Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Мультфільм Білосніжка і сім гномів
Жанр: Драми, Комедії, Пригоди, Фентезі, Зарубіжні
Опис: Мабуть, найвеселіша версія "Білосніжки і сім гномів" досить похмурої казки братів Грімм. Нестаріюча королева - Джулія Робертс, благородний король - Шон Бін і відважна Білосніжка - Лілі Коллінз, в красивій казці про добро з кулаками, боротьбу за справедливість і, звичайно ж, всепереможне кохання. Давним-давно в королівській сім'ї народилася дівчинка із сліпуче білою шкірою, чорними як смола волоссям і яскраво-червоними губами. Новонароджену спадкоємицю престолу нарекли Білосніжкою. Мати малятка померла при пологах, а опіку над нею узяв батько. Через деякий час король повторно одружився на примхливій, самовпевненій і, варто визнати, не позбавленою чарівності Клементініанні, що рахувала себе першою красунею. Відразу ж після весілля главі королівства довелося покинути рідний замок і відправитися на битву із злими силами. На згадку про себе батько залишив дочці кинджал, захований десь в лісі. Прошло вже десять років, а король так і не повернувся. Тим часом Білосніжка подорослішала і розцвіла, що виявилося зовсім не до душі її мачусі. Саме у падчерці, що зайняла трон Кліментіанна бачить причину всіх бід королівства, яке, до речі кажучи, прийшло до щонайповнішого занепаду. Як юна Білосніжка мститиме нелюб'язній мачусі, можна дивитися у подальших серіях.
Рейтинг Мультфільм Білосніжка та сім гномів (1937, 2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Мультфільм Невгамовні друзяки
Жанр: Мультфільм
Опис: Чайка, білка і заєць - друзі. Невже? Саме так! У світі, де це можливо, розгортається неймовірна історія пригод трьох нерозлучних товаришів, які потрапляють у безліч кумедних ситуацій та завжди знаходять з них правильний вихід.Хто вони? Це білка-параноїк Мерл, що схиблена на безпеці та чистоті, це чайка Галл, яка є повним антподом білки та розводить неймовірний безлад, це милий зайчик Пікл, наївністю якого часто користуються, як товариші, так і недруги. Вісі вони мешкають на дереві і опинилися на межі зникнення... Що чекає наших героїв? Про це розповість цей чудовий мультсеріал...
Рейтинг Мультфільм Невгамовні друзяки (2014-2015) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Мультфільм Лис Микита
Жанр: мультфільм, мультсериал
Опис: Лис Микита - український мультсериал, знятий по мотивах сатиричної поеми-казки Івана Франка "Лис Микита". Він знятий за замовленням Всеукраїнського суспільства «Просвіта» на кіностудії «Фрески» з 2005 по 2007 роки. Герой історії - Лис Микита. Від його витівок страждають всі лісові жителі. Хоча, він і сам інколи потрапляє в дуже непрості ситуації. Правда, його рятує власна винахідливість.
Рейтинг Мультфільм Лис Микита (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Серіал Первородні
Жанр: Детектив, Драма, Жахи, Фентезі
Опис: Серіал "Первородні" розповідає історію молодих людей, які роблять спроби відновити Новий Орлеан на початку двадцятих років. Місто майже зруйноване урядом і доведене до знищення. Установилени нові правила, територія розділена між кланами, а відьмам заборонено застосовувати чари.

Немало часу Клаус, Ребека і Елайджа присвятили тому, аби змінити світ правителів. Все це зовсім не випадково, людей спеціально заздалегідь готували до зустрічі з надприродними силами. Разом з алкоголем місто здається веселим і безтурботним. Після приходу Майкла на Землю, багато хто почав помічати зміни. Вигнані багато століть тому вампіри, почали повертатися в місто, тепер все може бути ще страшніше. А окрім вампирів, в місті з'являються і їх вороги - відьми і перевертні. Тепер Новий Орлеан стає прекрасною обителлю для різної нечисті. Яким же буде фінал вічної боротьби?
Рейтинг Серіал Первородні (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Мультфільм Гидке каченя
Жанр: мультфільм, мюзикл
Опис: Сюжет мультфільму «Бридке каченя» знайомий всім з дитинства - це музично-філософська поема про перетворення на перший погляд негарного пташеняти на прекрасного лебедя. За словами Гарі Бардіна, він зважився на створення цього мультфільму тому, що став помічати довкола себе зростаючу нетерпимість до людей з іншою зовнішністю, іншою вірою, що говорять на інших мовах. Проте сюжет мультфільму сильно відрізняється від казки-першоджерела. Як стверджує Гарі Бардін, від Андерсена в картині залишився лише фінал, де бридке каченя нарешті обростає пір'ям.
Рейтинг Мультфільм Гидке каченя (1956, 2006) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 25.04.2017 в 03:23
Оригінальна назва: Серіал Забута жінка
Жанр: Детектив, Мелодрама, Вітчизняний
Опис: Неділю тому Сергій поховав батька. Трагічна загибель батька підкосила парубка. Незабаром його наздоганяє приголомшлива звістка: виявляється, герой не сирота. Лист від Валентини, що представилася матусею, перевертає його життя. Батько поступив підло - залишив цю безнадійно хвору жінку, викресливши з життя сина. Проте в довголітній боротьбі з недугою Валентіна перемогла.

Сергій забирає знайдену матір додому, і загорається синовим коханням. Проте на інших домочадців ейфорія не поширюється. У душі дружини поселяється тривога: дуже темна історія і дуже неприродно поводиться свекруха. Вона плутається в спогадах. Вона посміхається невістці, але очі горять злістю. Розтерзана сумнівами Ольга вирішує пограти в детектива, попорпавшись у минулому. Вона відвідує містечко, де сім'я Коростильових мешкала 30 років тому. Менше знати - довше жити. Правда виявляється настільки вибухонебезпечною, що погубить дорогих людей. Ольга готова рятувати рідних, але вислизнути з цього проклятого місця виявляється неможливо. Пастки закриваються одночасно і життя героїв на волоску.
Рейтинг Серіал Забута жінка (2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Як приборкати дракона
Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, родинний
Опис: Мужні і брутальні вікінги століттями полювали на драконів. Це були міцні і м'язисті парубки, які билися на смерть. Серед них був хлопчик на ім'я Іккинг, який не відрізнявся фізичними даними, але хотів проявити себе в битві. І одного дня йому вдалося ранити і зловити найсильнішого з драконів. Вирішивши постежити за ним Іккинг розуміє, що дракони зовсім не небезпечні, а при певному розумінні стають вельми корисними. З цієї миті життя і уява вікінгів кардинально змінюється.
Рейтинг Мультфільм Як приборкати дракона (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Фільм З міркувань совісті
Жанр: біографічний, військовий, драма, мелодрама
Опис: Військова драма, що розповідає історію Десмонда Досса - рядового військового, що відмовився через свої релігійні переконання вбивати людей. Але надалі він прийняв рішення поступити на військову службу як санітар, який врятує 75 людських життів в жорстокій битві за Окінаву.
Рейтинг Фільм З міркувань совісті (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Сімейка крудсів
Жанр: фентезі, комедія, пригоди
Опис: Сімейка Крудс - найзвичайніша сім'я печерних людей, що живе на доісторичному світі. У їх житті є одне правило, встановлене главою сімейства: «Все нове - погано!». Тому вони дуже рідко покидають своє житло, тільки для того, щоб харчуватися. Але одного дня трапляється сильний землетрус, який руйнує печеру сімейства. Тепер сімейці Крудс належить відправитися в довгу подорож, аби знайти собі новий будинок. На своїй дорозі вони зіткнутися з масою пригод, а так само знайдуть нових друзів, які допоможуть їм змінити світогляд.
Рейтинг Мультфільм Сімейка крудсів (2013) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Серіал Супер дівчина
Жанр: фантастика, бойовик, пригоди
Опис: Супердівчина - Кара з дитинства володіє особливими якостями, що вимушують її втаювати їх від суспільства земної цивілізації людей, з упередженістю тих, що відносилися до всього незвичайного. Кара потрапила на Землю ще в юному віці. Її планетою, що залишилася десь далеко від неї, і що випробовує граничну стадію руйнування, є Криптон. Довгий час, дивній і єдиній на Землі дівчині, що володіє фантастичними здібностями, вдавалося уникати уваги перехожих. Кара навчилася приховувати свої уміння, видаючи себе за звичайну людину. Все це тривало до одного непередбаченого випадку, що змінив все її подальше існування. Крихка на вигляд дівчина, не замислюючись, проявила свою хоробрість і героїзм, направлених на благо оточуючих. Але, як же тепер вона продовжуватиме співіснувати в настільки звичному і близькому вже світі, що по-іншому сприймає її? Одне тепер стає незмінно - Кара назавжди знайшла себе справжньою.
Рейтинг Серіал Супер дівчина (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42

1 2 3 ... 52 53 »