Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: ГРА ПРЕСТОЛІВ
Жанр: Серіали / Драма / Пригоди / Фентезі
Опис: Даний серіал був знятий по мотивах циклу фентезийного романа Джорджа Мартіна, «Гімн Льоду і Вогню». До створення серіалу підійшли дуже серйозно, тому перший, пілотний епізод знімався практично цілий місяць. Історія серіалу починається з того, що король стає жертвою змови і він у пошуках підтримки, призначає Головним Радником свого строго бойового товариша Еддарда Старка. Той погоджується і переїжджає зі всією своєю сім'єю в столицю Семи Королівств. Прем'єра серіалу відбулася 17 квітня 2011 року.
Рейтинг СЕРІАЛ ГРА ПРЕСТОЛІВ, УКРАЇНСЬКОЮ, ВСІ СЕРІЇ (2011-2017) на сайті: (3.9) Проголосували (49)
0 12.08.2017 в 02:14
Оригінальна назва: СЛІДСТВО ВЕДУТЬ ЕКСТРАСЕНСИ
Жанр: телепередача, тв-шоу
Опис: :
Слідство ведуть екстрасенси - новий сезон кращого містичного проекту країни, в якому беруть участь найуспішніші та найсильніші учасники іншого загадкового українського проекту "Битва екстрасенсів". Разом з учасниками телешоу "Слідство ведуть екстрасенси 2015" ми перенесемося в світ злочинів, які не були розкриті міліцією. Варто відзначити, що до організаторів і продюсерів шоу щодня звертаються сотні українців, які слізно благають допомогти їм в пошуку і покаранні злочинців, що принесли горе в їх сім'ї. Автори шоу "Слідство ведуть екстрасенси 2015" на СТБ прагнуть задовольнити якомога більше прохань - у результаті найцікавіші справи передаються експертам програми. Ті ж у свою чергу зроблять все можливе, що б всім допомогти.
Рейтинг СЛІДСТВО ВЕДУТЬ ЕКСТРАСЕНСИ, ВСІ ВИПУСКИ (2013-2017) на сайті: (4.0) Проголосували (5)
0 07.08.2017 в 02:18
Оригінальна назва: Мільярди, (всі серії)
Жанр: Драма
Опис: Сучасний світ. Світ, де всі вирішують гроші і влада. Світ, де лише «обрані» можуть жити вільно. У цьому круговороті грошей і людей затишне містечко знайшов собі деякий Бобі Аксельрод. Довгі роки він був простим смертним, поки воднораз не зрозумів, що може все змінити. Цього дня Бобі почав вивчати фінансові потоки і стратегії, а вже через пару років він отримав престижну посаду на Уолл-стріт. І ось тепер він успішний фінансист, який всіляко намагається збільшити свій прибуток. Звичайно, законними шляхами йому не вдається цього досягти, тому Бобі хитрує. Він також знає, що на нього почалося справжнє полювання. Ця боротьба ведеться вже багато років, але лише зараз вона близька до розв'язки. Федеральний прокурор Чак Родс давненько хоче закрити Аксельрода у в'язницю, і, здається, тепер у нього з'явився такий шанс.
Рейтинг Серіал Мільярди, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 17:22
Оригінальна назва: Медіум,( всі серії)
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Кримінал, Містика, Трилер
Опис: Мати трьох чарівних дітей і дружина успішного інженера-винахідника Еллісон Дюбуа володіє унікальною особливістю, що виділяє її серед усіх інших людей, - це незвичайний і дуже коштовний дар, що дістався жінці від бабусі і що дозволяє їй спілкуватися з померлими настільки ж ясно, як і з живими. Бажання допомагати людям, у вищій мірі властиве Еллісон. Вона працює незалежним консультантом в штаті Арізона, за допомогою дару сприяючи розслідуванню кримінальних справ з прокурором Девалосом і слідчим Лі Ськенлоном, з якими знаходиться в дружніх взаєминах. Не дивлячись на щільний робочий графік, родинні питання теж не обходять жінку осторонь, адже кожному з її юних дітей так само, як і їй колись, по спорідненості перейшли надприродні здібності, що виявилися в кожного по-своєму. Проте, основні заняття Елліс - пошук зниклих людей, розслідування вбивств і безлічі інших найнебезпечніших, загадковіших і заплутаніших злочинів.
Рейтинг Серіал Медіум, всі серії (2005-2011) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 04.08.2017 в 17:14
Оригінальна назва: Як я зустрів вашу маму (всі серії)
Жанр: Комедія
Опис: Головний персонаж серіалу Тед Мосбі, розповідає своїм дітям у 2030-м році довгу історію про те, як він зустрів їх матір, події якого, звичайно ж, слід жанру ситуаційної комедії. Окрім Теда в розповіді присутні його друзі Барні, Маршал, Лили і Робін, також з власними проблемами і тарганами в голові (якими, до речі, і грають творці серіалу).
Рейтинг Серіал Як я зустрів вашу маму, всі серії (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 17:07
Оригінальна назва: Як сказав Джим (According to Jim) - всі серії
Жанр: Зарубіжні серіали, Комедія, Родинний
Опис: Серіал - Як сказав Джим - родинний ситком, який впродовж довгих років зберігає рейтинги і продовжує радувати залицяльників. Сім'я Джима і Шеріл пережила вже немало пригод. Вони як і раніше живуть в передмісті, у власному будинку, лише ось дітей у них вже не троє, а п'ятеро. Якщо батькам і раніше не вистачало часу, то тепер почалося суще пекло, оскільки у них народилися близнята. Рубай, Грейси і Кайл здивовані народженням маленьких братиків. Все це вносить новий акцент до життя сім'ї, а фільм залишається таким же смішним і веселим. З героями трапляється багато курйозів, завдяки чому картина залишається легкою і веселою, відповідно для родинного перегляду.
Рейтинг Серіал Як сказав Джим (According to Jim) - всі серії (2001-2009) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 04.08.2017 в 17:03
Оригінальна назва: Доктор Хто, (всі серії)
Жанр: фантастіка, драма, пригоди
Опис: Цікавий серіал на тему міжгалактичного добра і зла. Начебто, здається, якщо ви працюєте простим продавцем в магазині одягу, що з вами не може статися незвичайного, лякаючого або навіть загрозливого життю. Але, проте, утомлена від щоденної одноманітної роботи Роза Тайлер, переконалася, що ця робота може одного прекрасного дня закінчитися плачевно. Продавщиця намагається врятувати своє життя, рятуючись від оживших дивним чином манекенів, які несподівано стали дуже агресивними і здолані маніакальним бажанням убити її. І у них би все вийшло, якби в порятунок Рози не втрутився деякий гуманоїд - Доктор. Він подорожує по галактиках і бореться проти космічних лиходіїв і іншої нечисті. Доктор Хто - це цікавий серіал на тему міжгалактичного добра і зла.
Рейтинг Серіал Доктор Хто, всі серії (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 16:58
Оригінальна назва: Дві дівчини без копійчини, (всі серії)
Жанр: комедія
Опис: Загальна робота і загальна мрія звели разом двох молодих дівчат. Їх бажанню зайнятися своїм бізнесом заважає лише відсутність грошей. Макс, яка вже встигла добре взнати життя, працює на двох роботах. Ретро-закусочна Вільямсбург - одна з її робіт. Керолайн теж не повезло в житті. Вона, з витонченої принцеси з трастовим фондом, перетворюється на звичайну офіціантку.
Перше враження Макс про Керолайн було негативним - чергова невміха, яку треба постійно прикривати. Але воно виявилося брехливим. Керолайн уміє пекти дуже смачні кексики. Макс, спробувавши їх, зрозуміла, що кекси - це хороше джерело грошей. Але для початку будь-якого бізнесу потрібні гроші, так що дівчата поки лише відкладають чайові. Їм належить працювати в компанії занадто велелюбного російського кухаря Олега, крутого парубка Ерла, що працює на касі і з новим начальником Ханом Лі.
Двом молодим дівчатам доводиться жити в дорогому місті, працювати офіціантками в закусочній і оберігати таємний інгредієнт успіху.
Рейтинг Серіал Дві дівчини без копійчини, всі серії (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 16:52
Оригінальна назва: Два з половиною чоловіки, (всі серії)
Жанр: комедія
Опис: Брати Чарлі і Алан разом проживають в одній квартирі. Чарлі - вільний чоловік, який зовсім не має наміру прощатися з дорогоцінною свободою. Алан не так давно розвівся з дружиною. Чарлі - справжній ловелас, а його брат рівняється на нього. Вони займаються вихованням 10-річного сина Алана - Джейка. Прагнучи виростити з хлопчика справжнього чоловіка, вони інколи вчать його абсолютно недоречним його віку речам.
Рейтинг Серіал Два з половиною чоловіки, всі серії (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 16:47
Оригінальна назва: Баффі - винищувачка вампірів (всі серії)
Жанр: драма, фентезі, бойовик
Опис: У 1992 році на екрани вийшла картина під назвою «Баффі - винищувачка вампірів». Вона не отримала особливого кохання критиків і глядачів, але лягла в основу однойменного серіалу, який став культовим і запалив відразу декілька яскравих зірок.

Сюжет будується довкола старшокласниці Баффі Енн Саммерс, наділеною силою вбивати нечисть, здебільше - вампірів. Після отримання знання про своє призначення і знайомства з першим Спостерігачем, героїня швидко звикає до нових реалій. Проте смерть наставника і інцидент із спаленими в спортзалі вовкулаками приводять до переїзду Баффі в провінційне містечко Саннідейл, де її мама купує студію і знаходить школу для дочки.
Винищувачка вампірів думала, що відважне життя залишилося у минулому, але досить скоро їй довелося взнати, що це місто - зосередження сил зла, іменований серед присвячених і нечисті - Чортова Лягти.
Баффі знаходить другого Спостерігача - бібліотекаря Руперта Джайлза (Ентоні Стюарт Хед), що зайнявся навчанням підопічною. У неї також з'являються соратники - однолітки Ксандер (Ніколас Брендон), Уїллоу (Елісон Ханніган) і Корделія (Карізма Карпентер). Вони нічого що не розуміють у полюванні на темних істот, але по волі випадку взнали секрет Баффі. Коханим героїні стає Енжел - вампір з душею, що таїть багато секретів.
Від сезону до сезону комедійний ужастик розширює кордони свого світу і стає похмурішим. Сюжет розвивається разом з персонажами, приносячи їм складніші випробування і ставить високі цілі.
Рейтинг Серіал Баффі - винищувачка вампірів, всі серії (1997-2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 04.08.2017 в 16:33

1 2 3 ... 60 61 »