Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Chernobyl
Жанр: Історичні, Драми
Опис: Катастрофа техногенного характеру в історії нашої сучасності стала воістину жахливою подією. Квітень 1986 назавжди залишиться в пам'яті людей, як час, коли сталося страшне. Автори міні-серіалу спробували трохи сильніше відкрити завісу таємниці і того, що стосується вибуху, що стався в четвертому реакторі. У результаті вибуху в енергоблоці атомної станції, розташованої в Чорнобилі, багатьом людям довелося стати жертвами катастрофи. За ліквідацію наслідків аварії, взялися звичайні люди. В ті хвилини, ніхто з них навіть не замислювався про свої потреби і здоров'я, вони самовіддано і з мужністю рятували тих, хто все ще залишався в Чорнобилі. Місцеві жителі були розбуджені посеред ночі сильним гуркотом. Спочатку, ніхто навіть уявити не міг, що насправді сталося. І тим більше ніхто не підозрював, чим може обернутися аварія. Було екстрено зібрано нараду уряду, яка мала оцінити, наскільки масштабна катастрофа.
Рейтинг Серіал Чорнобль, всі серії (2019) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 10.06.2019 в 17:52
Оригінальна назва: Серіал Ти тільки будь зі мною поруч
Жанр: мелодрами
Опис: Марина і Діана були шкільними подругами, долі яких склалися по-різному. Одного разу головні героїні випадково зустрілися на вулиці. Подруги розговорилися і поділилися про своє життя. Марина після школи так і не змогла влаштувати своє особисте життя, та й з роботою у неї не склалося.
А от Діана вдало вийшла заміж за заможного бізнесмена і живе в шикарному особняку. Діана пропонує своїй подрузі вакансію кухарки в своєму будинку. Тут Марина знайомиться з кур'єром на ім'я Павло, від якого дуже скоро опиняється в цікавому положенні.
Рейтинг Серіал Ти тільки будь зі мною поруч (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 02.06.2019 в 13:04
Оригінальна назва: Серіал Процес
Жанр: мелодрами
Опис: Драматичний серіал вітчизняного виробництва розповідає про взаємини зовсім чужих людей, які ніяк не можуть поділити своєї дитини. Раніше батьки дівчинки відчайдушно любили один одного, однак, любов пройшла і залишилися тільки постійні розгласи і боротьба за право виховувати дочку. Жінка, яка є матір'ю дитини знайшла собі забезпеченого чоловіка, який живе в Америці. Молода мати захоплена кар'єрою, але впевнена, що саме з нею дівчинці буде краще. Батько, чоловік на ім'я Сергій, впевнений, що переїзд дитини не вихід і він хоче боротися за свої права. Але жінка вирішує найняти досить досвідченого адвоката, який дав чоловікові зрозуміти, що у нього немає жодних шансів. Але на бік батька дівчинки, встала молоденька Катерина, яка впевнена, що доб'ється правди...
Рейтинг Серіал Процес (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 02.06.2019 в 12:56
Оригінальна назва: Хлопчик мій
Жанр: мелодрами, детективи
Опис: Ася живе з Геннадієм у щасливому шлюбі у великому будинку. У них підростає п'ятирічний синочок Антошка, в якому мама душі не чає. Ася для нього не шкодує нічого, адже у своєї дитини все має бути найкраще. Але доля вирішує забрати у матері Антошку. В будинку відбувається пожежа, де гине хлопчик. З цього моменту життя жінки закінчується. Вона занурюється в депресію, конфліктує з чоловіком, закидає свою кар'єру і починає шлях саморуйнування. Чоловік не витримує напруги і йде від дружини. А героїня продовжує опускатися на саме дно і виникають думки про самогубство.
Через рік жінка змогла пережити цей важкий період. Вона познайомилася з пожежником Миколою, з яким з'явилася можливість почати щасливе життя заново. Від нього Ася дізнається, що в пожежі насправді знайшли лише останки економки Аліси, але слідів хлопчика не знайшли. Після цього мати знову отримала надію, що її дитина не загинула. Але що могло з ним статися? Може його хтось викрав і спеціально влаштував пожежу для приховування слідів злочину? Поліція зробила все, що могла, тому мати вирішує сама зайнятися пошуками свого малюка.
Рейтинг Серіал Хлопчик мій (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 02.06.2019 в 12:44
Оригінальна назва: Серіал Кровна помста
Жанр: мелодрами
Опис: Ілля молодий, успішний і незалежний чоловік. Але це не робить його щасливим. Він приймає не просте рішення, продати все, що у нього є і повернутися в невелике містечко свого дитинства. Це місто не дає своїм жителям ніяких перспектив. Але чоловіка хвилює інше питання, він приїхав сюди, щоб дізнатися правду про загибель своїх прийомних батьків. Вони дуже його любили і дали йому багато чого в цьому житті. Після їх загибелі чоловік розлютився і на своїх біологічних батьків, він не розуміє, чому вони від нього відмовилися. Він має намір діяти серйозно. Його справжній батько володіє підприємством. Ілля хоче помститися їм, викупивши це підприємство і зайнявши головну посаду. Він думає, що цим вчинком він змусить їх пошкодувати про скоєне багато років тому.
Рейтинг Серіал Кровна помста (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 02.06.2019 в 12:30
Оригінальна назва: Слідчий Горчакова
Жанр: мелодрами, детективи
Опис: Детективна багатосерійна мелодрама, в якій красуня і розумниця слідчий відділу вбивств наполегливо працює на непростій службі. Вона молода і успішна в особистому житті, і її чоловік, власник і шеф-кухар розкішного ресторану, хоче, щоб його дружина залишила службу і зайнялася поповненням сім'ї. Однак, захоплена дівчина, натхненна успіхами на службі, а їй вдається розкривати замовні вбивства, відшукувати викрадених дітей, звільняти заручників, не поспішає ретируватися з професії. Справа ускладнюється тим, що чергове розслідування вбивства, відбувається трагедія - гине її колега, і справа честі слідчого, знайти винного в загибелі товариша. Крім цього, у неї, звичайно ж є й інші злочини, які треба розкрити. Крім професійних неприємностей, в суміжне відомство, помічником прокурора отримує призначення колишній шанувальник, якого сильно ревнує його подруга. Відбуваються з'ясування стосунків, які не додають дівчині радості.
Рейтинг Серіал Слідчий Горчакова (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 02.06.2019 в 11:12
Оригінальна назва: Скляна кімната
Жанр: мелодрами
Опис: "Скляна кімната" - новий мелодраматичний серіал українського виробництва. Олена Трофимова працювала звичайним вчителем географії. Вона завжди була дуже доброю і чуйною, відчувала себе щасливою, і багато хто міг би їй позаздрити. Вона була одружена з хорошою людиною. Артем виявився не тільки заможним, але і дуже уважним і турботливим чоловіком. Він дуже любив свою дружину, просто душі в ній не чув і був готовий на будь-які вчинки заради неї. Незважаючи на те, що у Артема було достатньо грошей, щоб забезпечувати сім'ю, Олена не збиралася кидати роботу. Вона дійсно доставляла їй величезне задоволення, робила її щасливою і впевненою в собі. На роботі її поважали колеги, керівництво та учні. Чоловік її у всьому підтримував. Разом вони виховували чудову дочку Машу. Сім'я жила в розкішному будинку за містом. Їх оточувала мальовнича природа. Здавалося б, причин для засмучення у Олени абсолютно немає. Здавалося б, немає ніяких передумов, що щось може змінитися. Будь-яка жінка може позаздрити тому, як все вдало складається в житті Олени. Та й сама головна героїня живе спокійним життям і впевнена в її стабільності. Ось тільки доля розпорядилася інакше.
Рейтинг Серіал Скляна кімната (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 02.06.2019 в 11:02
Оригінальна назва: Если нам судьба
Жанр: драми, детективи
Опис: Листоноша доставив рекомендований лист на ім'я популярного актора. Саме цей клаптик паперу змінив долю Олександра Власова. З тексту послання значиться, що чоловік – батько двох близнюків. Молоді люди проживають за кордоном, але готові прилетіти до родича, якщо він висловить згоду на зустріч з ними. У житті культурного ідола сучасників сталася непоправна втрата – нещодавно померла рідна дочка. Єдина, кому зміг довірити герой подробиці інциденту-подруга померлої, Олена. Професійна діяльність дами пов'язана з розшуком. Детективне агентство, в якому вона працює, дозволяє навести довідки за нововиявленими обставинами. Пошук не займає тривалого часу. Офіційні відповіді допомагають з'ясувати, кому вигідно скористатися жертвою в складній ситуації. Подиву спільників не було меж, коли вони дізналися, що в невеселій постановці причетна колишня дружина героя, з якою не вдалося оформити шлюбних відносин. Не останню роль відіграє сірий кардинал – мільйонер Матвєєв. Залишається почути вимоги супротивників, висунуті проти Саші, щоб зрозуміти, на чиєму боці правда і яким чином причетні діти.
Рейтинг Серіал Якщо нам доля (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 02.06.2019 в 10:44
Оригінальна назва: 2+2=6
Жанр: мелодрами
Опис: Головними героями серіалу стає сімейна пара, яка не так давно узаконила свої стосунки, але період шаленого щастя пролетів дуже швидко. В життя увійшла повсякденність і рутина, які стали поступово руйнувати сімейне вогнище. Дуже часто, обоє стали замислюватися над розривом відносин, так як вже втомилися від того, що відбувається.
Напевно, вони розійшлися б в різні боки, забувши про існування один одного, але подія змушує їх задуматися. Виявляється, жінка чекає дитину. Це змушує молодих поглянути на те, що відбувається зовсім іншими очима. Кожен для себе приймає рішення зберегти сім'ю заради майбутнього малюка. Бажання похвальне і заслуговує поваги, але чи зможуть вони довести задумане до кінця?
Рейтинг Серіал 2+2=6 (2019) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 02.06.2019 в 10:24
Оригінальна назва: Солона карамель
Жанр: мелодрами
Опис: «Солона карамель» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилася молода жінка Поліна. До певного моменту в її житті все складалося досить не погано. Але одного разу буквально за лічені місяці її життя змінилося до невпізнання. Донька опиняється в комі. Поліна і її чоловік Борис опиняються в непростій ситуації. Їм не просто впорається з труднощами що навалилися з усіх боків. Звідси постійні сварки і взаємні нарікання. Шлюб знаходиться на межі руйнування. Але останньою краплею стає, коли чоловік починає зраджувати. Притому в якості коханки він обирає молодшу сестричку своєї дружини. Родичка завжди заздрила своїй старшій більш везучій і успішній сестрі. Але і на цьому лихо головної героїні не закінчуються. Молода жінка позбавляється роботи. Поліна залишається один на один зі своїми труднощами. Обставини, що склалися вибивають жінку з колії, і вона гадки не має, що їй робити далі.
Рейтинг Серіал Солона карамель (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 02.06.2019 в 09:54

1 2 3 ... 117 118 »