Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Фільм Листи з минулого
Жанр: Детектив, Мелодрама
Опис: У фільмі розповідається про те, як самотня і красива дівчина знайшла листи, написані у минулому.
Дівчину звали Маруся Бурова, вона жила у провінційному містечку. Їй подобалися автомобільні гонки, вона була успішною в цій справі.
Не так давно дівчині довелося пережити смерть матері. Коли героїня почала збирати її одяг, несподівано знайшла листи, які мати не відправила. З них стало відомо, що мати хотіла послати їх для батька дівчини. Героїня думала, хто з чоловіків матері міг бути її батьком? А що робити, якщо кандидатів виявляється, мінімум, троє?
Дівчина стала шукати батька, який міг тепер бути вагомим чоловіком. Але у трьох чоловіків було щось, що зв'язувало їх тісно - вони стали діловими партнерами.
Маша зайнялася самостійним вивченням справи. Несподівано вона потрапила до жахливої інтриги. Після цього усім учасникам в драмі загрожувала смертельна небезпека.
Рейтинг Фільм Листи з минулого (2016) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
0 23.01.2017 в 01:22
Оригінальна назва: Серіал Якось у казці
Жанр: Мелодрами, Пригоди, Фентезі
Опис: Сюжетна лінія цієї історії показує глядачеві відразу два абсолютно протилежних світи - реальний і казковий. Ема Свон - двадцяти восьми літня дівчина міняє свій світогляд відразу ж після того, як її знаходить її син на ім'я Генрі, якого вона не бачила ,біля десяти років. Саме він відкриває їй правду і розповів про те, що вона є володаркою Принца і Белосніжки. Він запевняє героїню в реальності чарівного місця під назвую Сторібрук, де власне через деякий час з'являється сама Ема...
Рейтинг Серіал Якось у казці (2011) на сайті: (3.0) Проголосували (6)
0 23.01.2017 в 01:22
Оригінальна назва: Серіал Пацики
Жанр: комедія
Опис: Пропонуємо вашій увазі чергове творіння студії "Квартал 95". Перед вами дванадцятисерійний проект "Пацики", який розповідає про непросте життя молодих людей, які намагаються знайти своє місце в столиці. У провінції жити набридло, тому вони вирішили переїхати на нове місце. Чимось ці хлопці нагадують бригаду, правда в тих життя було кримінальне, а в цих більше нагадує комічність і комедійність. Загалом і в цілому, кожен новий день для головних героїв - це можливість пізнати світ і зробити його краще для себе, для інших! Мабуть, вони тут знайдуть своє справжнє кохання! Хто знає!?
Рейтинг Серіал Пацики, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 23.01.2017 в 01:22
Оригінальна назва: Фільм За двома зайцями
Жанр: комедія
Опис: Комедія про авантюриста-цирульника Голохвастова, що вирішив вигідно одружуватися, аби поправити своє матеріальне становище, що дуже похитнулося від карткових боргів і гулянок з друзями. Голохвастов легковажно позалицявся одночасно з двома дівчатами - багатою і негарною Проней, і бідною красунею Галею. Весь фільм - це просто клад крилатих фраз, безліч смішних ситуацій, незвичайних кінематографічних ходів, а актори грають з таким натхненням, що фільм можна сміливо віднести до золотої класики вітчизняних фільмів.
Рейтинг Фільм За двома зайцями (1961) на сайті: (2.3) Проголосували (3)
0 23.01.2017 в 00:29
Оригінальна назва: Фільм Політ золотої мушки
Жанр: комедія
Опис: Дії кінофільму розвертаються у невеликому українському селі. Це своєрідне місце, в якому люди ведуть дивний спосіб життя. У всіх них різні дивні захоплення, специфічне відношення до життя. У селі дуже мало розваг, тому жителі постійно придумують щось нове, аби провести своє дозвілля. Хтось випиває, хтось додається пристрасті, а хтось шукає щось прекрасне в простих речах. Всі жителі села - це найпростіші люди, які намагаються насолоджуватися своїм життям. Головна героїня - молода дівчина, що живе в цьому селі і, не дивлячись на свій невеликий вік, вона багато працює. Єдиний відпочинок, який вона любить, - це прилягти на зелену траву і, дивлячись на хмари, мріяти про щось піднесене. Також дівчина часто пише вірші, в яких вона описує свої відчуття і емоції, відчуті останнім часом. Одного дня вона присвятила оду своєму дідусеві, перед його смертю. Вона дуже його любила, і часто згадувала, як він порівняв життя людини з польотом мушки над вогнем. Він вважав, що життя дуже яскраве, але коротке, тому необхідно в житті цінувати те, що маєш. Захоплююча українська історія сподобається глядачам завдяки своєму оригінальному сюжету.
Рейтинг Фільм Політ золотої мушки, українською (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.01.2017 в 00:29
Оригінальна назва: Фільм Захисник
Жанр: Бойовики, Кримінальні.
Опис: Фільм "Захисник" оповідає про колишнього спецагента, що брав участь у величезній кількості секретних завдань. Одного дня він просто їхав по своїх справах, коли став мимовільним учасником дивного випадку і зумів врятувати маленьку дівчинку, за якою полювала місцева мафія. Вона в змозі отримати доступ до сейфа, в якому зберігається весь «бюджет» сучасної Тріади. У голові маленької героїні зберігається складний код, що дозволяє відкрити цей сейф. Це і провокує полювання за дівчинкою. Тепер в цю історію вплутався і наш герой. Єдине питання тепер лише в тому, чи зможе чоловік протистояти злочинця і корумпованим поліцейським?
Рейтинг Фільм Захисник,всі серії (2012) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 23.01.2017 в 00:29
Оригінальна назва: Серіал Секс і місто
Жанр: мелодрама, комедія
Опис: Комедійна багатосерійна мелодрама "Секс у великому місті" вже давно стала культовою. Віддана армія залицяльників по всьому світу, чотири премії Еммі, вісім Золотих глобусів. І серіал дійсно цього гідний. Своїм безперечним успіхом "Секс у великому місті" зобов'язаний тонкому і іскрометному гумору, яскравим персонажам і, безумовно, вічній темі - сексу. Про нього в картині говориться постійно, причому дуже легко і без щонайменших натяків на вульгарність. Серіал знятий по мотивах бестселера Кендес Бушнелл "New York Observer".
У самому центрі подій вельми сексуального серіалу знаходяться чотири кращі подруги Кері Бредшоу, Шарлота Йорк, Міранда Хобс, Саманта Джонс. Усі вони досить яскраві особи. В кожної з них є свій погляд на життя і свій унікальний спосіб долати нескінченні виникаючі проблеми. Кожна з них є упевненою у собі мешканкою Нью-Йорка, вони переступили тридцятирічний рубіж і відверто розмовляють одина з однию про все.
«Секс у великому місті» - це захоплюючий серіал, наповнений цікавими історіями з життя чотирьох жінок. Він прогримів свого часу по телебаченню і створив деякий ажіотаж серед глядачів. У той час голлівудські фільми в нашій країні не були настільки популярні, і вміст міг багатьом не сподобатися. Серіал побудований на відвертих розповідях жінок, в яких у житті не все виходить, але вони роздумують про статеву сторону питання..
Рейтинг Серіал Секс і місто, всі серії (1998) на сайті: (2.3) Проголосували (3)
0 23.01.2017 в 00:29
Оригінальна назва: Серіал Інтерни
Жанр: Комедія
Опис: У лікарні, якою править королева Анастасія Кисегач, відбуваються найнеймовірніші, смішні, і навіть трохи дурнуваті пригоди. Адже доктор Биков на те і Биков, аби перетворювати найзвичайнішу ситуацію на справжнісінький цирк, чому, поза сумнівом, радіє його вірний і відданий єврейський товариш і за сумісництвом венеролог Іван Натановіч Купітман. Глядачі вже встигли познайомитися з другою партією інтернів, які поступили в розпорядження доктора Бикова. Не можна сказати, аби він був щасливий такому повороту подій, оскільки Биков не відійшов ще від попередніх своїх нероб, а проте, взагалі, без інтернів буде нудно. Загалом, чотири нові інтерни потрапляють в лапи підступного лиходія Бикова, який на пару з Купітманом, а також зі своїми колишніми інтернами, які тепер стали самостійними лікарями, знущатиметься з новоспечених жертв! Фінальний сезон. Що і не говори, але мало вже точно не здається!
Рейтинг Серіал Інтерни, всі серії (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 23.01.2017 в 00:29
Оригінальна назва: Фільм Месники
Жанр: Бойовик, Пригоди, Фантастика, Фентезі
Опис: Фантастичний фільм «Месники», заснований на однойменних коміксах, порадує усіх залицяльників супергероїв. Локи, один з богів і приймальний син Одіна, укладає угоду з представником інопланетної раси Читаури. Прибульці готові надати йому цілу армію для захвату планети Земля, але в обмін їм потрібне невичерпне джерело енергії, названий Тессерактом. Він зберігається на секретній базі, яку охороняє спеціальне агентство Щ.І.Т. Локи проникає в лабораторію, де вивчають Тессеракт і впливає на декількох співробітників. Під його контроль потрапляє також один з супергероїв, Соколине око. Захопивши джерело енергії, житель Асгарда збігає. Директор агентства Щ.І.Т. Фьюрі розуміє, що над Землею нависла неймовірна загроза. Він активує програму «Інициатива Месників», аби зібрати усіх супергероїв на захист рідної планети. Чорна Вдова вирушає на розшуки Брюса Беннера, Фьюрі відвідує Капітана Америку. Також до героїв приєднається і один з жителів Асгарда, Тор, який намагається зупинити брата і відрадити його від необдуманих вчинків. Але Локи не готовий задаватися, він хоче захопити планету. Чи вдасться декільком героям захистити Землю від цілої армії? І навіщо Читаурі потрібний Тессеракт?
Рейтинг Фільм Месники, українською (2012) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
0 22.01.2017 в 20:18
Оригінальна назва: Фільм Чому він
Жанр: КомедіЯ
Опис: Нед завжди і в усьому опікав свою дочку, прагнучи дати їй все найкраще. Напередодні свят він вирушає разом з сім'єю до Стенфорда, аби відвідати улюблену Стефані, яка вже давно виросла і почала жити окремо. Проте чоловік навіть не передбачав, що йому належить зустрітися з найбільшим жахом у його житті - бойфрендом дочки. Лейрд - молодий мільярдер з Кремнієвої долини, що зробив стан за допомогою інтернету. З цієї миті вони починають змагатися за кохання Стефані, але незабаром Нед дізнається страшну новину про те, що Лейрд збирається зробити його дочці пропозицію руки і серця, а цього він, як люблячий батько, просто не може допустити...
Рейтинг Фільм Чому він (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (5)
0 22.01.2017 в 20:18

1 2 3 ... 46 47 »