Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: The Favourite
Жанр: Драми, Історичні, Біографії
Опис: Початок XVIII століття. Йде війна Англії з Францією. Проте, життя в Королівстві триває. Трон займає королева Анна, а керівництво країною бере на себе її близька подруга леді Сара. Коли при дворі з'являється Нова служниця Ебігейл, Сара потрапляє під її чарівність і бере дівчину під своє крило. Для Ебігейл це-шанс повернутися до своїх аристократичних коренів. Як тільки Сара втомлюється вирішувати питання війни і миру, Ебігейл стає кращим помічником королеви в цих справах. Міцнуча дружба з Анною дає новій фаворитці можливість реалізувати свої амбіції. І краще не вставати у неї на шляху!
Рейтинг Фільм Фаворитка (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 19:11
Оригінальна назва: The Prisoner
Жанр: Драма, Трилер, Фантастика
Опис: Головний герой приходить до тями в якомусь поселенні, яке всі називають "селом". Він не пам'ятає як сюди потрапив і як його звуть. Всі навколо стверджують, що його звуть "шостий" і він все життя прожив саме тут. У всіх жителів замість імен порядкові імена, а головним є "другий". Головний герой не хоче миритися з таким станом речей. Він повинен втекти звідси, а для початку треба з'ясувати, хто він такий насправді і як він тут опинився.
Рейтинг Серіал В'язень (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 19:01
Оригінальна назва: In Like Flynn
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: До того моменту, як знаменитий Еррол Флінн став зіркою Голлівуду і секс-символом, він був запеклим авантюристом і серцеїдом. Мало хто знає, що в рідній Австралії Флінн промишляв контрабандою опіумом. Але, в кінцевому підсумку, саме ці пригоди, його безумства і викували з авантюриста справжнього героя і улюбленця мільйонів. В основу фільму лягла реальна історія, яка сталася з Флінном в його молодість. Часи, коли він не тільки промишляв контрабандою, а ще й намагався відшукати загублені скарби, для чого він відправився до берегів Нової Гвінеї на своєму вітрильнику.
Рейтинг Фільм Золото Флінна (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:53
Оригінальна назва: First Man
Жанр: Драми, Історичні, Біографії
Опис: Коли Ніл Армстронг вперше вступив на поверхню природного супутника Землі, він зробив великий прорив у вивченні космосу. Ця подія внесла свої зміни в розвиток всього людства. Його ім'я в подальшому було увічнено і стало легендою, яка не помре ніколи. Протягом 8-ми років чоловік йшов до поставленої мети. Він займався тренуваннями свого організму, чудово розуміючи, який стрес його чекатиме під час здійснення міжпланетної експедиції. Виснажуючи себе на заняттях, він мотивувався поставленою метою, набував нових навичок і відомостей для роботи на космічному судні. Після успішної посадки на місяць, він знав, що зможе внести в життя людей великий внесок. Ця подія пройшла з солідним тріумфом і стала грандіозним досягненням вчених Сполучених Штатів Америки.
Рейтинг Фільм Перша людина (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:47
Оригінальна назва: Nekrotronic
Жанр: жахи, фантастика, комедії
Опис: Головний герой фільму "Некромант" випадково дізнається про те, що він належить до ордену справжніх некромантів з таємного товариства, в якому знаходиться величезна кількість магів і чарівників. У них є єдине завдання-знайти і знищити всіх небезпечних монстрів, що знаходяться на нашій планеті. Коли баланс був порушений, ці сили почали свою битву, як на небі, так і на землі, але на даний момент вони будуть битися у всесвітній павутині. Секта нових Мисливців на демонів за допомогою магії знаходить їх в Інтернеті, і знищують монстрів, що вселяються в нешкідливі тіла мирних жителів.
Рейтинг Фільм Некромант (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:41
Оригінальна назва: The Split
Жанр: Драми
Опис: Ханна Стерн-адвокат по шлюборозлучним процесам, як і її мати і дві сестри. Це свого роду сімейне покоління юристів, які непогано знають свою справу. Адже за свою багаторічну сімейну історію, вони не разу фігурували в галасливих справах. Зовсім недавно Ханна пішла з сімейної юридичної фірми, коли її мати відмовилася дати їй підвищення, і приєдналася до конкуруючої фірми, де працює її чоловік. Тепер дівчина працює поза сімейною компанією і зовсім не збирається повертатися назад. Несподіване повернення батька сім'ї, якого герої не бачили протягом 30 років, змушує їх згадати минуле і задуматися про своє життя і роботу. Їх життя перевертається з ніг на голову, а сімейний бізнес опиняється в центрі уваги, адже він їх об'єднує. Сімейство ще не здогадується, але їх батько з'явився в їх розміреному житті ні спроста. Він задумав неможливо більше ніж просто помирити всіх членів сім'ї і налагодити з ними відносини. Але до чого приведуть його секрети і нитки інтриги, можливо ситуація з компанією лише посилиться?
Рейтинг Серіал Розрив (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:35
Оригінальна назва: Disenchantment
Жанр: Мультсеріал Комедія Пригоди Фентезі
Опис: Чудова принцеса Квасоля схильна до тривалих запоїв. Невдале заміжжя посилило пагубну пристрасть царської особи. Кмітливе оточення розуміє нещасливу причину дамської недуги, породженого безплідними мріями про справжню любов. Мультиплікаційне Королівство, кероване вічно п'яненькою володаркою, називається Землею мрій. Підтримувана співчуваючими однодумцями, дівчина сміливо протистоїть зовнішньої бісівщині. Різноманітні мутанти намагаються домогтися остаточного божевілля нетверезої бідолахи. Постійна абстиненція неймовірно мучить ризиковану дівчину. Знявши нестерпне похмілля черговою чарочкою спиртного, владолюбна п'янчужка відправляється шлятися по власних угіддях.
Рейтинг Мультсеріал Розчарування (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:27
Оригінальна назва: American Gods
Жанр: Драми, Трилери
Опис: Минуле є частиною життя людини. У Тіні цей етап безпосередньо пов'язаний з численними стресовими ситуаціями, постійною боротьбою і спробою виживання в екстремальному середовищі. Але ворожі обставини зуміли виховати стійкий характер нашого героя. Він заспокоївся і тепер марить лише про подружнє життя, в якій є місце тільки для взаєморозуміння, доброти і любові. Дружина повністю підтримує дане рішення чоловіка змінити їх долю. Але в один момент трапляється крах планів Тіні. Його дружина гине в незвичайних обставинах, не залишивши чоловікові надію на світле майбутнє. Тепер Тіні судилося коротати життя без дружини.
Рейтинг Серіал Американські боги (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:19
Оригінальна назва: The Catcher Was a Spy
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: Захоплюючі події шпигунського трилера розгортаються під час Другої світової війни, коли розвідувальні дані стають особливо необхідними. Молодий чоловік Мо Берг виявляється втягнутим у вир небезпечних подій. Будучи успішним випускником престижного навчального закладу, герой потрапляє в поле зору державних структур, що займаються розвідкою. Вибір спецслужб припав на Берга тому, що він вільно володів кількома мовами, був дуже високо розвинений в інтелектуальному плані і професійно займався бейсболом. Звичне життя Мо круто змінюється, так як йому належить увійти в абсолютно незнайоме для нього середовище. Однак, завдяки високому розумовому потенціалу і вмінню зберігати секретні дані, чоловік швидко освоюється в новій ролі.
Рейтинг Фільм Шпигунська гра (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:11
Оригінальна назва: Psycho-Pass: Sinners of the System
Жанр: аніме, серіал
Опис: Взимку 2117 року транспортний засіб врізається в будівлю Бюро громадської безпеки. Водій-це Ізумі Йозака, психолог-консультант в ізоляторі для латентних кримінальних злочинців під назвою "Святилище", розташованому в префектурі Аоморі. Перед тим як допитати Ізумі інспектор Міка Шимоцукі і виконавець Нобучіка Гіноза зобов'язані негайно доставити Ізумі назад в особливий адміністративний округ «Святилище». Але те, що очікує їх у "святилищі « - це підроблений "Рай".
Рейтинг Мультсеріал Психопаспорт: грішники системи (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 16.01.2020 в 18:06

1 2 3 ... 136 137 »