йому серйозне випробування – він рано і трагічним чином позбувся законної дружини, яку любив усім серцем. На вихованні у Нефьодова залишилася чарівна дочка Маша. З нею разом, а також з рідним братом Віктором, Нефедов проживає в розкішному будинку, який був спроектований ним самим. Батьки Нефьодова-Поліна та ігор, давно вже перебувають у розлученні. Маша намагається влаштувати долю батька самостійно. Їй вже давно подобатися тиха і приємна вчителька англійської мови Ольга. Повідомивши Денису Нефедову, що їй необхідно підтягти знання з англійської мови, Маша знайомить його з Ольгою.
Рейтинг Фільм Тільки кохання (2010) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 09:49
Оригінальна назва: Рідна кров
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Головною героїнею є Вероніка, яку виконує Анастасія Паніна. У минулому вона була успішною і перспективною спортсменкою. Тепер вона є авторитетним тренером з плавання, думка якого є беззаперечною істиною для кожного. У неї є чоловік, але досі немає дітей. Це є її єдиною проблемою. У підсумку вона приймає рішення звернутися до лікаря, який повідомляє, що дітей не буде. Мабуть, важкі травми залишили після себе серйозний слід.
Рейтинг Серіал Рідна кров (2018) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 09:42
Оригінальна назва: Подорожники
Жанр: Драми, Комедії
Опис: Ірина та Анатолій продали все, що можна, і всі свої заощадження вклали у відкриття власного бізнесу. І тепер уздовж траси відкрилося невибагливе кафе-мотель зі звучною назвою "Подорожник". Бізнес у сімейної пари йде досить успішно, адже затишна атмосфера, смачна їжа і привітні господарі – це все, що потрібно втомленому подорожньому з дороги. Але так було поки не відкрився ще один заклад громадського харчування зі схожою назвою на італійський манер, яке веде всіх відвідувачів ароматом італійської піци, де також можна зупинитися на нічліг. А ще однією неприємністю для новоявлених бізнесменів стало те, що господинею конкуруючого кафе виявилася колишня однокласниця Ірини і заклята подруга за сумісництвом Сусанна, яка багато років переїхала до Італії і там вийшла заміж за гарячого мачо Маріо.
Рейтинг Серіал Подорожники (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:32
Оригінальна назва: День сонця
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Ганна Громова володіє картинною галереєю. До певного моменту в її житті все складалося найкращим чином. У неї був чудовий чоловік, улюблена робота, хороші друзі. Все в її житті здавалося стабільним. Але несподівано все змінилося. Вона дізналася, що чоловік їй зраджує, притому досить довго. Вона зрозуміла, що не зможе його пробачити, тому вважала за краще подати на розлучення. Однак чоловік не хотів розлучатися, тому що Анна була заможною панянкою. Однак коли він зрозумів, що розлучення неминучє, він скористався всіма наявними у нього зв'язками, щоб повністю розорити дружину. Анна залишилася ні з чим. Вона не могла в це повірити. В свою роботу вона вклала всі сили. Вона не очікувала, що її чоловік здатний на таку підлість. Своїм вчинком він відразу зіпсувати навіть світлу пам'ять про прожиті разом роки.
Рейтинг Серіал День сонця (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:27
Оригінальна назва: Медовий місяць
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Здавалося б, що у кожного персонажа були свої плани на майбутнє, але випадкові зустрічі кардинально змінюють їх. Ось вже кілька місяців молода людина на ім'я Арсен зустрічається з прекрасною Лейлою. Доля хлопця склалася таким чином, що опинившись у скрутному фінансовому становищі, він змушений закохати в себе дочку міністра і взяти її в дружини. Хлопчина не живить ніяких почуттів до обраниці і спілкується з нею тільки через гроші батька. У той же час хлопець розуміє, якщо батько дівчини розгадає його плани, то йому голови не зносити. Подібна історія трапилася і з рідним братом Арсена – Арамом. Чоловік довгий час жив в Америці, а дізнавшись про весілля родича, негайно поспішив у рідні краї, щоб привітати молодят.
Рейтинг Серіал Медовий місяць (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:16

1 2 3 ... 125 126 »